סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא יעבדו עליכם עם סימונים!

אסיף
לפני 10 שנים • 31 בינו׳ 2014

שלא יעבדו עליכם עם סימונים!

אסיף • 31 בינו׳ 2014
כלוביסטים יקרים שלום,

לאחרונה נתקלתי בעניין שאיני יודע איך לכנותו פרט ל"עבודה בעיניים".

בלוגר חדש ומשקיען המציג קונספט של "בואו בנים (ובנות), ותתנסו בפתיחה חגיגית בכל החורים"
התגלה כסובל מענייני אמינות...שלא לומר מעבר לכך.

בפוסט האחרון שעלה השבוע, מפליא הבחור בתיאור פתיחתה של בחורה תורנית ("עגלה" - כפי שהוא מכנה אותה בלשונו). תיאור המלווה בסקירה טכנית של כישוריה, והטיפול שחוותה במחיצתו כולל ציונים כמותיים לאיכות פתיחתה.

עד כאן...נאמר...לגיטימי.

אבל מה...הבלוגר נוהג ללוות את הסקירות של האובייקטים בתמונות "לפני/תוך כדי/אחרי".
בפוסט האחרון של "עגלה 003" נצפה דבר מוזר.
הבחור פירסם 3 תמונות של בחורות שתנחה שישבנן מתנוסס מול המצלמה.
והפלא ופלא בתמונות רואים כי הישבנים אינם קשורים זה לזה...והידיים הפותחות את הישבן...פעם מלוות הן בטבעת אצבעות ימין ופעם על אצבעות שמאל. והציפרניים בשתי התמונות אינן עשויום באופן דומה.

זאת ועוד, שני פצעונים אדמומיים המופיעים על הישבן בתמונה אחת פשוט נעלמו מהתמונה השניה.

כאמור, הבחור פירסם 3 (שלוש) תמונות שניכר בהן שאינן קשורות לאותה מצולמת.
כאשר הגבתי לו על על כך שהדבר מוזר ומחשיד בחוסר תום ואמינות - מיהר הבחור למחוק את התגובה שלי לפוסטוואף מחק תמונה אחת מתוך השלוש שפירסם במקור, כנראה בתקווה שהגולשים לא יתנו ליבם לזוטות מעין אלו המעידות כי בכל תמונה מהנותרות מופיעה בחורה אחרת.

ולמה אני עסוק בכך?
מכיוון שמדובר בבלוג שמטרתו להביא אנשים מהכלוב לפנות לבעל הבלוג לעניין מסויים, ואם הבחור מקבל במה אותה הוא מנצל בחוסר תום לב לכאורה, חזקה עלינו כי נרחיקו מקרב באי המקום.

אזז,שלא יעבדו עליכם בסימון מטרות. משהו פה לא נשמע טוב.
כלובי
כלובי • 31 בינו׳ 2014
אשמח לפרטים
תודה
אסיף

שלחתי לך הודעה מפורטת. בהצלחה.

אסיף • 31 בינו׳ 2014
בהצלחה.
מסמן מטרות​(שולט)
לפני 10 שנים • 1 בפבר׳ 2014

קשקוש מלוכלך

מסמן מטרות​(שולט) • 1 בפבר׳ 2014
לאור אובססיה של משתתפת משועממת בה הציגה טענות ספקולטיביות שהקשר בינם למציאות רפוי לגבי אמיתות הפרסומים בבלוג, קיבלתי פנייה משני מסומנים שונים בעבר שנחשפו לטענות אלו והביעו חשש מהחשיפה השלילית לאור טענות הסרק שהוצגו על ידי אותה משתתפת אל מול חשיפתם עד כה בבלוג.

לפיכך מאחר והדיסקרטיות הינה נר לרגליי, החלטתי להסיר לאלתר את כל הפרסומים בבלוג עד הודעה חדשה. אגב, למעוניינים בהוכחות ברורות שאינן ניתנות לערעור לאמיתות הפרסומים יוכלו לפנות אלי בפרטי.

עם זאת, חשוב להדגיש כי כבר בעתיד הקרוב מאד אתחיל בפורמט חדש ומשוכלל יותר המבוסס על אותו הרעיון אך לא ישאיר שום מקום לספק באשר לפרסומים.

בינתיים הסליחה עם כל המעריצים, המשתתפים בעבר והמתמודדים בהווה ובעתיד.
אסיף

ויכאן - כל מילה מיותרת

אסיף • 1 בפבר׳ 2014
הרבה בלה בלה בלה מסוגנן שהולך ומוציא אתוך קטן קטן קטן.
אל תזלזל באנשים כאן.
קטסטרופה{Adonai}

Re: קשקוש מלוכלך

קטסטרופה{Adonai} • 1 בפבר׳ 2014
מסמן מטרות כתב/ה:
לאור אובססיה של משתתפת משועממת בה הציגה טענות ספקולטיביות שהקשר בינם למציאות רפוי לגבי אמיתות הפרסומים בבלוג, קיבלתי פנייה משני מסומנים שונים בעבר שנחשפו לטענות אלו והביעו חשש מהחשיפה השלילית לאור טענות הסרק שהוצגו על ידי אותה משתתפת אל מול חשיפתם עד כה בבלוג.

לפיכך מאחר והדיסקרטיות הינה נר לרגליי, החלטתי להסיר לאלתר את כל הפרסומים בבלוג עד הודעה חדשה. אגב, למעוניינים בהוכחות ברורות שאינן ניתנות לערעור לאמיתות הפרסומים יוכלו לפנות אלי בפרטי.

עם זאת, חשוב להדגיש כי כבר בעתיד הקרוב מאד אתחיל בפורמט חדש ומשוכלל יותר המבוסס על אותו הרעיון אך לא ישאיר שום מקום לספק באשר לפרסומים.

בינתיים הסליחה עם כל המעריצים, המשתתפים בעבר והמתמודדים בהווה ובעתיד.

אוי, איזה אסון.
מה יעשו כל המעריצים של הXXXXX הזה מה?...
מסמן מטרות​(שולט)
לפני 10 שנים • 3 בפבר׳ 2014

למשתמש "קטסטרופה" שים לב:

מסמן מטרות​(שולט) • 3 בפבר׳ 2014
יש לך 48 שעות מרגע החתימה של הודעה זו להסיר את ההודעה האחרונה שלך, אחרת הנהלת האתר תדרש לחשוף את זהותך באמצעות צו בית משפט בגין הוצאת דיבה ותהיה חשוף גם לפיצויים ללא הוכחת נזק ע"פ חוק איסור לשון הרע. הפיצוי ללא הוכחת נזק עומד כיום על 50,000 ש"ח.

זוז.

ולמשתמשת "אסיף" את יכולה גם להתחיל ספירה לאחור, אנחנו נראה בקרוב מי יצא ממש קטן.
מי שמזלזל פה וסתם הורסת למי שזה כן מעניין אותו זה את, לא אני.
קטסטרופה{Adonai}

Re: למשתמש "קטסטרופה" שים לב:

קטסטרופה{Adonai} • 3 בפבר׳ 2014
מסמן מטרות כתב/ה:
יש לך 48 שעות מרגע החתימה של הודעה זו להסיר את ההודעה האחרונה שלך, אחרת הנהלת האתר תדרש לחשוף את זהותך באמצעות צו בית משפט בגין הוצאת דיבה ותהיה חשוף גם לפיצויים ללא הוכחת נזק ע"פ חוק איסור לשון הרע. הפיצוי ללא הוכחת נזק עומד כיום על 50,000 ש"ח.

זוז.

ולמשתמשת "אסיף" את יכולה גם להתחיל ספירה לאחור, אנחנו נראה בקרוב מי יצא ממש קטן.

לך על זה. XXXXX.
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 3 בפבר׳ 2014
צודק. דווקא מאוד נהניתי מהבלוג הזה ואני בטוח שכמוני היו עוד רבים וטובים פה בכלוב. בלוג כתוב בצורה מאוד עניינית פלוס תמונות, כתוב בגובה העיניים, רמת כתיבה גבוהה מאוד והייתה לוגיקה מאוד חכמה בדרך הצגת הדברים. אהבתי, ואני בטוח שגם כלובי אהב.
broken doll v​(נשלטת){blacksoul}

Re: למשתמש "קטסטרופה" שים לב:

מסמן מטרות כתב/ה:

זוז.

באמת?
זה לא נראה לך צעד קיצוני?