ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרות לזוגיות.

כניעה מאהבה​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 5 בפבר׳ 2014

הכרות לזוגיות.

כניעה מאהבה​(מתחלף) • 5 בפבר׳ 2014
כאחד שמחפש זוגיות ואוהב בדס"מ הייתי רוצה לעלות שאלה בכללי.
האם מחפשי הזוגיות פה גם מחפשים באתרים ונילים, ואם כן אתם רומזים על הנטיה הבדס"מית ?
הארדקור​(אחר)

לא רומז בכלל

הארדקור​(אחר) • 5 בפבר׳ 2014
אומר בפירוש !!
למרות שאני לא "שולט" מן המניין.
Under The Skin

Re: הכרות לזוגיות.

Under The Skin • 5 בפבר׳ 2014
כניעה מאהבה כתב/ה:
כאחד שמחפש זוגיות ואוהב בדס"מ הייתי רוצה לעלות שאלה בכללי.
האם מחפשי הזוגיות פה גם מחפשים באתרים ונילים, ואם כן אתם רומזים על הנטיה הבדס"מית ?

בוודאי. בשלב מסוים אתה מבין שמהכלוב לא תבוא הישועה. icon_smile.gif כלומר, לפחות הסיכוי לכך הוא מאוד אפסי.

הכל תלוי במי שמולך. לפעמים אני רומזת בחינניות ומגששת, וכל התהליך הזה של "חקירה הדדית" נדמה לי כמשחק בלשים מעניין ומסתורי.

לפעמים אני לא אומרת בכלל, כי אני יודעת שמי שמולי לא יצליח להבין/להכיל את המורכבות של זה (הרבה מעבר ל"כאפות בתחת").

לפעמים אני ישירה מדי, ואומרת את זה כבר אחרי ה"היי" הראשון או בשיחת הטלפון הראשונה.

לי, באופן אישי, יש בעיה עם "חשיפה ישירה" באתרי היכרויות ווניליים. לאו דווקא כי אני חוששת שלא יקבלו את הנטייה הזו שלי, אלא כי אני יותר מפחדת ממשחק שקרי ומרצה שהצד השני יעשה בשבילי. זה Turn Off לחלוטין. אם הפרטנר שלי לא צריך את זה כמוני, הבדס"מ לא שווה כלום, כל הדינמיקה הזו לא שווה כלום, וזה משעמם וחיוור.

לכן יש שני פתרונות:

1. למצוא מערכת יחסים אידיאלית שמשלבת גם וגם.

2. וזה הפתרון שנקרא "לחזור לקרקע" (כי הסיכוי למצוא מערכת יחסים משולבת הוא בכלל נדיר) icon_smile.gif שגם הוא מתחלק לשניים:

א. יחסים פתוחים - וניל ובדס"מ ביחד.
ב. אפיזודות - פעם וניל, וכשנמאס חוזרים לבדס"מ, וחוזר חלילה.

* הכותבת הינה מומחית בתחום המעברים-החדים-בין-ווניל-לבדס"מ-ויש-להתייחס-לדבריה-בכובד-ראש-כמו-כן-ניתן-לראות-בהם-תחליף-לאימון-אישי-אצל-קואוצ'ינג-שסתם-ייגבה-מכם-תשלום-ויגיד-לכם-אותו-דבר-אין-צורך-להודות-לי

icon_smile.gif icon_smile.gif
שחארזאד
לפני 10 שנים • 11 בפבר׳ 2014
שחארזאד • 11 בפבר׳ 2014
אין מה לחפש פה "זוגיות"נוסח אתרים וניליים
ואני חושבת שאם מי מאיתנו מחפש בוניל "השלמה" לחיי הס''מ שלו,לא ירמז על נטיות כאלו או אחרות ,שם.
המנויאינוזמין
לפני 10 שנים • 11 בפבר׳ 2014
המנויאינוזמין • 11 בפבר׳ 2014
אני בכלל לא חושב שהכלוב ופורומים דומים הם מקום מתאים לחיפוש זוגיות, לפחות עבורי. אני רשום ב-okcupid ויש בו פיצ'ר נהדר של שאלות התאמה. בשאלות שקשורות להעדפות מיניות, אפשר לחשוף את הנטיות הבדס"מיות. חוץ מזה, אני לא נוהג לרמוז על כך, אבל זה יכול להשתמע כי אני מאוד פתוח בנושא סקס. זה בדרך כלל לא עולה כל כך מהר ואני לא חושב שעל זה צריכה להתבסס ההיכרות.
כניעה מאהבה​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 13 בפבר׳ 2014
כניעה מאהבה​(מתחלף) • 13 בפבר׳ 2014
קודם כל אני כבר יכול לראות שזה נושא שמישום מה אין בו עיניין עקב חוסר התגובות.
כאחד שהבין כי העייניין שבבדס"מ גדול קשה לי לראות את עצמי במערכת יחסים ונילית לחלוטין.
כבר היו מיקרים בהם נפגשתי עם בנות מהכלוב לדייטים ונילים במטרה ליצר זוגיות, רק שמישום מה באמת נראה כאילו ממש קשה למצוא את אותן בנות שגם מחפשות יותר מבדס"מ וגם מוכנות לדייט ונילי.
נראה לי שחבל שלא יוצא מפה יותר.
לגבי הונילי יש עוד סיכוי להכניס קצת שוקולד, אני יודע שאני תמיד רומז ומגשש
מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 13 בפבר׳ 2014
מיתוסית​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2014
אני חיפשתי במשך תקופה ארוכה קשרים זוגיים. מצאתי פה כמה. בשלב כלשהו התייאשתי והתחלתי לחפש באתרים וניליים קינקיים ושם מצאתי את מי שהוא כיום הגרוש שלי icon_wink.gif
לא מאמינה במערכת יחסים ונילית לגמרי למי שממש בדסמי, והכל תלוי האם הוא מסוגל להכיל מערכת יחסים ונילית לטווח ארוך (לפני היה לי ונילי קינקי ולא עמדתי בזה, אז הקשר נגמר. הבטחתי לעצמי לא עוד- אבל נפלתי שוב...).
עכשיו שחזרתי לשוק, אני מקווה שכן אצליח למצוא פה זוגיות בדסמית עם מתחלף- הסיכוייםה רבה יותר קטנים מאשר נשלט או שולט, אבל יש לי זמן בינתיים icon_smile.gif

בעבר, גם כשיצאתי עם ונילים, מיד חשפתי את הנטייה שלי. אני יודעת שאין לי מה לעשות בכל מקרה עם מי שלא פתוח מספיק בסקס ומי שהוא שמרן מידי או בנאלי מידי- אני אשתעמם איתו מהר.

דווקא מהניסיון שלי יש פה הרבה גברים שרוצים זוגיות ויש גם כאלה שלא. כמו בכל אתר היכרויות.
אף אחד לא אמר שבאתרי היכרויות רגילים קל למצוא מישהו.
    התגובה האהובה בשרשור
James Bondage​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 14 בפבר׳ 2014
James Bondage​(מתחלף) • 14 בפבר׳ 2014
א. יש עתיד גם בכלוב, אבל אני לא מכיר אף אחד שמגביל את עצמו לשיטת חיפוש אחת (JDate, OKCupid, דרך חברים, דרך מקום עבודה, ...), אז אני חושב שאפילו אם אתם חייבים בדסמ במערכת היחסים, לא נכון לחפש רק בכלוב.

ב. לדעתי כדאי להעלות את זה כמה שיותר מוקדם - חבל על הזמן של שני הצדדים.

ג. לפני שמעלים באופן ישיר (זה עלול להיות הלם גם למי שבתנאים אחרים יהיה מאוד חיובי, אם זאת פעם ראשונה שהוא חושב על עצמו בסיטואציה כזאת), אפשר לגשש: לדבר (במקרה) על הסרט "מזכירה", או על ההצגה "ונוס בפרווה" או על "סיפורה של O" (בהנחה שאכן ראיתם ואתם יכולים לדבר עליהם). או, לחובבי פנטזיה, לדבר על הסצינות עם המורד-סית' בספר "החוק הראשון של הקוסמים" (אני די בטוח שהן הופיעו גם בסדרה שעשו מזה, Legend of the Seeker אבל לא ראיתי). גם ב"באפי קוטלת הערפדים" היו עשרות רפרנסים. בקיצור, אפשר לדגום תגובה לפני שפונים באופן ישיר.

ד. גם דרך שירים: לדפש מוד יש כמה עשרות רפרנסים ("Strange love", "In your Room"' הם הכי מפורשים, אבל בערך חצי מהשירים שלהם מתייחסים כך או אחרת). אבל אם השיר לא מאוד מפורש, אל תניחו שאם הצד השני אוהב את המילים, שזה מספיק (וגם אם השיר מאוד מפורש, לאהוב את המילים זה לא מספיק. לא כל מי שאוהב את הסרט "סופרמן" רוצה לעוף).

ה. יש טור (באנגלית) של בחור בשם Dan Savage בשם Savage Love - שמתפרסם כל יום רביעי, באתר savagelove.net - מומלץ לקרוא. אמנם הוא מיועד בעיקר לאמריקקים (וקצת קנדים, בריטים, אוסטרלים וכו'), אבל יש שם הרבה מאוד פנינים בנושאים האלה.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 14 בפבר׳ 2014
Always bring it up in the first couple of talks, both virtually and in real life
Most of us seem to swallow up a lot of sexual frustration
Open the subject for conversation, those who want it and want you jump on it

There is no reason to assume that you know everything
Like dear lithium above

People will, and often do, surprise
רפאל
רפאל • 14 בפבר׳ 2014
אני מצאתי משהו נהדר בכלוב. אבל לא הייתי ממליץ לאנשים להגביל את החיפושים שלהם לכלוב. אני אפילו חושב שיש בכלוב אנשים פרובלמטיים מאוד מבחינת היכולת הזוגית שלהם, ולאתרים "וניליים" יכול להיות גם יתרון.

נדמה לי שישנם לא מעט ונילים-קינקים, שבתוך קשר אוהב ויציב יכולים להעשות בדס"מים נלהבים. יחד עם זאת כף רגלם לעולם לא תדרוך בכלוב, וברווקות לא תהיה להם שום נטייה לבדס"מ. למצוא מישהו כזה, לגשש בשיטת ג'יימס, וגלות קצת סבלנות - זו דרך לא רעה בכלל למציאת בן זוג.