בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתי תובנות על 24/7

סירופ​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 6 בפבר׳ 2014

שתי תובנות על 24/7

סירופ​(נשלטת) • 6 בפבר׳ 2014
אין דבר כזה, נכון? כולנו מסכימות וכולנו מפנטזות,

לעבדים עשירים במיוחד יש את המוסד הזה בצ'כיה , מן טירה מלאה מלכות בתשלום , כלובים

שוטים וקולרים ואםשרות לקנות סופ"ש של מציאות אלטרנטיבית.

לאחרונה שוחחתי עם שני שולטים , שניהם מנוסים וחכמים ויודעים את התורה, על משמעות המושג 24/7 וכל אחד מהם הציג פרשנות אחרת.

הראשון סיפר לי על סיטואציה קטנה עם זוגתו הסאבית...

חיי יום יום, שגרת ילדים וארוחות ועבודה ולפטופים בסלון ואין סימן למיניות שלנו אלא ברגעי הסקס, אבל אז מגיע רגע אחד שבו היא אומרת " מחר" על להוציא מהמטבח את שקית הזבל שהתפקעה אל הפח שבחוץ, והוא מנמיך קולו ואומר לה, עכשיו!

וקם הדבר ונהיה , והנה זה , אמר לי, זה ה-24/7, לא סשן מתמשך אלא ידיעה ברורה של התפקידים המתקיים ברקע עד שהיא גואה אל המציאות.

האדון השני הציע פרשנות אחרת, " זה שבכל רגע נתון, עשרים וארבע שעות את בתוך זה, עסוקה בתודעתך באדון , במיניות שלך. מחשבתך אינה יכולה אלא להתדפק על קירות התא הזה שנבנה עבורך".

זה נכון עבורי, האחרון. אבל אם היתי זוכה לחלוק משק בית משותף עם האדון, גם הראשון היה מתממש עבורי, אני מניחה.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 6 בפבר׳ 2014
דווקא אני יותר אוהבת את הפרשנות הראשונה. אני גם לא חושבת שזה נכון להיות עסוקה כל הזמן בקטע האירוטי שלך, כמו שמשתמע מהפרשנות השניה. אנחנו לא ר ק יצורים אירוטיים, וכשאנחנו שקועים רק בזה, אנחנו מקבלים תמונה מסולפת של העולם והמציאות סביבנו. לדעתי.

ובלי קשר- תתחדשי על הקולר icon_smile.gif
Platinum​(שולט)
Platinum​(שולט) • 6 בפבר׳ 2014
תובנות מעניינות בהחלט. הראשונה העוסקת בזוגיות משותפת, יש בה משהו יותר ממשי. ועדיין, התיאור פשוט ומקסים בעיניי.

התובנה השניה, שכיחה יותר מן הסתם ומאוד נכונה. המחשבה הבלתי פוסקת היא מעין כלוב שנעים לשהות בו. ולדעתי זה ממש לא מוגבל לקטע האירוטי אלא יש בזה הרבה מעבר, לפחות כשמדובר בקשר אמיתי ועמוק.אז יש מענה לצרכים רבים שאינם בהכרח אירוטיים באופן ישיר.
בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 7 בפבר׳ 2014
בכוח המוח{Aion} • 7 בפבר׳ 2014
24/7 זה לא באמת בדס״ם בעיני. כי כדי שיתקיים בדס״ם יש צורך גם בחלק השני, השיוויוני. או אז מתקיים המתח וקורם צורה, בין המצב השיוויוני למצב התודעה הבדס״מית.
אז אפשר לקרוא לזה 24/7 ואפשר לפנטז על זה, אבל כשמתקיים 24/7 מהסוג הראשון מדובר בדר״כ בעריצות שאין בה עניין מיני בהכרח. לשחות בתוך העבדות לא מאפשר את הריגוש ממנה, כי אנחנו ממעטים להתרגש ממצב סטאטי, ואם להודות על האמת, מעטים האנשים שיהנו לשרת ולהיות באמת עבדים כדרך חיים.
המינוחים שמאגדים את השדה הבדס״מי מאוד מתעתעים. האם שולט יכול בכל עת לקבוע מסמרות בשטח ולקחת את שפחתו בכוח הזרוע? הרי היא שלו, לא?
אבל הדבר יהיה יפה כל עוד היא רוצה בזה, נכנעת לזה ומתגרה מזה, אחרת זה יכנס להגדרות של אונס, מה לעשות? גדולתו של שולט היא להצמיח את הרצון של הנשלט להיות שם, ולקלוט מתי הוא לא שם.

מהיכרות רבת שנים עם מערכת יחסים בה יש גבר שאומר מה לעשות ואישה שמבצעת, אני יכולה להגיד לכם שיש הבדל בין בדס״ם לגבר נרקסיסט שרואה בעיקר את עצמו ובעצם מתעלל בבת זוגו. יש הבדל בין לשחק בתכנים האלה בחלק מהזמן ובין לחיות את זה בפועל. זה כל כך לא סקסי ומתסכל לחיות ככה, ואת זה אני אומרת מהתבוננות קרובה מאוד.

מה כן? 24/7 היא פנטזיה. ניתן לחוות אותה גם בזמן קצוב, אבל לחוש את התחושות האלה בבחינת ״ככה זה מרגיש לחיות חיים שלמים כשולט ונשלט״. וזה יופי, ונהדר, ומרגש ומגרה.
אחר כך מדובר באנשים שווים, שזקוקים לחלקים השיוויוניים בינהם, כי זה בדיוק הדלק שיבעיר את הפעם הבאה.
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)

כוחית

הוא​(שולט) • 7 בפבר׳ 2014
כל זוג שחובב סוג כזה של יחסי שליטה יוצק, מגבש אותו כראות עיניו זה גמיש מאד ודינאמי מאד. כל קשר מפרש זאת לפי טעמו יכולתו. יש פרוטוקול ויש מחוצה לו. ויש רק פרוטוקול בלי שוויוניות וזה לא כי הוא "נרקיסיסט" או עריץ או מתעלל אלא כי זה מה שהם בחרו בתקשורת שבינהם ושמדליק אותם או רוצים להתנסות בזה. וקרוב לודאי מרביתם כן משלבים יציאה מפרוטוקול בגלל שלל סיבות.
לתחום את זה לשתי תפיסות זה מוגבל. לשפוט את זה כעריצות כשיש רבות שמחפשות את העריצות הבלתי מתפשרת הזו ממש לא לענין. לומר שזה לא בדסמ זה כמו לומר על כל אלמנט בדסמי שהוא לא. רק כי לך אישית זה לא מתאים/מובן/לטעמך.
פור גוד
פור גוד • 7 בפבר׳ 2014
סירופ, בואי ואמשיל לך משל. חשבי רגע על יחסי-שליטה כמו על סירופ ( לא סתם "תבלין", אלא סירופ ! ). ועכשיו תארי לך איך הייתה נראית התזונה שלנו אם לא היינו מוסיפים סירופ רק לחביתיות, פנקייקים ופרנצ'-טוסטים, אלא גם לאומצות עסיסיות, קוסקוס דה-לוקסוס, סלט ירקות קצוץ דק-דק ולכול מאכל אחר.... היה בא לנו להקיא מהסירופ די מהר, לא ? (-:
Happily Married​(אחרת)
Happily Married​(אחרת) • 7 בפבר׳ 2014
בהתחלת הקשר הדינמיקה היא כמו האפשרות הראשונה:
השליטה מאד אינטנסיבית, כל יום כל היום, 24/7 "אמיתי".
ככל שעובר הזמן, שני הצדדים נרגעים, ומתחילה שגרה אחרת.
יותר רגועה, יותר שקולה, קרובה לאפשרות הראשונה.

כתבתי על זה לפני שבועיים בערך:
http://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=46123
בכוח המוח{Aion}

Re: כוחית

בכוח המוח{Aion} • 7 בפבר׳ 2014
הוא כתב/ה:
כל זוג שחובב סוג כזה של יחסי שליטה יוצק, מגבש אותו כראות עיניו זה גמיש מאד ודינאמי מאד. כל קשר מפרש זאת לפי טעמו יכולתו. יש פרוטוקול ויש מחוצה לו. ויש רק פרוטוקול בלי שוויוניות וזה לא כי הוא "נרקיסיסט" או עריץ או מתעלל אלא כי זה מה שהם בחרו בתקשורת שבינהם ושמדליק אותם או רוצים להתנסות בזה. וקרוב לודאי מרביתם כן משלבים יציאה מפרוטוקול בגלל שלל סיבות.
לתחום את זה לשתי תפיסות זה מוגבל. לשפוט את זה כעריצות כשיש רבות שמחפשות את העריצות הבלתי מתפשרת הזו ממש לא לענין. לומר שזה לא בדסמ זה כמו לומר על כל אלמנט בדסמי שהוא לא. רק כי לך אישית זה לא מתאים/מובן/לטעמך.

אני בהחלט מסכימה שאיש הישר בעיניו יעשה. אני רק אומרת ש 24/7 במובן שיש שולט שאומר ונשלט שמבצע, כל יום כל היום, זו פנטזיה נחמדה אבל לא ישימה, מהסיבה שכמעט שאין נשלטים שבאמת יכולים ורוצים לחוות מצב של עבדות כל הזמן, ומכך בהכרח ינבע שלא תהיה הסכמה, לא יהיה ריגוש וגירוי, לאורך זמן, כי לאדם - כל אדם - יש חלקים נוספים אותם הוא ירצה ויצטרך להביא לידי ביטוי, שהם אפילו מנוגדים לחלק הנשלט שלו.
עכשיו, הטענה שלך שיש נשים שזה מה שהן רוצות, מצדיק פן חשוב במה שאמרתי, כי אתה טוען שיש חשיבות רבה לרצון. אני אומרת שלדעתי הרצון הזה לא יעמוד במבחן הזמן אם זה לא יהיה בתוך מערכת שיש בה גם וניליות. להרבה אנשים יש פנטזיות שמרגשות אותם מאוד ובמציאות לא יחזיקו מים, ומהבחינה הזו 24/7 זה לא דרך חיים כי אם פנטזיה.
אתה עצמך טוען לקשר שמשלב ״יציאה מהפרוטוקול״ ובכך אתה בעצם מסכים עם דעתי שזה עניין של רצון משותף ומינונים מתאימים.
אם לא כך הדבר, בהכרח מדובר בעריצות, כי בזמנים שרצון הנשלט (באמת) אינו מתקיים, השולט כופה את עצמו עליו, ורוב הסיכויים שהמערכת לא תחזיק לאורך זמן.
א-דום​(שולט)

אפשר לקיים יחסי 24/7

א-דום​(שולט) • 7 בפבר׳ 2014
בתנאי שזה מונע מהנשלטת עצמה וכל עוד זה מגיע ממנה. הייתי בקשר כזה מזמן מזמן. זה היה מאוד עוצמתי אבל גם לא פשוט. לאדם רגיל לא תמיד קל לקבל החלטות נכונות עבור עצמו. לנהל באופן מלא חייו של מישהו ולעשות את זנ ממקום אחראי וטוב זה לא פשוט. אבל היו בזה גם צדדים טובים. למשל לעצב את הנשלטת שלי למקום טוב יותר בחיים, להביא אותה לערך עצמי גבוה יותר, להתפתחות אישית. והיה עוד עניין, שזה היה כיף. אבל שורה תחתונה אני יצאתי די עייף מאותו קשר ולכן מאז זה לא קרה שוב (אני לא שולל לנצח אבל זה צריך להיות לאחר הרבה הרבה שיקול דעת).
הוא​(שולט)

בענין הזה את

הוא​(שולט) • 7 בפבר׳ 2014
מפגינה בורות וגם מה לעשות צרות.
אני מפנה אותך לפטלייף, קצת מעבר להתרחשות המקומית, ואת מוזמנת לקרא קצת יותר
שימי לב למספר המצומצם של הפורומים הרולוונטים ומספר המשתתפים הדל.
Groups
24/7 subs (1,511 members)

The name of this group is 24/7 subs. And those who are involved in or want to be involved in, or want to talk about being involved in, that lifestyle are encouraged to post, comment and otherwise join in. BUT, this group is not limited to discussi...
24/7 for real (10,127 members)

Our purpose is to offer support, information and community for those living together in power/authority dynamics of all sorts: couples, triads, D/s, M/s, O/p, TPE, CNC, married, poly, monogamous, however you identify. Those for whom day to day l...
24/7- live in- service oriented slaves/subs (5,900 members)

This is not a "personals" group or a place to advertise. Ads are grounds for being banned! A group devoted to discussion/guidance/advice for 24/7 live in service oriented submissives and slaves, the Masters/Dominants who own them, and th...

view more groups →

התפיסה ש24.7 הוא אך ורק LIVE IN היא שגויה, מה גם שרבים בעולם מקימים זאת באינטינסיביות . גם אם פרטנרית הולכת לעבודתה היא יכולה לשאת את סט הכללים שלה ולנהוג לפי מה שמוטל עליה. וגם אם הוחלט לפרק זמן כלשהו שיורדים מפרוטוקול זה לא הופך את הקשר ללא 24-7 כי בכל רגע נתון זה יכול להשתנות. וניליות/שיויוניות כתנאי הכרחי לבדסמ נשמע מופרך.
ואיכשהו זה שוב זולג לויכוח האלמותי על מידת אמיתיותו של המיונז. הפעם מתוך חוסר ידע.
ממליץ לקרא קצת לפני שמחוים דעה כה נחרצת. זה ירחיב לך.