ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכות פה בישראל ממש מצחיקות אותי

מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
לפני 10 שנים • 17 בפבר׳ 2014

המלכות פה בישראל ממש מצחיקות אותי

כל המלכות פה מחפשות פראירים שיסיעו אותם ישלמו להם יתקנו להם. אני מלכה אמיתית שמכירה את הנושא מחו"ל ולא כמו המלכות בתשלום כאן. או אלה שמחפשות לנצל גבר פריאר שיסכים לעשות בשבילן הכל רק כדי ללקק את העקב שלהן.
אני יודעת מה זה להחיזק עבד ואיך לגרום לו לרצות לשרת. להיות מלכה זה תפקיד לא פשוט וצריך לדעת לנהל עבד.
המלכות כאן בישראל ממש מצחיקות אותי. הן רק דורכות על העבדים מנצלות אותם אבל לא נותנות להם כלום בתמורה גם לא תמורה מנטלית כלשהי . הן חשובות שרק כי הן קוראות לעצמן מלכות אז עבדים ירוצו אחריהן וישלמו להם ויקנו להן. וחולבות את הארנק שלהם. לא יודעות מה זה יחסי שליטה אמיתיים.
הכי מצחיקות אותי אלה שרוצות רק נהג לנסיעה היום לצפון או רק מישהו שיתקן לה את הברז הדולף. כי הוא חושבת שגברים זה עם פרייאר. הו לא באמת מבינות מה זה עבד.
לכו תלמדו מה זה בדסמ בברלין...
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 17 בפבר׳ 2014
ואותי מצחיקים אלו שכדי לפרסם או להלל את עצמם הם יורדים על אחרים, או מספרים בגנותם כדי להנמיך אותם ביחס אליהם.
מזה הם לא שונים מהרבה אנשים כאן שזו הדרך שלהם להשיג כאן תחושה של "מעמד", "כבוד", או לזכות במשאבים שיש כאן מאבק עליהם.
ואין בזה שום הבדל בין שולטת, שולט, נשלטת או נשלט. כולם נופלים לתכונה האנושית הזו.
בעצם, זה לא באמת מצחיק אותי. סתם מעצבן ולפעמים גם מעורר רחמים.

משום מה יש לי תחושה שהתכוונת לדבר על עצמך ולא לרדת על אחרות. הייתי מציע שרק תתמקדי בתיאור כנה של עצמך ושל הצרכים שלך. המלכות האלו (ולא משנה אם אני מצדיק את מה שהן עושות בכלל. בחיי שלא) משיגות את הצרכים שלהן. אז על מה את מעבירה ביקורת? על זה שהן משיגות את מה שהן זקוקות לו בחיים?
אל תקחי את הביקורת שלי אישית. זו התפוצצות רגעית על משהו שאני רואה פה כבר שנים, גם מכאלו שחשבתי שאפשר לקרוא להם חברים.
    התגובה האהובה בשרשור
פור גוד

Re: המלכות פה בישראל ממש מצחיקות אותי

פור גוד • 17 בפבר׳ 2014
המלכה אורית כתב/ה:

(-: .First we take Manhattan, then we take Berlin
Snitch
Snitch • 17 בפבר׳ 2014
אויש תנוחי.
Gia X

Re: המלכות פה בישראל ממש מצחיקות אותי

Gia X • 17 בפבר׳ 2014
המלכה אורית כתב/ה:
כל המלכות פה מחפשות פראירים שיסיעו אותם ישלמו להם יתקנו להם. אני מלכה אמיתית שמכירה את הנושא מחו"ל ולא כמו המלכות בתשלום כאן. או אלה שמחפשות לנצל גבר פריאר שיסכים לעשות בשבילן הכל רק כדי ללקק את העקב שלהן.
אני יודעת מה זה להחיזק עבד ואיך לגרום לו לרצות לשרת. להיות מלכה זה תפקיד לא פשוט וצריך לדעת לנהל עבד.
המלכות כאן בישראל ממש מצחיקות אותי. הן רק דורכות על העבדים מנצלות אותם אבל לא נותנות להם כלום בתמורה גם לא תמורה מנטלית כלשהי . הן חשובות שרק כי הן קוראות לעצמן מלכות אז עבדים ירוצו אחריהן וישלמו להם ויקנו להן. וחולבות את הארנק שלהם. לא יודעות מה זה יחסי שליטה אמיתיים.
הכי מצחיקות אותי אלה שרוצות רק נהג לנסיעה היום לצפון או רק מישהו שיתקן לה את הברז הדולף. כי הוא חושבת שגברים זה עם פרייאר. הו לא באמת מבינות מה זה עבד.

המורה שלי ליחסי ציבור תמיד היה אומר שלא כל פרסום שלילי הוא חיובי
או לחילופין
קצת הקדמת עם ה-1 באפריל.... אבל פ'סדר, נרשמה לך "השתדלות" icon_smile.gif
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)

כל המלכות בתשלום התעוררו?

סשנים בתשלום אני לא שופטת...רק שהעבדים יבינו שזו לא מערכת יחסים אמיתית של שליטה...
Madame T​(שולטת)

Re: כל המלכות בתשלום התעוררו?

Madame T​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2014
המלכה אורית כתב/ה:
סשנים בתשלום אני לא שופטת...רק שהעבדים יבינו שזו לא מערכת יחסים אמיתית של שליטה...

ואת זו שמחליטה וקובעת מהי מערכת יחסים 'אמיתית' של שליטה - כלומר את היודעת הבלעדית כיצד זה אמור להתנהל... עכשיו הכל ברור.
ראש השבט​(שולט)

מנסיוני הרב..

ראש השבט​(שולט) • 17 בפבר׳ 2014
מנסיוני הרב למדתי שאיני יודע הרבה.. תמיד דברים משתנים ואני מופתע מחדש..

לכן, עצם הרעיון שמעלה הוד מלכותה בפוסט הזה, הרעיון שיש רק דרך אחת לבטא את עצמך ביחסי שליטה , וכי היא אישית ,השולטת האחת והיחידה שנוהגת כהלכה, ובמידת השליטה הראויה.. הופכת זה למעט מגוחך..
אם הנשלטים המגיעים למלכות בתשלום, משלמים עבור השירות, ומרוצים מספיק בכדי לחזור שוב.
מיהו אדם שיכול להעיר להם שהם לא יודעים, שהם לא צריכים להיות מרוצים? שהם טועים?

איש בשליטתו יחיה..
SlaveToPrincess
לפני 10 שנים • 18 בפבר׳ 2014

ממש מזדהה

SlaveToPrincess • 18 בפבר׳ 2014
למרות שברור שלא כולן ככה אני ממש מזדהה עם התחושה הכללית שיש תרבות ממש ''עניה'' של בדסמ בישראל. אני אישית מחפש מישהיא כמו מי שפירסמה את הפוסט הזה ואני בטוח שיש, רק שכרגע לא מצאתי אותה לקשר אמיתי (אני לא אומר את זה כסוג של פרסומת אבל כמובן שאני פתוח להצעות... זאת לא הסיבה שאני אומר את זה אבל)

עבורי בדס''מ הוא משהוא שעושים ממקום של כח, של אהבה, של דברים מאד יפים, ושל שליטה עצמית קודם כל, לא רק של שליטה של אחרים ובטוח שלא ממקום של ניצול בכלל וזה לא משנה אם מדובר על ניצול פיננסי או מכל סוג אחר.

מלכה אמיתית מתנהגת כמלכה, אתן מבינות מה זה אומר? ועבד אמיתי מתנהג כאוצר המלוכה כי זה מה שהוא, אתן מבינות מה זה אומר? ממש. מלכה ואוצרה.

אני לא איש ירוד. יש לי כבוד ואהבה עצמית ומהמקום הזה אפשר לי לכבד ולאהוב ולהוקיר את הסביבה שלי. כולל נשים. כולל מלכה.

אני אפילו מתנגד לצורה הזולה שמשתמשים במילה ''מלכה'' כאילו כל שולטת היא מלכה. לדעתי מלכה היא רק סוג אחד מיני הרבה של שולטות. יש גם גבירה, לדוגמא. וגם עבד הוא סוג אחד של נשלט מיני רבים. יש גם לדוגמא ''נתין''. בדרך כלל מלכה מחפשת נתין וגבירה מחפשת עבד. תחשבו על זה!