בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לסדיסטים שבנינו,

Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 10 שנים • 5 במרץ 2014

אז ככה

אצלי די ברור מי בא קודם (שאלת הביצה והתרנגולת)
אני מגיל די צעיר יודע שאני סאדיסט ברמות רעות של העניין (פנטזיות על לתפוס, נניח רוצחים, או מחבלים, ולהתעלל בהם עד המוות)
אבל אני מדחיק את זה מאז ומתמיד, תמיד שומר על המחשבות והשדים בפינה חשוכה של התודעה, שלא חס וחלילה יקפצו להגיד שלום.
בכל הנודע לבדס"מ הסאדיזם שלי הוא נטו מיני, אני נהנה לא מהכאב עצמו שאני גורם לאחר/ת אלא דווקא מהפידבק - מהאנחות, מההתפתלויות ומכל דרך שהצד השני מראה לי "כואב לי"/"לא נעים לי"
מאותה סיבה אני נהנה גם מלדגדג, הפידבק הוא כמעט אותו אחד
כמובן שאת הצד הרע של הסאדיזם אני לא אממש לעולם, וזה ישאר בגדר סיפורים שאני מספר לעצמי כדי להעביר את הזמן. את הסאדיזם המיני אני כן משתדל "להאכיל" מדי פעם...
כשיוצא icon_smile.gif

ולגבי השאלה הראשונית, מה הייתה ההרגשה כשגיליתי לראשונה, אני חושב שבדיוק אותה הרגשה שיש לי היום לגבי זה - אני רואה בעצמי פסיכופת חסר מעצורים בפוטנציה, ולכן אני מדחיק את זה, מכבה את זה, לא נותן לזה אפילו להתהוות.
מקווה שהתשובה מספקת את השואל/ת icon_smile.gif
א-דום​(שולט)
לפני 10 שנים • 7 במרץ 2014

ישנו כאן בלבול קלאסי

א-דום​(שולט) • 7 במרץ 2014
סאדיזם והתנהגות "כמו סאדיסטית" בסשן הם דברים שנראים דומים אבל מאוד שונים בעצם מנוגדים.
דוגמא ל"כמו סאדיזם": שולט מצליף בנשלטת והיא צועקת ומתפתלת בין רגליה רטיבות רבה היא קשורה. האדון מתיר אותה ומרשה לה לגמור. זה לא סאדיזם זה גירוי מיני באמצעות כאב ופנטזיה של חוסר אונים.
דוגמא לסאדיזם: סאדיסט מחכה מחוץ למועדון בלילה רואה בחורה שיוצאת לבדה מחכה לשעת כושר, חוטף אותה, קושר אותה ומצליף בה להנאתו והיא בוכה וצורחת מכאבים ומתחננת שישחרר אותה. היא בכלל לא מגורה מינית היא בחרדה איומה. הוא כל כך מגורה מזה שהוא מקבל זיקפה. היא מנסה לשכנע אותו להפסיק להצליף בה ומציעה מין כדי לשכנע אותו. הוא לא מסכים מכיוון שהוא חושש שהיא תהנה מזה. אם הוא מתרשם שהיא לא תהנה מזה הוא כן יקיים איתה מגע מיני.
נולי
לפני 10 שנים • 8 במרץ 2014
נולי • 8 במרץ 2014

סאדיסט יהנה מסבל של מישהו אחר. עבדתי פעם בתחום המזון והיה טבח שתפס סרטן חי, פתח אותו לחצי, זרה מלח, ובמר במכנסים מזה שהסרטן פירכס למוות. זו בעיני דוגמה לסדיזם ואני לגמרי לא מתחברת לזה.
אני לא רואה עצמי סדיסטית אלא אחת שנהנת להכאיב רק למי שנהנה לכאוב ומההנאה שלו הנאתי מתגברת. כך שזה לא סדיזם בעיני. זו פשוט הנאה מינית אקסרטימית.
N
שולט ברמה
לפני 10 שנים • 10 במרץ 2014

בהתחלה אכן התחושה מבלבלת

שולט ברמה • 10 במרץ 2014
קשה להכיל את הצורך להסב כאב.
עם השנים והנסיון מחלחלת ההבנה שמדובר ביחסי גומלין. יש שנדרשים לספוג כאב ויש החשים צורך לגרום אותו.
כל עוד מדובר בהסכמה הרי זה משובח ואף רצוי.