בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קודם כל אל תבגוד בעצמך

-אחרת​(אחרת)
לפני 20 שנים • 18 בפבר׳ 2004

קודם כל אל תבגוד בעצמך

-אחרת​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2004
שלום לך ranyo. שאלה כל כך מורכבת הטחת בנו. ואולי באמת אדם מקצועי, אוביקטיבי יוכל להאיר בפניך את העובדות טוב מאיתנו.

אבל, נישואים טובים (בלי קשר לשליטה) הם נישואים בהם כל צד מרגיש שהוא מגשים את עצמו, לא משקר לעצמו ולא בוגד בעצמו. נישואים טובים, הם כאלו בו כל כל צד מרגיש הכי בבית, הכי שייך, הכי טוב, הכי עצמו. אתה מרגיש ככה ?

"חברים טובים", כפי שהגדרת את הקשר עם אשתך, לא מסתירים כל כך הרבה דברים אחד מהשני, לא מפחדים להציג את האני האמיתי אחד של השני. לא בוגדים אחד בשני. לא משקרים אחד לשני. אז אולי זו לא ממש חברות טובה ?

אתה זה אתה. על כל נטיותך ותשוקותיך ואהבותיך ולא תוכל להתכחש אל עצמך זמן רב. מניסיון אני יכולה להגיד לך (ושוב לאו דוקא בקטע של השליטה) שאם נמצאים במערכת יחסים בה אי אפשר להיות עצמנו, מתים לאט לאט. אל תבגוד בעצמך, כי עצמך זה הדבר הכי יקר שיש לך. אל תבגוד בו. כי יעברו השנים ואתה תישאר אתה על כל תשוקותיך ותכעס. תכעס על עצמך, תכעס עליה (שלא בצדק) מפני שהיא דרסה את עצמיותך. תכעס. ותהיה מתוסכל לנצח.

אז אין תשובה ברורה אני יודעת. וזה תלוי בכל כך הרבה גורמים מסביב. אבל עצתי, ומניסיון אל תבגוד בעצמך. אל תתן לעצמך לחיות את חייך בשקר מתמיד.
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 18 בפבר׳ 2004
בראבו icon_biggrin.gif
טימי טימי​(נשלט)

כל מילה זהב

טימי טימי​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2004
זה כל כך נכון שאין מה להוסיף
אל תשכח שככל שתחזיק את זה יותר בפנים כך יהיה לך יותר קשה.
זה לא ילך! (תרתי משמע)

לדעתי הפתרון המושלם זה למשוך את אשתך לעולמנו. אני אפילו אתחצף קצת ואומר שיש סיכוי שהיא נמשכת בדרך כזו או אחרת לעולם מאחר והיא נשואה לך (וסביר להניח שאתה משדר "סאביות" באיזשהוא אופן) - ובאמת זה רק תאורייה ויכול להיות שאני טועה, אל תעלב מההנחות שלי.
רק שאמרת שזה לא כל כך מתאים לך אם מדובר באישתך. השאלה שלי היא למה ?
יכול להיות שזה רק מבוכה ראשונית מהמחשבה ? נראה לי שכל עבד היה רוצה שחברה שלו (במקרה שלי) או אשתו (במקרה שלך) תהיה גם מלכתו.
כדאי לבדוק טוב מה הסיבות לכך שאינך מעוניין בזה.

ובמידה ואתה מגבש פתרון שכזה אל תשכח שהסבלנות משתלמת. כך את זה לאט...
תתחיל לשלב בסקס ביניכם אלמנטים שאתה אוהב ושמדליקים אותך ולאט לאט תסחוף אותה פנימה.

מקווה שעזרתי במשהו, איכשהוא...בהצלחה, שיהיה לך רק טוב