ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסם ככלי נקמה

Mary Jane
לפני 10 שנים • 4 במרץ 2014

Re: בדסם ככלי נקמה

Mary Jane • 4 במרץ 2014
underheel כתב/ה:
...........

....
היא העמידה אותי על הקיר והתחילה להצליף. היא אף פעם לא הצליפה בי קודם, אף פעם לא דיברנו מה אני יכול ומה הגבולות. ועכשיו אני מרגיש אי נעימות הרבה יותר חזקה, ולמרות שעברתי הצלפות חזקות על הגב בעבר, בשלב הזה רץ לי בראש איך אני עוצר את הסיטואציה ההזויה הזו בלי לפגוע בה שאני יוצא מהסשן באמצע, הסשן שלא רציתי מלכתחילה. במשך כל הזמן של ההצלפות על הגב, לא התנהל דיאלוג כלשהו לגבי מה בסדר ומה רחוק מדי. אז אחרי כמה דקות פשוט הרמתי ידיים ויצאתי מזה באמצע.
היא מסתכלת עלי בלגלוג ואומרת "כאב לך מדי?" אז השורה הזו לגמרי ביטלה כל כבוד שהיה לי כלפיה. ואיך אני אסביר לה שהכאב לא העניין, אלא עצם העניין שלא רציתי את הסשן.
מאז לא הייתי צריך להתמודד עם בעיות כאלה, כי לא הרגשתי צורך להגיע אליה ולכבד אותה בברכת שלום.
מה שכן, לאחרונה במסגרת דיון מסויים, הערתי לה שלפני סשן הצלפות חייבים לברר גבולות, אז היא בדיעה אחרת מסתבר. לדעתה במועדון לא מדובר על סשן רציני ולכן לא צריך לברר גבולות, והיא הזכירה ואמרה "לא זוכרת שאתה ביקשת מילת ביטחון"
אז פניתי אליה לפרטי והסברתי לה את הסיטואציה ושבכלל לא רציתי סשן, ושהיו מלכות בעבר שסישנו אותי במסיבות וכן ביררו גבולות, וכן ניהלו דיאלוג מתמיד כל הזמן, ושלדעתי כן ראוי לעשות את זה.
ומה התגובה?
"טוב, תראה, מישהי ביקשה ממני. היא סיפרה לי שהתייחסת אליה ממש לא יפה אז היא ביקשה שאני אעשה את זה."
וכאן אמרתי לה, "בדסם עושים באהבה או שלא עושים בכלל. לא נוקמים באמצעות בדסם!"
............

אני מאוד לא מתחברת לגישה שלך אנדר, וגם מופתעת ממך לרעה. כפי שציינו לפניי, אם לא רצית בכך היה עליך לעצור זאת. האחריות הזו מוטלת עליך. יכולת לעשות זאת בכל עת ובחרת שלא. לכן אין לך, לטעמי, אלא להלין על עצמך.

הגברת לא אמורה לקרוא את מחשבותיך. והיא גם לא אמורה לערוך איתך דיאלוג מעמיק באמצע מסיבה בקשר לגבולותיך - למי אכפת? בסך הכל מדובר בהשתעשעות במסיבה, קצת הצלפות, קצת מגפיים. לא משהו קיצוני. או שאתה זורם או שלא. וכאמור, אם אינך מעוניין, כל שעליך לעשות, במקום להתבכיין בדיעבד, הוא להישיר מבט ולומר: לא. פשוט עד כדי כך.

בקשר לכך ש"בדסמ עושים באהבה או לא עושים בכלל" ולמוסר שהטפת לה - אותי אישית זה מצחיק. בעיניי זה נאיבי, חולמני ובעיקר מנותק מהמציאות, בנסיבות האמורות - במהלך מסיבה. לבדסמ יש מניעים מגוונים, רבים מהם לא קשורים כלל לפרחים ופרפרים. נשמע לי די טבעי שאנשים יביאו רגשות למעשים מסוג זה ולא יגיעו אובייקטיביים וחפים מהטיות. זה אולי לא נעלה או אצילי, אבל זה בהחלט אנושי. ואם לא התייחסת יפה לחברה שלה, בהחלט מגיע לך כל מה שעברת, ואף יותר (;

עבורי כל הסיפור הזה, ובייחוד פערי הציפיות, מרתיע למדי - את באה למסיבה וחושבת לתומך שמולך אדם בוגר, גבר שיודע מה הוא רוצה מעצמו - ליהנות. כמוך. והנה הטחת האשמות, דיבורים על אהבה ותביעה לשיחות מעמיקות אל תוך הלילה בקשר לגבולות.ץ
פור גוד

מופתע לרעה..

פור גוד • 4 במרץ 2014
[quote="Mary Jane"]
underheel כתב/ה:
...........
וגם מופתעת ממך לרעה.... ץ

גם אני מופתע לרעה. ולא דווקא ממך, אנדר. ואף לא מהמקרה המסוים שארע לך. אלא מופתע לרעה, באופן כללי. כבר שנים שאני מופתע לרעה באופן כללי. למעשה, מאז שנולדתי, אחת לאיזה זמן מוגבל, אני מופתע לרעה. אדם בא לעולם, וכילד הוא קורא אטלסים, מצייר לעצמו מפות, חולם על מסעות לגילוי ארצות לא נודעות, לומד על תגליות מדעיות, קורא על אנשי שם... ואז מה ? ואז... הוא "מופתע לרעה" (-:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 04, 2014 1:09 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Mary Jane
Mary Jane • 4 במרץ 2014
חח (:
כן, מופתעת לרעה. הוא יודע למה.
העיראקי

Re: בדסם ככלי נקמה

העיראקי • 4 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
underheel כתב/ה:
...........

....
היא העמידה אותי על הקיר והתחילה להצליף. היא אף פעם לא הצליפה בי קודם, אף פעם לא דיברנו מה אני יכול ומה הגבולות. ועכשיו אני מרגיש אי נעימות הרבה יותר חזקה, ולמרות שעברתי הצלפות חזקות על הגב בעבר, בשלב הזה רץ לי בראש איך אני עוצר את הסיטואציה ההזויה הזו בלי לפגוע בה שאני יוצא מהסשן באמצע, הסשן שלא רציתי מלכתחילה. במשך כל הזמן של ההצלפות על הגב, לא התנהל דיאלוג כלשהו לגבי מה בסדר ומה רחוק מדי. אז אחרי כמה דקות פשוט הרמתי ידיים ויצאתי מזה באמצע.
היא מסתכלת עלי בלגלוג ואומרת "כאב לך מדי?" אז השורה הזו לגמרי ביטלה כל כבוד שהיה לי כלפיה. ואיך אני אסביר לה שהכאב לא העניין, אלא עצם העניין שלא רציתי את הסשן.
מאז לא הייתי צריך להתמודד עם בעיות כאלה, כי לא הרגשתי צורך להגיע אליה ולכבד אותה בברכת שלום.
מה שכן, לאחרונה במסגרת דיון מסויים, הערתי לה שלפני סשן הצלפות חייבים לברר גבולות, אז היא בדיעה אחרת מסתבר. לדעתה במועדון לא מדובר על סשן רציני ולכן לא צריך לברר גבולות, והיא הזכירה ואמרה "לא זוכרת שאתה ביקשת מילת ביטחון"
אז פניתי אליה לפרטי והסברתי לה את הסיטואציה ושבכלל לא רציתי סשן, ושהיו מלכות בעבר שסישנו אותי במסיבות וכן ביררו גבולות, וכן ניהלו דיאלוג מתמיד כל הזמן, ושלדעתי כן ראוי לעשות את זה.
ומה התגובה?
"טוב, תראה, מישהי ביקשה ממני. היא סיפרה לי שהתייחסת אליה ממש לא יפה אז היא ביקשה שאני אעשה את זה."
וכאן אמרתי לה, "בדסם עושים באהבה או שלא עושים בכלל. לא נוקמים באמצעות בדסם!"
............

אני מאוד לא מתחברת לגישה שלך אנדר, וגם מופתעת ממך לרעה. כפי שציינו לפניי, אם לא רצית בכך היה עליך לעצור זאת. האחריות הזו מוטלת עליך. יכולת לעשות זאת בכל עת ובחרת שלא. לכן אין לך, לטעמי, אלא להלין על עצמך.

הגברת לא אמורה לקרוא את מחשבותיך. והיא גם לא אמורה לערוך איתך דיאלוג מעמיק באמצע מסיבה בקשר לגבולותיך - למי אכפת? בסך הכל מדובר בהשתעשעות במסיבה, קצת הצלפות, קצת מגפיים. לא משהו קיצוני. או שאתה זורם או שלא. וכאמור, אם אינך מעוניין, כל שעליך לעשות, במקום להתבכיין בדיעבד, הוא להישיר מבט ולומר: לא. פשוט עד כדי כך.

בקשר לכך ש"בדסמ עושים באהבה או לא עושים בכלל" ולמוסר שהטפת לה - אותי אישית זה מצחיק. בעיניי זה נאיבי, חולמני ובעיקר מנותק מהמציאות, בנסיבות האמורות - במהלך מסיבה. לבדסמ יש מניעים מגוונים, רבים מהם לא קשורים כלל לפרחים ופרפרים. נשמע לי די טבעי שאנשים יביאו רגשות למעשים מסוג זה ולא יגיעו אובייקטיביים וחפים מהטיות. זה אולי לא נעלה או אצילי, אבל זה בהחלט אנושי. ואם לא התייחסת יפה לחברה שלה, בהחלט מגיע לך כל מה שעברת, ואף יותר (;

עבורי כל הסיפור הזה, ובייחוד פערי הציפיות, מרתיע למדי - את באה למסיבה וחושבת לתומך שמולך אדם בוגר, גבר שיודע מה הוא רוצה מעצמו - ליהנות. כמוך. והנה הטחת האשמות, דיבורים על אהבה ותביעה לשיחות מעמיקות אל תוך הלילה בקשר לגבולות.ץ

לאור האמור דלעיל, בטוב טעם ובחן רב, אינני יכול שלא להסכים עם גברת מרי ג'יין. ניכר כי מר אנדר, בתומו וייתכן שגם בכסילותו, סבר שכאשר יגיע למסיבה ויגש לברך את ידידתו, הוא יזכה לכבוד ולדאגה מינימאליים, לפחות שווי ערך לערכים אותם הוא הפגין כלפי ידידתו.
אולם, מר אנדר הוא אדם בוגר ומבוגר, אשר צריך לתת את הדין על מעשיו ואל לו להלין בשום אופן על מעשים שאותם בחר לעשות, יש לציין ללא הפעלת כל לחץ כנגדו. לו היה חפץ בכך, יכול היה, ללא כל צל של ספק, להפסיק את ה"שעשוע" באמצע, שכן הכל היה מסתכם במילה אחת בודדה - "לא". ראוי לציין שגם ניתן הרושם כי ה"שולטת" הנ"ל הינה בוגרת ומבוגרת, ולכן לו היה מפסיק זאת באמצעות שימוש במילים הללו, לא היה נגרם לו כל רע, וכל אשר עמד לנגד עיניה של "ידידתו" היה טובו והנאתו של מר אנדר הנכבד. ניכר כי אדם אשר בוחר להתעלל באדם אחר כי מכרו "נעלב ממנו", ידע לשים בצד את האגו הפגוע שלו, את הרצון לנקום בשביל אותה המכרה ועוד רגשות זניחים אחרים, לטובת בריאותו וטובתו המלאה של זולתו, מר אנדר הנכבד. בנוסף על כך, ניכר כי לגברת ה"שולטת" היה חיבור כה עמוק ועז עם מר אנדר, עד אשר לא חשה בצורך לשאול על גבולותיו או שמא לסכם ולהחיל סימני עצירה מוסכמים מראש. כי בשביל מה? רועש מדי מכדי לדבר, והיא באה לשחק.
בקיצור, מר אנדר אשם ואל לו להלין על כך.

ואני תוהה, לו המצב היה קצת שונה, והיה מדובר במכרה קרובה ומושתפת למר AV (אני מניח שזה קיצור של אנטי וירוס) ולגברת מרי ג'יין, כיצד היו שופטים אותה? האם הייתה זוכה לכזה בוז וקלס?

בוא נניח שהסטיאוציה הבאה הייתה מתרחשת:
א', חברה קרובה של מר אנטי וירוס וידידתו מרי ג'יין, הייתה מגיעה עם חברה/מכרה/ידידה למועדון בדסמי. נניח גם שבשלב מסויים אותה גברת נכבדה, הייתה עוזבת את בן זוגה/מכרה/ידידה לשם אמירת שלום למכריה. נניח גם שלא הייתה מוצאת את נספחה, והייתה מתחילה לרקוד, כשלפתע היה צץ לו משום מקום בחור אשר היה מוצא חן בעיניה מאוד. נניח שהם היו רוקדים קצת, הוא היה מתחכך בה קצת, תוך כדי, ורואה שהיא לא מתנגדת. הוא היה לוחש לאוזנה מספר דברים שהיו גורמים לה לחייך בשובבות והיה מזמין אותה למשקה, והיא הייתה נענת לחיוב - הרי ממה יש לה לפחד. ממשקה אחד למשנהו, הוא היה מתחיל לפלרטט איתה ולגעת בה, והיה סוחף אותה לכדי מצב שבו אבדו עליה חושיה, והיא הייתה נופלת בקסמיו והולכת שבי אחריו לשירותים. נניח ששם, הוא היה מצליח להלהיט אותה עוד קצת והיה גורם לה, בהסכמה כמובן, לעשות דברים שלא חשבה שתעשה. מפה לשם, הגברת הנכבדה מקבלת קצת מכות בישבנה וחווה לראשונה מין אנאלי בסיטואציה לא הכי רומנטית ואידיאלית, אבל בהסכמה כמובן. בשלב זה, מהכרותי המעטה עם נשים שונות וסוטות, מספר הדברים שלהם הייתה מסרבת היה מתגמד באופן ניכר. נניח שברגע זה היה נכנס בן זוגה לשעבר, ז', והייתי מורה לה למצוץ לו. היא ילדה גדולה, לא? זה בהסכמה. היא גם יכולה להגיד לא בכל שלב שתבחר - היא אדם בוגר וחופש הבחירה בידיה. מפה לשם, היינו מחליטים שאנחנו רוצים להמשיך להתעלל בא' החסודה, והוא, בן זוגה לשעבר, היה לוחש באוזנה שהכל נעשה בכוונת תחילה על מנת ללמד אותה לקח ולהשפילה. היא כמובן, תוכל לבקש להפסיק את זה באותו רגע - היא אדם בוגר, שלא נכפה עליו כלום - והיא גם אחראית למעשיה. אבל למה שרק אני והוא נהנה ממנה? ובהינף אחד, היו מתגודדים להם אנשים בתור לשירותים, ולא במטרה להטיל את מימיהם, או שגם - אבל בעיקר כדי להנות מא', ידידתו הטובה של מר אנטי וירוס ומכרתו גברת מרי ג'יין.
תארו לעצמכם שהיא גם היה ננטשת בבוטות אחרי שבוצעו בה מעשים מאוד משפילים, ברצונה ובהסכמתה המלאה, ללא כל כפייה שהיא. והנה - הפלא ופלא - את מי היא פוגשת חצי מעורפלת, מטונפת, מטומאת ומלוכלכת? את בן זוגה שעמו הגיעה למועדון, את מר אנטי וירוס ואת גברת מרי ג'יין! איזה איחוד מרגש.

אני מניח שאין צורך שאמשיך. ואני מניח שאתם יודעים שלכל מטבע יש שני צדדים.

אני מודע לכך שמאחורי מסך ומקלדת נוטים להרגיש מוגנים ובטוחים, ושמאוד קל להתעמר באדם שכל חטאו היה בכך שסיפר את סיפורו וחיפש מעט אמפטיה לנוכח מקרה מצער וטראומתי שעבר. באמת, הכי קל להתעמר ולהתעלל בחלשים. הרי זהו אתר בדסמ, והתעמרות סאדיסטית בחסרי ישע גם מגדילה את ההילה הוירטואלית שלכם.
אבל ברצינות, תנסו לשניה אחת לחשוב מה היה קורה לו את אנדר הייתה מחליפה ידידתכם/חברתכם/קרובת משפחתכם/אחותכם.

אל תתעמרו בחסרי ישע. זה לא מוסיף לכם קורטוב של כבוד עצמי. ואכן, להיות בריונים מאחורי מסך מחשב - זוהי גבורה גדולה.

*יש לציין שבודגמא הנ"ל תואר מצב שבו זר ארעי נפגש עם יקירתכם. מה היה קורה לו היה מדובר באדם שאותו היא מכירה, ועליו היא סומכת ובוטחת, כפי שקרה במקרה שתואר ידי מר אנדר?

כבדו כל בן אדם באשר הוא, בלי קשר להעדפותיו במיטה.
Mary Jane
Mary Jane • 4 במרץ 2014
עיראקי, יכולת להשתמש בכינוי המקורי. וגם לקצר, בייחוד בקטע המיותר, לא פרופוציונאלי ומופרך עם האישה, האלכוהול, המין האנאלי והאוראלי, השירותים וריבוי המשתתפים (משאלת לב?), שאינו דומה כלל בחומרתו לסיטואציה המתוארת לעיל (ולא מפאת המגדר). כמו כן נא לא לקשור את דבריי עם דבריי אחרים, שכתבו דברים מאוד שונים ממה שאני כתבתי ואשר אינם קרובים לעמדותיי במאום.

את מתייחסת לאנדרהיל כאל "חסר ישע" ו"חלש" (כך במילותייך). אני התייחסתי אליו כאל אדם בוגר, עצמאי, אשר עליו להיות אחראי על עצמו, מודע ומסוגל לעצור ולהעמיד גבולות כאשר הדבר נחוץ, וכן לומר במה הוא מעוניין ובמה לא ולעמוד על שלו במידת הצורך. למרות שמאוד "פוטוגני" לכתוב זאת - ונורא קל ללב (וללייקים) לנהות אחר אלו הצווחים "זוועה", "גועל", "חוסר אנושיות", אין כאן שום "התעמרות סאדיסטית", אלא דווקא כבוד לאנדר כאדם וידיד והתייחסות אליו כשווה בין שווים, ולא כאיזה נזקק חסר ישע.
Mary Jane
Mary Jane • 4 במרץ 2014
אגב, את גם עורכת השוואה בין פמדום לבין מיילדום, כאילו שזהות ביניהם היא דבר מובן מאליו. אני חושבת שזה לא נכון מעיקרו. נכון שכולנו בעלי רגשות דומים, אך האינטראקציה בין נשים לגברים מאוד מאוד שונה במה שנקרא "פמדום" לעומת "מיילדום".
A v​(שולט)

עירקי

A v​(שולט) • 4 במרץ 2014
לא יודע למה נוצר לך הרושם שאני לא מכבד נשלטים.

בדרך כלל אני מעריך ומכבד הרבה יותר מהרבה שולטים ו"שולטות". במקרה הנ"ל מצטער בעצם לא מצטער אך אין לי כבוד לאף לא אחד מהכוכבים. ואני די בטוח שהבנת למה.

מהרגע שהגבתי פנו אליי כמה אנשים ותיארו לי את אנדר בתור מתוק נחמד ועוד.ואני בטוח שהוא כזה לחלוטין.ומצד שני הסיטואציה שצייר מעליבה. אני לא חושב שנשלט צריך כל הזמן להיות במוד של ריצוי.אני חושב שהוא צריך לבחור מול מי מתי ואיך. והעובדה הפשוטה שברגע מסויים הוא נזכר שהוא בן אדם קם והלך משם. אבל עד לאותה נקודה הסיפור איך שאני קורא אותו קשה.

אני מאחל לאנדר שולטת שתדע לכבד את ההתמסרות שלו ותכבד את האדם שהוא.

מאוד קל לבוא ולהיות סופר נחמד וללטף לו את הראש ולומר לו מילים טובות.
לתת לו את הדג לארוחת ערב...

אני מהאסקולה השנייה ברוב המקרים. לתת לו חכה. וזה אומר לתת לו סטירת התעוררות.

ואני אומר לך בודאות ומנסיון שאם זו היתה חברה שלי. היתה חוטפת ממני הרבה יותר.

כשלאדם קורה משהו רע.ובעצם הוא לא היה יכול לשלוט בסיטואציה הוא יקבל את מלוא הסימפטיה וליטוף.

כאן זה לא המקרה.

הייתי עד למקרה דומה במסיבה כש"שולט" ניסה עם מכרה שלי בכוח וללא התייחסות אליה ולרצונה.

מיותר לציין שכעבור שניות הוא שכב מופתע על הרצפה. וגם התלונה במשטרה לא עזרה לו.

יש לי כבוד רב לאנשים ולא משנה מה "תפקידם" אבל אני לא אכבד מישהו שלא מכבד את עצמו.

לא נעים לך..סבבה זה שלך.

אני לא ארד לנסיונות העלבה שלך או כל דבר אחר. בגלל סיבה מאוד פשוטה. אתה לא משמעותי מבחינתי ולא בגלל סיבה מיוחדת . חוץ מזה שאני לא מכיר אותך. ואין פה נסיון להעליב חס וחלילה.

ודבר אחרון לכל הזכרים. וזו רק דעתי בגרע שתכבדו את עצמכם ולא תרדו לארבע אחרי שיחה של דקה,ברור לי לחלוטין שתמצאו את הנשים השולטות הטובות שכן ירצו גבר חזק שבוחר להתמסר ולמסור עצמו להן.

צום קל ונעים ובשמחות..
העיראקי
העיראקי • 4 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
עיראקי, יכולת להשתמש בכינוי המקורי. וגם לקצר, בייחוד בקטע המיותר, לא פרופוציונאלי ומופרך עם האישה, האלכוהול, המין האנאלי והאוראלי, השירותים וריבוי המשתתפים (משאלת לב?), שאינו דומה כלל בחומרתו לסיטואציה המתוארת לעיל (ולא מפאת המגדר). כמו כן נא לא לקשור את דבריי עם דבריי אחרים, שכתבו דברים מאוד שונים ממה שאני כתבתי ואשר אינם קרובים לעמדותיי במאום.

את מתייחסת לאנדרהיל כאל "חסר ישע" ו"חלש" (כך במילותייך). אני התייחסתי אליו כאל אדם בוגר, עצמאי, אשר עליו להיות אחראי על עצמו, מודע ומסוגל לעצור ולהעמיד גבולות כאשר הדבר נחוץ, וכן לומר במה הוא מעוניין ובמה לא ולעמוד על שלו במידת הצורך. למרות שמאוד "פוטוגני" לכתוב זאת - ונורא קל ללב (וללייקים) לנהות אחר אלו הצווחים "זוועה", "גועל", "חוסר אנושיות", אין כאן שום "התעמרות סאדיסטית", אלא דווקא כבוד לאנדר כאדם וידיד והתייחסות אליו כשווה בין שווים, ולא כאיזה נזקק חסר ישע.

אני אנסה לפשט את זה עבורך, מרי: לפי דברייך, לו היית גבר, הייתי מוכה בתדהמה אם היה מתחוור לי שלא היית מעורבת או שאין לך רישומים פליליים ואו תיקים בגנות הטרדות מיניות, ואו מעשים קשים יותר.

למעשה, במילותייך שלך, הצדקת קיום של אונס, ולו בתנאי שבו הצד הפסיבי לא היה מסוגל לסרב או לבקש להפסיק.

אינני מכיר אותך, אך עולה הרושם כי כיוון מחשבתך מסואב במקצת. אני מקווה שבחייך האישיים תזכי להפעיל שיקול דעת קצת אחר, בוגר ואחראי יותר, ושלא תגרמי לנזק כלשהו לאדם אחר.

אינטליגנציה רגשית, על שלל רמותיה ונגזרותיה, לרבות "אינטליגנציה מינית", היא דבר מאוד מבורך, בייחוד כאשר אדם כלשהו בוחר לשים את נפשו בכפך.
גם אם ברצונך "להשתעשע", את עדיין צריכה להיות אחראית בכל שלב שהוא לצד השני, זה שייתכן שבטח בך יתר על המידה בשוגג, ולדעת שיש "מס נפשי", לכל השתעשעות שכזו. ולא, הוא לא בטל בשישים.

לא צריך לחכות עד שהמילה לא תאמר. אז זה כבר מאוחר מדי. ייתכן שאם את לא מסכימה איתי בנושא הזה, דעי שבחרת לעצמך תחביב קצת מסוכן: לך, ובעיקר לבני/בנות זוגך אשר החליטו לבטוח בך.
בלוסום​(לא בעסק)

בהמשך לדבריה של מארי ג'יין -

בלוסום​(לא בעסק) • 4 במרץ 2014
איפה האחריות האישית של הצד הנשלט?
הצד השולט אחראי גם להגיד "אני לא מעונינת בשום פנים ואופן ששום דבר יקרה"?
אם הצד הנשלט הסכים לסיטואציה בצורה מפורשת, אז האחריות נחה כולה על הצד השולט
אבל בשביל זה הנשלט צריך להגיד כן ולהסכים.
מה חשבת שיקרה אם תשחק את המשחק? שהיא קוראת מחשבות?
היא לא. האחריות האם בכלל להכנס לסיטואציה נחה כולה עליך.
מביט Nהצד​(לא בעסק)

וואי, איך אתם נסחפים...

קודם כל, AV, כל מה שאתה כותב אולי טוב ויפה, אבל ממש לא קשור - אנדר (לפחות בתיאור המקורי), לא שירת "כל אחת", אלא מלכה שהוא הכיר והיה איתה בקשר כלשהו. כך שכל מה שאתה כותב קצת מוגזם.

ועיראקי, אתה בכלל נסחפת. אמנם התיאור שלך שתיארת היה יכול להצליח מאד בפורום שכן, אבל ממש אין לו קשר למקרה שתואר, ואני בטוח שאנדר יהיה הראשון להסכים לכך.

אני מסכים כאן לגמרי עם MJ. נכון, לפעמים כנשלטים אנחנו נסחפים ועושים דברים שאולי אנחנו מצטערים עליהם אחר כך. אבל בסיפור הזה, נראה לי די לגיטימי במסיבה, להניח מצד המלכה, שהפעילויות הקלות של ליקוקים, שימוש ככסא/ הדום והצלפות (וכן, ברור לי שיעירו שההגדרה של "קלות" היא סובייקטיבית, אבל נראה לי שכמעט כולם יסכימו שמה שתיארתי עונה להגדרה של פעילויות "קלות") מקובלות, ושאם הן לא מקובלות - הסאב יעצור אותה.

גם לגבי הנקמנות, וכאן אני כבר מעריך ויכול להיות שאני טועה - אני לא חושב שבאמת המטרה כאן היתה "לפגוע", כמו שאנדר כתב. כמובן, שאם המטרה היא באמת לפגוע - אז, לפחות מבחינתי, זה כבר לא בדס"מ, אבל נראה לי שכאן זה היה יותר ברמה של "עונש" במסגרת הסשן והשפלה מול הידידה הפגועה.