צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומים מנטאלים/סדיסטים

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 בפבר׳ 2004
זאלופון​(שולט) • 21 בפבר׳ 2004
נריסה,
מצאה חן בעיניי ההגדרה שלך. היא לא יותר מדי רחוקה מההגדרה שלי ל"שליטה", ואני בכיף מוכן לאמץ אותה, פחות או יותר.
ה"פחות או יותר" הוא משום שלמרות שאני סבור, כמוך, שכל מה שתיארת הוא חלק מבורך ביחסי אדון-שפחה, אני רואה זאת יותר כ"תמיכה מנטלית" מאשר שליטה (וכך, לדעתי, זה צריך להיות).
כמובן שהכל עניין של הגדרות, ויותר חשוב מה קורה בפועל מאשר איך קוראים לזה. מעניין יהיה לראות אם נמצא שני אנשי בדסמ שמגדירים "שליטה מנטלית" באותו אופן icon_smile.gif
nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 21 בפבר׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 21 בפבר׳ 2004
שוב האנגלית מבטאת זאת טוב יותר.

ההגדרה היא לא Mental domination אלא Mental Control

mental domination נשמע.. אלים יותר. כפוי. קשה יותר
mental control מתאימה יותר icon_smile.gif
Mpro​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 בפבר׳ 2004
Mpro​(שולט) • 22 בפבר׳ 2004
למרות שנריסה הגדירה בצורה יפה מהי שליטה מנטלית
וזאלפון סיכם בדבר הכי חשוב "יותר חשוב מה קורה בפועל מאשר איך קוראים לזה"

אני אוסיף את דעתי על חלק מהדברים
אני מאמין ששליטה מנטלית לא מתחברת בשום דרך לחדירה למוחו של מישהו
ושינויו אני בכלל לא מאמין בכול הדיבורים על שינוי אנשים וחינוכם למשהו אחר
מבחינתי שליטה מנטלית זה היכולת להכנס לראש של שפחתך ברמת ההבנה
ולדעת משם לעזור לה לנווט את עצמה ואת החיים בדרך הנכונה
כול אחד מאיתנו נולד כמו שהוא ובגיל כזה לא משתנים ומי שינסה לשנות מישהי בטווח הרחוק
יגרום לה נזק כי היכולת לחיוות בשלמות עם עצמך היא הבסיס לחיים
החלק הכי חשוב ואותו נריסה הגדירה יפה מאוד זה ששליטה מנטלית מתבטאת לא במתן הוראות
ואם הם ניתנות אז הם נעלמות בפנים וזה לא משהו שמרגישים
החלק החשוב ביותר הוא היכולת לגרום לשפחה לעשות את הדברים בדרך ובצורה הנכונה
לא בגלל שאתה אמרתה לה
זה להיות שם ולתת כוח לעשות להתקדם ולא צריך להיות נוכח פיסית כדי
שהדברים יקרו השינוים ששולט יכול לבצע הם בשולים בדברים הקטנים השינוי האמיתי הוא
מבפנים בהרגשה במחשבה כול חיבור של שליטה כול שהיא (בטח מנטאלית) למצב של תלות
הוא מעוות ומראה על ראיה אגויסטית ואנוכית
בעולם השליטה וזה החלק שאנשים שצופים מהצד לרוב לא מבינים ולא יכולים להתחבר אליו
אחד הדברים החשובים ביותר הוא הדברים ששולט אמיתי צריך לתת לשפחתו לדעתי לשולט
ישנה אחריות וחובה לתת דברים מסוימים בקשר וזה מה שמרכיב את הקשר וגורם לו להיות אמיתי
שולט צריך לתת ולהשקיע בקשר לא פחות והמחויבות שלו זהה זה פשוט מתבטא בדרכים שונות
שלו תמיד נראות בצורה פיסית בגלל זה אחת הסיבות שלצופה מהצד זה נראה הרבה פעמים כניצול
יצירת תלות של שפחה באדון זה ניצול ציני של רגשות מחשבות וחולשה שפחה היא אדם דבר ראשון והיא צריכה להתנהל בעצמה מעצמה השולט אמור לתת לה את הכוחות לעשות זאת
אבל היא אמורה לנהל את חייה בעצמה לא בגלל שאמרו לה
אני מאמין שכאשר שולט באמת מצליח בדברים אלו הקשר רק מתחזק והאמון והרצון לתת ולהיות
שם בשבילו באים מהמקום הנכון והם יותר חזקים מכול דבר וכל דרך אחרת
וזה מתחבר לאחד הדברים שנריסה אמרה בקשר לסיום של קשר
אחת הדרכים לדעת עם הקשר היה נכון ובונה זה בסיומו(לא חייבים בגלל זה להפרד icon_rolleyes.gif)
זה למרות העצב על סיום הקשר
האם השפחה נשארת לעמוד על הרגליים מחוזקת וממשיכה אם מה שהיא קיבלה
במהלך הקשר או שהיא מתפרקת
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 22 בפבר׳ 2004
זה דיון אמיתי... כך שאני לא בטוח שאני יודע מה אני עושה כאן, מילא היה כאן מכות.

שליטה מנטלית, שליטה פיזית, SM
לשאלתך זאלופון, אז לא יכול להגדיר לך את המשמעות המדוייקת של שליטה מנטלית, רק אתן דוגמא קטנה שאני חושב שמייצגת את הרעיון.
דום מביט בסאבית שלו, הסאבית קולטת את המבט שלו ומרגישה את הגוף שלה משותק מהמבט, רועדת, מרוגשת והוא בכלל עוד לא התקרב אליה, לא שם עליה אצבע. לא איים, לא כלום.
מלבד מבט.
שליטה מנטלית זה כאשר התנהגותה של הסאבית מושפעת מרצונו של הדום, גם אם זה לא באופן ישיר, אין מגע, אין דיבור, ואין הסברים, הסאבית מהיכרות של הדום שלה יודעת מה עושה לו טוב או איך הוא רוצה שדברים יהיו.
הדוגמא התנפחה.. קח למשל אתה ויקירתך יושבים במסעדה לארוחה, נניח ויקירתך עושה תנועה של קימה מתוך רצון לגשת לשירותים, אתה רואה אותה קמה ומעיף בה מבט מיוחד שרק שניכם מכירים ותוך כדי הקימה היא קולטת את המבט ומתיישבת מיד, לא מעיזה לזוז מילימטר.
שליטה מנטלית דורשת זמן, היכרות עמוקה ואמון הדדי.
סשנים של מפגש ראשון, לרוב (במידה ולא נבנה משהו מנטלי ברמה הוירטואלית) אין מצב לשליטה מנטלית, מה שיהיה בסשן זה שליטה פיזית.
שליטה פיזית ? אני חושב שזה הבסיס, כלומר שליטה מנטלית מביאה גם לשליטה פיזית בסופו של דבר, אך לא להיפך. יצא לי להתקל בנשים שאוהבות את השליטה הפיזית, במיטה, הן רוצות שהגבר יעשה מה שהוא רוצה, איך שהוא רוצה, שיפעיל כוחניות או שלא ! זה לא סותר. בשליטה פיזית האשה רוצה להיות פאסיבית או שהגבר ידריך, שהגבר יוביל.
היא לא בהכרח רוצה אותו בתוך הראש שלה. היא רוצה את ההנאה הפיזית הטהורה. תנסה לשחק איתה מנטלית ותגלה שאתה נתקל בקיר.
קרה לי שבילבלתי בין השניים וזה הרס לי ערב שהיה יכול להיות מהנה ביותר.

אם הבנתי נכון אז עירבבו כאן בין שליטה פיזית ל SM ולא בהכרח מדובר באותו דבר.
אפשר לקיים יחסי מין אירוטיים ביותר ללא הפעלת שום כח וביחסים אלו השליטה הפיזית תהיה בידי צד אחד. ויש גם את הצד השני, את אלה שאוהבים את הכאב לשם הכאב, אין להם שום עניין בשליטה פיזית, הם יתנו לצד השני להכאיב להם כמו שהם אוהבים, אך לא מעבר לזה. הם ידאגו לשמור את השליטה בידיהם במשך כל הזמן.

נריסה
עלי לציין שאהבתי מאוד מה שכתבת על הדום הראשון שלך ועל חווית תחושת הנוכחות התמידית שלו איתך והכח שהוא נטע בך, אמון שלך בעצמך.
זה מדהים.
גם חווית הסאב ספייס של יולנדה ריתקה אותי.

אה.. המשכתי לקרוא את דבריך זאלופון (מה שכתבתי עד כה נכתב תוך כדי) ויש לי תחושה שאתה יודע מהי שליטה מנטלית כפי שאנשים מכנים אותה כאן, רק לא ממש מסכים לקרוא לה כך.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 בפבר׳ 2004
אכן, לדעתי "שליטה מנטלית" הוא מונח מטעה. רוב מה שאנשים מתארים כשליטה מנטלית מתחלק לשתי קטגוריות, שאחת מהן מתוארת בצורה הולמת יותר, לדעתי, כ*תמיכה* מנטלית או פסיכולוגית, והשניה ראויה יותר להקרא שליטה דוממת, ללא מילים, מתוך היכרות והבנה הדדית, ולאו דווקא שליטה *מנטלית*.
כאמור, כל אחד יכול להגדיר את התופעה איך שבא לו ולכנות אותה איך שהוא רוצה. לטעמי האישי, "שליטה מנטלית" הוא כינוי לא משקף.

נדמה לי שהסטתי קצת את הדיון מהשאלה המקורית שלו (לא בכוונה, באמת), אז להמשך הדיון במהות השליטה המנטלית והתנאים שנחוצים להיווצרותה אולי כדאי לפתוח שרשור חדש.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 23 בפבר׳ 2004

תחושה של רגע או זיכרון לנצח

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 23 בפבר׳ 2004
גם אני הולך להסיט את הדיון - בהתחלה למסילה המקורית שלו, אבל אחר כך למקום קצת אחר. אתם תסלחו לי, זה הרי ידוע שהעולם מסתובב סביבי. icon_wink.gif

אם תרשי לי, נריסה, לתמצת את ההודעה המקורית שלך - השאלה היא מה קורה כאשר הדום/מית רוצה להכאיב יותר ממה שהסאב /ית שלו רוצה לספוג (יכול להיות שהסאב/ית לא רוצה לספוג בכלל, ויכול להיות שהוא רוצה לספוג, אבל לא כל כך הרבה. ככה או ככה, הם סופגים את זה לא כי הם רוצים את זה באופן ברור, אלא כי הם רוצים לספק את הצד השולט - ואולי גם ליהנות מההנאה שלו).

אכן, בעיה קשה, אבל היא אפילו יותר מורכבת ממה שנראה, מכיוון שהמוח האנושי מתייחס לכאב בצורה חמקמקה. אם אני אתרכז עכשיו ממש טוב, ואנסה להיזכר בריח של עוגת תפוחים שחנה'לה האופה הקטנה אפתה לי ליום הולדתי ה- 14, יכול להיות שלשניה המוח ישחזר את הריח, ומבחינתי זה יהיה כאילו עוגת התפוחים נמצאת ממש כאן, מעבר לקיר.
לעומת זאת, אם אני אנסה לשחזר את הכאב הפיזי שנגרם לי כשפאשן מאסטר מחק את הכיתוב ממצחי הענוג בעזרת מגהץ, אני אזכור שנורא כאב לי - אני לא ארגיש את אותה תחושה. זיכרון של כאב מאוד לא דומה לכאב עצמו.

ומה הרלוונטיות של זה לדיון בכלל?
קודם כל, אני יכול להעיד על עצמי שאני מאוד נהנה מהשליטה המנטלית, וגם מהשליטה הפיזית. אבל גם לי יש סף כאב מוגבל, שאחריו ההנאה מהסבל הופכת לסבל ללא הנאה. בינתיים, לא ממש עברתי את הגבול הזה באופן קיצוני עם מלכתי הנהדרת, אבל פלירטטתי איתו יותר מדי מקרוב, לטעמי.

באותו רגע, הכאב היה קיצוני כל כך שלא ריחפתי בסאב ספייס - יותר נכון להגיד שנזרקתי לסאב ספייס כמו מישהו שנופל מפסגה של הר, ונתקל בדרך למטה בכל עץ אפשרי. זה כבר לא היה כאב טוב - זה היה כאב משתק ומייסר.

באותו רגע. רגע קטן בחיים.

כמה עשרות דקות לאחר מכן, הופתעתי לגלות שאני זוכר את זה בתור חוויה קשה - אבל מעניינת ובאיזושהי דרך, אפילו מהנה. קצת כמו קפיצת באנג'י - זה מפחיד נורא, וקשה, בשניות לפני שעושים את זה, וברגע הראשון לאחר הקפיצה מתחרטים על זה - אבל אחרי שזה נגמר רוצים לעלות שוב למעלה ולקפוץ שוב.

באותו רגע סבלתי יותר ממה שחשבתי שאני רוצה לספוג. אבל במשך שאר החיים שלי אני אזכור את זה בתור חוויה הרבה יותר טובה, נגיד, מהסוכריה שאמא שלי הצליחה לקלוע לי לתוך העין בבר מצווה שלי. עד כדי כך שרציתי לחזור על זה שוב.

אז מה יותר חשוב? התחושה שאנחנו חשים באותו רגע חולף, גם אם היא רעה ומייסרת, או האופן שבו אנחנו זוכרים את החוויה - ואת מערכת היחסים - במהלך שאר החיים שלנו?
(אגב, אני לא מנסה לטעון שצריך להתפשר על רגע בשביל הנצח, או להתפשר על כאב שאתה לא רוצה בשביל שאותו דום ירצה בך - אני פשוט מנסה להעלות עוד זווית של העניין).
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 23 בפבר׳ 2004
זאלופון icon_smile.gif
שאלה מעניינת לי אליך - אז הסכמנו שאנחנו מבינים על מה מדובר, אך אתה לא רואה זאת כשליטה מנטלית.
נתת לזה כינוי אחר, אבל לא זה העניין.
ברגע שפסלת את הכינוי "שליטה מנטלית" אני רק מבין מכך שיש לך הגדרה אחרת\שונה למושג "שליטה מנטלית" שאם לא היתה לך הגדרה אחרת למושג הזה ומושג זה היה פנוי, לא היתה לך סיבה עניינית כלשהי למנוע את השימוש במושג זה.
אם כן.
לסיכומו של עניין.
מה פירוש המושג "שליטה מנטלית" האחר ? אשר לגביו אתה טוען שלא מדוייק להשתמש בו.

בעצמי קצת הסתבכתי להבהיר לך את כוונתי, אבל אני מקווה שהבנת מה אני שואל.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בפבר׳ 2004
ציטוט: מה פירוש המושג "שליטה מנטלית" האחר ?

האסוציאציות שהמושג "שליטה מנטלית" מעורר בי כתובות מוקדם יותר בשרשור הזה ונראה לי שיהיה לא הוגן להלאות בהן שוב את הקורא התמים icon_smile.gif
המאלף​(שולט)
המאלף​(שולט) • 23 בפבר׳ 2004
[
הוא ליווה אותי כל שניה של היום. גם כשלא היה איתי - היה איתי. כל צעד שעשיתי, היה נבחן על ידי זוג עיניים בלתי נראות.

אתה מבין? זה לא מה שאמר לי. זה מה שהיה מצופה ממני כשפחתו. שם השליטה המנטאלית. לא כשהוא איתי אלא דווקא כשהוא לא איתי.
שם היתה ההתמסרות האמיתית. בנפש. ברוח.

נריסה
התגעגעתי אלייך ואל כתיבתך
אני שמח שמצאתי אותך כאן בכלוב
וכן את מיטיבה לתאר בדיוק את מה שאני שואף ( ועם הצניעות המתבקשת גם חושב שדי מצליח ) להגיע אליו בקשר שלי
הכאב הוא רק כלי כמו גם ההשפלה או כל צעצוע אחר כולם אמצעי להגיע אל המציאות שבה אני איתה גם כשאינני אני תמיד שם
זה יכול להיות מתוחזק בעצמו על ידי שליחה לעבודה בלבוש כזה או בצירוף צעצוע כזה או אחר
זה יהיה בשיחת טלפון , בשתיקה או בדיבור
וזה יהיה בעיקר כשאני לא איתה

ושלום לכל חברי הפורום הנכבד מכרים ישנים וחדשים
nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 24 בפבר׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 24 בפבר׳ 2004
ברוך הבא, מאלף }{
מקווה שגם הגברת תעקוב אחריך icon_wink.gif