שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זיגמונד היה אומר?

Bagel
לפני 10 שנים • 25 במרץ 2014

מה זיגמונד היה אומר?

Bagel • 25 במרץ 2014
הוא דיבר על אלו שמלאי תשוקה כלפי אנשים אותם הם לא יכולים לאהוב ושמלאים באהבה כלפי אנשים שלא מעוררים את תשוקתם. דיבר על עבדים ומלכות וכל הג'אז הזה. הבחין באבסורד הכואב הזה וזיהה בו סימנים ואפשרויות, למחקר ולטיפול. למה אנשים רוצים להתחבר עם מי שלא מתאים להם.

והנסיון הפרטי? אהבתי מישהי שנתיים שלמות, היתה אהבה רצינית, חיבור אישי ואנושי נדיר, עד היום אני נזכר באהבה הזאת אפילו שהיא היתה לפני יותר מחמש שנים. לא שכבתי איתה אפילו פעם אחת. לא כי היא לא היתה אטרקטיבית, בחורה מאוד יפה ורכה ויודעת לנשק כמו מלאך. אבל להרביץ לא מוכנה. צודקת, אהבה אותי ולא רצתה להרביץ. גם לא רצתה שירביצו לה. רצתה לעשות אהבה.
היתה נשארת במיטה אחרי לילה עצוב בלי סקס, ישנה שינה רעה ואני פוקח עין, יוצא מהמיטה, יורד למטה, מדליק את המחשב ומזמן אלי את הזונות של הפנטזיה שלי. אחר כך משתין בגב כפוף וחוזר למיטה, חומה של אבנים ביני לבינה. בדידות.

ואצל אשת התשוקות שלי לא זכיתי לאהבה. יצאנו איזו חצי שנה אבל זה היה די קטסטרופה, היא אישה נוראית, היסטרית, לחוצה ואנוכית. לא שכבתי איתה אפילו פעם אחת. אחרי שנפרדנו זה הגיע. היא היתה מגיעה, דופקת בדלת, נותנת לי לחזר אחריה, לבנות את המתח המיני, היתה מתפרקת עלי בלילה, מגשימה את הפנטזיות הכי סוערות שלי, בלי הרבה דיבורים, רק שפת גוף, כוונה, יודעת את הקשרים המוזרים, קמה בבוקר במצב רוח נוראי, שנינו מטונפים, אני מאבריה השונים והיא מעצם בגידתה, היתה חוזרת לחבר ולא היתי שומע ממנה לשבועות. אבל כשהיתה נשמעת הדפיקה בדלת הייתי מיד מקבל זיקפה.

את האהבות שלי אני אוהב רכות כמו ביצה רכה. נעימות ומפנקות כמו מים חמים ביום קר. נשיקות מרפרפות על צוואר פועה, קצות עצבים חשופים, כנות ואמת ורוגע.
את הפנטזיות שלי אני אוהב רעות כמו אושוויץ, חודרניות ומגעילות (מי באמת חושב שסוליה של נעל היא טעימה?), שקרניות ומלאות תככים (תמיד יש סיבה לעונש), נשיקות מלאות איפור ובטעם של סיגריות וביוב.

לוקח זמן להבין מה קורה בעולם שכזה. בסרט התיעודי על לו ריד דיברו על הזמן שבו אמריקה היתה בטריפ ההיפי שלה ואנשים חלמו על סקס חופשי ואהבה מלאת פרחים, באותו הזמן אנשים בניו-יורק רצו הרואין וסאדו-מאזו, ולו ריד התאהב בעולם האפל הזה. כתב עליו, שיחק בו.
ובסוף הוא בחר ברכות ובאהבה והתחתן עם לורי אנדרסון. אני בטוח שהוא לא שיחק איתה משחקים, איתה זה היה אמיתי. חבל שאני לא לו ריד. למרות שמסכן, מת בגיל צעיר.
    התגובה האהובה בשרשור
ללללא​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 29 במרץ 2014
ללללא​(לא בעסק) • 29 במרץ 2014
כמה שאני מזדהה איתך זה מדהים..
ניסחת בצורה מדויקת את כל הבעיות שלי עם עצמי שלא ידעתי לבטא. מעבר לזה הכתיבה שלך גרמה לי לחייך בזמן הקריאה..