אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחויותי אצל היועצת.

גיל 10
לפני 10 שנים • 31 במרץ 2014

מחויותי אצל היועצת.

גיל 10 • 31 במרץ 2014
כתבתי לפני כמה זמן כאן על זה שאני מנסה שאשתי תרצה לשחק בי כשולטת, בעיקר בזמן הסקס.

התחלנו עכשיו יעוץ זוגי מסוים, ובין הדברים עלה הרצונות שלי בענין הסקס, אז היא אמרה לאשתי לצאת, ואז היא אומרת לי, שבשום פנים ואופן, אני צריך להוציא את כל זה מהשיח המיני איתה, זה מיניות ילדותית, מפגרת, לדעתי אלו שעושים זה הם חולי נפש.

היא אומרת לי שאני יכול לפנטז על זה שאני איתה, אבל לא לדבר על זה, והיא הוסיפה, שהיא מקווה שגם הפנטזיות האלו יעלמו לאט לאט.

אני אמרתי לה שבסדר, הנהנתי בראשי להסכמה, שאני לא ידבר על זה איתה, טוב, אז בכך נסתם הגולל על המשחקים האלו.

רציתי להגיד לה, שגם על הומואים היה בפסיכולוגיה דעה כי מדובר בתופעה של חולי נפשי, עד שהדעה השתנתה, וגם בזה הדעה יכולה להשתנות, אבל לא אמרתי.
גיל 10
גיל 10 • 31 במרץ 2014
בטעות שלחתי את ההודעה פעמיים, מישהו יודע איך למחוק את ההודעה הנוספת?.
המלט
המלט • 31 במרץ 2014
לרוע מזלך נתקלת ביועצת שאינה מקצועית מספיק, שנוקטת בשיטת הדחקה והתעלמות. כל רגע נוסף במחיצת הינו בזבוז זמן ומשאבים מבחינתך. תגיד לבת זוגתך שאינך סומך על היועצת הזו ותמצא מישהו אחר.
    התגובה האהובה בשרשור
פייה{O}
פייה{O} • 31 במרץ 2014
אוסיף לדבריו של המלט שהיועץ הזוגי שלנו דווקא מאוד התלהב מעניין הבדסמ וטען שהמשחקיות והיכולת לעשות סוויצ׳ ולהוציא מעצמנו משהו אחר בזמן סקס מאוד חשובים ורק תורמים ליחסים בינינו.
ezuf
ezuf • 31 במרץ 2014
גיל 10 כתב/ה:
בטעות שלחתי את ההודעה פעמיים, מישהו יודע איך למחוק את ההודעה הנוספת?.

שלח הודעה לכלובי,הוא ימחוק את המיותר.

http://www.thecage.co.il/profile/2/

המלט כתב/ה:
לרוע מזלך נתקלת ביועצת שאינה מקצועית מספיק, שנוקטת בשיטת הדחקה והתעלמות. כל רגע נוסף במחיצת הינו בזבוז זמן ומשאבים מבחינתך. תגיד לבת זוגתך שאינך סומך על היועצת הזו ותמצא מישהו אחר.

אתה עדין.

פותח השרשור,אני לא יודע איפה מצאת את היועצת בשקל 90 הזאת,ממליץ לך לברוח ממנה יחד עם זוגתך ולמצוא אחת נורמלית,שלא נותנת עצות אחיתופל.
the rain song
the rain song • 31 במרץ 2014
אתם מתעלמים מזה שהם חרדים. זה הרבה יותר מורכב מ"תחליפו יועצת"
Mary Jane
Mary Jane • 31 במרץ 2014
נאמרו לך דברים נוקבם וחריפים למדי. ברור שזה לא מקצועי ולא אתי לומר למטופל, כך, לאחר יד, שמדובר במחלת נפש. יחד עם זאת, בטרם פוסלים את גישתה של היועצת כליל, חשוב להבין מה בדיוק תיארת בפניה. הכותרת "שליטה" רחבה מאוד. האם דבריך כללו את הפנטזיה לחזור לגיל 10 ? להיות ילד ולא גבר ?(מניחה זאת מן הכינוי). יכול להיות שהמיניות שתיארת בפניה היא אכן ילדותית ...כזו שבמצבך המשפחתי עדיף לא להעמיק בה, לא לשקוע בה ולא לטפח את התאווה אליה.

מכל מקום, יתכן שהניסוח שלה כושל, אך העצה, על פניו, טובה, במסגרת טיפול זוגי שמטרתו לשמר ולחזק את התא המשפחתי ואת הקשר הזוגי המונוגמי. כלומר, לא לצפות שהפרטנרית שלך - שאינה מתחברת כלל לתחום (כפי שזכור לי שציינת בעבר) - תיגרר אחריך למשחקים מעולמך הפרוורטי, ובמקום זאת, להשקיע מאמץ בטיפוח מיניות נורמאלית, שתאפשר מקום לשניכם.

באשר להשוואה להומוסקסואליות אשר הזכרת, לדעתי זה לא נכון מיסודו, ואל לך להיתלות בלגיטימציה חברתית ככזו שתאשרר את הסטיות שלך ביום מן הימים. הרבה מן הפרוורסיות מקומן בתחום האפל, הסמוי והמודר, ובצדק.

אולי פירסמת את הדברים האמורים כדי לקבל תמיכה מאנשים שבדסמ הוא מרכיב מרכזי במיניות שלהם - חיזוק לכך שהמיניות שלך היא "בסדר" ועידוד להמשיך לשקוע בעולם פנטזיות על מין חריג. עם זאת, יש לקחת בחשבון שתמיכה כזו אינה מה שישקם את יחסיך המיניים והזוגיים עם אשתך.
גיל 10
גיל 10 • 31 במרץ 2014
תודה לכל המגיבים והמגיבות.

אני קצת ממהר כרגע, אז אין לי זמן להאריך, רק הערה אחת בקשר לתגובתה המושקעת והמנומקת של מרי.

הפנטזיות שלי לא קשורות לחזרה לילדות, הכינוי גיל 10, אין ענינו שאני שואף להיות בגיל 10, כשהייתי צריך לבחור כינוי, אז החלטתי לבחור שם, אז בחרתי לי גיל, כשם כינוי, אף שכמובן אין זה שמי האמיתי, ואז כתבו לי שהכינוי תפוס, אז החלטתי להצמיד לזה ספרה 10, וכך נוצר הכינוי הזה.
Mary Jane
Mary Jane • 31 במרץ 2014
חח אה, אוקיי. יצאתי סוטה מדי, הא? (;
4X4​(אחר)

חולק עלייך

4X4​(אחר) • 31 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
נאמרו לך דברים נוקבם וחריפים למדי. ברור שזה לא מקצועי ולא אתי לומר למטופל, כך, לאחר יד, שמדובר במחלת נפש. יחד עם זאת, בטרם פוסלים את גישתה של היועצת כליל, חשוב להבין מה בדיוק תיארת בפניה. הכותרת "שליטה" רחבה מאוד. האם דבריך כללו את הפנטזיה לחזור לגיל 10 ? להיות ילד ולא גבר ?(מניחה זאת מן הכינוי). יכול להיות שהמיניות שתיארת בפניה היא אכן ילדותית ...כזו שבמצבך המשפחתי עדיף לא להעמיק בה, לא לשקוע בה ולא לטפח את התאווה אליה.

מכל מקום, יתכן שהניסוח שלה כושל, אך העצה, על פניו, טובה, במסגרת טיפול זוגי שמטרתו לשמר ולחזק את התא המשפחתי ואת הקשר הזוגי המונוגמי. כלומר, לא לצפות שהפרטנרית שלך - שאינה מתחברת כלל לתחום (כפי שזכור לי שציינת בעבר) - תיגרר אחריך למשחקים מעולמך הפרוורטי, ובמקום זאת, להשקיע מאמץ בטיפוח מיניות נורמאלית, שתאפשר מקום לשניכם.

באשר להשוואה להומוסקסואליות אשר הזכרת, לדעתי זה לא נכון מיסודו, ואל לך להיתלות בלגיטימציה חברתית ככזו שתאשרר את הסטיות שלך ביום מן הימים. הרבה מן הפרוורסיות מקומן בתחום האפל, הסמוי והמודר, ובצדק.

אולי פירסמת את הדברים האמורים כדי לקבל תמיכה מאנשים שבדסמ הוא מרכיב מרכזי במיניות שלהם - חיזוק לכך שהמיניות שלך היא "בסדר" ועידוד להמשיך לשקוע בעולם פנטזיות על מין חריג. עם זאת, יש לקחת בחשבון שתמיכה כזו אינה מה שישקם את יחסיך המיניים והזוגיים עם אשתך.

חולק על דברייך מהיסוד הפשוט שכל מה שמוסכם ע"י שני הצדדים הוא בסדר כל זמן שהוא שפןי (מי קובע מה זה שפוי?) ובטוח (משהו בטוח היום?) ובהסכמה.
זאת ועוד - בהתייחס לדברייך "..פנטזיות מעולמו הפרטי.." בהקשר של שמירת הזוגיות המונוגמית, הרי שברור לך ודאי שזו לא הדרך, כי לפחות צד אחד יצא מתוסכל אם לא שני הצדדים. מה שיובל לבסוף לקריסת התא המשפחתי. ו/או לי זוגיות מונוגמית.. מה שמעניין בכל הדיון הזה שאני קורא שלא מעט הלכו כאן לייעוץ פסיכולוגי כזה או אחר, האם כולם חשפו בפני המטפל/ת את "בעייתם"?