לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Femdom Play Party - נשף פמדום. 30.05.14

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 16 באפר׳ 2014

Femdom Play Party - נשף פמדום. 30.05.14

Alexey90210​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2014

נשף פמדום פליי פארטי לנשים ולעבדים 30.05.14

ברוכים הבאים לנשף פמדום הראשון!
הנשף יהיה במקום מפואר ודיסקרטי מאוד(Dark Loft), במרכז תל אביב – עם בר טוב, ספות לישיבה תאורה מיסתורית ומוזיקה שקטה. זהו פורמט קצת שונה ממסיבות פמדום שאנחנו מכירים.

אין תוכנית הופעות ופעילויות. יהיה אקשן אחר: אמיתי יותר, נכון יותר, מרגש יותר.

הציוד המיוחד שאנחנו מביאים לנשף זה: כלובים, מתקני קשירה, ציוד להצלפות וגם כיסא להצלפות, כיסא גיניקולוגי, סטראפונים ודילדואים, מתקן אזיקה מיוחד לנעילת ראש רגליים וידיים בדוגי-סטייל, סד לקשירה בעמידה, אזיקים על הקירות ועמודים, פאק-מאשין ללא חשמל בצורה של כיסא שחודרת בזמן הזזה, אסלה לביזאר, וכמובן שטיח לעבדים.

יש אזור אחד למעשנים (וזה חלק מהמועדון), ובאזור הזה יש קולט אדים רציני וזה בתחילת המועדון. כל האזורים האחרים של המועדון הם ללא עישון, מה שהרבה פעמים עוזר גם לאנשים שכן מעשנים אבל מעדיפים לא לסבול מעשן בזמן הסיישן.

הכרטיסים ימכרו במחירה מוקדמת, וזה מוגבל ל 90 משתתפים, לכן מומלץ להזמין במוקדמת. בזכות מכירה מוקדמת, וזה בפעם הראשונה – נוכל לאזן מספר נשים לעומת מספר עבדים.
לנשים: אין דרס-קוד, אנו נשמח שתלבשו שמלת ערב בסגנון פטיש ותביאו את הציוד האישי. מחיר כרטיס 70ש"ח וזה כולל מתנה בשווי כ- 100ש"ח (ספנקר או שוט פשוט). וכל הערב אנחנו נפנק אותכם, כמו שיודעים לעשות רק בנשף פמדום.

לעבדים: הדרס-קוד הוא אלגנטי+סקסי. שחור משעמם – זה לא דרס-קוד!! אם מה שלבשתם לא ימצא חן בעיני שולטות שלנו – תצפו לעריכה. לכל עבד אנו ניצור "תו עבד" אישי, שכולל גבולות והעדפות (לפי שאלון קצר שאותו נשלח לכם למייל), מה שיאפשר למלכות להבין אם שווה להן לבזבז את זמנם היקר אליכם. הספאות היפות – הם רק למלכות, אלה אם כן המלכה בחרה שמתאים לה שתשב ליידה. המלצה אישית: גם לעשות חוקן לפני ולהצטייד במגני ברכיים. מחיר הכרטיס זה 140ש"ח.

לשפחות: אם בחרת להיות בצד הזה, את מוזמנת ללבוש כל מה שבא לך, מצד שני ממליצים על לבוש שמדגיש את זה. את יכולה לשבת על ספות, אבל קחי בחשבון שמקומות ישיבה נוחים הם למלכות, ולכן יתיחסו אלייך כמו למלכה. גם לך אנו נכין "תו שפחה" עם גבולות והעדפות. מחיר כרטיס 50ש"ח

לזוגות: מלכה ועבד מקולר, אנחנו ממליצים להגיע עם קולר, שיהיה ברור שזה רכוש שלך. במידה ואת רוצה שהעבד שלך יהיה צעצוע ציבורי – בבקשה תסמנו V על זה בהזמנה, ואנו נכין "תו עבד" גם בשביל לו. מחיר כרטיס זוגי 170ש"ח.

למי שהיה במסיבות פמדום שארגנתי בעבר (האחרונה שהייתה ב 11.11.11 ולפני זה CFNMים ב2010), השוני הגדול בין מסיבות אלה לליין החדש (שאגב "נשף פמדום" יהיה פעם ב 3 חודשים), זה כולל הרבה יותר ציוד, פחות מוזיקה, פחות הופעות, איזון בין מספר נשים למספר עבדים, ויותר אקשן חי.

רכישת כרטיס למסיבה: http://www.fetishdeal.co.il/category-c-126/.html
תודה

וזה האיוונט בפייס https://www.facebook.com/events/264780897026667/

SWAY
לפני 10 שנים • 17 באפר׳ 2014

שנים חיכיתי למסיבה כזו

SWAY • 17 באפר׳ 2014
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
אני נהיה כבר אדום מרוב ציפייה וזה עוד לפני שנחת עליי הספנק הראשון! icon_wink.gif

בטוח שעם ארגון ומחשבה כזו הולך להיות משהו שנזכור הרבה זמן... לפחות שלושה חודשים עד המסיבה הבאה.
hrgiger
לפני 10 שנים • 18 באפר׳ 2014
hrgiger • 18 באפר׳ 2014
1. אני בעד. מאוד. גם רצה לקנות כרטיס ממש עוד מעט (:

2. למה נשלטות משלמות פחות משולטות? אני לא שואלת על מנת להציק, אני באמת תוהה מה עומד מאחורי זה.

3. מה הוא ילבש? צריך לתכנן לו מעכשיו (:
zusman​(נשלט)

יש למה לצפות

zusman​(נשלט) • 18 באפר׳ 2014
סומכים עליך אלכסיי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 18 באפר׳ 2014
לייק רציני על העישון!!!
נשמע ערב מגניב לגמרי, מקווה שאוכל לבוא!

גם אני לא הבנתי למה נשלטות משלמות פחות משולטות ולמה יש פער כזה רציני בין שולטות ונשלטים, זוגות וכו'....
צ י י ד​(אחר)
לפני 10 שנים • 19 באפר׳ 2014
צ י י ד​(אחר) • 19 באפר׳ 2014
140 ₪ ?!
מה מצדיק מחיר כזה ?

תודה , אני נשאר בבית.
Alexey90210​(מתחלף)

תשובות

Alexey90210​(מתחלף) • 19 באפר׳ 2014
אהלן חברים!
אני יתחיל מהסוף, מה מצדיק את המחיר של 140ש"ח.
- הציוד שקניתי והסקרתי - הוא גם יקר וגם כבד,
- המקום שמיועד ל 150 שאנחנו נהיה 90 (וזה בשביל למנוע צפיפות ועוד כל מני)
- השולטות משלמות -30 שקל. כלומר זה +70 מחיר -100 מתנה - ולכן מי שממן את הערב זה הנשלטים.
ויש עוד כל מני הפתעות שאני לא ממש רוצה לספר בפורום הזה, לפחות לא קרגע.

השאלה השניה שלכן למה נשלטות משלמות פחות משולטות
כי יש לכן מתנה ששווה 100ש"ח - וגם לזה יש מתרה, והיא להגדיל את כמות הפעילות שיהיה במסיבה הזאת. אני מניח ששולטת במסיבת פמדום עם שוט או ספנקר תהנה הרבה יותר.
בכל מקרה הוספתי לכן אפשרות להזמין כרטיס ללא מתנה - וזה מוזיל את הכרטיס ב 20ש"ח

וחוץ מזה - לי באופן אישי ממש קייף לשמוע צרכות של נשלטת שסובלת ליידי בזמן שגם אני וגם היא בסיישן..))
אבל זה אישי..))

ולגבי הלבוש של גברים - כולם שאלו.. כנירה שלא הייתי את עצמי טוב..
לפני חצי שנה הייתי במסיבת פמדום בברלין, במועדון שנקרה שיברי-בר.. הגעתי בלבוש נשי כמו תמיד - אך זה לא מצאה חן בעיני השולטת הראשית. היא פסקה אלי פקודה להוריד בגדים ונעליים ונתנה לי שק תפוח אדמה עם חור למלה בשביל הראש. וכן זה מה שלבשתי כל הערב.
מצד שני - אנחנו בישראל, וגברים מתלבשים משעמם בתרוף, וערום לא בא בחשבון - כי על פי הסקרים שעשיתי בקרב שולטות - CFNM זה כן פנטזיה שלנו, אבל לא שלכן. מצד שני - כן חשוב שיהיה לכם לבוש שקצת משפיל אותכם, ומזכיר לכם שאתם בערב פמדום.

שורה תחתונה - עם באת כי עבד עם השולטת שלך, היא תקבע מה תלבש ואיך. מי אנחנו שנשלות אליה??
לאומת זאת נשלטים פנויים - אתם כן צריכים לדאוג לבגד שימצא חן בעיני המלכות ולא הם יקבעו מה תלבשו..

עוד שאלה ששאלו אותי בפוסט בפייסבוק: "העם זה שאני משלם 140ש"ח מבטיח לי שישלטו בי?"
התשובה היא "לא".
זאת לא מסיבה של מלכות שבאו לעבוד תמורת תשלום.
זה מסיבה של נשים שבאו להנות - במידה ומצאתה חן עינייה - הרווחתה.
ואנחנו נעשה את המקסימום שאפשר בשביל לייצר אוורה טובה, שהפמדום לא יגמר עד הבוקר.

תודה לכל המפרגנים ושומחים עלי.. ותודה ל 8 ראשונים שרכשו את הכרטיסים.

אלכסי
--------------------------------------------
FetishDeal
אתר הDEALים לFETISHים שלכם
GO with Your Fetish
www.FFFF.co.il
ezuf

Re: תשובות

ezuf • 19 באפר׳ 2014
Alexey90210 כתב/ה:
ולכן מי שממן את הערב זה הנשלטים.

טוב שהבהרת לי מדוע לא אגיע.

תודה

140 לבנאדם? באמת? icon_rolleyes.gif
zusman​(נשלט)
לפני 10 שנים • 20 באפר׳ 2014
zusman​(נשלט) • 20 באפר׳ 2014
כחולית כתב/ה:
או שבמקום להתלונן, תמצאו שולטת לבוא איתה? icon_rolleyes.gif

באמת תפסיקו להתלונן, 140 ש"ח למסיבת פמדום בהפקה כזו ושמתרחשת פעם ב... זה סביר .