צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Femdom Play Party - נשף פמדום. 30.05.14

מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 23 באפר׳ 2014

תהייה

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 23 באפר׳ 2014
כמו שכתבתי, אני לצערי לא אוכל להגיע, אז המעורבות שלי כאן היא יותר תיאורטית, ובאמת שמגיע לאלכסיי כל הכבוד על הארגון ומאחר שהוא המארגן, מותר לו לקבוע מה שהוא רוצה, אבל -

סאבמיסיב, החשבון שלך לא ממש רלוונטי, כי כמעט כל ההוצאות שכתבת (חוץ אולי מהקפה והקונדום) יוצאו בכל מקרה גם לצורך מסיבת פמדום מוצלחת - לחנות לא צריך? דרינק למלכה שפגשת שם לא תקנה? אתה לא תרצה לשתות משהו?

אלכסיי, נחמד להשוות עם מחירים באירופה, אבל חוץ מלהמיר שקלים ליורו צריך להשוות גם את ההכנסה הממוצעת (שלדעתי בברלין היא בערך כפולה מישראל) ואת יוקר המחיה (שלדעתי נמוך מבישראל), מה שמשאיר הכנסה פנויה גדולה בהרבה לבילויים.

מעבר לכך, נכון שבהרבה מקומות כדי למשוך נשים, מציעים מחירים מוזלים או כניסה חינם לנשים. אבל כאן מתעוררת השאלה, בגרף של המחיר והביקוש מצד מלכות למסיבות פמדום, האם באמת לא ניתן להביא למסיבת פמדום כ-40 שולטות שיהיו מוכנות לשלם עבור המסיבה? באמת רק אם כל המימון ייפול על הגברים יהיה ביקוש מצד שולטות? האם היחס המספרי כאן בין השולטות לנשלטים באמת כל כך גרוע???
מביט Nהצד​(לא בעסק)

יחס גברים נשים

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 23 באפר׳ 2014
ואגב, אני באמת לא חושב שהיחס שולטות - נשלטים צריך להיות 1:1. גם יחס של 2 סאבים למלכה אחת הוא בסדר גמור, ויש לו סיכוי טוב בהרבה ליצור תחושה של "הרמון".

וחוץ מזה, גם ביחס של 1:1, עדיין ישארו נשלטים ללא שולטת ושולטות ללא נשלטים (אלא אם תהיה שתייה חופשית....)
צ י י ד​(אחר)
צ י י ד​(אחר) • 23 באפר׳ 2014
50 יורו למסיבה בגרגויל ?!
אני שילמתי 10 יורו חבר.

בסה"כ מנהלים דיון , אין צורך להתעצבן.

כמו שאמרתי , מי שרוצה לשלם זכותו המלאה ואני מקווה שתהיה מסיבה טובה.
contrary2nature
לפני 10 שנים • 25 באפר׳ 2014
contrary2nature • 25 באפר׳ 2014
סליחה על העברית השגויה (ישראלי חדש)

רציתי לשאול האם יש ציפיות או חוקים מיוחדים במסיבה זו בניגוד למסיבות club שגרתיות בגלגל נושא
הFemDom?

תודה!
zusman​(נשלט)
לפני 10 שנים • 26 באפר׳ 2014
zusman​(נשלט) • 26 באפר׳ 2014
contrary2nature כתב/ה:
סליחה על העברית השגויה (ישראלי חדש)

רציתי לשאול האם יש ציפיות או חוקים מיוחדים במסיבה זו בניגוד למסיבות club שגרתיות בגלגל נושא
הFemDom?

תודה!

כמו שאני רואה את זה הכללים הם דומים. קודם כל איסור צילום, שמירה על פרטיות וכיבוד הזולת. מה שקורה במועדון נשאר במועדון. הכל בהסכמה הדדית. ובמקרה של פמדום הכי חשוב לא לשכוח למה באת ולתת כבוד למלכות icon_cool.gif
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 26 באפר׳ 2014

חוקים מיוחדים במסיבה

Alexey90210​(מתחלף) • 26 באפר׳ 2014
נשאלה שאלה מצויינת

contrary2nature כתב/ה:

האם יש ציפיות או חוקים מיוחדים במסיבה זו בניגוד למסיבות club שגרתיות בגלגל נושא הFemDom?

כן בהחלת!!
חוץ מ: לא לצלם, ולשמור על הדיסקרטיות יש מספר דברים שחשבתי עליהם.

1. במסיבה רגילה - כולם יכולים יכולים לשבת בכל מקום, במסיבת פמדום שלנו אין לגברים אפשרות לשבת על הספות, יש להם שטיח ורצפה בשביל זה..

2. ברוב המסיבות (לפחות בארץ) גבר עם קולר הוא נשלט שמצהיר שהוא נשלט או סטאם אוהב מוזיקה גוטית, במסיבה הזאת זה עבד לא פנוי.

3. לנשלטים - אין אפשרות לאונן בלי שיש שולטת שאמרה לך לעשות את זה. וגם לא להתפשת. (וזה משהו שביקשו ממני שולטות).. לא הייתי חושב על זה..

4. מותר לך לפנות לשולטת בלי להסתכל לה בעיניים ובזמן שאתה עומד על הברכיים. במידה בקיבלתה תשובה שלילית פעמיים - אין לך אפשרות לפנות אליה.

5. אסור לנשלטים להציע לשולטות להצתרף לסיישן - בזמן שהיא בסיישן.

6. אסור לדבר עם נשלט (חוץ מאנשי צוות וזה בשביל לדעת שהוא בסדר) בזמן הסיישן. (וזה גם לשולטות)

7. ביזר - זה הדבר היחידי שאנחנו מבקשים שתעשו במקום שמיעד לזה.

8. זה ששולטת סישנה אותך - לא אומר שהיא רוצה שתהיה איתה כל הערב. אמרה לך "לך" - זה אומר שהיא לא זקוקה לך קרגע.

לשולטות:
1. במידה ויש שולטת שמסשנת נשלט כלשהו ובא לך מאוד להצתרף - את צריכה לקבל אישור על זה גם מהשולטת וגם מהנשלט. זה שהוא גם ביקש שתסשני אותו לפני חצי שעה לא אומר שמותר לך לסשן אותו אכשיו.

2. במידה וקשרת \נעלת \ סגרת את הנשלט - על אחריותך לשחרר אותו בשלב כלשהו. זה נכון שהוא ביקש, אבל כן חשוב לשחרר אותו מתי שהו.

3. הנשלטים במסיבה מאוד פתוחים וזורמים.. אך בכל זאת נשמח שלא תעשו להם: נזקים בלתי אפיכים ודברים שמחוץ לגבול שלהם.

4. חלק מהנשלטים הם לא מעשנים - אז כן יהיה נחמד שלא תקחו איתכם לחדר העישון (אלה עם כן הנשלט לא מתנגד). זה לא ממש כלל אך מאוד היגיוני

------------------------------------------
כמובן שמה שקורה מרומה - נישאר ברומה. אלה עם כן בא לכם לקחת את רומה הביתה..))

אם לדעתכם יש משהו חשוב שלא חשבתי אליו - אני אשמח לשמוע אותו.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 29 באפר׳ 2014

זה לא מחר!!

Alexey90210​(מתחלף) • 29 באפר׳ 2014
כחולית כתב/ה:
למה שולטת צריכה להגיד לא פעמיים? icon_rolleyes.gif

זאת סוגייה מעניינת..
חשבתי על מה שאמרת
וכן פעמיים - כי יכול להיות שהיא תגיד "לא", ובפעם השניה היא כן תרצה אותו, אבל לא נעים לה להודות בזה ולבקש..

----------------

חברים, המסיבה היא לא מחר!!
היא ב 30.05

-----------------

וכן זוגות של שולטים שאוהבים לצאת ביחד. פנו אלי 5 זוגות שולטים. (גבר ואישה)
לצערי - במסיבה הזאת אין לי איך להפריד אותכם לאומת זוגות רגילים, מה גם זה מעבד את הפואנטה של המסיבה..
מתנצל
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 29 באפר׳ 2014
לדעתי לא זה לא.
אחרת זה יתן פתח להטרדות.
לא הייתי רוצה למצוא את עצמי מסרבת פעמיים לאותו אדם.
הוא יכול לשאול אם מותר לו לפנות שוב, מאוחר יותר.

ואם אני ארצה מישהו שכבר פנה אליי, אין סיבה למה לא לפנות אליו בעצמי או דרך נשלט אחר.

אני מנצלת את הבמה לשאול אם יש נשלט או נשלטת או זוג מהצפון שנוסע ואני יכולה להצטרף. אם זה נשלט, כמובן שנתחלק בכרטיס זוגי. ההצעה לא כוללת התחייבות לסשן icon_smile.gif
לפנות בפרטי, בבקשה.
צ י י ד​(אחר)
צ י י ד​(אחר) • 29 באפר׳ 2014
כחולית כתב/ה:
לדעתי לא זה לא.
אחרת זה יתן פתח להטרדות.
לא הייתי רוצה למצוא את עצמי מסרבת פעמיים לאותו אדם.
הוא יכול לשאול אם מותר לו לפנות שוב, מאוחר יותר.

ואם אני ארצה מישהו שכבר פנה אליי, אין סיבה למה לא לפנות אליו בעצמי או דרך נשלט אחר.

אני מנצלת את הבמה לשאול אם יש נשלט או נשלטת או זוג מהצפון שנוסע ואני יכולה להצטרף. אם זה נשלט, כמובן שנתחלק בכרטיס זוגי. ההצעה לא כוללת התחייבות לסשן icon_smile.gif
לפנות בפרטי, בבקשה.

יש נשלטים מרדנים בעלי בעיות קליטה. לפעמים צריך להגיד פעמיים ואפילו לצרף בעיטה "קלה" בישבן icon_twisted.gif