לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ה"מלך" הוא עירום או שמא המלכות

אינטליגנציה נשלטת
לפני 10 שנים • 30 באפר׳ 2014

ה"מלך" הוא עירום או שמא המלכות

אינטליגנציה נשלטת • 30 באפר׳ 2014
החיים מלאי חוויות והרפתקאות, בין כל עומסי הלימודים המפרכים והעבודה הקשה אתה תמיד מוצא מקום וזמן בלתי נדלה בשביל לחיות את ההנאה, לגעת בסיפוק או במילים אחרות פשוט לחיות את הרגע.
אתה משיל את כל מחלפות הקשיחות והחוסן, ניצב מולה כביום היוולדך מרגיש חשוף או בו באותו הרגע חש הכי מוגן שאפשר. האומנם??

אני נמצא כל באתר תקופה לא מבוטלת ומחפש לי את שאהבה נפשי, לא אשקר הדרישות שלי לא פשוטות, היא צריכה להיות חכמה עם אינטלגנציה ריגשית גבוהה, מושכת ובעיקר אוהבת שליטה.
יצא לי להכיר כאן באתר שתי בחורות ממש איכותיות שעם אחת מהם ניהלתי קשר לא קצר.

בכל אופן אני כל פעם מופתע מחדש שנשים כאן באתר מחפשות את הכסף את הניצול הבזיוני את דרישת הכספומט ללא כל רגש.
כל האימרה של פטיש לניצול כספי מגוחכת, מעניין שלעניין כסף רבות חולקות את אותה משיכה, לי זה נראה כמו מטרה ולא אמצעי. עולם השליטה צריך לאחד שליטה, משיכה, נטייה ובעיקר רגש...
אולי המקום הזה ממגנט אליו את כל התחלואות..
האם יש כאן בנמצא בחורות נורמטיביות בחייהן היומיומי שרואות את עולם השליטה כעולם מלא חוויות והגשמות עצמיות, עולם של סיפקים ופורקן, פשוט עולם של לקחת אבל גם לתת..

היחס של בחורות שאני יוצא איתם בעולם הונילי גדול בכמה מונים מבחורות איכותיות שאני מכיר באתר, אם אתן נמצאות פה תכתיבו את הטון, תובילו את העולם השליטה למקום שטוב יותר לחיות בו

אני תוהה כבר הרבה זמן, אולי אני עירום או שמא הטון המוכתב פה של המלכות עירומות, פשוט עירומות מתוכן...
    התגובה האהובה בשרשור
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
לפני 10 שנים • 30 באפר׳ 2014
נשמע שאתה מחפש כאן אהבה.
צר לי לנפץ לך את הבועה.לא תמצא אהבה בכלוב.
ככל שתפנים את זה יותר מהר,ככה יהיה לך יותר קל.
חייב לציין שבין שלל היצורות יש פה גם כמה בחורות מקסימות.
בכל אופן,בהצלחה.הלוואי ותמצא פה את מבוקשך.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 1 במאי 2014
שבי על פני​(אחר) • 1 במאי 2014
הפתרון הוא לא לשלם. באופן זה יסתלקו הזונות. ואז תגלה גם שאין שולטות אמיתיות, אולי מעטות.
אינטליגנציה נשלטת
לפני 10 שנים • 1 במאי 2014

אלי מרבה

אינטליגנציה נשלטת • 1 במאי 2014
אני לא מאמין במשפט "לא תמצא פה אהבה"
יצאתי עם מישהי שנכנסה בטעות לשירותי גברים (או לפחות ככה היא טוענת icon_wink.gif )
ומשם הכרתי אותה, ככה שאני מעריך שהסיכוי פה יותר גדול משירותי בנים.
מספיק אחת מתוך מיליון ככה שלפעמים הסיכוי התיאורטי הוא המציאות
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 10 שנים • 2 במאי 2014
חיים אהי נדוי באושר למישהי שהכרתי במסיבת סוטים. ובמקום להחליף טלפונים או פייסבוקים החלפנו פרופילים בכלוב. ואני ממש ממש לא היחיד. אומנם בתור נשלט הפוזיציה שלך בעייתית. אבל אם תהיה קודם כל גבר ואחרי זה נשלט אם הבחורה שווה את זה בסוף יצליח לך.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 2 במאי 2014
מיתוסית​(שולטת) • 2 במאי 2014
מסכימה עם קנטור.
ואני ממליצה לך להוסיף גיל לפרופיל, מצב משפחתי ואיזה סוג של קשר אתה מחפש ולכתוב פרופיל יותר עשיר ועמיק כדי למשוך בחורות איכותיות. גם תמונה מוסיפה תמיד.
אני חייבת להודות שתמונות אמיתיות של גברים- גם כאלה שלא רואים פנים, גרמו לי לענות לגברים עם פרופילים לא הכי מלאים ואפילו עם הודעות אנמיות לגמרי, אז זה יגדיל את הסיכויים שלך icon_smile.gif

ולכתוב על עצמך גם בתור אדם, ולא רק בתור נשלט.
סה"כ אפשר לראות שיש לך משלב לשוני גבוה יחסית ואתה נשמע כמו בחור איכותי, אבל צריך עוד קצת לפתות icon_wink.gif

אני מאמינה שאפשר למצוא פה גם זוגיות, זה פשוט לוקח זמן.
המלט
לפני 10 שנים • 3 במאי 2014
המלט • 3 במאי 2014
מסכים עם אלי-מרבה-רגליים, בעיקרון, אם כי הייתי מנסח את זה קצת יותר ברכות.

אני כותב וקורא בכלוב מדצמבר 2005, עוד מעט תשע שנים, ומספר מערכות היחסים בין אישה שולטת לגבר נשלט שתחילתן כאן בכלוב והמשכן בזוגיות יפה ועמידה בפני תלאות הזמן, הוא זעום ביותר, אם לא ממש אפס. לעומת זאת, אתה מוצא הרבה זוגיות בין גברים שולטים לנשים נשלטות, ואני שמח בשביל קנטור שמצא את בחירת ליבו במסיבת סוטים, אבל אי אפשר להקיש מכך לגבי המצב ההפוך.

אני חושב שיש הבדל מהותי בין מערכת יחסים של שולט-נשלטת ושולטת-נשלט. נילי-ונילי, נשלטת פעילה בעבר, כתבה כאן פעם לפני הרבה שנים, ש- ״מיילדום הם החיים עצמם״. הקונטקסט היה דיון על למה פמדום הוא כל כך פופולרי במדיה ובפרסומות בעוד שמיילדום כמעט בכלל לא. ברוח זו, זוגיות מיילדום איננה אלא הרחבה קלה של המציאות הרווחת. כאשר גבר אוהב אישה, חולק עמה את נפשו ומענג את לילותיה, אין שום סתירה להיותה נשלטת ולהיותו שולט. להיפך: היא עשויה רק להעריץ אותו יותר, ולרצות להיות שלו יותר ויותר. במידה שהיא זקוקה לכאב , השפלה, הדרך לשם עוברת דרך האהבה, ומה שמאפשר לכך להתרחש - זאת אומרת - התרחשות בו-זמנית של אהבה ושליטה, הוא המערכת החברתית, ״החיים עצמם״, בלשונה של נילי ונילי, בהם גברים שולטים.

מצד שני, כאשר אישה שולטת אוהבת גבר (נשלט), חולקת עמו את נפשה ומענגת את לילותיו, נוצרת בעייה. אני לא רוצה להישמע כמו מחזאי יווני קדמון, אבל הסיטואציה היא לא פחות מטראגית: הטרגדיה של הנשלט היא שהוא אינו יכול להיות נאהב מבלי לאבד את חלום הכניעה. על הזוג הפמדומי לבחור: או אהבה, או פמדום.

אני לא אומר שאין מצבים מיוחדים בהם אפשר לקיים זוגיות יפה ואוהבת עם פמדום. אבל לא צריך להיות גאון גדול בסטטיסטיקה כדי להסיק מהנתונים - הברורים וגלויים כל כך -- שזה המקרה הנדיר יותר. בסופו של דבר על בני-אדם ללכת בעקבות צו-ליבם ולדבוק באמונותיהם, אחרת אין הרבה טעם לשום דבר. מאחל לך הרבה הצלחה במציאת אהבת נפשך ושליטת עולמך.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 3 במאי 2014
אני חולקת על דעתך, המלט.
אני חושבת שזה יותר עניין של אישיות של שני הצדדים, מאשר מוסכמות חברתיות.
אם, לצורך העניין, יש שולטת שהיא דומיננטית מטבעה ונשלט שהוא נוח לריצוי ופסיבי מטבעו, מערכת היחסים ביניהם יכולה להצליח.

בנוסף, אם מדובר בזוג שלא רלבנטי כרגע מי דומיננטי יותר או פחות בחיים, אבל השליטה מבחינתם היא רק במיטה/ בסשנים, אין סיבה למה שתהיה רלבנטיות אם הם מיילדומים, פמדומים או מתחלפים.
המלט
המלט • 3 במאי 2014
כחולית כתב/ה:
אני חולקת על דעתך, המלט.
אני חושבת שזה יותר עניין של אישיות של שני הצדדים, מאשר מוסכמות חברתיות.
אם, לצורך העניין, יש שולטת שהיא דומיננטית מטבעה ונשלט שהוא נוח לריצוי ופסיבי מטבעו, מערכת היחסים ביניהם יכולה להצליח.

בנוסף, אם מדובר בזוג שלא רלבנטי כרגע מי דומיננטי יותר או פחות בחיים, אבל השליטה מבחינתם היא רק במיטה/ בסשנים, אין סיבה למה שתהיה רלבנטיות אם הם מיילדומים, פמדומים או מתחלפים.

האם יש לך הסבר למיעוט המחפיר של מערכות-יחסים פמדומיות? כי אם מה שאת אומרת אפילו קרוב להיות נכון, היינו צריכים לראות הרבה יותר.