אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש שירות בארץ שמקביל לSpankeefinder הבריטית

mapofthesoul
לפני 9 שנים • 3 במאי 2014

מחפש שירות בארץ שמקביל לSpankeefinder הבריטית

mapofthesoul • 3 במאי 2014
כחובב ספנקינג ומשחקי תפקידים מושבע dance.gif האתר הנפלא והמועיל ביותר שיצא לי להיתקל בו הוא Spankeefinder הבריטי. למי שלא מכיר , מדובר באתר שמאגד בתוכו מידע על מאות ספנקיות (בעיקר בלונדון) ומסיבות ספנקינג. הבחורות שיצא לי לפגוש דרך האתר הזה מדהימות ברמה שפנטזיות נראות לפעמים כמו חיקוי חיוור של המציאות. אין שמה סקס או אלמנטים אחרים מעולם ה BDSM רק תאוות ספנקינג נטולת גבולות והרבה תיאטרליות של משחקי תפקידים.

בישראל סצינת הספנקינג (עד כמה שידוע לי) די מוזנחת. אשמח לשמוע על מסיבות ,ספנקיות או כל דבר אחר בתחום.

http://www.spankeefinder.org.uk/
Mary Jane
Mary Jane • 3 במאי 2014
נשים בתשלום...
ספנקינג בתשלום. כמה לא אותנטי ולא סקסי...(בעיניי, לפחות).
משלמים להן אקסטרא על רגש מבוכה והזלת דמעה?

What is Spankeefinder for?״

Spankeefinder is to enable spankers to find nice ladies who like to be spanked by.
.......״. generous men. th
mapofthesoul
mapofthesoul • 3 במאי 2014
למה את מזלזלת בנשים האלה? הדגשתי שאין במפגשים איתן שום מגע מיני. וההדגשה הזאת עולה בכל דף באתר. הגישה שלך מאוד שמרנית ושיפוטית יחסית לסטנדרטים של אתר BDSM יש לך מושג כמה אומץ צריכה אישה כדי להצטלם בלי מסיכות והסתרות ולהגיד שהיא חובבת ספנקינג? האם לך יש את האומץ הזה? האם תעלי לאתר הזה תמונות מהתנסויות כדי שנראה מי את ? icon_smile.gif
הנשים האלה הן כוכבות ספנקינג גדולות. שפעילות מאוד בקהילת הספנקינג של לונדון (אחת הערים המתקדמות בעולם ולא איזה כפר בעולם שלישי ובלי אופציות) ומה רע בלהפוך תאווה ותחביב למקצוע? האם הפסיכולוגית שמקשיבה לך היא אוטומטית נערת ליווי של רגשות? האם המכונאי שמתקן לך את הרכב הוא ג'יגולו של חלקי חילוף? האם מלצרית שמקבלת טיפ היא זונה של האגוטריפ בלהיות משורתת ע"י מישהו?

החיים לא כאלה פשוטים ורק על התגובה הזאת מגיעות לך מכות הגונות בטוסיק...
ללללא​(לא בעסק)
ללללא​(לא בעסק) • 3 במאי 2014
אני לא חושבת שזה זלזול.
אני מסכימה איתה אבל ממש לא מזלזלת בנשים האלו.
אני קצת מזלזלת במי שהולך לזה ומשלם כסף בשביל זה.
הרי כל העניין וכל הכיף פה הוא שהכל נעשה מרצון. וגם אם אין שום מגע מיני זה לא הופך את זה לפחות מיני.
ברגע שמשהו הופך להיות העבודה שלנו, ברגע שמשלמים לך בשביל משהו, בשלב מסוים אתה תעשה את זה גם אם לא כל כך תרצה..
אני אוהבת הרבה דברים, אבל לא בכל רגע, לא בכל מקום ו לא עם כל אחד .. אני אוהבת מאד את העבודה שלי, אבל מה לעשות.. יש ימים שלא בא לי לעבוד. זה כמו שתאכל כל יום שוקולד, אפילו שזה הכי טעים בעולם, בשלב מסוים אתה כבר תרצה להקיא.
ככה זה, זה טיבעי וזה בסדר והכל.
לכן, אינני מזלזלת באותן נשים העוסקות בזה. אני בהחלט מזלזלת באותם גברים שמסוגלים להיות עם אישה בסיטואציה שהיא מינית(ולא משנה איך תהפוך את זה), ביחוד כשזה כרוך בכאב, מבלי להיות בטוחים במיליון אחוזים שהיא באמת רוצה את זה.
Mary Jane
לפני 9 שנים • 4 במאי 2014
Mary Jane • 4 במאי 2014
mapofthesoul כתב/ה:
למה את מזלזלת בנשים האלה? הדגשתי שאין במפגשים איתן שום מגע מיני....

החיים לא כאלה פשוטים ורק על התגובה הזאת מגיעות לך מכות הגונות בטוסיק...

לא דיברתי על הנשים המעניקות את השירות, שהינו, מן הסתם, שירות מיני, בין אם תכיר בכך או לא, וגם לא זילזלתי בהן. הבעתי עמדה שעניינה החוויה עצמה - ספנקינג תמורת כסף. נראה לי שלשלם למישהו/י בתמורה לזכות להספניק או להצליף בו זה די עצוב. עבור המספינק, כמובן, לא עבור האישה בעלת האינטרסים הכלכליים הברורים.

ובקשר להערה שלך, בדבר מכות שמגיעות לי "רק על התגובה הזו", לדעתי מגיעה לך כריתת יד, "רק על התגובה הזו", עד למרפק. אז מה.
    התגובה האהובה בשרשור
פור גוד
פור גוד • 4 במאי 2014
mapofthesoul ,כמאמר השיר, "בלונדון יש טלביזיה מצוינת, בלונדון אנשים יותר אדיבים ( וגם נדיבים, או Generous בלעז ). כך שהייאוש נעשה יותר נוח. " ולא רק הייאוש נעשה יותר נוח, מסתבר, אלא גם הספנקים...
אבל לשאלתך, האמת היא שהארץ כבר מלאה בימינו באלפי נשים – מה אני מדבר ? עשרות אלפי נשים ! - שמוטרפות על ספנקים ( ע"ע חמישים-גוונים ). ומהרגע שהן קמות בבוקר ועד שהן הולכות לישון, זה כול מה שהן חושבות עליו. למעשה, נכון להיום הבנאדם כבר לא יכול ללכת בשקט ברחוב, תפוס בשרעפים כהרגלו, מבלי שלהקות-ענק של בחורות לא יעוטו עליו בבכי מכמיר-לב ובהפצרות חוזרות-ונשנות -” בבקשה תספינק אותי, בבקשה..”
והכול - חינם אין כסף. כן כן, תמיד היינו אור לגויים. גם לגויים שבלונדון...(:
mapofthesoul
mapofthesoul • 4 במאי 2014
freedomfighter ו Mary Jane. אם כל מה שמדאיג אתכן זאת החוויה של הגבר שמשלם, אתן יכולות להיות רגועות שעוצמת החוויה, הכיף וההנאה לא נופל בדבר מחווית ספנקינג עם בחורה שפוגשים באקראי באיזה פורום וברוב המקרים אף עולה בהרבה כי הנשים הללו לא חובבניות שרק רוצות להתנסות במשהו חדש. עבור הנשים הללו ספנקינג הוא חלק ברור מההגדרה המינית שלהן ןהגבולות שלהן הן ברף הכי גבוה . אני כן מבין מאיפה הרתיעה שלכן באה. היתה תקופה שהייתי לגמרי נגד מפגשים בתשלום אבל הזמן והנסיון לימדו אותי אחרת.... כשאתה נשוי פלוס ואתה פוגש בחורה למטרות ספנקינג, גם אם היא תחזור ותאמר לך שהיא לא מחפשת קשר רציני או קשר מיני, זה תמיד יוביל לקשר מיני ותמיד היא תרצה בסוף לבנות ולפתח משהו שהוא הרבה יותר מספנקינג. אני מניח שאצל גברים זה פשוט יותר, אבל אצל נשים יש משהו שמבלבל את הנשמה בין היד שמלטפת רגע אחד וברגע השנייה מחנכת.

ו Mary Jane אם תכרתי לי את היד עד המרפק איך אני אוכל לשחק לך בדגדגן? (מבטיח שזה יהיה בלי תשלום....)
ללללא​(לא בעסק)
ללללא​(לא בעסק) • 4 במאי 2014
ובמילים אחרות, עדיף ללכת לזונה ולשלם לה כסף כי יש לה ניסיון והיא לא בוכה בסוף כשאתה מזיין וזורק אותה..(למעשה, היא אפילו מאושרת)
אתה פשוט מקסים.
בסופו של דבר לא הבנת כלום ממה שכתבתי, לא מעניין אותי איך אתה מרגיש, זה ברור לי שאם לא היית נהנה לא היית עושה את זה. ניסיתי פעם לחשוב על הצד השני או שאתה לא מסוגל?
Discipline
לפני 9 שנים • 5 במאי 2014
Discipline • 5 במאי 2014
mapofthesoul כתב/ה:
למה את מזלזלת בנשים האלה? הדגשתי שאין במפגשים איתן שום מגע מיני. וההדגשה הזאת עולה בכל דף באתר. הגישה שלך מאוד שמרנית ושיפוטית יחסית לסטנדרטים של אתר BDSM יש לך מושג כמה אומץ צריכה אישה כדי להצטלם בלי מסיכות והסתרות ולהגיד שהיא חובבת ספנקינג? האם לך יש את האומץ הזה? האם תעלי לאתר הזה תמונות מהתנסויות כדי שנראה מי את ? icon_smile.gif

מאפו, אני חושב שמה שהבנות התכוונו לומר זה שאתה צריך להיות מאוד נאיבי כדי לחשוב שהנשים האלו באמת עושות את זה ועוד מעלות תמונות, בשביל התענוג שלהן או כי הן אוהבות שכול דיכפין שעובר ברחוב, בלי הבדל של גיל, ריח, משקל או צורה חיצונית יצליף בהן.

מבלי להיות שיפוטי ולנקוט דעה על מה שהן עושות ואם ללכת אליהן זה בסדר או לא, הבנות האלו עושות את זה כי זו הדרך שלהן להשיג כסף ותו לא. אני מניח שה"אומץ" שלהן להצטלם בלי מסכות והסתרות זה הרבה יותר "רע הכרחי" כדי למשוך לקוחות, מאשר אומץ.
mapofthesoul
לפני 9 שנים • 5 במאי 2014

בל

mapofthesoul • 5 במאי 2014
תתפלאי, אבל יצא לי לדבר הרבה עם הצד השני על איך הן מרגישות עם החוויה הזאת ואיך הסביבה תופסת ומקבלת אותן ( שנפגשים לכמה שעות של ספנקינג באנגליה גם שותים כמה כוסות תה בריטי תוך כדי icon_smile.gif
אחד הדברים שכן מפריע להן הוא צרות עין וקנאה דווקא מנשים. נשים שאין להן את האומץ לעשות את מה שהן עושות. ובנימה זאת אני אאחל חג עצמאות שמח ושתזכו לעצמאות מלאה בכל מישורי החיים.