בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש שירות בארץ שמקביל לSpankeefinder הבריטית

gilsherr
לפני 9 שנים • 17 במאי 2014
gilsherr • 17 במאי 2014
Mary Jane כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
צריך הרבה "אומץ" כדי לכבוש את רגש הבחילה כשהוא מגיע, לבנבן כזה, עם כרס משתפלת בקדמת הגוף, ושיער על כל הגוף חוץ מהראש (באופן מפתיע פורץ גם מהאוזניים ומהאף), ריח חמוץ ומראה שבאופן כללי מזכיר שילוב בין לטאה לקוף. הבעיה הכי גדולה, היא אומרת לו, כשהם שותים תה (הייתה מעדיפה בלי תה, לסיים את זה על המקום, אבל ככה הלקוח מתגרה יותר = משלם יותר), היא צרות העין והקנאה במצבי. דווקא מנשים. מדהים, לא? ברור, הוא משיב לה ושולח יד עם אצבעות קצרות ועבות, והריח החמוץ הזה, שלא מרפה. הן היו מתות להיות במקומך. שוב בחילה. קלה, כן? היא כבר מנוסה ועברה לפחות 20-30 קופים-לטאות. עוצמת עיניים. מתעשתת. ובדרך לחדר אומרת לעצמה: תיכף זה יסתיים, מה היא חצי שעה בחיים תמורת איקס דולרים, בעזרתם אוכל לשלם סוף סוף על -- (השלימו את החסר). מחייכת ללקוח חיוך אביבי עולץ, מלא חיבה, עושה עיניים מצועפות ובו זמנית לוחשת לעצמה: אומץ. אומץ. להשמיע קולות של הנאה וגניחות עונג. ורק לא להקיא על היצור באמצע.

מארי היקרה את לא מבינה כלום בזנות, בזונות או בבנות שמקבלות ספאנקים בתשלוח.

הלו גיל (:
לונג טיים. עדיין צורך שירותי מין, אני מבינה...נו, ואיך? שמחות לקראתך ? (;

שירותי מין זו הגדרה נוראית,, מורידה את החשק, מעקרת. באשר לשאלתך, אני חושב שחלקן כן או שהן שחקניות מצוינות. אני יודע שאני שמח לקראתן.
kaly
לפני 9 שנים • 2 ביוני 2014
kaly • 2 ביוני 2014
כל פעם מחדש אני לא מבינה את ההתרעמות של האנשים פה על הזנות.

אני לא מעודדת סחר בבני אדם או בכפייה,אבל נשים שמעוניינות לעבוד בזנות מרצונן החופשי כי בא להן הרבה כספ ובקלות,שיבושם להן

אני חושבת שיש צורך דחופ לארגן את מוסד הזנות בארצ.בדיקות בריאותיות תקופתיות,מקומות נקיים ומסודרים.

לאנשים שלא מצליחים מכל סיבה למצוא פורקן מיני,יש לאן לפנות!
לאנשים שנדלקים ומתחרמנים מעצם התשלום על אקט מיני,יש לאן לפנות!
לאנשים שאוהבים דברים חריגים ועוד אלפ דוגמאות-יש לאן לפנות!

אני חושבת שהזונות מורידות את אחוז הפשיעה נגד נשים בארצ ובכלל בעולם.
פור גוד
לפני 9 שנים • 2 ביוני 2014
פור גוד • 2 ביוני 2014
kaly כתב/ה:
כל פעם מחדש אני לא מבינה את ההתרעמות של האנשים פה על הזנות.

אני לא מעודדת סחר בבני אדם או בכפייה,אבל נשים שמעוניינות לעבוד בזנות מרצונן החופשי כי בא להן הרבה כספ ובקלות,שיבושם להן

אני חושבת שיש צורך דחופ לארגן את מוסד הזנות בארצ.בדיקות בריאותיות תקופתיות,מקומות נקיים ומסודרים.

לאנשים שלא מצליחים מכל סיבה למצוא פורקן מיני,יש לאן לפנות!
לאנשים שנדלקים ומתחרמנים מעצם התשלום על אקט מיני,יש לאן לפנות!
לאנשים שאוהבים דברים חריגים ועוד אלפ דוגמאות-יש לאן לפנות!

אני חושבת שהזונות מורידות את אחוז הפשיעה נגד נשים בארצ ובכלל בעולם.

סוף כל סוף בחורה נאורה שמבינה עניין ! ותודה לאל שכבר יש בארץ גם נשים כמוך, קאלי. וכן ירבו. ואמן ואמן. כי אך ורק הנשים יוכלו באמת להביא לשינוי מהותי במצב הזנות המחפיר והמזעזע בארץ.
שינוי לטובה בעניין מיסוד-הזנות ( שהוא הרע-במיעוטו ) לא יוכל להתממש על ידי גברים. והוא לעולם לא יוכל להתחיל לקרום עור וגידים בארצנו כל עוד ארגוני- הנשים יתנגדו לזה.
mapofthesoul
לפני 9 שנים • 10 ביוני 2014
mapofthesoul • 10 ביוני 2014
התפתח פה דיון מאוד מעניין icon_smile.gif אבל גם קצת מייגע...

בכל מקרה, אני מחפש בחורה עם ראש פתוח למשחקים כיפיים של ספנקינג. מוכן לשלם בין 500-1,000 ש"ח לשעת עבודה.

מעוניינות נא לשלוח הודעה פרטית, תודה. icon_lol.gif