שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש מלכה צעירה

נשלט23​(נשלט)
לפני 9 שנים • 25 במאי 2014

מחפש מלכה צעירה

נשלט23​(נשלט) • 25 במאי 2014
שלום לכולם
אני דיי חדש פה באתר, אבל אפשר לומר שיש לי ניסיון בעולם הבדס"מ(6 שנים). חשוב שאני אציין שאני לא הייתי בדאנג'ן ובאירועים דומים כי אני דיסקרטי, וכנראה שזו הסיבה שאני גם כותב את ההודעה הזו.

מפריע לי משהו כבר הרבה זמן ואני מקווה שאני טועה לגבי זה, אבל רוב המלכות שיצא לי לפנות אליהן או לדבר איתן מחפשות בחורים אמידים כלומר שישלמו להם כסף(אירוח) או/ו יתנו להם מתנות. או לחלופין שאותן מלכות מבוגרות ממני בהרבה(30+). וכל מלכה שהראה רצינות ותפיסה אמיתית לגבי העולם הזה ולא סתם מעמידה פנים כדי לקבל כסף מאחרים היא בת 30+.
אני יודע שבחו"ל העולם יותר פתוח לשליטה ולבחורה צעירה אין בעיה לומר בפומבי שזה מה שהיא מחפשת בקשר, אבל כאן טרם נתקלתי בזה.

כל מה שכתבתי לא נועד להעליב אף אחת אני בסה"כ כותב במה שיצא לי להתנסות ואשמח אם תעמידו אותי על טעותי ותראו לי שיש שולטות צעירות שמחפשות מישהו ולא בגלל הכסף שלו.

אשמח גם לשמוע מאחרים שכן יצא להם להתנסות עם שולטות צעירות ואיך יצא להם להכיר אותן.
    התגובה האהובה בשרשור
נשלט23​(נשלט)
לפני 9 שנים • 25 במאי 2014

צעירה בעיניי

נשלט23​(נשלט) • 25 במאי 2014
צעירה בעיניי זה שולטת מגיל 18 עד 30 (תראה את גוף ההודעה).
חשוב לי גם להדגיש שאני לאו דווקא מחפש מלכה שהיא מחשיבה את עצמה למלכה בכל היבט בחייה,
אלא גם שולטת שאוהבת יחסים שוויוניים ויודעת להבדיל בין שליטה במיטה ומערכת יחסים שוויונית מחוץ לה.
לפי דעתי גם לבן הזוג(הנשלט) צריכה להיות מילה בזוגיות עצמה ולא רק שיהיה סמרטוט אלא כשווה לשולטת. מה שכן שברגע שנכנסים למצב של שליטה שידע שאין לו מילה והיא זאת שקובעת.
subROUTINE
לפני 9 שנים • 28 במאי 2014
subROUTINE • 28 במאי 2014
גם אני נתקלתי באותה התופעה,
לצערי לא חסר מלכות שרק רוצות דברים בחינם או כספומט מהלך.
ברגע שאני אומר שאני לא מעוניין לשלם או לקנות להן דברים הן ישר מנתקות מגע.
כמובן שאני לא פוסל את כולן אני בטוח שיש גם כאלו שלא מנצלות עבדים { כספית icon_wink.gif }, ואפילו כאלו שמחפשות זוגיות.

פה, לצערי, איפה שאפשר לעשות כסף - תמיד יהיה מי שינסה להרוויח. פה זה לא אירופה.