לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין מזדמן

Patient dom​(שולט)
לפני 10 שנים • 29 במאי 2014

תתגובה לאני

Patient dom​(שולט) • 29 במאי 2014
מעולה אם הפרטנר טוב כמובן ,אבל היתרון הוא שאם הוא לא כזה ,מחר נמצא את המזדמן האחר,יש לו חיסרון ,כי אין דיי זמן ללמוד אחד את השנייה,מעיף אנדרנלין לשמיים,מגביר ,תשוקה,ציפיה,"אגו",פותח ראש ,מגביר תשוקה,משפר יכולות,מנטרל אי נעימות,חבויות.רגשות,ומצפון,ממכר-שזה רע,יקר יותר,מנוקר יותר אבל מתוק מגרההההההאבל.זהירות!!! כמו כל דבר לשמור על פרופורציות על גבול הטעם הטוב ,ושב כמו בכל דבר טעים לא להגזים,הכל במידה פטרנו את החידה??
A v​(שולט)
לפני 10 שנים • 30 במאי 2014
A v​(שולט) • 30 במאי 2014
מין מזדמן יכול להיות אחלה.

אין תחליף למין שבא בתוך משהו שמבוסס והאמון והפתיחות גדולים יותר ויותר..
Mary Jane
Mary Jane • 30 במאי 2014
אני בעד. אוהבת מאוד את החדש ואת חדוות הגילוי, את החופש, תחושת הפראות, ואת הקסם שבאפשרות לגעת בזר/ה, לגעת באמת, לאו דווקא פיזית, אפילו אם זה לזמן קצר, זה עדיין מכשף ומרטיט את לבי. כיף גם לחדור לחיים של מישהו ולהישאר זיכרון בראשו, בתקווה זיכרון יפה ונעים, אותו הוא יגלגל במחשבותיו מעת לעת ויחייך לעצמו.
    התגובה האהובה בשרשור
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 30 במאי 2014
Not my cup of tea,
maybe because i had too many cups already
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 30 במאי 2014
הנישלטים כאן אנגלוסקסים אני רואה פשששש יבוא או פראליל? רק אנגלית
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 31 במאי 2014

נגד

בלוסום​(לא בעסק) • 31 במאי 2014
מכיוון שאינני עושה סקס ונילי בכלל, אלא אך ורק בסשן, בעיני אי אפשר להעמיק את ההכרות כנדרש בסשן מזדמן והוא מחטיא וחוטא לשפחה שאני.
hrgiger
לפני 10 שנים • 1 ביוני 2014
hrgiger • 1 ביוני 2014
בעד, כל כל בעד.
משהו בהשתלחות הראשונית וחסרת הרגשות הרומנטיים תמיד קסם לי.
8bfa6ed5f
לפני 10 שנים • 1 ביוני 2014
8bfa6ed5f • 1 ביוני 2014
נוטה להתחמק ממין מזדמן, בעיקר כי אני לא נהנה מוונילי וזה לרוב נגמר כך. אבל כשמזדמן, מזדמן...
אגב, קורה בעיקר עם גברים, כי אני לא יוזם בד"כ וכמות הנשים שיוזמות קטנה (שזה עצוב, אבל זה לדיון אחר).