סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנוגע לבאנר ״המיליונר״ שהעליתי באתר

קוהיבה
לפני 9 שנים • 11 ביוני 2014

בנוגע לבאנר ״המיליונר״ שהעליתי באתר

קוהיבה • 11 ביוני 2014
שלום.

סליחה שלא יצא לי להגיב עד כה לפוסט שנכתב בנושא הבאנר שרכשתי באתר זה, אבל אני לא נוהג כמעט לשוטט בדפי האתר אלא אך ורק בכדי להשיב להודעות שאני מקבל. תשומת הלב שלי הוסבה להודעה בנושא הבאנר שרכשתי על ידי אחת מיושבות האתר ולכן אני פה, לכתוב לכן את הצד שלי.

בכנות מלאה אני אכתוב לכן שאם פגעתי באיזושהי צורה ברגשותיכן, עמכן הסליחה ואני מצר על כך.
אין ולא היתה בכוונתי לזלזל באף לא אחת מכן, נהפוכו, אני מרגיש לא נוח לפנות ולהתדפק על ״דלתות״ פרופיליכן. לכן, חשבתי לתומי, כי זו תהיה אפשרות מעניינת וג׳נטלמנית, לפרסם את קיומי, ולהניח לכן לעשות את שלכן. באם תבחרו לפנות, אשמח. באם לא, לא קרה דבר. כמובן שבכדי להעלות את סיכויי הפניה, פרשתי את נוצותי במלוא תפארת. אבל זו כבר הרצאה אחרת בנושא שיווק שלא אכנס אליה.

כעת אני מבין כי רגשות יושבי המקום נפגעו וכי דברי הובנו שלא בכוונת המפעיל. אם כן, סליחה והבהרה: איני רואה באף אחת מכן נערת ליווי או זונה או השד יודע מה. בהן צדק אני נשבע כי מעולם לא שילמתי על סקס, או שכרתי זונה. זה לא מרגש אותי. אותי מרגשת החברות, ההיכרות, השיחה והקשר. אני אכן אדם מאוד עשיר, אבל מעולם לא עשיתי שימוש בכסף שלי בכדי לפגוע, להעליב או להקטין אף אחת או אחד.

נכון, אני אדם נשוי, וזהו ענייני שלי. לחיי שותפות ונישואין יש עליות ומורדות ולעיתים השיגרה יכולה להכות במלוא כוחה בביטול כל רצון בייצר כזה או אחר של יחד. מאידך לא הסתרתי זאת. בחרתי להציג העובדה כי אני נשוי בכדי שלא לנטוע כל תקוות שווא בנשות האתר ולנסות ״לגנוב זיון״. אין לי עניין לגנוב דבר, כל שאני מחפש זו מישהי שלא מחפשת זוגיות אלא אך ורק הנאה הדדית. אני אדם מאוד ייצרי ותאוותן ולכן, אני מוצא את הדרכים שלי לחיות מבלי להכאיב לסובב בין אם אלו ילדי או אישתי.

הסיבות שהביאו אותי לאתר זה מגיעות מהמקום של הייצר והצורך לשמר סוג של חיות המתקיימת בי. אני לא נמצא הרבה בישראל, ובחו״ל למצוא מישהי לחוויה הדדית זה עניין מאוד פשוט. אלא שהתאווה האמיתית שלי היא השיחה, והשיחה בעברית. זו הסיבה שאני כאן, תאמינו או לא, תקבלו או לא, אני אומר פה את שלי. אני לא מתכוון לממן, להיות הספונסר, או השוגר דאדי של מי שאפגוש. ויחד עם זאת, אני מאוד אוהב את החיים ואת הטוב שיש בכוחי לממש ולכן מן הסתם, אני בוחר לשהות במלון הכי יקר או המסעדה הכי יקרה. אני גם אוהב לנסוע ברכבי יוקרה ולשבת בכיסאות הוי.אי.פי של קונצרטים. אז מה? מה זה אומר עלי למעט שזו זכותו של אדם שעבד יום יום מגיל 10? אם זה נקרא ״לקנות״ מישהי או להוריד מישהי לזנות, אז אני מניח שהעולם כולו חוטא כמותי.

שוב, אציין זאת במפורש. אני לא קונה, מממן, משלם או מוכן להיות השוגר דאדי של אף לא אחת. האם זה היה מספיק ברור בכדי לנסות וליישר את ההדורים? אני לא רואה באף לא אחת זונה או נערת ליווי, ואין בכוונתי לפגוע או להעליב. אני לא נשלט ולא שולט. אני פרוורט שאוהב את הקיצוניות המינית ומחפש את האחת שהפרוורטיות שבה היא צורך. בזאת תמה ההבהרה.

בברכה,

קוהיבה.

נ.ב.
לגברים שפנו אלי עד כה בשאלות האם הבאנר ״עובד״ או לא. הנה תשובה:
עד כה פנו אלי 94 נשים.
66 שולטות ו-28 נשלטות.
הבאנר עלה לי 400 ש״ח.
לדעתי, ורק לדעתי, זו דרך מאוד נעימה וג׳נטלמנית להציג את עצמך, ולהניח למין היפה לבחור האם הוא יפנה אליך, או לא.
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 ביוני 2014
השאלה היא מה הסיבה שהן פנו אליך ומה הסיכוי שכסף ובילויים יוקרתיים למיניהם הם אלו שגרמו להן לפנות אליך.
אני משערת שזה לא הפרופיל המרשים או התמונה האמיתית שלך שגרמו להן ליצור קשר icon_wink.gif

קראתי את הפרופיל שלך כמה פעמים, ואני חושבת שאין בו משהו שהיה מושך אישה שמחפשת "שיחה" כמו שאתה מחפש.

כשגבר מציג את הממון שלו כמו שטווס מציג את הזנב שלו, זה מראה, בעיניי אחד משניים:
1) זה כל מה שיש לו להציע (או בעיקר להציע)
2)הוא חושב שאפשר לקנות נשים בכסף, והכוונה היא לא לקנות את זמנן בכסף כמו שקונים זונה, אלא מתוך מחשבה שזו הדרך הקלה למשוך נשים.

בטוח שיש הרבה נשים שנמשכות לזה.
השאלה האמיתית היא, האם זה סוג הנשיםש אתה מעוניין בו?
והאם באמת אין לך משהו נוסף להציע?
BelGoat​(שולט)

פייר

BelGoat​(שולט) • 11 ביוני 2014
פייר בא לי לנסות לשים באנר:
עני פרוע מחפש אותך!
רק בשביל לראות כמה יפנו

בכל מקרה - ממש לא אכפת לי - בהצלחה לבחור עם המציאות ובהצלחה לכל שאר יושבי הכלוב לדרדת עליו (שני הצצדים הולכים להרויח מזה...)
Mary Jane
לפני 9 שנים • 12 ביוני 2014

Re: בנוגע לבאנר ״המיליונר״ שהעליתי באתר

Mary Jane • 12 ביוני 2014
קוהיבה כתב/ה:
.....................

נ.ב.
לגברים שפנו אלי עד כה בשאלות האם הבאנר ״עובד״ או לא. הנה תשובה:
עד כה פנו אלי 94 נשים.
66 שולטות ו-28 נשלטות.
הבאנר עלה לי 400 ש״ח.
לדעתי, ורק לדעתי, זו דרך מאוד נעימה וג׳נטלמנית להציג את עצמך, ולהניח למין היפה לבחור האם הוא יפנה אליך, או לא.

לטעמי, כתבת כאן באופן הגיוני, נעים ומכבד, עד ל"נ.ב".

כאן כבר דאגת להציג את מספר הנשים הרב שלכאורה פנו אליך בעקבות המודעה ( "לכאורה", כי אין כל ערובה לאמיתות דבריך, והשקר בעניינים אלה מפתה. כשלעצמי, אני בספק רב באשר למספרים שזרקת כאן, כמו גם בקשר לסבלנות לשבת ולספור תוך חלוקה לקטגוריות "שולטת", "נשלטת". מעניין שלא הייתה אף "אחרת" או חסרת העדפה בספירה).

מכל מקום, בהצגת המספרים, המדומיינים או לא, הפכת את הנשים לרודפות בצע, בראש ובראשונה. את עצמך, אגב, הבכת לא פחות, לראייתי, בהצגת עצמך כפי שהצגת בבאנר, אבל זה כבר עניין שלך (ג'נטלמני זה לא. ג'נטלמניות היא משהו אחר לגמרי, צא ולמד).

שנית, נשים הן לא "המין היפה". נשים הן הרבה דברים, לעתים יפות ולפעמים לא, כמו שגברים הם לעתים חזקים ולפעמים עלה נידף ברוח.

שלישית, השיווק האגרסיבי שהפגנת, תוך ציון המילה "מיליונר" באותיות של קידוש לבנה, הוא תופעה חריגה כאן. זה סביר ונסבל כשמדובר במשהו חד פעמי, אבל אם האתר היה מלא בהודעות מסוג זה, זה בפירוש היה מעורר סלידה. ויש בכך כדי להעיד על טיב מעשיך, במובן מסוים.
'Panda'{Beauty}

נחמד לראות מה יש לך להגיד

'Panda'{Beauty} • 12 ביוני 2014
אז קודם כל אני פניתי ל״באנר של העדין נפש העני״ ולא קיבלתי שום יחס.
ל״באנר של העשיר עדיין לא פניתי בגלל העניין של הנשוי ומפני שתחרות היא ממש לא הקטע שלי אבל אני לא מבינה ממש מה הבעיה פה.
אני מוכרת את עצמי בעזרת המראה והמלל שלי בתקווה למצוא בחורה נחמדה והוא מוכר את עצמו עם האיכות חיים שלו והשיחה הנעימה.
לא מבינה למה להתייפייף כשידוע שיש כאן המון בנות שמוכרות את עצמן ויש המון קונים. בואו לא ננסה לשנות סדרי עולם או לשים מילים בפיות של אנשים.
גם אם הוא מנסה לקנות וגם אם לא, אני דווקא סלדתי מעט מהבנאר ועכשיו קיבלתי את ההסבר.
בהצלחה.
Patient dom​(שולט)

המליונר

Patient dom​(שולט) • 12 ביוני 2014
היושרה והישירות שלך כאן יפים מאוד בעיני עשית וענית הרבה יותר יפה מהרבה "גובות" כספים כאן אתה בטוח שווה יותר מהם.אני שמח שחשפת את נתוני המסחר כאן,כי יש כאן לא מעט נשים שמכחישות,אני באופן אישי מאמין לכל המספרים ואני עדיין חושב שפיספסת הרבה מכאלה שנורא רצו רק הסגנון לא התאים להם.לא שאני מעודד את התופאה אבל שוב עשית את זה בצורה הרבה יותר יפה מהרבה חצופות פה שלא רק שלוקחות כסף עבור כלום מנשלטים עלובים,גם עונות בחוצפה כאילו מי הן.ואתה עונה ומסביר יפה אותי שכנעת...
Lois Lane​(לא בעסק){(A)}

Re: המליונר

Lois Lane​(לא בעסק){(A)} • 12 ביוני 2014
אדון סבלני כתב/ה:
היושרה והישירות שלך כאן יפים מאוד בעיני עשית וענית הרבה יותר יפה מהרבה "גובות" כספים כאן אתה בטוח שווה יותר מהם.אני שמח שחשפת את נתוני המסחר כאן,כי יש כאן לא מעט נשים שמכחישות,אני באופן אישי מאמין לכל המספרים ואני עדיין חושב שפיספסת הרבה מכאלה שנורא רצו רק הסגנון לא התאים להם.לא שאני מעודד את התופאה אבל שוב עשית את זה בצורה הרבה יותר יפה מהרבה חצופות פה שלא רק שלוקחות כסף עבור כלום מנשלטים עלובים,גם עונות בחוצפה כאילו מי הן.ואתה עונה ומסביר יפה אותי שכנעת...

לא יכולתי להגיד יותר טוב!!! icon_smile.gif
Cuckoldbit

רוב המלעיזים

Cuckoldbit • 12 ביוני 2014
ירוקים מקינאה.
הן מהיכולת והן מהמקוריות.
שלא נדבר על התעוזה להיכנס למקום לא מוכר ולשנות סידרי בראשית.

אם תימצא האחת שיתחשק לה לקחת את העיסקית הזאת מבלי לדוש בעניין, סביר להניח שהיא תהנה יותר מאשר כל הלועגות.

שיווקית זה היה מהלך יפה שגרם ללא מעט להקליק על הבאנר. כמו לשלשל סולם ממטוס החג מעל ביצה כדי לשלוף את האחת שתושיט את היד בטיימינג הנכון.

שיהיה בהצלחה.
אדון חזק ומקועקע​(שולט)

אתה גאון הלוואי עלי

מצטרף לכל התומכים והמפרגנים
אתה פשוט גאון וחכם ומשתמש במה שיש לך להשיג מה שבא לך
כולם עושים את זה פה אם בכסף בגוף יפה או במילים….
כל מי שמתייפיף ומעיר הערות לדעתי מקנא ואם יחפור עמוק יגלה שאני גם צודק לגביו או לגביה…..
הלוואי עלי….
אם אתה אוהב שיחות בכל הרמות והסוגים טשמח להתפנק איתך המלון או מסעדה טובים…..
לגבי המין לא ניראה לי שזה יעבוד בנינו…. חחחחח…
בהצלחה
שלגי
לפני 9 שנים • 13 ביוני 2014
שלגי • 13 ביוני 2014
בא בנאדם, כותב בצורה ישירה ומכבדת שנשמעת גם כנה,

בלי להשמיץ אף אחת או אחד - בניגוד להמוני התלונות וההשמצות המכוערות שנשמעות כאן השכם וערב ושהשנאה והזלזול הזולגות מהן מרגישה (לי לפחות) בעיקר כמו מיזוגניה במיטבה ולעיתים (רחוקות יותר) כמיזאנדריה, אף היא במיטבה

לטעמי, כל שנותר לומר הוא: בהצלחה! ובהנאה.