אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנוגע לבאנר ״המיליונר״ שהעליתי באתר

walking dead
לפני 9 שנים • 13 ביוני 2014
walking dead • 13 ביוני 2014
שלגי כתב/ה:
בא בנאדם, כותב בצורה ישירה ומכבדת שנשמעת גם כנה,

בלי להשמיץ אף אחת או אחד - בניגוד להמוני התלונות וההשמצות המכוערות שנשמעות כאן השכם וערב ושהשנאה והזלזול הזולגות מהן מרגישה (לי לפחות) בעיקר כמו מיזוגניה במיטבה ולעיתים (רחוקות יותר) כמיזאנדריה, אף היא במיטבה

לטעמי, כל שנותר לומר הוא: בהצלחה! ובהנאה.

חבל שאי אפשר לתת יותר מלייק אחד icon_smile.gif
kaly
kaly • 13 ביוני 2014
free spirit כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
בא בנאדם, כותב בצורה ישירה ומכבדת שנשמעת גם כנה,

בלי להשמיץ אף אחת או אחד - בניגוד להמוני התלונות וההשמצות המכוערות שנשמעות כאן השכם וערב ושהשנאה והזלזול הזולגות מהן מרגישה (לי לפחות) בעיקר כמו מיזוגניה במיטבה ולעיתים (רחוקות יותר) כמיזאנדריה, אף היא במיטבה

לטעמי, כל שנותר לומר הוא: בהצלחה! ובהנאה.

חבל שאי אפשר לתת יותר מלייק אחד icon_smile.gif

קחי את שלי icon_smile.gif

מסכימה עם חברי כאן,אותי שכנעת(לא שהיה צורך בהרבה שכנוע גם ככה)
אני בטוחה שהמספרים,אגב,נכונים אולי בסטיה של אחדות לכאן או לכאן. הכלוב מונה לדעתי עשרות אלפי פרופילים...

שיהיה בהצלחה ואיש הישר בעיניו יעשה icon_smile.gif
רב בריח​(נשלט)

לדעתי ...

רב בריח​(נשלט) • 13 ביוני 2014
עשית בצדק . אין כל מניעה שתעשה זאת אם כל פרופיל פה מתסיים או מתחיל בזה שמישהי מעוניינת בכסף.
כמו ששולטת בתשלום יכולה לקנות באנר פה גם אתה יכול .
אין לי מושג אם המספרים אמיתיים אבל אם כן זה אומר רבות על יושבות האתר הזה .
66 שולטות ? למודעה שהיא בוודאות לבחורה מהצד השני של השוט ... מעניין מאד.

לצערנו מרוב שהמקום הזה באמת מזכיר ביצה אז כל אימת שמישהו רושם משהו שטיפה חורג ישר קמים כל הנעלבים/מסתייגים/פגועים ומתחילים לגנות.
כולם פה יפי נפש. אף אחד פה לא טועה וכולם נשמות טהורות.

כל הכבוד לך .
Bagel
לפני 9 שנים • 16 ביוני 2014
Bagel • 16 ביוני 2014
לדעתי המליונר הוא הדבר הכי אותנטי שהיה פה כבר הרבה זמן, הוא לפחות כנה ושם את הדברים על השולחן, בגלל זה הרבה בנות פונות אליו. הוא מציע פינוקים למי שתסכים לשחק איתו ולא טוען לקיומן של כל מיני מערכות יחסים בדיוניות בהן התיאטרון מצליח להיות חלק בלתי נפרד מהאהבה. הוא חובב דרמה עברית וחרמן לא קטן ומוכן להפגש לכוס קפה ולא, הוא לא רוצה לחלוק את חייו עם אישה דומיננטית, רק לשחק איתה.

האם הדומיננטיות של אדם לא יכולה להיות מטבע עובר לסוחר כמו כל תכונה אחרת בחיים? סוג של כשרון תיאטרלי נדיר בשילוב עם פתיחות מינית גבוהה?

קל להעליב אנשים בימינו אבל לדעתי המליונר לא באמת פגע בנשיות, לא פגע בבדס"מ ולא יצא שטחי מעל לממוצע. 66 נשים דומיננטיות פנו אליו, הפרסום באינטרנט עובד.
המוזה

אני אישית מעדיפה את הגבר שלי חזק ומודע

המוזה • 16 ביוני 2014
בלי משחקים מחורטטים והבטחות שלא שוות את הבל הפה שבא איתן.
כל עניין הפגיעה הנשית לטעמי הוא נסיון פמיניסטי חסר אג׳נדה שבא לכסות על פצעי בגרות שככל הנראה לא עברו.
חלאס עם שריפת החזיות בכיכר.
רוצים? לוקחים.
לא רוצים? משאירים לאחרים.
פשוט להיות פשוט!!!
דיווינה

קוהיבה

דיווינה • 16 ביוני 2014
ולמרות כל הבאזזזז הבאנר עדיין מככב.... אז מה זה אומר? מה לעשות אבל עם כל הכבוד, יש בזה הזנייה )מלשון זנות)של סוג יחסים שאני אוהבת ומוצאת בהם דרך חיים וסיפוק רב ולא רק מיני. כן בעיני זה נודף ריח של דנות והצעה מהזן הנמוך ביותר. זכותך כמובן ושיבושם לך . ואגב אני האחרונה מבין המלכות שתאמר לך שלהתפנק ולקבל "הטבות" מתנות וכו' זה לא כיף. זה כיף נחמד ומחמיא בכלל ובתור שולטת בפרט. על כל פנים בהצלחה אין ספק שאדם מלא תשוקה לחיים כמוך באמת יעשה את הכל.
המוזה

מה ליחסים מוסכמים ומקובלים בין מבוגרים ובין זנות????

המוזה • 16 ביוני 2014
שטות גמורה ועטופה בחיצי ביקורת ארסיים.
בא אדם ומציב דרישה ברורה, מתאים לך? יופי! לא מתאים? שחררי!
מה הקטע של מחול המכשפות הנקבי הזה? תרדו כבר מהעץ הפמיניסטי. זה משעמם!!!!
Patient dom​(שולט)

מוזינק'ה

Patient dom​(שולט) • 16 ביוני 2014
אהבתי מאוד את תגובתך אותן פמיניסטיות שהיו בלתי מקובלות אז,לפני המהפכה,ממשיכות בדהירה לשום מקום,פשוט לא משלימות עם תפקידם של שני המינים בעולם הזה,אין חדש תחת השמש ,גם היום ובודאי כאן ואני אומר לך את זה באחריות זו הקבוצה הממורמרת שדואגת לענות על הכל בשלילה קבוצה דחויה אצל גברים בעיקר שנוטרת ונוקמת ולעולם לא תגיב בפוסטים או בבלוגים לגופו של עניין רק אישי כי שם "הפציעה" שלהם אוי כמה את צודקת אין לך מושג מוזינקה.
מכוערות...
המוזה

נו ותאר לך מה עובר על האוזון בעקבות מגיפת צימוח פרוות שחי (:

המוזה • 16 ביוני 2014
זוועות!!!