אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנוגע לבאנר ״המיליונר״ שהעליתי באתר

נקיון אא​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 7 באוג׳ 2014

Re: קוהיבה

נקיון אא​(לא בעסק) • 7 באוג׳ 2014
דיווינה כתב/ה:
ולמרות כל הבאזזזז הבאנר עדיין מככב.... אז מה זה אומר? מה לעשות אבל עם כל הכבוד, יש בזה הזנייה )מלשון זנות)של סוג יחסים שאני אוהבת ומוצאת בהם דרך חיים וסיפוק רב ולא רק מיני. כן בעיני זה נודף ריח של דנות והצעה מהזן הנמוך ביותר. זכותך כמובן ושיבושם לך . ואגב אני האחרונה מבין המלכות שתאמר לך שלהתפנק ולקבל "הטבות" מתנות וכו' זה לא כיף. זה כיף נחמד ומחמיא בכלל ובתור שולטת בפרט. על כל פנים בהצלחה אין ספק שאדם מלא תשוקה לחיים כמוך באמת יעשה את הכל.

כמה שאת צודקת את תמיד צודקת מגיע לך מלא מתנות מכובדות מגיע לך הכל עפר לרגלייך
את המלכה הכי מיוחדת והכי שווה
שחארזאד
לפני 9 שנים • 10 באוג׳ 2014
שחארזאד • 10 באוג׳ 2014
קראתי את שירשור,את התגובות
ויש פה נארטיב קבוע, להרבה שירשורים שהיו, בנושאים קצת ,נגיד ,שרויים במחלוקת בדומה לזה. סותמים את הפה ,בקול רם ובתרועת חצוצרות (טוב שלא, פיזית, זפת ונוצות)
לאילו המיתנגדים,המעטים שעוד מעזים לחשוב שיש פה דמוקרטיה ושיתוף דעות וכבוד לדעות המנוגדות לכלל הרוב .
אין.

ולנושא הנושא
אני ממש לא צריכה לכתוב את דעתי ,כי מי שמכירים אותי,יודעים.

רק שאלה אחת יש לי ל"קוהיבה"
אם כל כך טוב לך עם עצמך והדעות ואורח חייך
והבאנר הזה,
למה בכלל טרחת להבהיר?
לא מיותר?

מיותר.
שמעון רביזדה​(אחר)
לפני 9 שנים • 11 באוג׳ 2014
שמעון רביזדה​(אחר) • 11 באוג׳ 2014
כדי שהוא יקבל אפילו יותר חשיפה..כפי שאנשים ציינו בתגובות, פירסום השירשור הזה הוא זה שגרם להם לעיין במה שהוא כתב בפרופיל שלו.
נקיון אא​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 12 באוג׳ 2014

נקיון אא​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2014
נקיון אא כתב/ה:
דיווינה כתב/ה:
ולמרות כל הבאזזזז הבאנר עדיין מככב.... אז מה זה אומר? מה לעשות אבל עם כל הכבוד, יש בזה הזנייה )מלשון זנות)של סוג יחסים שאני אוהבת ומוצאת בהם דרך חיים וסיפוק רב ולא רק מיני. כן בעיני זה נודף ריח של דנות והצעה מהזן הנמוך ביותר. זכותך כמובן ושיבושם לך . ואגב אני האחרונה מבין המלכות שתאמר לך שלהתפנק ולקבל "הטבות" מתנות וכו' זה לא כיף. זה כיף נחמד ומחמיא בכלל ובתור שולטת בפרט. על כל פנים בהצלחה אין ספק שאדם מלא תשוקה לחיים כמוך באמת יעשה את הכל.

דיווינה המלכה הכי איכותית הכי יפה הכי מושלמת מתגעגע לתת לך הכל ציין פודל שלך תמיד
נקיון אא​(לא בעסק)

נקיון אא​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2014
נקיון אא כתב/ה:
דיווינה כתב/ה:

דיווינה המלכה הכי איכותית הכי יפה הכי מושלמת מתגעגע לתת לך הכל צייתן פודל שלך תמיד
Under The Skin

גם אני העלתי באנר.

Under The Skin • 12 באוג׳ 2014
לפרופיל שלי.

נראה לי שרק הבאנרים האלה מעוררים את האנשים פה באמת. אני יכולה לכתוב עד מחר בלוח "אדונים-שפחות, שפחות-אדונים" אבל זה לא יעזור.

ומאחר שהשעון הביולוגי שלי מתקתק לו, גם אני יצרתי באנר. icon_smile.gif

נא לבדוק את תמונת הפרופיל החדשה שלי.

מי שמעוניין, ידע איך ליצור איתי קשר.

(בכל צחוק יש טיפת אמת, כן?)
יד ברזל​(שולט)

Re: גם אני העלתי באנר.

יד ברזל​(שולט) • 12 באוג׳ 2014
דינמיט כתב/ה:
לפרופיל שלי.

נראה לי שרק הבאנרים האלה מעוררים את האנשים פה באמת. אני יכולה לכתוב עד מחר בלוח "אדונים-שפחות, שפחות-אדונים" אבל זה לא יעזור.

כ"כ ילדותי ודבילי פשוט אין מילים
Under The Skin
לפני 9 שנים • 13 באוג׳ 2014

Re: גם אני העלתי באנר.

Under The Skin • 13 באוג׳ 2014
יד ברזל כתב/ה:
דינמיט כתב/ה:
לפרופיל שלי.

כ"כ ילדותי ודבילי פשוט אין מילים

נכון, אנשים שמדברים על כף רגלם החטובה (מידה 42), לא באמת יכולים להבין הומור, כי הם מתכוונים לזה ברצינות תהומית.