סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הריון בדס"מי או בדס"מ בהריון

גויאבה חמוצה​(אחרת)
לפני 9 שנים • 29 ביוני 2014

הריון בדס"מי או בדס"מ בהריון

גויאבה חמוצה​(אחרת) • 29 ביוני 2014
אז מה יכולה חובבת כאב לעשות בהריון? ואם להיות יותר מדויקים - האם ניתן לעשות פעילויות כמו קשירות, הצלפות (לא על הבטן, ברור), מחטים וכו'?

אשמח לקרוא חוות דעת, עצות וגם הטפות מוסר (אני אוהבת לצחוק).
השרלילית​(פמית מתחלפת)

בגדול - אסור.

הגוף חווה טראומה ומפריש חומרים המשפיעים על העובר במהלך גרימת כאב / סבל והדבר מאוד מאוד לא מומלץ בהיריון.
מים רדודים מאוד, במילים אחרות, אם מחליטים כבר לטבול במימי הקשירה או ההשפלה המילולית, וממש לא אי נוחות או כאב פיזי.

מומלץ להתגעגע ולהתנחם בונילה מתובלת בלבד.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 29 ביוני 2014
מזל טוב? קודם כל מזל טוב
לא יודעת מה כן ומה לא
אני עברתי שני הריונות בדסמים ובשניהם היתי נטולת חשק
נטולת חשק לכאב, להשפלה (לסקס כבר לא זוכרת)
רציתי פינוקים ופינפונים. לא מכות...
אבל זו אני
אני מניחה שיש שלל פעילויות מותרות
השאלה אם הצד השני לא מגונן ומוכן להשתתף בפעילות
גויאבה חמוצה​(אחרת)
אבל גם ככה כל הגוף כואב, אני עוברת בדיקות מכאיבות ונועצים בי מחטים גם בלי שזה יהיה תחת הכותרת המהממת "בדס"מ".

אז מה ההבדל בעצם?
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 29 ביוני 2014
אדומה מדם כתב/ה:
אבל גם ככה כל הגוף כואב, אני עוברת בדיקות מכאיבות ונועצים בי מחטים גם בלי שזה יהיה תחת הכותרת המהממת "בדס"מ".

אז מה ההבדל בעצם?

חתיכת סשן איפוק ארוך ממתין לכם.
אני מציעה שתתיעצי עם נשים שהיו/הינן במצבך
ובכל מקרה, מה שלא יהיה... תתאימי את הדברים לבטיחות שלך/שלכם עכשיו וליכולות והחשקים שלך.

וסתם לרגע משעשע ...
קראתי את החדשות בפרופיל שלך : "הוא יודע לגרום לי לדמם היטב icon_smile.gif"
הנה משפט שהולך לקבל אחלה משמעות בעוד כמה חודשים icon_smile.gif

והעיקר ... הריון מהנה, בריא ומאושר.
גויאבה חמוצה​(אחרת)
מה? יהיה דם בלידה? ואני חשבתי שהתינוק יוצא על מצע של ענני מרשמלו רכים ולבנים. זעזעת את עולמי.

תודה זרה מוכרת, זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות פה. להתייעץ עם כאלו שחוו הריון במערכת יחסים בדס"מית.
קניבל רגשות
קניבל רגשות • 29 ביוני 2014
אז כן ...כסאבית ותיקה
כאמא ותיקה וכסאבית בהריון (חודש שביעי )
ניסיתי ואני ממשיכה אכן להתענג על סשנים - אין כל בעיה בכך
המגבלות הן כפי שצוינו :
1. מצב בריאות תקין של האם והעובר , ללא בעיות שילייה או בעיות בצוואר הרחם
2. ללא כל קשירות / הצלפות לאזור הבטן או לאזור המתנים (האסור בכל מקרה)
3. לענין השדיים תראי זה מאוד אישי - כמובן שרצוי שלא תתבצענה קשירות חזקות של השדיים . לגבי אטבים וכדומה אני יכולה לומר לך מנסיוני שאין כל בעיה (לי אישית יש בעיה עם הפטמות אבל אני מניחה שזה אישי ..לכי עם תחושתך )
4. שעווה - אין כל בעיה (באזורים הנוחים לך )- אני נהניתי מסשן קטםן של שעווה על הגב רק לפני מספר ימים וזה היה תענוג צרוף ..
5. אזור המפשעה - שוב תלוי בהרגשתך ומצב הבריאות (בשל השינויים ההורמונלים)- אין ספק שבהריון כל התחושות הן "בגדול" אז בזהירות ובהתענגות
כמובן שרצוי להמנע מפיסטינג ודומיו , אבל עינוג של האצבעות מבוצע בעדינות ובאהבה לא צריך להיות אסור אם הכל בסדר איתך ועם צוואר הרחם .
6. תנוחות - אני מתעייפת יותר בעמידה ובזויות שונות אבל אפשר , כדאי לשנות תנוחות (אני נקשרתי הפעם לקרוס עם הבטן כלפי הקרוס ..)
רצוי להמנע מהפעלת לחץ על אזור הברכיים וגם לקחת בחשבון שלעיתים לאחר עמידה ממושכת יש כאבים באזור המפשעה והבטן (בשל מתיחת השרירים) ולמי שסובלת מטחורים ....היא אכן מרגישה אותן היטיב

פרט לזה , תעשי חיים , תהני אין כל מניעה מלהנות ואף רצוי לעשות את מה שעושה לך טוב .
ואם את צריכה את יכולה לפנות אלי בפרטי לפרטים קטנים יותר ....

מקור: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=507&MessageId=78581218
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 29 ביוני 2014
אני כמו אושה.
החשק המיני שלי היה ברצפה רוב הזמן.
סלדתי מכאב. כאב רגיל שהיה מענג אותי, ממש הרתיע אותי והיה לי לא נעים.
הפטמות שלי בשליש הראשון היו כל כך רגישות, שלא יכולתי לשכב על הבטן או על הצד (בקושי) לישון.... היו זמנים שהכוס היה רגיש מאוד ואפילו חדירה הייתה מבעסת, שלא לדבר על סקס אגרסיבי..... הייתי עייפה מאוד חלק גדול מההיריון, שלא לדבר על תקופת הבחילות, ההקאות... אני עוד יצאתי בסדר ולא היו לי הרבה כאלה...
גם לי הייתה ההתלבטות, אבל מהר מאוד הבנתי שאין מצב שאני אהיה שם בכלל...

אני מניחה שאת בתחילת ההיריון...
אני אישית חושבת שיש מן ההגיון במה שבלרינה כתבה. העובר לא יודע שאת נהנית מזה, והכאב המועט שאת מרגישה מבדיקות וזריקות (מה כבר עושים לך? לי היו בעיקר אולטראסאונד ובדיקות שתן...) כן מכניס את הגוף לסטרס והעובר לא יודע שאת נהנית (אם בכלל..).

תהיי קשובה לגוף שלך, אם מתאים לך כאב, אז קל בלבד. אפשר ללכת על השפלות, קשירות, שירות... דברים כאלה רכים יותר...

ומזל טוב!!!
Seductive Devil
לפני 9 שנים • 30 ביוני 2014

סליחה שאני נדחף

Seductive Devil • 30 ביוני 2014
אבל אם יש מישהי הריונית בקהל שמעוניינת באלבום הריון ( אפשר גם עם שיבארי או מוטיביים בדסמים) יותר ממוזמנת לפנות אלי!
פרטים נוספים אפשר במייל baronvir at gmail.com
או בפרופיל שלי בפטלייף :
https://fetlife.com/users/511720

תודה וסליחה icon_twisted.gif
Ultra​(שולט)
לפני 9 שנים • 1 ביולי 2014

הריון זו לא מחלה

Ultra​(שולט) • 1 ביולי 2014
זה מה שהרופא אמר לנו לפני 18 שנה עם הילד הראשון.
לא ידענו אז מה זה בדסמ אבל זה עזר לנו לא להמנע מסקס ומפעילויות רבות אחרות.

יש הרבה מאוד מידע שניתן למצא בפורומים בחו"ל. כולם מדברים על לקחת את זה בקלות
אבל לא להפעיל סטרס על הגוף.
לדוגמא: https://fetlife.com/groups/2137/group_posts/73942

מזל טוב!