ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי "אשם"?

nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 22 בפבר׳ 2004

מי "אשם"?

nerissa​(אחרת) • 22 בפבר׳ 2004
אני קוראת מין.. דרישות/פניות (השד יודע איך להגדיר את זה..) מעין אלה http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=3514
ושואלת את עצמי איך מגיעים למצב שכזה?

מאיפה מגיעה כזו בוֹרוּת לגבי כנועות? האם אנחנו אשמות בזה?
אני עצמי יודעת שגם בתחילת דרכי מעולם לא שידרתי מין.. אפסיות מטופשת שכזו כלפי דומיננטים.
אני יכולה להעיד על הנשים הכנועות שפגשתי בקטע שגם הן לא משדרות זאת.

ואתם. הדומיננטים. המנוסים יותר והחדשים: איך מגיעים למין תת-רמה בסיסית שכזו? מאיפה ההנחה שסגנון פניה שכזה יניב תוצאות מבהיקות-עיניים ומרטיבות נרתיקים? מה היה איתכם בתחילת הדרך?
אני מבינה שתמיד בהתחלה ישנו סגנון.. מחוספס משהו. מגמגם.. זה טבעי ואפילו מקובל. ביחד מגיעים למישור הנכון והמתאים בתקשורת. אבל ככה????

אני באמת מנסה להבין את שורש הבעיה. הכנועות הישראליות הן כל כך בטוחות בעצמן בדרך כלל. אסרטיביות. חכמות. דומיננטיות באורך החיים היומיומי..
מאיפה מקבלים הדומיננטים החדשים את הרושם שסגנון שכזה הוא הכרחי למציאת בת זוג בקהילה המקומית?! האם אנחנו משדרות כל כך חוסר כבוד והערכה עצמית עד כדי כך שיפנו אלינו בסגנון שכזה?

האם זה בא מתוך הקהילה או שהרושם הזה נגרר מבחוץ, מכל מיני שמועות מעוותות על עולמנו?
אנפת לילה

זה לא אנחנו , זה הם

אנפת לילה • 22 בפבר׳ 2004
או בורות, או טיפשות, או הבנה שגויה לחלוטין של כל הסיטואציה.
כשראיתי את ההודעה אליה את מתייחסת אמרתי לעצמי - הנה דוגמא קלאסית למישהו שתמיד דורך על הדשא.
הוא לא טרח לקרוא באתר, להכיר אותו, את הנורמות שלו, את הנפשות הפועלות...
הוא נכנס, כתב ו..... הופ! יצא, אעפס, לא מוצלח במיוחד.....
nerissa​(אחרת)
זה העניין, אנפה.
אני בטוחה שהוא לא הגיע לכאן בטעות.
הוא הגיע במטרה מסויימת
עם רקע בסיסי מסויים.
משהו/מישהו בנה לו את הבסיס השגוי הזה וזה מה שמסקרן..

האם הצ'טים הם בעוכרינו?
האם הילדות המשתעשעות שם משדרות עיוות שכזה המשליך על כולנו בסופו של דבר?

מעניין אותי מה הדומים הטריים שבחבורה יספרו.. חלק נכבד מהם הגיעו מהצ'טים. מה הרושם המשודר שם? האם ישנן נשים שנענות לסגנון הפניה הזה של "על ארבע אלי לפרטי ומיד!!!!"?
האם הם מקבלים תגובה לזה?
מישהו כבר אמר לי בשקט "תתפלאי.. אבל יש הרבה סאביות שמחפשות בדיוק את הסגנון הזה.."

נשבעת לכם שקשה לי להאמין. ואני לא ממש נחשבת נאיבית icon_wink.gif
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 22 בפבר׳ 2004
נריסה,
זה לא קשור לא לותק ו/או נסיון. זה עניין של טיפוס. לא חושב שזה בגלל "הזנת אינפורמציה"
על ידי סאביות, סביר להניח גם שיש סאביות שמחפשות את הסגנון הזה בהחלט, כפי שציינת שמישהו אכן אמר לך.
TO EACH HIS OWN
בדסמ אלגאנטי זה אחלה של דבר אבל הוא צורך TYPECAST מאד מסוים.
וגועל נפש וגסות יש בכל מקום, גם בורות, וגם חוסר הבנה.

הזכות להחליט היא חובה, לא פריבילגיה.
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 22 בפבר׳ 2004
לדעתי צריך להסתכל על זה בשני כיוונים
הראשון הכנועות והשני השולטים
הבעיה לא נובאת ברובה מהכנועות(המקומיות) אלו שמתבטאות פה בפיפ
ובעוד מקומות אותן רק לפי הכתיבה אפשר להבין שבצד השני עומדת מישהי ומה שנותר זה
לבדוק כול אחד ואחת מי מתאים למי
הראשון זה תרבות הצאטים שבה כול ילד/ה משועמם פותח חדר בסגנון
הזונה מהקריות
כלבה מחפשת מדריך
ושאר ירקות
וכול אחד שני שהגיע לגיל שעומד מפענח את זה בצורה עוד יותר מעווטת
בנוסף חלק מהכנועות גם המקומיות בוחרות בשמות(לא אפרט כדי שלא יראה אישי)
שמוסיפים שמן למדורת הבוראות
לזה צריך להוסיף את הצד השני כול אחד שני שמגלה אתר של שליטה
ושכול מה שצריך זה רק לבחור שם לדוגמא:
Master Card להוסיף את המילה שולט ליד השם והינה נולד אדון בישראל
לדעתי האישית יעשו טוב כול הכנועות אם ידבקו בשמם או יבחרו סתם שם בלי משמעות
השם המשפיל לא הופך אף אחת לנשלטת טובה יותר ולא מקרב אותה לתחום
אני בסופו של יום מאמין שאין מה לחשוב על זה יותר מידי זה לא מוסיף כבוד לאף אחד
וסתם קצת מבזה את(המקצוע icon_rolleyes.gif ) התחום אבל כול מי (וזה הרוב) שמשתמשת בראש
לא רק כדי להחזיק את הקוקו יודעת איך להציג את עצמה ולזהות אם מאחורי השם עומד
עוד מישהו חוץ ממה שבתוך המכנסים
ואותו דבר הולך לגבי שולטים שמות ודרך הצגתם וחיפושם
nerissa​(אחרת)
לא חשבתי על כינויים ומשמעותם בעיני המסתכל, Mפרו. אתה צודק בהחלט.
Lilush
Lilush • 22 בפבר׳ 2004
אני סתם תוהה אם אותו מחפש ה"כלבה" לא הוא זה שראוי לכינוי...כלב נובח.
קליבר​(שולט)

מחאה חריפה.. :-) וקטע קצר .

קליבר​(שולט) • 22 בפבר׳ 2004
נריסה יקירתי !!
השורות הבאות הולכות להיות ארוכות קשות וחושפניות ..
א. את מעלה את הרמה פה , מה שמקשה לי את החיים עוד יותר מהרגיל . אבל מה , תמשיכי אולי ככה תפטרו ממני icon_wink.gif
ב. פעם במועדון , ראיתי מחזה מדהים , אחד שראית עליו שהוא אדון , ניגש לבחורה שעמדה וצפתה בסשן , היא עמדה לידי , חתיכונת כזו .. icon_wink.gif היא הייתה עם בן זוג , התחכחה בו מדי פעם , התחבקו , היה ברור שהיא עם מישהוא .
ההוא האדון מהצד , ניגש ופנה אליה במשפט : נכון שאת כלבה? , אני נבהלותי קשות.. אבל היא ענתה מניה וביה : כן .. אז על ארבע מהר , הוא לא חיכה , העלה אותה למעלה תוך שהוא אוחז בשערותיה , החבר / בן זוג אחריהם עלו לאחד החדרים ואז , לעיני כולם הוא הצליף בה , ושגל אותה
החבר עדיין מתבונן מהצד .
בתור ביישן ידוע , תיחקרתי את החבר / בן זוג : האם זה קטע מתוכנן ..האם זה קטע שהוא ידע עליו . והוא נשמע לי אמין . לא . פשוט אותו "אדון" קלט שזה מה שהיא מחפשת . האם החבר ידע שהיא כזו ? כן, היא גררה אותו לדאנג'ן באותו ערב .

ג. אז כאן יש מקרה של "ביקוש והצע שנפגשו מיידית . לא תמיד קורה הדבר : לרוב הסאביות מחפשות מישהוא שהן אוהבות , שהן יכולות לאהוב שישלוט בהן או יהיה אדונן
יש חלק שמה שהן רוצות או שמה שמוצג בניק שלהן הוא הזמנה למין מהיר או סשן קוויקי
XXX_לוהטת או YYY-פתוחה . גם אחת , שקוראת לעצמה "שקית-אשפה" יכולה לצפות להתיחסות כזו אם כי יתכן שכל מה שהיא מחפשת זה יחס / תשומת לב ונראה מתוך התיבה שלה שהיא אחלה אשה שבעולם ..
( מענין מה מקור הניק "קליבר" ? ת/ ישאל הקורא : ואני אסביר ומהר שזה ניק שמשמש אותי במיני פורומים העוסקים בכל י נשק גם בחו"ל וכדי לא להתבלבל נשארתי איתו גם בפורומים הקשורים בבדס"מ אין קשר לקוטר האישי שלי , ממש לא ).

ThePassionMaster
ThePassionMaster • 22 בפבר׳ 2004
אף אחד לא אשם
למה לחפש אשמים ?
למען האמת בכלל לא מובנות לי התגובות שנפגעות או משתוממות למראה הנכתב. כן מובנות לי התגובות המסתלבטות.
התגובה שלי היתה חיוך.

נצא מתוך נקודת הנחה היפותטית, שמישהי תראה את המודעה שלו ומשהו ידלק לה היכנשהו והיא תפנה אליו ויצא מזה משהו.
מה יהיה לאנשים לומר ?
כלום.
אולי אפילו יקנאו.
הבן אדם כתב מה הוא מבקש, מה הוא מחפש וזהו.
מי שלא מתאים לה, לבריאות, לא חייבת לענות. להזכירכם, יש נשים שאוהבות שקוראים להן כך. להן הוא קרא בלבד ולא לאלו שלא אוהבות.

הדבר היחידי שאני יכול להסכים לגביו, זה שמי שגולש כאן ולו גם זמן מועט, מבין שזה לא המקום לפניות מסוג כזה. כי אם כל אחד יתחיל לפרסם כאן את המודעה שלו הפורומים יהפכו למודעות שידוכים וזו לא מטרת הפורומים השונים כאן.
כל שנותר לי לומר זה בהצלחה ושיקול השארת המודעה נמצאת בידי העורכים.
נ.ב.
יש לי תחושה שהמודעה נשארה ולא הורדה רק בשביל הקוריוז ושיהיו קצת צחוקים icon_smile.gif