שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כן, אני יודעת שזה מסוכן

amy​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 5 ביולי 2014

כן, אני יודעת שזה מסוכן

amy​(נשלטת) • 5 ביולי 2014
מי עשה פעם סשן חניקות?
שרמומית

Re: כן, אני יודעת שזה מסוכן

שרמומית • 5 ביולי 2014
אני.
טוב לא יצא מזה.
תיזהרי.
סירופ​(נשלטת)

פעם קצת חלקי

סירופ​(נשלטת) • 5 ביולי 2014
\

פעם הוא בא בדוגי , כשיינו על הצד, ועשה שימוש בזרוע לחנוק אותי, זה היה קצת, בעדינות, מרומז, לא עד הסוף, ולכן היה מענין והשאיר בי טעם של... שווה לחקור את זה פעם.

אבל זה לא הדבר האמיתי

וגם אני מזהירה.

הרי לא כתוב בשום מקום שאנחנו חייבות לנסות את הההההככככככלללל לפני שנחליט שלא מתאים לנו לסכן את עצמנו
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 5 ביולי 2014
כן כן. אני יודעת שזה מסוכן, ואפילו מאוד.
אבל מעניין אותי, אלו שחנקו, אלו שנחנקו, אלו תחושות זה מותיר בכם?

אני יכולה לומר שאותי זה פשוט מטריף, ואין לי ממש מושג למה. זו נגיעה במשהו אחר. מנטלי לגמרי. אפילו אם זו רק לחיצה קלה, ממש מטיס.

אשמח לשמוע על תחושותיכם בעניין. מי מתחבר?
    התגובה האהובה בשרשור
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 5 ביולי 2014
אני מתחבר לחניקות.
לפעמים "תחנוק אותי" יכול להיות משפט כל כך רומנטי, במיוחד כאשר היא אומרת זאת בשקט.

אני מתחבר לזה יותר בזמן כעס רגעי.
amy​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 6 ביולי 2014
amy​(נשלטת) • 6 ביולי 2014
אולי מה שמטריף בזה הוא התחושה של חוסר האונים המוחלט. הקרבה הזאת לסכנה האולטמטיבית. באופן הכי בסיסי, מישהו יכול לקחת ממך את הכל. לסיים את חייך. ומנגד, לחיצה אחת קטנה וזהו. זה לא הכי קרוב לאלוהים? תחושת הכוח המוחלטת הזאת...
amy​(נשלטת)
יצא פעמיים...
amy​(נשלטת)
T O M כתב/ה:
אני מתחבר לחניקות.
לפעמים "תחנוק אותי" יכול להיות משפט כל כך רומנטי, במיוחד כאשר היא אומרת זאת בשקט.

אני מתחבר לזה יותר בזמן כעס רגעי.

ומה זה עושה לך לחנוק כשאתה כועס?
ללללא​(לא בעסק)
ללללא​(לא בעסק) • 6 ביולי 2014
כן..
עם הראשון זה לא היה משהו.. זה היה ממש הקטע שלו ואותי זה דיי עצבן..
אבל הייתה לי פעם אחת עם מישהו שירדתי לו ואז כשעליתי למעלה לחבק אותו הוא חנק אותי, זה היה לא צפוי אבל סמכתי עליו, עד שלב שממש ראיתי את כל החדר מסתובב והתחלתי לתת לו מכות שיפסיק, לרגע ממש פחדתי, היה רגע שחשבתי שהוא מנסה באמת להרוג אותי..
ואז הוא הפסיק,
ברגע שהוא הפסיק נכנסתי למן אופוריה מטורפת, ריחפתי. מעבר לזה הרגשתי ממש מחוברת אליו באותו רגע, כאילו השלמה עם השליטה שלו.. לא יודעת להסביר, אבל זאת הייתה הרגשה ממש טובה..
amy​(נשלטת)
Rebellion כתב/ה:
כן..
עם הראשון זה לא היה משהו.. זה היה ממש הקטע שלו ואותי זה דיי עצבן..
אבל הייתה לי פעם אחת עם מישהו שירדתי לו ואז כשעליתי למעלה לחבק אותו הוא חנק אותי, זה היה לא צפוי אבל סמכתי עליו, עד שלב שממש ראיתי את כל החדר מסתובב והתחלתי לתת לו מכות שיפסיק, לרגע ממש פחדתי, היה רגע שחשבתי שהוא מנסה באמת להרוג אותי..
ואז הוא הפסיק,
ברגע שהוא הפסיק נכנסתי למן אופוריה מטורפת, ריחפתי. מעבר לזה הרגשתי ממש מחוברת אליו באותו רגע, כאילו השלמה עם השליטה שלו.. לא יודעת להסביר, אבל זאת הייתה הרגשה ממש טובה..

וואו... אני חושבת שחלק מהאופוריה זה גם הפחד. גם אני חוויתי מישהו שחנק אותי לרמה כזאת. התחננתי שיפסיק והקול שלי יצא צפצפני כזה, כי הוא לחץ לי חזק על הקנה נשימה (מסוכן, מסוכן, מסוכן!)
ועם כל הסכנה והפחד, ואולי בגללו, ברגע שהוא הפסיק והבנתי שאני לא הולכת למות באותו לילה, טסתי למעלה ממש ממש גבוה. יכול להיות שככל שמפחדים יותר ככה טסים יותר? כן, השלמה עם השליטה, כי את חווית את חוסר האונים האולטמטיבי. יש לזה אפקט מאוד מכניע.