בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פריקהט

הכל טוב​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 14 ביולי 2014

פריקהט

הכל טוב​(מתחלף) • 14 ביולי 2014
מאז ומתמיד מאז שאני בן 13 חלמתי ופינטזתי על אישה , שתשלוט או שתיכנע , העיקר להרגיש את משחקי השליטה הללו , את ההתרגשות , צפיתי בפורנו וכל מה שרציתי היה לחקות את האקא , שנאתי את עצמי לפעמים על הדברים שהייתי עושה עם עצמי בחדר הסגור כשאף אחד לא רואה בעקבות ״הוראות״ ממכה באיזה סרטון ..

ואז נכנסתי לאתר הזה בגיל 15 , כמו מטומטם קראתי לעצמי בן15 והתחננתי למלכות פה שישימו לב אליי וכל הזמן הייתי חוזר ומקבל באנשים , די ויתרתי על הרעיון אז נכנסתי בשמות בדויים וכו חיפשתי מלכה כל הזמן

בגיל 17 מצאתי מישהי בת 21 (חוקי.) פה באתר שדיברנו והייתי כלכך קרוב להגשמת הפנטזיה הזו , היא הייתה גם שולטת וגם נשלטת ! הדבר המושלם בשבילי אבל מסיבות מסוימות זה לא קרה בסוף

אז המשכתי לחפש פה ואני ממשיך לחפש פה ואני לוח הודעות למלכות ולצערי הרב הדבר הפך למסחר טוטאלי .

״היי אני צעיר מהרכז אשמח אם נוכל לדבר אני אשמח להיות עבד לרגלייך בלה בלה״

כל התשובות זהות :
500 שקל לשעה ורבע
300 שקל לחצי שעה
תחזיר תשובה במהירות אפס.

ואני , מסכן , עוד לא עבדתי , אין לי שקל על התחת צריך רק להמשיך לחלום ולחיות עם התסכול .
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
לפני 9 שנים • 17 ביולי 2014
מיתוסית​(שולטת) • 17 ביולי 2014
אם אתה שואל אותי, קודם כל כדאי שתשנה את הפרופיל שלך. גם למתחלף וגם את רשימת הגבולות המעליבה והמתנשאת שלך.
שנית, תכתוב שם דברים יותר רציניים על עצמך.
שלישית, אם אתה כותב הודעה כזו למלכות- אף אחת לא תייחס אליך ברצינות, בלי קשר לגיל.

וכן, הגיל שלך בעייתי כי נשים בד"כ מעדיפות גברים מבוגרים מהן, אבל לפחות תנסה להבליט את החלקים האיכותיים בך ולקוות שזה יספיק (ואם אתה נראה טוב, אז תמונה גם ללא פנים יכולה לעזור).
זונה נוטפת​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 18 ביולי 2014
זונה נוטפת​(נשלטת) • 18 ביולי 2014
החיים הם לא סרט פורנו.
אם אתה מחפש חוויות שטחיות, סטייל "תרביצי לעצמך לבד אני עסוק", תמצא אותן בשפע בעלות "סמלית".
אם אתה מחפש מערכת יחסים רצינית, אולי כדאי שתראה בעצמך רצינות.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 9 שנים • 18 ביולי 2014
פסיכו לוג​(שולט) • 18 ביולי 2014
אז יש לך פנטזיה ואתה שמישהי תגשים לך אותה.
זה כמו לפנות לבנות ברחוב "בא לי לאונן. מוכנה לעשות לי ביד?"
נסה לחפש מערכת יחסים עם מישהי שאתה מכבד והיא מכבדת אותך. ושם תעשו את מה שטוב לכם.