בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

cfnm

מיתוסית​(שולטת)
לפני 9 שנים • 26 באוג׳ 2014

Re: cfnm

מיתוסית​(שולטת) • 26 באוג׳ 2014
Discipline כתב/ה:
SlaveToPrincess כתב/ה:
ממש בא לי מסיבת cfnm
מצומצמת ללא ערסים או וונילים עם נשים אלגנטיות וחכמות ודומיננטיות

מי עוד בעיניין?

יש דרישת אינטלגנציה רק מהנשים ?!

(אני למשל לא ממש ערס אבל קצת טמבל, זה בסדר ? )

יש פה אוקסימורון.
טמבלים לא מודעים לזה שהם טמבלים.
SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 31 באוג׳ 2014

תודה על תגובותיכן

SlaveToPrincess • 31 באוג׳ 2014
תודה לכולן ולכולם על התגובות.

אם יש מי שבקטע של המסיבה למעשה ולא רק בדיבורים קדימה. אם לא, ולא כל כך משנה לי מה הביקורת על הפוסט שלי (שוב, תודה על התגובות) אז אני עובר הלאה.

במיוחד אני מקווה שהפוסטים שלי לא מרגיזים במיוחד את כחולית. זה נשמע לי שלפעמים אכן הם מרגיזים אותה, ואני מקווה שהיא יודעת שזה לא משהוא אישי. נראה לי שהיא לא חושבת עלי דברים כל כך טובים, וזה בסדר, לא בקשתי ממנה (ואולי אני טועה בזה, הלוואי אפילו). אבל אני דוקא לא חושב עליה דברים לא טובים, אני פשוט חושב שהיא לא מבינה אותי או לפחות את הפוסטים שלי. תודה, כחולית, על התגובות החשובות שלך.
4X4​(אחר)
לפני 9 שנים • 1 בספט׳ 2014

למה לא?

4X4​(אחר) • 1 בספט׳ 2014
מתאים...
היו 3 בעבר, הראשונה היתה מאד מוצלחת (אולי בגלל החידוש שבה)
השתיים האחרות היו דלות במשתתפות..
הייתי הולך אם כבר על מקום יותר מצומצם ואלגנטי מהדאנ'ן, אם כבר..
SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 2 בספט׳ 2014

ברור...

SlaveToPrincess • 2 בספט׳ 2014
צודק.

תשמע, מצדי מה שאידיאלי זה לעשות את זה בבית של מישהוא, לא בשום דנג'ן, לא בשום מקום שנצטרך לשלם עליו ואני גם לא מחפש 100 משתתפים, אולי אפילו לא 10.

נראה לי ככה,

א. למרות שכחולית כנראה התעצבנה מהר, אם יש משהוא שצריך להודות לה זה שהיא "צודקת" בזה שצריך לתת יותר במה לנשים ולשאול אותן מה הן רוצות. זה פמדום. למה לא עשינו את זה? כי פשוט עד עכשיו הן לא אמרו כלום על מסיבות cfnm אז מה לעשות? אבל מצדי באו נשאל אותן מה הן רוצות. אני בעד משהוא אלגנטי, אולי הן לא. אני לא מוכן להשתתף אם זה בכלל, ממש, נגד מה שאני רוצה אבל אם זה משהוא שמקובל על הדעה שלי, אני דוקא בעד להתפשר ולתת לנשים להחליט

ב. זה פמדום, צריך נשים. אני חושב שמשהוא כמו 3 נשים ו3 גברים בסדר גמור.

ג. אני לא רוצה לענות לאלה שהתחצפו, אז אני אומר את זה רק לך ואילו מי שבא בגישה של לצעוק עלי מצדי לא חשוב לי שיקרא את זה... אבל בעצם כשאמרתי "נשים חכמות" וכו' הכוונה הייתה שנשים שרוצות לקחת את התפקיד הזה של חכמות, כלומר לא "ערסיות" (שזה תפקיד שאנשים בוחרים) או, במילים אחרות, אני מחפש משהוא של איכות גבוהה מבחינת החויה (איך שאני מגדיר את זה). באו ניתן לנשים להגיד מה הן רוצות ולהחליט לפי זה... (אבל הכלל הוא כזה, נשים דומיננטיות כן, כאלה שרק צועקות ומאיימות ואולי אפילו שונאות גברים... ממממ.... תשאיר אותן לבד, שימצאו נשלטים אחרים. גם ככה ממש קל לנשים למצוא נשלטים, אז לא אעשה להן יותר קל, אני לא בשביל כאלה).
SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 2 בספט׳ 2014

ברור...

SlaveToPrincess • 2 בספט׳ 2014
צודק.

תשמע, מצדי מה שאידיאלי זה לעשות את זה בבית של מישהוא, לא בשום דנג'ן, לא בשום מקום שנצטרך לשלם עליו ואני גם לא מחפש 100 משתתפים, אולי אפילו לא 10.

נראה לי ככה,

א. למרות שכחולית כנראה התעצבנה מהר, אם יש משהוא שצריך להודות לה זה שהיא "צודקת" בזה שצריך לתת יותר במה לנשים ולשאול אותן מה הן רוצות. זה פמדום. למה לא עשינו את זה? כי פשוט עד עכשיו הן לא אמרו כלום על מסיבות cfnm אז מה לעשות? אבל מצדי באו נשאל אותן מה הן רוצות. אני בעד משהוא אלגנטי, אולי הן לא. אני לא מוכן להשתתף אם זה בכלל, ממש, נגד מה שאני רוצה אבל אם זה משהוא שמקובל על הדעה שלי, אני דוקא בעד להתפשר ולתת לנשים להחליט

ב. זה פמדום, צריך נשים. אני חושב שמשהוא כמו 3 נשים ו3 גברים בסדר גמור.

ג. אני לא רוצה לענות לאלה שהתחצפו, אז אני אומר את זה רק לך ואילו מי שבא בגישה של לצעוק עלי מצדי לא חשוב לי שיקרא את זה... אבל בעצם כשאמרתי "נשים חכמות" וכו' הכוונה הייתה שנשים שרוצות לקחת את התפקיד הזה של חכמות, כלומר לא "ערסיות" (שזה תפקיד שאנשים בוחרים) או, במילים אחרות, אני מחפש משהוא של איכות גבוהה מבחינת החויה (איך שאני מגדיר את זה). באו ניתן לנשים להגיד מה הן רוצות ולהחליט לפי זה... (אבל הכלל הוא כזה, נשים דומיננטיות כן, כאלה שרק צועקות ומאיימות ואולי אפילו שונאות גברים... ממממ.... תשאיר אותן לבד, שימצאו נשלטים אחרים. גם ככה ממש קל לנשים למצוא נשלטים, אז לא אעשה להן יותר קל, אני לא בשביל כאלה).