בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיכת פנים

zusman​(נשלט)
לפני 9 שנים • 26 באוג׳ 2014

מסיכת פנים

zusman​(נשלט) • 26 באוג׳ 2014
עלתה בי השאלה האם נשלט שלובש מסיכת פנים מלאה במסיבת פמדום מושך או מרתיע מלכות...?
Gia X

לדעתי האישית

Gia X • 26 באוג׳ 2014
שאלה מעניינת.
יש כאן נקודות תצפית שונות ממספר צדדים:
1. מחד, עבור האישה, משחק עם זכר במסכה הופך את העניין לטכני. כמו מכונת מין משוכללת, שכן עיקר הבדסמ הוא בתקשורת, מילולית או לא מילולית ואילו המסכה חוסמת את כל הבעות הפנים של הנשלט. אחת ההנאות הגדולות ביחסי הבדס"מ היא "שתיית" הפחד, היראה והכמיהה של הנשלט כלפי הדומית על ידה.
2. מאידך, (וכאן אני רק מניחה הנחה), המסכה מאפשרת לנשלט לחוש מעין תחושת שחרור מהטעמים הברורים וזה היבט חיובי.
אלא שבמקרים מסויימים, כמו לדוגמה במסיבת פמדום, החופש שבלא להזדהות, עלול להביא עימו גם שחרור מאחריות שבמעשים, שכן במידה ואין הכרות מוקדמת, האנונימיות של הנשלט יכולה לבוא בעוכריה של הדומית וההשלכות הן כיד הדמיון ....
לסיכום - זה מרתיע.
זאת, כמובן, דעתי האישית. icon_smile.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 26 באוג׳ 2014
שאלה מעניינת. אותי למשל זה מאד מגרה. לאו דוקא במסיבה, אלא בכלל. מעניין מה נשים חושבות על זה.
zusman​(נשלט)
אדון שפחון כתב/ה:
שאלה מעניינת. אותי למשל זה מאד מגרה. לאו דוקא במסיבה, אלא בכלל. מעניין מה נשים חושבות על זה.

גם אותי מסקרן מה שולטות חושבות על זה.
zusman​(נשלט)

Re: לדעתי האישית

Gia X כתב/ה:
שאלה מעניינת.
יש כאן נקודות תצפית שונות ממספר צדדים:
1. מחד, עבור האישה, משחק עם זכר במסכה הופך את העניין לטכני. כמו מכונת מין משוכללת, שכן עיקר הבדסמ הוא בתקשורת, מילולית או לא מילולית ואילו המסכה חוסמת את כל הבעות הפנים של הנשלט. אחת ההנאות הגדולות ביחסי הבדס"מ היא "שתיית" הפחד, היראה והכמיהה של הנשלט כלפי הדומית על ידה.
2. מאידך, (וכאן אני רק מניחה הנחה), המסכה מאפשרת לנשלט לחוש מעין תחושת שחרור מהטעמים הברורים וזה היבט חיובי.
אלא שבמקרים מסויימים, כמו לדוגמה במסיבת פמדום, החופש שבלא להזדהות, עלול להביא עימו גם שחרור מאחריות שבמעשים, שכן במידה ואין הכרות מוקדמת, האנונימיות של הנשלט יכולה לבוא בעוכריה של הדומית וההשלכות הן כיד הדמיון ....
לסיכום - זה מרתיע.
זאת, כמובן, דעתי האישית. icon_smile.gif

אכן תחושת השחרור שבאה עם המסיכה (לשני הצדדים) מרטיטה את הדמיון אך טומנת בחובה סכנה מסוימת אבל שיותר אמורה להרתיע את הנשלט מהשולטת, לדעתי.
קונטרפונקט{ShayDav}
לפני 9 שנים • 27 באוג׳ 2014
קונטרפונקט{ShayDav} • 27 באוג׳ 2014
אותי אישית זה מרתיע.
יש לא מעט נשלטים שפנו אליי ואל אחרות, והרגישו בנוח להטריד בשל האנונימיות של האינטרנט או מסכה.

אני מעדיפה לדעת שאם מישהו יוצר איתי אינטראקציה בדסמית, הוא קודם כל יסמוך עליי מספיק כדי שלא אפגע בו, ושאני אדע מי הוא כדי שלא יהיה לו את האומץ לפגוע בי. וגם אם יהיה לו, אני אדע במי מדובר ואיך לטפל בזה.
zusman​(נשלט)
לפני 9 שנים • 27 באוג׳ 2014
zusman​(נשלט) • 27 באוג׳ 2014
קונטרפונקט כתב/ה:
אותי אישית זה מרתיע.
יש לא מעט נשלטים שפנו אליי ואל אחרות, והרגישו בנוח להטריד בשל האנונימיות של האינטרנט או מסכה.

אני מעדיפה לדעת שאם מישהו יוצר איתי אינטראקציה בדסמית, הוא קודם כל יסמוך עליי מספיק כדי שלא אפגע בו, ושאני אדע מי הוא כדי שלא יהיה לו את האומץ לפגוע בי. וגם אם יהיה לו, אני אדע במי מדובר ואיך לטפל בזה.

נקודה למחשבה עניין ההטרדות.