צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם חובבי משחקי שליטה ו-BDSM עלולים לאבד משמורת על ילדיהם?

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 9 שנים • 9 בספט׳ 2014

האם חובבי משחקי שליטה ו-BDSM עלולים לאבד משמורת על ילדיהם?

Lilu-FemdoM{Pon} • 9 בספט׳ 2014
בני זוג ישראלים שעברו להתגורר בקנדה לרגל עבודתו של הבעל, הסתכסכו קשות, והחליטו להתגרש. האישה התקשתה למצוא עבודה במקצועה, והביעה את רצונה לחזור לישראל בלוויית ילדיהם – בקשה לה התנגד הגבר מכל וכל.

לכתבה:

http://tinyurl.com/q9nlnpb
אלריק!
לפני 9 שנים • 11 בספט׳ 2014
אלריק! • 11 בספט׳ 2014
icon_cool.gif מקרה יחודי שבו ילדים עלולים להחשף לבי די ס מ בשל חוסר דסקרטיות מצד האב. הייתי אומר שהיה פה קייס מוצדק.
סיוט בערפל
סיוט בערפל • 11 בספט׳ 2014
אם האבא מפרנס את הילדים האלו והוא נותן לכל מיני מלכות את הזכות לבזבז את כספו
בכל דרך שיחפצו...

צריך לבחון טוב מאד אבל אני חושב שהאבא הזה מסוכן לילדים שלו מאד
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 בספט׳ 2014
איך עיוותתם את הכתבה!

קודם כל, הוא לא "איבד" את המשמורת בגלל הבדסמ! העו"ד אמרה בעצמה שכל עוד הוא עוסק בזה באופן פרטי, זה לא עניינו של איש. הוא נתן את המשמורת לאישה רק כי הוא לא רצה שסודו יתגלה ברבים.
באותה מידה זה יכל להיות אם היא הייתה מגלה שהוא הומו בארון, פטישיסט, בוגד וכל אופציה אחרת שהוא לא היה רוצה שידעו עליו.

שנית, כתבו שאולי הילדים היו נחשפים לבדסמ- אבל הם לא נחשפו! וזו לא הסיבה בכלל.
אני לא רואה בעיה עקרונית שיעשה בדסמ בבית כשהילדים שם - כל עוד הוא דואג שהמלכה איתו שומרת עליו, הדלת נעולה וזה בלילה- כשהם ישנים.
למתחסדים למיניהם- מה עושים הזוגות הנשואים פה שיש להם ילדים? לא עושים יותר בדסמ לעולם? אז צריך להפקיע מהם את זכויותיהם כהורים על ילדיהם?
ומה ההבדל בין זה לבין סקס נורמטיבי?
כל עוד ההורים מזדיינים איך שבא להם ועם מי שבא להם- שיבושם להם, אבל בתנאי שהילדים לא ייחשפו לזה.
בהחלט יכול להיות (ולמי זה לא קרה?) שילד יפתח את דלת הוריו בלילה ויראה או ישמע אותם מקיימים יחסים. נכון, זה לא הכי בריא נפשית, אבל זה קורה ומתמודדים עם זה. אז בדסמ זה ברמה יותר קשה כי יותר קשה להסביר להם דבר כזה.
זה לא אומר שהם לא יכולים לקיים יחסים מחשש שאולי הם יופתעו.
כמובן שזה שונה אם הם עושים סקס בדלת פתוחה או לנגד עיני ילדיהם, שאז מן הסתם הם באמת לא הורים טובים ומתפקדים שנותנים סביבה בריאה לילדיהם.

והאישה הזו, אני כועסת עליה מאוד. היא סחטה את הגרוש שלה כי היה לה קשה להיות בקנדה ובגלל האגואיזם שלה, היא מונעת מהילדים שלה אבא ומהגרוש שלה את הילדים. זה לא שהיא לקחה משמורת בלעדית והוא גר במרחק של שעה נסיעה או אפילו שלוש. הם יראו את אבא שלהם פעם בכמה חודשים במקרה הטוב.
איכס.
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
איך עיוותתם את הכתבה!

קודם כל, הוא לא "איבד" את המשמורת בגלל הבדסמ! העו"ד אמרה בעצמה שכל עוד הוא עוסק בזה באופן פרטי, זה לא עניינו של איש. הוא נתן את המשמורת לאישה רק כי הוא לא רצה שסודו יתגלה ברבים.
באותה מידה זה יכל להיות אם היא הייתה מגלה שהוא הומו בארון, פטישיסט, בוגד וכל אופציה אחרת שהוא לא היה רוצה שידעו עליו.

שנית, כתבו שאולי הילדים היו נחשפים לבדסמ- אבל הם לא נחשפו! וזו לא הסיבה בכלל.
אני לא רואה בעיה עקרונית שיעשה בדסמ בבית כשהילדים שם - כל עוד הוא דואג שהמלכה איתו שומרת עליו, הדלת נעולה וזה בלילה- כשהם ישנים.
למתחסדים למיניהם- מה עושים הזוגות הנשואים פה שיש להם ילדים? לא עושים יותר בדסמ לעולם? אז צריך להפקיע מהם את זכויותיהם כהורים על ילדיהם?
ומה ההבדל בין זה לבין סקס נורמטיבי?
כל עוד ההורים מזדיינים איך שבא להם ועם מי שבא להם- שיבושם להם, אבל בתנאי שהילדים לא ייחשפו לזה.
בהחלט יכול להיות (ולמי זה לא קרה?) שילד יפתח את דלת הוריו בלילה ויראה או ישמע אותם מקיימים יחסים. נכון, זה לא הכי בריא נפשית, אבל זה קורה ומתמודדים עם זה. אז בדסמ זה ברמה יותר קשה כי יותר קשה להסביר להם דבר כזה.
זה לא אומר שהם לא יכולים לקיים יחסים מחשש שאולי הם יופתעו.
כמובן שזה שונה אם הם עושים סקס בדלת פתוחה או לנגד עיני ילדיהם, שאז מן הסתם הם באמת לא הורים טובים ומתפקדים שנותנים סביבה בריאה לילדיהם.

והאישה הזו, אני כועסת עליה מאוד. היא סחטה את הגרוש שלה כי היה לה קשה להיות בקנדה ובגלל האגואיזם שלה, היא מונעת מהילדים שלה אבא ומהגרוש שלה את הילדים. זה לא שהיא לקחה משמורת בלעדית והוא גר במרחק של שעה נסיעה או אפילו שלוש. הם יראו את אבא שלהם פעם בכמה חודשים במקרה הטוב.
איכס.
המלכה הצוחקת

כחולית, את בכלל קראת את הכתבה?

המלכה הצוחקת • 11 בספט׳ 2014
מדובר באבא שהיה עורך מסיבות מרובות משתתפים - אלכוהול ועם מספר מאהבות/מלכות מזדמנות! כשילדיו נוכחים ובמסיבות הללו הוא היה נכפת ונכלא לפי גחמותיהן של מלכות.
לא מדובר במלכה אחת
לא מדובר במישהי קבועה.
לא מדובר ב-2 אנשים המחוייבים זה לזו ולאחריות ולSSC
האבא קשוראו כלוא בכלוב, ובביתו מסתובבים אנשים, שתויים, עם אוריינטציה לפעילות מינית ענפה ( הרי זה התימה של המסיבה - מין, סטיות ובלגן באופן כללי) ומי ערב להם ולהתנהגותם? שלא יפשעו, יגנבו, יפגעו בילדים?
נראה לך כאמא שהיית רוצה שילדיך יהיו בסיטואציה כזו? באמת!!!
שלא לדבר על השליטה הכלכלית...

וטוב מאד שהאם עשתה מה שעשתה! מה עדיף לדעתך?< שהיתה מתחילה משפט, מוציאה אותו מהארון, הורסת את חייו אולי גורמת לפיטוריו ולקלון חברתי ובטח ובטח מביישת אותו בעיני ילדיו. משפט ארוך ויקר שהיה נמשך אולי שנים?
היא סגרה זאת באופן דיסקרטי ומהיר וללא גילוי נטיותיו ברבים.
הרי לנהל מאבק משמורת היא בטוח היתה עושה ואחד מההורים היה נאלץ לאבד משמורת על הילדים.
במקרה הזה בבירור עדיף היה לילדים עם האמא.
מיתוסית​(שולטת)
כן, קראתי, ויהיה נחמד מצידך לפנות אליי בטון לא מתנשא.

ולהערותייך באופן ענייני:

הילדים לא היו נוכחים במסיבות. אז האבא היה קשור בכלוב וכל פעם היה עם אישה אחרת. למי אכפת?
לילד שלי אכפת אם אני מזדיינת ועם מי ואם זה חבר קבוע או מתחלף?
כל עוד אני לא חושפת אותו למי שעובר במיטה שלי, אני לא רואה בזה שום בעיה.
גם לא בזה שהוא תומך כלכלית או איך שלא תקראי לזה.
בעיה שלו.
באותה מידה יכלה להיות לו מאהבת קבועה שהוא היה עוזר לה או להוציא הרבה כסף על גאדג'טים, כרטיסי חיש גד, בגדים או וואט אוור.
כל עוד הוא יכול לכלכל את עצמו ואת הילדים- זה החיים שלו.

הדבר היחיד שאולי מפריע באמת זה המסיבות ושלא בטוח כמה הן בשליטה שלו וכמה הן פרועות. אולי זה סתם ערב חברתי עם קצת חילופי זוגות? לא אידיאלי, אבל שוב, אם הוא יכול לעשות את זה בצורה כזו שהילדים לא ייחשפו לזה (זה הרי במרתף. אולי הוא נעול והם ישנים חזק?)...

ולא, זה לא טוב. היא הייתה צריכה להישאר בקנדה, איפה שאבא שלהם נמצא כדי לא לפגוע בקשר ההורי איתו. לא משנה שזה לא בסדר, לצורך העניין, ההתנהגות שלו. למה לא לאפשר לו להתנהג כמו שצריך? לבקר את הילדים ולראות אותם בסופי שבוע? לא לנתק את הילדים מהסביבה שבה הם גרו שנים?
זה לא טובת הילדים. זה אגואיסטיות לשמה. לא הייתה לה סיבה ממשית להוציא ממנו את המשמורת, היא רצתה אפילו לברוח לארץ בלי שיידע ורק אחרי שאמרו לה שזה חטיפה על כל המשמעות של זה (כלומר, מוסרית לא הייתה לה בעיה לברוח לאבא של הילדים שלה עם הילדים שלה לארץ אחרת!), אז היא לקחה חוקר פרטי ואפילו הופתעה למה שהיא גילתה, כלומר זה אפילו לא משהו שהיא מכירה מחיי הנישואים שלה איתו.
אז כנראה שהוא מאוד יודע להיות דיסקרטי.
היא לא צריכה לקבל פרס על סחיטה (בעיניי זה לגמרי סחיטה, כי זה להשתמש נגדו במשהו שלא רלבנטי לאבהות שלו, לא במידה שמצדיקה שלילת הסדרי ראייה וקשר הורי תקינים וטובים עם הילדים שלו) ועל זה שלא השתמשה במידע אינטימי של חייו (מה הם מפרים בכלל את הפרטיות שלו ומפרסמים תכתובת פרטית שלו עם נשים אחרות בפרהסיה?? לא יודעת כמה זה הושג באמצעים חוקיים בכלל).

הדבר הנכון לעשות היה להישאר שם ולנהל דיון/גישור על המשמורת, במקרה הצורך מאבק משפטי- הוא לא היה לוקח שנים, אבל שיקולים ענייניים של בית משפט היו מכריעים ולא חומר צהוב- והכי חשוב, היו לילדים שני הורים נוכחים בחייהם, לא משנה של מי המשמורת.
המלכה הצוחקת
המלכה הצוחקת • 11 בספט׳ 2014
סליחה על הטון המתנשא.
זה נובע מכך שאני באמת מזועזעת מכך שזה נראה לך תקין שתערך מסיבה בה משתתפים כמות של אנשים - ייתכן זרים, רובם סוטים והמסיבה היא בעלת אופי מיני ביותר עם סטיות- קשירות, הצלפות, עינויים של ימי הביניים, אלכוהול ואני לא יודעת מה עוד, כשיש ילדים קטנים ישנים באותו הבית וכשאביהם ובעל הבית בזמן הזה קשור וכפות היטב ונתון לגחמותיה של מאהבת מזדמנת ואף מלכה בתשלום (ולאו דווקא של בת זוג קבועה אוהבת ואחראית).
בחיי, אם זה נראה לך תקין, באיזושהי צורה, אז נראה לי שההתדיינות שלנו נגמרת כאן. "אולי הם ישנים חזק" את אומרת לי? סירייסלי??? הנה, שוב יצא לי הטון המתנשא, אני מצטערת אבל אני לא יכולה לשלוט בזה כי זה פשוט הזוי בעיני מה שאת טוענת. ואם מישהו היה תוקף את הילדים בזמן הזה? ומה אם הם סתם היון מתעוררים ורואים מחזות אימה, מין וכאב והשפלה? את באמת משווה את זה ללתפוס את ההורים במיטה? זה נראה לך תקין?

בקשר לאמא: נכון, לא בסדר מצידה לרצות לעבור, וזה סוג של נתק מהאב, אבל ככה זה כשמתגרשים. יש משברים כאלה בחיים. והברירה היתה או עם האב או עם האם. וזהו.
ברור שעדיף עם האם במקרה הזה. ברור.
והבחירה לא לערוך משפט - היתה של האב בפירוש. היא לא יכלה לסחוט אותו וסחיטה זה נגד החוק.
היא הראתה לו את הממצאים שבידיה והוא בחר לוותר. אם טובת ילדיו היתה חשובה לו הוא היה הולך למשפט. ונותן לשופטים להחליט אם הוא אב טוב ואחראי או לא.
מצד שני הוא ידע גם שיפסיד שכן הוא התנהל כאב בצורה לא אחראית שלא לומר בהפקרות מוחלטת ותוך סיכון משמעותי של ילדיו. שוב, להזכירך - הכנסת כמות של זרים, אלכוהול, לבית בו הילדים נמצאים, עריכת מסיבת מין בה האב כפות, מושפל ומוצלף למצהלות הסובבים על ידי מלכה/זונה או השד יודעת מי, וזה נראה לך תקין?

יש הבדל בין לרצות הכרה בחשקים ובסטיות הלא מיינסטרימיות שלנו כמו כל בדס"מית בארון לבין להגיד שזו היתה התנהלות תקינה בנוכחות ילדים.

ואת הקו הזה חצית אחותי ובגדול.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 11 בספט׳ 2014
המלכה הצוחקת - מספר שאלות אלייך, אם אפשר.
1. האם את מאמינה לכל דבר אשר מפורסם בתקשורת?
2. האם לדעתך יכולה להיות אפשרות סבירה שאותה כתבה "הוזמנה" על ידי עורכי הדין של אחד הצדדים על מנת לפגוע בבן הזוג?
3. האם את חושבת שהתקשורת מציגה תמיד את הדברים כפי שהם, ללא סילוף לשם רייטינג, רק אמת לאמיתה?
4. מי האדם שהכתבה הזו משרתת אותו הכי הרבה, לדעתך?
5. האם הפרסומת לעו"ד של האשה, דפנה זיס, המופיעה בסוף הכתבה - הינה מקרית לדעתך? האם היא לגיטימית?
6. האם את נאיבית?