בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה פתטי שמלכה מפחדת מעבד חתיך נקודה.

יפיוף_כנוע
לפני 20 שנים • 23 בפבר׳ 2004

זה פתטי שמלכה מפחדת מעבד חתיך נקודה.

יפיוף_כנוע • 23 בפבר׳ 2004
icon_confused.gif
Black Roses
Black Roses • 23 בפבר׳ 2004
זה עוד יותר פתטי שעבד חושב ככה......
יפיוף_כנוע

מממ

יפיוף_כנוע • 23 בפבר׳ 2004
מה נראה לך? שכתבתי כי משעמם לי.
-אחרת​(אחרת)
לפני 20 שנים • 24 בפבר׳ 2004

מי אתה מה אתה ?

-אחרת​(אחרת) • 24 בפבר׳ 2004
מי אתה מה אתה? ולמה אנחנו אשמים שאתה משועמם כזה ? ומי פחדה ממך ? ולמה אתה חושב שזה בגלל שאתה חתיך ?... ולמה זה אמור לעניין אותנו ????
דני בוי
דני בוי • 24 בפבר׳ 2004
השאלה אכן לא מובנת ולא ברורה.

אני הייתי שואל את השאלות כדלקמן :

האם למראה החיצוני של העבד יש השפעה על רמת ההשפלה ,האכזריות ,הרוע והסדיסטיות של המלכה כלפיו ?

כלומר האם עבד שנראה טוב יזכה ליחס רחמני יותר מהמלכה היות והוא גם מושך אותה מבחינה מינית ועבד מכוער יזכה ליחס קר ,משפיל ומעליב יותר ? או שמא למראה החיצוני אין חשיבות ?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2004
לא אנחנו לא פוחדות .
אבל אנחנו לא סובלות שחצנות מאוסה ,
"yor're so vaine, you probably think this song is about you" מהדהד לי בראש מההתחלת השירשור משום מה ?!,
וחוץ מיזה יש עבד אחד בשם קן עם קולר שלי עליו שאם אתה נראה טוב כמוהו אז לי קוראים איזמרלדה !!!!!!!!!!! queen.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2004
איזמרלדה ? icon_eek.gif

.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 24 בפבר׳ 2004
למה תגובות חייבות לבוא בהסתלבטות, בירידות ?
מגיע מישהו חדש והדבר הראשון שעושים לו כאן זה זובור.

הבן אדם נתקל במישהי שהמראה שלו גרם לה להתנהגות מסויימת והוא מביע את האכזבה שלו
(או שהוא סתם מנסה למשוך תשומת לב למראה שלו - אבל אני אקח בחשבון את האפשרות הראשונה עד שלא יוכח אחרת)

אז יפיוף יקר, גם מלכות הן בני אדם וקורה שהן נתקלות במישהו שעושה להן דפיקות לב או נוגע בהן איפשהו והתנהגותן משתנה עקב כך, אני יכול לומר לך לגבי עצמי שאשה יפה עושה לי דפיקות לב ואולי גם להיסוס, זה לא פוגע בדומיננטיות שלי.
במקרה שלך אני לא יודע אם מדובר על הפגישה הראשונה, המגע הראשון ביניכם בו היא התנהגה כפי שהתנהגה, או שזה השפיע לכל אורך ההיכרות שלכם מעבר לפגישה ראשונה.
מה שבטוח זה שלא כל המלכות מגיבות באותה דרך, אתה גם יכול למצוא מלכה שתחשוב שאתה לא כזה חתיך בשבילה, אולי זה יתאים לך יותר
בהצלחה.
אחד שמבין​(נשלט)

Re: מי אתה מה אתה ?

אחד שמבין​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2004
המלכה הרעה כתב/ה:
מי אתה מה אתה? ולמה אנחנו אשמים שאתה משועמם כזה ? ומי פחדה ממך ? ולמה אתה חושב שזה בגלל שאתה חתיך ?... ולמה זה אמור לעניין אותנו ????

המלכה הרעה
כל כך אהבתי את מה שכתבת, לכן חשבתי שיהיה נחמד לצטט אותך, כדי שאוכל לראות את זה שוב בהמשך השרשור.
אם יש מישהו שזה גורם לו לאי נוחות לקרוא את זה שוב - אני מתנצל מראש.

לך יפיוף אל תדאג.
כמו שאני מכיר את הדינמיקה של הדברים כאן ואני די מכיר, יהיו כאלו שיאהבו את ההשתחצנות וקריאת התגר שלך, הן בכלל ירוצו כדי לא לפספס את אותו השחצן שכל כך אוחז מיופיו ההורס. זה בכלל לא משנה אם אתה יפיוף מבפנים מבחוץ רק בעיניך או גם בעיניהם של אחרים.

ואחרון חביב דניאל
אם כבר מתקנים את השאלה, אפשר ללכת עוד קצת אחורה.
האם מלכה מחפשת להיות קרה ומנוכרת ומצפה שהעבד יהיה שפל מושפל וחסר ערך במהותו (ואז ככל שהוא יהיה מכוער טיפש וכו' הרי זה משובח) או שמא מלכות בכלל מחפשות גבר שהן יוכלו להעריך לאהוב ולכבד, גבר שמבטא את אהבתו והערצתו בהתמסרות גדולה שבאה לידי ביטוי במה שאנחנו מכנים "עבד", או אז כל תכונה חיובית שיש באותו גבר רק תעלה את ערכו.
ברור שאין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת והיא יכולה לעלות רק כטריגר לדיון או כסקר.
המלכה קארינה​(שולטת)
"יופי הולך - אופי נשאר"

אל תהיה בטוח שהיופי שלך הוא זה "שיפיל" אותנו !!!!!!

כנראה משהו אחר בך גרם לך לרשום את מה שרשמת ......