אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

14.11.14 - נשף פמדום פלאי פארטי 3 - FemDom Play Party

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 6 באוק׳ 2014

14.11.14 - נשף פמדום פלאי פארטי 3 - FemDom Play Party

Alexey90210​(מתחלף) • 6 באוק׳ 2014

אחרי שתי מסיבות פמדום פליי פארטי מוצלחות ומטורפות - נשף פמדום 3 יוצא לדרך!!!
למי מכם שזאת תהיה הפעם הראשונה - מדובר במסיבת פמדום קיצונית, עם ציוד כמו בחו"ל, עם מוזיקה בלי ריקודים, עם נשלטים שמוכנים להכל - ושולטות שרגילות להיות מלכות. רכישת כרטיסים מתבצעת באתר פטישדיל: http://www.fetishdeal.co.il/category-c-126/.html

המסיבה תתקיים במועדון ליברטין, ברחוב חרוץ 5, תל אביב, ביום שישי 14.11.14 החל מהשעה 23:00. כניסה נפרדת לנשלטים. נשלטים המגיעים לבד חייבים להגיע עד חצות. במועדון יש בר עשיר, מקלחות, לוקרים וספות נוחות. ניתן לעשן רק בחצר ויש חדר מיוחד לעישון. נשלטים יכולים לשבת רק על הרצפה או על השטיחים, כולל בחדר העישון והחצר.
מבצע מיוחד בבר: 3 קופונים בעלות 100 ש"ח, כאשר כל קופון מעניק לכם קוקטייל וודקה-רדבול או וויסקי-קולה.

המסיבה לאנשים שאוהבים משחקי שליטה נשית באופן פומבי. האירוע המיוחד הזה מוגבל ל-100 משתתפים/ משתתפות (יחס של עד נשלט ורבע לכל שולטת). כל נשלט מקולר (שייך למישהי) שמגיע עם שולטת/ מלכה חייב לללבוש את הקולר כל הערב. הנשלטים הלא-מקולרים חייבים להיות כל הערב עם "תו עבד", שכולל את הגבולות וההעדפות שלו. מותר למלכה להוריד מהנשלט את הקולר או את תו עבד בזמן הסשן, ובסוף הסשן חובהל להקפיד לחזור וללבוש אותם למען הסדר הטוב.

הציוד שיהיה במסיבה כולל כלובים, מתקני קשירה, ציוד להצלפות, כיסא להצלפות, סטראפונים ודילדואים, מתקן אזיקה מיוחד לנעילת ראש רגליים וידיים בדוגי-סטייל, סד לקשירה בעמידה, אזיקים על הקירות ועמודים, פאק-מאשין ללא חשמל בצורת כיסא עם חדירה בזמן הזזה, אסלה לביזאר, וכמובן שטיח לעבדים וצלבים לקשירה.

חוקי המסיבה:
מלבד חוקי "מסיבת בדס"מ רגילה" (לא לצלם, לשמור על הדיסקרטיות וכו') יש מספר חוקים מיוחדים של מסיבת נשף פמדום:
1. במסיבה רגילה כולם יכולים יכולים לשבת בכל מקום, במסיבת הפמדום שלנו אין לגברים אפשרות לשבת על הספות- יש להם שטיח ורצפה בשביל זה. הפעם זה כולל גם את שני אזורי העישון.
2. ברוב המסיבות גבר עם קולר הוא נשלט שמצהיר שהוא נשלט או סתם אוהב מוזיקה גותית- במסיבה הזאת זה אומר שהוא עבד לא פנוי.
3. לנשלטים- אין אפשרות לאונן או להתפשט (בקשה משולטות) בלי ששולטת אמרה לך לעשות את זה.
4. הדרך היחידה לפנות לשולטת היא על הברכיים ללא מבט ישיר בעיניים. במידה וקיבלת תשובה שלילית פעמיים- אסור לפנות פעם נוספת.
5. אסור לנשלטים להציע לשולטות להצטרף לסשן בזמן שהיא בסשן.
6. אסור לאף אחד, כולל שולטות, לדבר עם נשלט בזמן הסשן (חוץ מאנשי צוות וזה כדי לדעת שהוא בסדר).
7. ביזאר- אך ורק במקום המיועד לכך.
8. זה ששולטת סישנה אותך לא אומר שהיא רוצה שתהיה איתה כל הערב. אמרה לך "לך"- זה אומר שהיא לא זקוקה לך כרגע.
9. לנשלטים אסור להטריד שולטות ולהציק להן, לא לפני המסיבה ולא אחריה. בעקבות מקרים שהיו, על שלושה נשלטים נאסר להגיע לנשפי פמדום.

לשולטות:
1. במידה ויש שולטת שמסשנת נשלט כלשהו ובא לך מאוד להצטרף- את צריכה לקבל אישור על זה גם מהשולטת וגם מהנשלט. זה שהוא גם ביקש שתסשני אותו לפני חצי שעה לא אומר שמותר לך לסשן אותו עכשיו.
2. במידה וקשרת/ נעלת/ סגרת את הנשלט- על אחריותך לשחרר אותו בשלב כלשהו. זה נכון שהוא ביקש, אבל כן חשוב לשחרר אותו מתישהו.
3. הנשלטים במסיבה מאוד פתוחים וזורמים, אך בכל זאת נשמח שלא תעשו להם נזקים בלתי הפיכים ודברים שמחוץ לגבולות שלהם...
4. חלק מהנשלטים לא מעשנים- אז יהיה נחמד אם לא תקחו אותם לחדר העישון (אלא אם כן הנשלט לא מתנגד).

נשים: אין קוד לבוש. מחיר כרטיס הוא 50 ש"ח.
יש אפשרות להוסיף שוט או ספנקר או גומי אכזרי בהנחה של עד 70% במעמד הזמנת הכרטיס.

זוגות: אין קוד לבוש לנשים. לגברים- מינימום שחור או ורוד. מחיר כרטיס הוא 170 ש"ח.
כמובן נשמח שגם הגברים המקולרים שלכן ילבשו משהו סקסי או לפחות חוטיני תחת המכנסיים. גם לזוגות יש אפשרות להוסיף ספנקר, שוט וכו' ב-70%הנחה בעת הזמנת הכרטיס.

לנשלטים בודדים: קוד הלבוש הוא מינימום שחור או ורוד סקסי. מתחת לזה חייב להיות תחתון חוטיני או ג'קסטרף סקסי. אין בעיה שתלבשו משהו סקסי או זנותי, אבל במידה ובחרתם לבוא בלבוש "שחור רגיל" חובה שמתחת למכנס יהיה חוטיני סקסי. זהו השאלון המשפיל שאותו אתם חייבים למלא: http://rs.createsurvey.ru/publish/survey?a=hKj82c רצוי למלא את השאלון מייד לאחר רכישת כרטיס. שימו לב לשאלה: "מה אפשר לעשות לי במסיבה?". לא במקרה אין בה סעיפים "השפלות", "פוט פטיש", וגם לא "פייס-סיטינג". וזה גם לא במקרה שחייבים לסמן לפחות 4 דברים שאפשר לעשות איתכם. זאת גם תהיה השאלה המודגשת (שאת התשובות שלכם יראו מרחוק). אז לפני שאתם רוכשים את הכרטיס- תציצו בשאלון החדש שלנו בבקשה.
מחיר כרטיס לנשלטים בודדים: 140 ש"ח.
ברור שאין הבטחה שבגלל שבאת, שילמת, לבשת חוטיני ומילאת את השאלון- ירצו לסשן אותך. זו מסיבה שאנחנו הנשלטים באנו כדי שהשולטות (במידה ובא להן) ירצו לשחק איתנו. שימו לב!!! נשלטים בודדים חייבים להגיע עד השעה 24:00.
נשלטים יקרים!!! זאת המסיבה היחידה שבה אתם לא באים כדי ליהנות- אלא כדי לגרום לנשים המדהימות שלנו ליהנות. אם התמזל מזלכם ונהנתם, אחלה! אבל נא לזכור- זאת מסיבה שאתם המשרתים הסובלים והמפנקים, והגורמים להנאה- ולא להפך.
Guys remember - YOU ARE THE PUBLIC TOYS of this party

למתחלפים: בין אם באתם למסיבה עם בת זוג, ובין אם באתם לבד: תשכחו מזה שאתם גם שולטים ותתנהגו בהתאם.

לשולטים: גם הפעם אין אפשרות להגיע בשום מצב, אלא אם כן אתם לובשים שמלה, פאה, עקבים ואיפור מלא-וגם זה מותנה באישור.

האיוונט שלנו בפייסבוק https://www.facebook.com/events/777864942274598/

רכישת כרטיסים מתבצעת באתר פטישדיל: http://www.fetishdeal.co.il/category-c-126/.html
    התגובה האהובה בשרשור
zusman​(נשלט)
לפני 9 שנים • 7 באוק׳ 2014

כבר שוב...?

zusman​(נשלט) • 7 באוק׳ 2014
איזה יופי.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 12 באוק׳ 2014
Alexey90210​(מתחלף) • 12 באוק׳ 2014
כחולית כתב/ה:
אין אופציה להזיז את המסיבה שבוע קדימה או אחורה? icon_sad.gif

כחולית יקרה.. לצערי לא..
זה תאריך סגור..

-------
נשלטים יקרים, לבקשת המלכות - הוספנו לכם אופציה לסמן "פוט פטיש" בשאלה "מה אפשר לעשות לי.
ושימו לב - זה שאלון חדש, ושימו לב אין צורך לרשום שם. רק מספר כרטיס למסיבה שמגיע למייל שלכם.
עוד משהו: זה שאלון חדש!! לא מהמסיבה שעברה http://rs.createsurvey.ru/publish/survey?a=hKj82c
וכן - אלתתביישו לסמן יותר דברים שניתן לעשות לכם במסיבה. זה משדרכ אותכם מאוד.
חשוב ללהבין שזה PLAY PARTY ולא מסיבת פטיש למתחילים.
גדי הגדי​(נשלט)
לפני 9 שנים • 12 באוק׳ 2014

התחשבות

גדי הגדי​(נשלט) • 12 באוק׳ 2014
מדוע כל המסיבות המיוחדות הללו הם רק בשישי ערב?
אולי פעם תקבעו ערב אחר???
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 19 באוק׳ 2014

blind session

Alexey90210​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2014
חברים.. אני לא יודע במה מדובר.. ("כל המסיבות מיוחדות בשישי").. ואני לא דוחה אף אחד ("נדחתי)..
מסיבות פמדום פלאי פארטי שלנו הן בשישי בלבד - כי העיסוק העיקרי שלי זה "פטישדיל", ואני עובד בוא כל השבוע עד חצות.. ושישי זה היום היחידי שהוא יום חופש שלי.. בזה אני חושב שמציתי את ההסבר על שאלה "מדוע".
מצד שני אני כן אשמח להגיע לפלאי פארטי ביום אחר שמישהו מכם יארגן..

ונעבור לשאלה יותר מעניינת. blind session corner
חשבנו על משהו מעניין
בזמן מסיבה - אנחנו נעמיד פינה לרשותכם שבא העבדים לא משוייחים עם תו נשלט יעמדו עם כיסוי עיניים. כל שולטת תוכל לבחור לה עבד. במידה והשולטת תרצה היא יכולה לדבר עם נשלט, במידה ולא היא פשוט יכולה לעשות לו סיישן, לפי מה שרשום לו בטפרית. על נשלטים להיות ממושמעים ולא לנסות לראות מי זאת השולטת שמסשנת אותי. קצת מיסטיקה. על השולטות להיות היגיוניות ושומרות על חוקי SSC. בסוף הסיישן השולטת יכולה לבחור אם בא לה שתראה מי זאת הייתה או לא. במידה ולא, פשוט מחזירים את הנשלט לפינה, ומשם תהיה לו אפשרות לפתוח את העיניים או להישאר עם עיניים מכוסות ולהמתין לסיישן הבא.

מה אתם חושבים על הרעיון ??
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 21 באוק׳ 2014

Re: blind session

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 21 באוק׳ 2014
Alexey90210 כתב/ה:

חשבנו על משהו מעניין
בזמן מסיבה - אנחנו נעמיד פינה לרשותכם שבא העבדים לא משוייחים עם תו נשלט יעמדו עם כיסוי עיניים. כל שולטת תוכל לבחור לה עבד. במידה והשולטת תרצה היא יכולה לדבר עם נשלט, במידה ולא היא פשוט יכולה לעשות לו סיישן, לפי מה שרשום לו בטפרית. על נשלטים להיות ממושמעים ולא לנסות לראות מי זאת השולטת שמסשנת אותי. קצת מיסטיקה. על השולטות להיות היגיוניות ושומרות על חוקי SSC. בסוף הסיישן השולטת יכולה לבחור אם בא לה שתראה מי זאת הייתה או לא. במידה ולא, פשוט מחזירים את הנשלט לפינה, ומשם תהיה לו אפשרות לפתוח את העיניים או להישאר עם עיניים מכוסות ולהמתין לסיישן הבא.

בהשראת השרשור בפורם "הבנות על הבנים"? אני מאד אוהב. גם את מה שתואר בשרשור שם. אבל למרבה הצער, אני לא ממש רלוונטי כאן, כי אני לא יכול להגיע למסיבות ביום שישי icon_smile.gif
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 21 באוק׳ 2014

Re: blind session

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 21 באוק׳ 2014
Alexey90210 כתב/ה:

חשבנו על משהו מעניין

בהשראת השרשור בפורם "הבנות על הבנים"? אני מאד אוהב. גם את מה שתואר בשרשור שם. אבל למרבה הצער, אני לא ממש רלוונטי כאן, כי אני לא יכול להגיע למסיבות ביום שישי icon_smile.gif
zusman​(נשלט)
לפני 9 שנים • 22 באוק׳ 2014

נשמע נחמד הרעיון

zusman​(נשלט) • 22 באוק׳ 2014
אם כי אני תמיד אוהב להסתכל על הדומית ששולטת בי....בשבילי זה חלק בלתי נפרד מהעניין כך שלא בטוח...