בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור דימיוני - אני, נועה ושובה של המלכה יסמין

הכרית האנושית​(נשלט)
לפני 9 שנים • 6 באוק׳ 2014

סיפור דימיוני - אני, נועה ושובה של המלכה יסמין

סיפור שכתבתי:

אז טלפנתי למלכה יסמין בשביל לבדוק האם היא עדיין פעילה. לאחר מאמצים רבים קיבלתי ממנה תשובה במייל שהיא כבר לא בעסק אבל בגלל שהייתי בסשן היאבקות בעבר היא והתחננתי יפה היא מוכנה להפגיש אותי עם מתלמדת שלה שגם ביקשה ממנה שתחזור לשוק. תוך כדי שיחה צברתי התלהבות ושכנעתי את יסמין להפגיש אותה מול המתלמדת שלה נועה כאשר היא תשמש כשופטת. יסמין הסכימה אך כמובן קבעה לי שהכל יהיה בתנאים שלה. בסוף קבענו לסשן האבקות של שעה, יסמין הבהירה לי שנועה מאד מזכירה את המלכה במראה עם שינויים קלים. אז קבענו את הפגישה לאחר שסיכמנו שאני ונועה ניפגש להיאבקות של 3 סיבובים של 20 דקות כאשר המנצח בכל סיבוב יזכה לכמה דקות של שליטה על השני והמנצח הכללי יעשה במפסיד כאשר יחפוץ.
רק מהשיחה עם המלכה כבר הזלתי ריר, לא יכולתי כבר לחכות מרוב התרגשות ותכננתי את הקרב שוב ושוב בראש שלי. בקרבות קודמים עם יסמין היא ניצחה אותי תמיד, אמנם לאחר מאבק אבל מעולם לא הצלחתי להתמודד גם עם הכוחניות שלה אבל בעיקר לא עם הדומיננטיות המטורפת של המלכה שתמיד הכניעה אותי בין בעזרת חניקת שדיים אימתנית, פייסיטינג או חניקת מספריים עם הירכיים הכוחניות שלה. אבל מאז השתפרתי ואף ניצחתי קרבות אחרים כאשר בחלקם אף זכיתי לחגוג ולבצע את זממי בגברת המובסת.

ואז הגיע יום הקרב. נפגשנו בדירה של המלכה, אני הגעתי ראשון ויסמין הודיעה לי שנועה תגיע בקרוב. יסמין כבר הייתה לבושה בחולצת פסים שחורה לבנה עם מחשוף נדיב במיוחד ממנו הציצו השדיים הלבנים הצחורים שלה שכרגיל היפנטו אותי כליל. יסמין לבשה בנוסף טייטס תואם צמוד שהבליט את הירכיים הדשנות שלה והישבן שטפח לו מעט מאז ראיתיה לאחרונה. עשינו קצת תיאום ציפיות לגבי הסשן ויסמין הבהירה לי שנועה בדומה אליה בזמנה אוהבת לנצח ולשלוט אך לא מפחדת גם מהפסד כואב ומשפיל (עם חיוך ערמומי על פניה כמובן).

ואז נשמעה דפיקה ונועה נכנסה לדירה. היא אכן הזכירה את יסמין רק שהיא הייתה גבוהה ממנה בראש וחצי ועברה אותי מעט בגובה בלי נעליים. עכשיו הבנתי מעט יותר את החיוך הערמומי של יסמין שעדכנה אותי שנועה גובה 1.75מ' ומשקל 80 ק"ג. המבנה גוף אכן הזכיר את יסמין פנים יפות וחושניות, עיניים ירוקות, שדיים ענקיים וטבעיים שנחו בקלילות על החזה שלה וגוף מלא עם ירכיים וזרועות בשרניות. שנינו התארגנו לקרב בזמן שהמלכה יסמין הזכירה לנו את החוקים: 3 סיבובים, המנצח בכל סיבוב זוכה ל-3 דקות שליטה, המנצח זוכה במפסיד לשעה שלמה. ניתן לנצח סיבוב בכניעה של היריב או בריתוק ל-15 שניות על הרצפה.

אני ירדתי מהר לטייטס הצמוד שלי (בלי כלום מתחת) ונועה התמקמה מולי עם חזייה שחורה ומכנסי יוגה ורודים שהבליטו את החוטיני המנומר שנבלע לו עמוק בישבן הענקי שלה.
התמקמנו שנינו על הברכיים במרכז החדר על המזרון, נועה הייתה ענקית ביחס ליסמין אך ניכר שהיא מתלמדת ואין ממנה את הדומיננטיות הנוטפת של יסמין שהייתה משפילה אותי עוד בכניסה לחדר. התחלתי להתקרב לנועה בניסיון ללפות את ראשה אך היא הדפה אותי בקלות, ניסיתי שוב אך נועה לפתה את ראשי מתחת לזרוע הכבדה שלה. נועה נעלה את ראשי עם ידייה והשכיבה אותי למזרן בחניקת ראש עם כל המשקל שלה עליי. נועה הגבירה את החניקה וקירבה את ראשי לשדייה הבשרניים אך ברגע האחרון הצלחתי להשתחל החוצה ולנשום לרגע. נעמדתי ישר על רגליי קפצתי על נועה מאחורה מנסה ללכוד אותה בין רגליי. נועה בקלות נשענה לאחור בנפילה ומעכה אותי כנגד המזרן בחבטה גדולה. כל האוויר יצא ממני כאשר הייתי שרוע מתחת לנועה שהתחילה להנות מהשליטה שלה בקרב. נועה שכבה מעליי והתחילה להרים את גופה ולקפץ עליי שוב ושוב מנחיתה את המשקל שלה על הבטן והחזה שלי מועכת אותי לגורמים כנגד המזרן. בזווית העין ראיתי את המלכה יסמין מחייכת בזדוניות ונהנית מהשליטה של נועה עליי. היא גם עודדה ונתנה לה טיפים כיצד לשבור אותי עוד יותר ועודדה אותה לחנוק אותי בין שדייה. נועה הקשיבה ליסמין, התהפכה מהגב אל הבטן וניסתה ללפות את כפות ידיה סביב ראשי אך למזלי צפיתי את המהלך ושלחתי את שתי רגליים סביב צווארה של נועה בלפיתה מושלמת. תוך שנייה נעלתי את ראשה של נועה בין רגליי ובבת אחת כל ההבעה על פניה עברה משליטה למצוקה. לחצתי בחוזקה את רגליי כנגד ראשה והרגשתי את גופה מתפתל בין רגליי. לאט לאט גם הגלשתי את עצמי עוד ועוד למטה מקרב את פניה של נועה לאיבר המזדקר ושק האשכים שכבר ציפה לפניה של נועה. נועה התחילה להפתל והפעילה את כל כוחה להשתחרר אך אני נאחזתיי בשארית כוחותיי. לאט לאט נועה התחילה להתעייף והרגשתי כיצד גופה הגדול והכבד מתחיל לשקוע למזרן באפיסת כוחות. הרגשתי את השבירה של נועה ותפסתי אותה בשערה בידי ודחפתי את ראשה הלפות עמוק לתוך האשכים המכוסים שלי מורח את פרצופה כנגדם משפיל אותה ומקניט אותה להריח ולהסניף. נועה שנאה כל רגע והתנגדה בכוח להשפלה אך בכל לחיצה שלי הרגשתי את הכניעה שלה מתקרבת. המשכתי ללחוץ ובמקביל גם התחלתי לתת לה סטירות חזקות על הישבן השמן והתפוח שלה. כל סטירה הקפיצה את נועה וגרמו לה לצעוק אך בקושי יכלו לשמוע את קולה כאשר ראשה עדיין כלוא בין רגליי וקולה מרטיט את אשכיי. בייאוש נועה דפקה על המזרון וסימנה לכניעתה ואני שחררתי ונעמדתי מעליה בפוזת ניצחון משפילה. הפכתי את נועה על גבה, היא התנשמה בכבדות והנחתי את רגלי היחפה על החזה המתנשף שלה. יסמין הפעילה את השעון והעניקה לי 3 דקות להשפיל את נועה. המראה של הגוף הענקי של נועה פרוס לרגליי העביר בי צמרמורת וכמעט שלא יכולתי לשלוט בעוררות שהייתה בי. הרגשתי דחף ענקי להשפיל את נועה ונעמדתי מעליה בפיסוק רגליים. נועה הישירה אליי מבט חושש מלמטה ובצדק כי אני בדיוק הורדתי את הטייטס והתיישבתי על השדיים שלה, תפסתי את שערה בידי ה, פיסקתי את רגליי והתיישבתי היישר על הפנים של נועה מענג עצמי עליה. התחלתי לגלוש על פניה הלוך ושוב מעניק לה טעימות וניחוחות היישר מהישבן והביצים שלי. לאחר כדקה ציוויתי על נועה להתחיל להסניף וללקק. נועה במבט מושפל מאד ניסתה להתנגד אך המלכה יסמין מיד ציוותה עליה להקשיב והלשון שלה מיד בצבצה החוצה כאשר אני רוכן עליה ומצמיד אותה היטב לתחת שלי. יסמין הודיעה לי שנשארה עוד חצי דקה והחלטתי לתת לנועה קצת טעם של עוד, התרוממתי מעליה, הרמתי אותה לישיבה והתחלתי לכפכף את האיבר הזקור שלי כנגד פניה ודחפתי אותה בחוזקה לפיה לאקט אוראלי קצר שישאיר טעם של עוד לסיבוב הבא. התחלתי לדחוף עצמי הלוך ושוב לתוך נועה אך המלכה יסמין קטעה והודיעה לי שהזמן נגמר. התעכבתי לשתי שניות וזה הספיק למלכה בכדי לבעוט בי בעוצמה באשכיי על חוסר הציות. קרסתי לרצפה בכאב עצום והתפלתי מכאבים אך את נועה שרק עתה סיימה השפלה נוראית זה ממש לא ענייו והמלכה יסמין עודדה אותה לכתוש אותי. נעמדה מעליי וסטרה לי בעוצמה אדירה אך אני עוד הייתי בכאבי אשכים נוראים ולא ידעתי היכן אני נמצא. חיפשתי להסדיר נשימה אך נועה לקחה צעד גדול, קיפצה באוויר והנחיתה את ירכה לרוחב גופי בחבטה אדירה שקיפלה אותי לשתיים. נאנקתי מכאבים וביקשתי מנועה רחמים אך היא כמובן שלא הייתה מעוניינת. נועה תפסה אותי בשערי והרימה אותי רק כדי לסטור לי שוב ושוב, המבט שלה התחיל להזכיר את המבט של המלכה יסמין והבנתי שהערתי את המפלצת משנתה. נועה בעטה בי לקרקע וקפצה עליי עם כל משקל לאורך גופי משטחת אותי כנגד המזרון. נועה המשיכה את הכתישה שלי המשיכה לקפוץ עליי שוב ושוב מועכת אותי ומתישה אותי לגמרי. הרגשתי את האוויר אוזל ממני וביקשתי רחמים מנועה אך היא רק סטרה בי שוב ושוב. נועה המשיכה לקפוץ עליי עד אשר נשכבתי דומם על המזרון. נועה הרימה אותי בשיערי ומרחה את פניי בתוך בית השחי המיוזע שלה מצווה עליי ללקק ולהסניף ואני צוויתי כמו עבד מושפל. נועה שחררה אותי מבית השחי ולפתה את ראשי בין שדיה הבשרניים. בבת אחת נשאב ממני מעט האוויר שעוד נותר בי ובשארית כוחותיי סימנתי את כניעתי על המזרון. יסמין העניקה לנועה את הפרס וציוותה עליי לנקום בי על הסיבוב הקודם. נועה ניגשה ישר לעניינים, הורידה את הטייטס הורודים ומיקמה את עצמה מעליי וציוותה עליי לפתוח פה גדול, צייתי בנימוס ונועה נפחה נפיחה איומה היישר לתוך פי ואפי. נועה הייתה בטירוף והתחילה לענג את עצמה על פרצופי באגרסיביות כותשת את הפרצוף שלי למזרון בפייסיטינג קדמי אכזרי מכריחה אותי ללקק את כל הזיעה שהצטברה לה במפשעה. לאחר כחצי דקה נועה הסתובבה ועברה לפייסיטינג אחורי עם הישבן שלה על פניי מעלים אותי בתוכו. התחת של נועה היה עצום והוא פשוט עטף את ראשי בקלות ונזל מכל עבר מונע ממני כל אוויר. נועה התענגה על עצמה והבטיחה לי שאם לא אציית כראוי תחרבן לי על הפנים העלובות שלי. תחושת המחנק וריח התחת המיוזע של נועה היו נוראיים והתחלתי להשתולל בניסיון להשתחרר מטופף על ישבנה בידיי. בתגובה נועה התחילה ממש לקפוץ למעלה ולמטה על ראשי באכזריות ממוטטת אותי לחלוטין. בסוף נועה שחררה מעט אך רק בכדי לקפל את רגליי לאחור. נועה התרוממה ממני מעט בכדי לקפל אותי עוד יותר עד אשר הזין שלי רכן מעט מעל פניי.התחלתי להריח מה נועה מבשלת אך לא היה לי כל סיכוי והיא דחפה את האיבר שלי כנגד פניי. נשארה לנועה עוד דקה והיא תכננה סצינת סיום מרהיבה, היא התחילה לעסות את איברי ביד אחת וביד השנייה דחפה אצבעות לתחת שלי ומרחה אותם על פניי. זאת הייתה פעם ראשונה בפוזיצה כזאת, מעולם לא הרגשתי כזה מיקס של השפלה ומשיכה יחד אך ידעתי היטב שאני לא רוצה שנועה תגמור לי על הפנים כפי שהיא מתכננת. נועה הזדרדזה והמשיכה לעסות ולחדור אליי אך הזמן נגמר בטרם הספיקה את זממה. יסמין הודיעה לנועה שהזמן נגמר אך לתדהמתי הודיעה לה שלמלכות יש זמן משל עצמן ושחררה צחוק ערמומי ואכזרי כאחד. בבת אחת יסמין הושיבה את הטייטס הצמודים שלה על פניי וריתקה אותי לקרקע. נועה המשיכה את העיסוי ועם הפייסיטינג של יסמין והעיסוי של נועה כבר הייתי על סף פיצוץ. יסמין התרוממה מעליי ונועה טופפה את הזין שלה היישר על אפי מצווה עליי ללקק ולהסניף. נועה התחילה לכפכף אותי שוב ושוב עד אשר לא יכולתי יותר וגמרתי לעצמי על הפנים כפי שנועה רצתה. סוף סוף נועה שחררה אותי ואני נשכבתי על הרצפה מושפל מאי פעם וכנוע לחלוטין. נועה נעמדה מעליי ומרחה בכף רגלה את הזרע על הפנים שלי וציוותה עליי ללקק. התנגדתי בכל כוחי אך יסמין ריתקה את ידיי והשאירה אותי חסר אונים. נועה מרחה את הכל על פניי ואני רציתי להקיא את נשמתי מרוב השפלה. אך נועה לא סיימה שם, היה לה עוד סיבוב בראש, והיא גררה אותי מתחת לספה בקצה המזרון. נועה התיישבה על הספה וממנה קפצה בקלילות ונחתה עם הישבן שלה על הפרצוף שלי מעלפת אותי תחת ישבנה. נועה התמקמה בדומיננטיות על פרצופי וספרה בקלילות עד 20 לקבע את ניצחונה הסופי. נועה שחררה אותי מעט והחלה לענג עצמה על פרצופי וציוותה עליי לקק את ערוותה. התחלתי ללקק ולענג עד אשר נועה גמרה ושחררה את מיציה על פניי. יסמין הודיעה שנועה היא המנצחת הגדולה של הערב ושעכשיו אני שלה למה שהיא תרצה. יסמין שהקפידה לצלם לכל אורך הערב הראתה לנועה תמונות מהסיבוב הראשון בו השפלתי אותה והכניסה לה כל מיני הצעות מגונות לראש. לאחר דקה של התייעצות והתאוששות הודיעה לי נועה בחגיגיות כי לסיבוב האחרון יהיה כוכב אורח.

המשך יבוא
    התגובה האהובה בשרשור