צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

SEX PARTY BISEX - המסיבה הכי גרועה ועלובה שהייתי בחיי-זהירות

המלכה הצוחקת
לפני 9 שנים • 12 באוק׳ 2014

SEX PARTY BISEX - המסיבה הכי גרועה ועלובה שהייתי בחיי-זהירות

המלכה הצוחקת • 12 באוק׳ 2014
הליין הזה נפתח כבר לפני שנה אבל רק אתמול יצא לי להגיע. צריך לנסות לא?
איזו טעות...
פשוט זוועה!
רק גברים. גברים וטרנסיות. הייתי האשה היחידה שם (בעצם היתה עוד אחת בפנים ועליה 5 גברים כמו זבובים.
(זה מה שקורה כשנותנים לגברים להיכנס לבד ולא רק כזוג)
אין לתאר את העליבות ששררה במקום. מין מחסן נטוש בלב פרדסים, מרוהט בריהוט שהושג כנראה במזבלה, והכל כזה עלוב ופתטי ומעורר רחמים.
במקום מסיבת מין יש כאן את הכיעור של המין ואת העליבות בהזדקקות לו וכמה נואש ונמוך ירדו אנשים... ממש עצוב.

אם הליין הזה מיועד רק לגברים וטרנסיות - שיתכבד ויכתוב כך. אבל שלא יציג עצמו במצג שווא של "תמהיל מעורב" ושטויות כאלו.

ניכר שזה ליין שכל מה שחשוב לו הוא כסף - על חשבון להיחשב כליין רציני ושמכבד את עצמו. כי כשביקשנו את כספנו בחזרה לאחר כעשר דקות שהיינו שם סורבנו נחרצות. תכלס היו צריכים להחזיר לנו כסף על עוגמת הנפש...

אז מה היה לנו פה? ליין שלוקח כסף מגברים נואשים שישלמו 200 ש"ח לכניסה ל"מסיבת מין" אפילו אם היא הדבר הכי עלוב בעולם. לכבד את קהל הלקוחות? לבנות את עצמם כליין רציני ומכובד? את זה תחפשו בליינים אחרים...

אם עזרתי אפילו לנפש אחת להימנע מלהגיע לזוועה הזו - הצלתי עולם מלא.
פשוט אישה​(נשלטת){Corleone}
לפני 9 שנים • 13 באוק׳ 2014

אני חייבת להודות ...

נראה היה שזו הולכת להיות מסיבה ממש חביבה ...
גם אנחנו כמעט התפתינו להגיע ואף נרשמנו ..
אך מאחר והאינטואיציות הנשיות שלי קצת צעקו לי בראש שזו עלולה להיות מסיבה קצת מידי ספוקית

( אפילו הרחקנו לכת וכבר הסרטנו בראש תסריט מחריד ואימתי על מי יקבל את פנינו בכניסה ..)

מודים לך על שאוששת את מחשבותינו ועל שמנעת מאיתנו לנסות את הפעם הבאה שתתקיים כזו מסיבה
כי כבר חיכינו לזה/ו שתספר לנו איך היה ... חששנו שמא פספסנו את אחת המסיבות אם לא ה- מסיבה

מודים לך מקרב לב (:

בעלי ואני .
המלכה הצוחקת
לפני 9 שנים • 15 באוק׳ 2014

מעולה!

המלכה הצוחקת • 15 באוק׳ 2014
פשוט אישה - שמחה שיכולתי לעזור לך ולבעלך. הלוואי שהיתה מי שמזהירה אותנו לפני שבזבזנו זמן, כסף ואת שפיותנו על הבעעע הזה שקורא לעצמו מסיבה.

זה באמת מקום מזעזע, ושומרת נפשה תרחק.

מקווה להתראות במסיבות אחרות (הייתי כותבת "טובות יותר", אבל כל דבר הוא יותר טוב מזה. מסיבת בת מצווה בבנגלדש, מסיבת עכברושים בביוב וכן הלאה...)
firex
לפני 9 שנים • 16 באוק׳ 2014

חשבתי לנשים וזוגות בחינם

firex • 16 באוק׳ 2014
במודעה כתבו שנשים וזוגות בחינם, אז מדוע שילמתם ??
המלכה הצוחקת
לפני 9 שנים • 16 באוק׳ 2014

למה שילמנו? באמת למה שילמנו???

המלכה הצוחקת • 16 באוק׳ 2014
זה בגלל שמנהלי הליין הפכו כנראה לממש ממש נואשים: במסיבה שאנחנו היינו בה זה היה נשים חינם, גברים 200₪ וזוגות 100₪
כאמור במסיבה זו היו רק 2 נשים, מלא גברים נואשים ועלובים ( שהתחילו למצוץ אחד לשני כי לא היה שום אלטרנטיבה אחרת בסביבה... ולאו דווקא בגלל שהם הומואים) ועוד כ5 טרנסיות.
חשבו וחשבו מנהלי הליין הגרועים הללו על פתרון לבעיה: איך לגרום ליותר נשים להגיע למסיבות? הרי נשים נכנסות חינם!
אז מה הרעיון שהם עלו עליו? לשכנע גברים לצוות אליהם איזו אשה על מנת להוזיל עלויות! הם מוכנים לספוג אובדן הכנסה על גבר העיקר שיביא עמו אשה וזה מה שיקפיץ את הליין...

כמובן שהם טועים טעות מרה וחמורה..
מה שצריך לעשות כדי שנשים יגיעו זה פשוט להפוך את המקום ליותר בטוח ונעים לנשים. כלומר להפסיק להכניס גברים בודדים. זה כזה בסיסי שאני ממש לא מבינה איך הם מפספסים את זה
בעצם אני מבינה למה: כי הם חוששים להפסיד את כמה אלפי השקלים שמכניסים להם אותם גברים בודדים ונואשים. ובגלל בצע כסף הם דופקים את הליין שלהם עצמם. (ואני בכלל לא מדברת על המקום המכוער והלא אסטתי, המוסיקה הגרועה והעיצוב הדוחה)
ומילה לאותם גברים אומללים שמשלמים 200₪ בשביל למצוץ זין במחסן מוזנח. לכו לגן העצמאות ותמצצו זין בחינם!!
מתלבשת
לפני 9 שנים • 17 באוק׳ 2014

תיכף תשאלי למה לא היה שם גם מופע ארנבות וקירקס - תגובותי לכך

מתלבשת • 17 באוק׳ 2014
יש המון מסיבות בעיר לחילופי זוגות , ואף באותו מקום שהיית - יש ליינים מיוחדים לזוגות.

הליין שהיית - ה"דגל" שלו זה המתלבשות והטרנסיות.

מי שרוצה כוסיות נשים מלידה בלבד - מוזמן לצאת לכל פאב בעיר.

ייתכן והיית בערב חלש, הערב מוגר קודם כל לטרנסיות, דו מיניים, ואח"כ גם זוגות בכיף ונשים.

מי שחיפש לבוא לערב זוגות בלבד - זה לא תאור הערב וממש "מדהים" שהוא התאכזב.

לגבי המיקום ה"מרוחק והמבודד" - יש כאלה שבדיוק באים לשם כי זה יתרון המקום ,לא במרכז תל אביב , ולא שיראו אותם כי הם דיסקרטים ,מדור באחד המקומות הכי דיסקרטיים שקיימים.

ולגבי "פשוט אישה" מה שרשמת
" אפילו הרחקנו לכת וכבר הסרטנו בראש תסריט מחריד ואימתי על מי יקבל את פנינו בכניסה ..) "

לא - אף "דבר" ספוקי לא יקבל את פניכם בכניסה , מדובר באנשים ,והמארגנים שלומי ויפית הם מהאנשים הכי מקסימים ופתוחים שיש , ואם אתה לא פתוחים לדברים שונים - אז מלכתחילה למה אתם מתעניינים בזה.

מי שמחפש ליין של שולטים שולטות ונילי (יעני גברים נשים) לכו לדאנג'ן ...

אתם לא יכולים לבוא למסיבה שהיא ליין שמכיל ומקבל טרנסיות וגברים (ונשים) שאוהבים אותן בעיקר (וגם את כל השאר) ולהתלונן שזה ליין שיש בו טרנסיות .. או שהרוב לא זוגות מיינסטרימים גברים ונשים .

ושוב - שום "מפלצת" לא תקבל את פניכם בכניסה , כמו ששום "מפלצת" לא מקבלת את כניסת ה"סוטים" של הדאנג'ן.

בברכה והזמנה לכל הפתוחים והנחמדים שירצו לבוא להנות ויש עשרות כאלה.
gangbangbisex69

תגובה למגיבים המלכה הצוחקת, פשוט אישה ומתלבשת וכל מי שסקרן

gangbangbisex69 • 17 באוק׳ 2014
הליין קיים כבר שנה והרים על ראשו את נס הסובלנות.
מטרת הליין לקבל את כל האנשים ולחבק את כל המתלבשות , טרנסיות, גברים דו מיניים, נשים וזוגות שבעניין, וכך גם מופיע אצלינו בפרסום.
היו אצלינו סאבים, מלכות,גברים עם טיטולים, אנשים מחוייטים, עבדים ושפחות, סשנים שלמים עם מלכות ואדונים.
כל מי שמחפש משהו שונה, ורוצה להגשים את הסודות הכמוסים.
המקום מקבל את כולם בלי קוד לבוש ובלי לסמן אף אחד, כל מי שרוצה להתנסות מוזמן בברכה.
לגביי המיקום, המיקום נבחר בקפידה הרחק מאור הזרקורים, במטרה מוגדרת ומובהקת לתת דרור ללא חשש לכל אחד ואחד מאיתנו.
המיקום אינו מזוהה עם הקהילה, והליין הינו ליין דיסקרטי.
באירועים שלנו יש בר ו2 אלכוהול לכל אדם ואירוח וכיבוד שלנו,
יש מופע של רקדניות אקזוטיות, ובמסיבה הקודמת שהגיע זו שקורא לעצמה המלכה הצוחקת היה מופע גם של רקדנית בטן ובר סושי מפנק
וכמה הכל עלה 100 שח לזוג, שאפילו אינו מכסה את ההוצאות.
אז אנחנו לא בסדר שאנחנו מפרגנים למתלבשות, קרוסיות ונשים????
וזה שמצאנו מקום לגברים דו מיניים וזוגות שנמצאים בקטע,
והכי חשוב זה שמצאנו מיקום ספר דיסקרטי שבו אף אחד לא יכול לראות אותך נכנס או יוצא, זה חוסר התחשבות?
מזל שיש הרבה מועדונים ככה שלא תצטרכי חס ושלום להגיע אלינו בשנית.
ולהחזרת הכסף :נכנסתם כזוג וישבתם על הבר מעל חצי שעה, נהניתם מהמופע ומהאוירה ואולי אף מהכיבוד והבר. ואכן שיצאתם ביקשתם את ה100 שח בחזרה והסברתי לכם שלא ניתן.
ואז הבטחתם שתלכלכו עליינו בפורום , ותשמיצו את הליין.
אז אני שמח שהורדתם את זה מהלב וקימתם את שהבטחתם.אנו נמשיך עדיין לכבד את השונה, ולקבל את כל מי שרוצה להגיע אלינו באהבה.ואגב לידיעתך היו כאלה שבעבר נכנסו ומיד יצאו והחזרנו להם את מלוא כספם, הרי אין אנו מחפשים לקוחות שהליין שלנו אינו מתאים להם , אבל לא אחרי כל כך הרבה זמן ישיבה על הבר.
ולך פשוט אישה ,נשמח לארח אתכם תמיד, חבל שדעותיכם מוסטות בגלל מקרה אחד ,אבל שוב לשיקולכם.
ולך מתלבשת יקירה אני יותר משמח שהליין הזה נועד קודם כל בשבילכם, על אפם וחמתם של כל המתנגדים. אז נברך אתכם לבת שלום אותך המלכה הצוחקת, אותך םשוט אישה אותך מתלבשת יקרה ואת כל החברים שלנו כאן ובשאר המקומות, שממשיכים להגיע ללין המחבק והאוהב
שלומי ויפית
    התגובה האהובה בשרשור
פשוט אישה​(נשלטת){Corleone}

אין לי בעיה עם כל מה או מי ששונה ממני

נהפוכו ...
אני מקבלת כל אדם באשר הוא.

ויש לי חברים ומכרים מכל המינים והסוגים

יחד עם זאת בעלי ואני לא מכירים שום ליין אחר כרגע ... מלבד הדאנג׳ן
וכן , רצינו לחוות עוד מסיבות ומקומות אחרים ושונים
להכיר עוד אנשים ומרקמים שונים ...

ומניסיון העבר שלי יש את כל הסיבות להיות חשדנית למקום או מסיבה שלא מוכרת לי

ומאחר וחיפשנו פידבקים לאותן מסיבות של אותו ליין ומעבר לפידבק השלילי של המלכה לא מצאתי אחרים
הסקתי ( אולי מהר מידיי לא יודעת ) שאכן היינו מגיעים ומתבאסים כנראה

מתנצלת אם מישהו נפגע מדבריי הם נאמרו בחצי הומור שכזה ... למרות שבאמת חששנו ממה יהיה באם נגיע .. שבת שלום .
מתלבשת

עכשיו גם כשברור שמדובר פה

מתלבשת • 17 באוק׳ 2014
עכשיו גם כשברור שמדובר פה בעניין של "נקמה אישית" של זוג שדרש חצי מכספו בחזרה ולא קיבל - אז בכלל ברור באילו אנשים מדובר.

ול"פשוט אישה"... מה החשש להגיע לליין שכזה בעצם ?
שתגלי שהשירותים שם לא נקיים ? (אז קמים ועוזבים).
בתור משתתפת קבועה בליין אני יכולה להגיד שגם אם הוא לא לטעם של כולם, מדובר במקום שהוא בדיוק כמו הפרסום שלו , במיוחד לכל מי שמחפש להכיר את הדברים השונים שקשה להכיר במקומות אחרים בארץ.
זה די משעשע , כמו שתחשבי שזה משעשע שיש אנשים רבים ששנים מתים ללכת לדאנג'ן וחוששים (כאילו שיחטפו אותם שם בחבלים ויצליפו בהם לעיני כולם ,אבל יש אנשים רבים בישראל שחוששים מזה icon_smile.gif

מקסימום אולי תרוויחו icon_smile.gif

וההודעה של שלומי מראה את האופי הסובלני והאמיתי של שלומי ויפית ואת הרוח שהם מביאים למסיבה .
gangbangbisex69

תגובות בעניין המסיבה

gangbangbisex69 • 17 באוק׳ 2014
שוב שבת שלום
אנו מבקשים לא להגיב בעניין המסיבה,
רצון אדם כבודו, והדבר המרכזי בתפיסת עולמינו, ועליו בנוי הליין שלנו זה סבלנות וקבלת האחר.
מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה למישהו מהתגובות בשרשור.
שוב בברכת סובלנות וקבלת האחר שבת שלום לכולם
אוהבים שלומי ויפית