שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזמנה לסשן ראשון אצל מלכה בחשיכה

CanU
לפני 9 שנים • 22 בנוב׳ 2014

דווקא

CanU • 22 בנוב׳ 2014
אני דווקא התנסתי בזה.

סומך ממש על תחושות הבטן, בינתיים הן עושות עבודה טובה.

היה די מדהים, שונה, טרנספומטיבי, שעתיים בכיסוי עיניים, בלי לדעת איך היא נראית, וגם לא ראיתי תמונה.

קיצוני אולי, מסוכן אולי, אולי זה חלק מהעניין.

מיוחד ממש.
המלט
לפני 9 שנים • 23 בנוב׳ 2014

Re: דווקא

המלט • 23 בנוב׳ 2014
CanU כתב/ה:
אני דווקא התנסתי בזה.

סומך ממש על תחושות הבטן, בינתיים הן עושות עבודה טובה.

היה די מדהים, שונה, טרנספומטיבי, שעתיים בכיסוי עיניים, בלי לדעת איך היא נראית, וגם לא ראיתי תמונה.

קיצוני אולי, מסוכן אולי, אולי זה חלק מהעניין.

מיוחד ממש.

מה זה ״טרנספומטיבי״?
Citizen​(שולט)
לפני 9 שנים • 27 בנוב׳ 2014
Citizen​(שולט) • 27 בנוב׳ 2014
הייתי בחוויה דומה
אם כי סיטואציה קצת שונה
נפגשנו בצימר כשעיני עצומות
מבלי שהחלפנו תמונות כלל וכלל
ורק בסוף הסשן ראיתי אותה
זו היתה חוייה עוצמתית מאין כמותה
ואני חייב לציין שעד היום כשאני נוסע באזור אני חושב עליה . . .
כמובן שזה קרה לאחר שיחות ארוכות והיכרות מקדימה אם כי לא פיזית !
אז דעתי היא שתסמכו על האינטואיציות שלכם !
וכמובן לשמור על כללי הבטיחות המרביים . . .
Dirtboy
לפני 9 שנים • 25 בדצמ׳ 2014
Dirtboy • 25 בדצמ׳ 2014
וואלה כן אם היא נשמעת סקסית
ומדברת לעניין.מה יכול להיותicon_smile.gif
המאלף השולט בעבד​(שולט)
לפני 9 שנים • 26 בדצמ׳ 2014

עשיתי משהו דומה

עשיתי משהו דומה עם עבד ששירת אותי - הוא נכנס עם הגב לבית בלי לראות אותי ומיד שמתי לו את כיסוי העיניים. לא קדמה הכרות וירטואלית ארוכה במיוחד למפגש - משהו כמו שבועיים או שלושה של שיחות בסקייפ. החלפנו תמונות (בלי מצלמה)

אני לא חושב שיש פה סיכון מיוחד. אם אותה מלכה הייתה מדליקה את האור לכמה דקות זה היה משנה משהו? בלאו הכי אם יש לה אקדח או כוונת זדון אחרת והאור נכבה היא יכולה לממש את כוונתה הזדונית. לכן, אין שום בטיחות בהדלקת האור לפרק זמן קצר. זה סתם הורס את החוויה. בכל סשן שהעבד אזוק גם אם האור דולק הוא נתון לשליטתו המוחלטת של השולט ואין שום דבר שאפשר לעשות. פשוט צריך לסמוך על התחושות המקדימות. אפילו מספר פגישות מקדימות בבית קפה לא יכולות לחשוף כוונות זדון, אם במקרה ישנן כאלה. מהכרותי את התחום, זדון פלילי נדיר מאוד ולא סביר שיקרה משהו מהמעשים המתוארים.
Ddoctor
לפני 9 שנים • 31 בדצמ׳ 2014

תשקול שנית. לך תדע מי ה"אישה" הזאת.

Ddoctor • 31 בדצמ׳ 2014
תשקול שנית. לך תדע מי ה"אישה" הזאת.
ziza
לפני 9 שנים • 1 בינו׳ 2015

אני אהיה בטוחה שהיא לא לבד

ziza • 1 בינו׳ 2015
ושיש איתה מישהו או כמה אנשים. בשבילי זה יהפוך את הארוע למפחיד מאוד.
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 9 שנים • 2 בינו׳ 2015

Re: אני אהיה בטוחה שהיא לא לבד

מעריץ גאה​(נשלט) • 2 בינו׳ 2015
ziza כתב/ה:
ושיש איתה מישהו או כמה אנשים. בשבילי זה יהפוך את הארוע למפחיד מאוד.

תראי הכל יכול להיות , אבל מה יכול להיות במקרה הגרוע אם יש אצלה מישהו מסתתר? שוד? לא טיפש חושב על הכל והשארתי תארנק ברכב .

תודה על התגובות של השאר. אך נדמה לי כי חלק גדול מהתגובות שכן היה זורם עם הסיטואציה , זה קל להגיד כשאתה לא באמת בסיטואציה נמצא, ייתכן ואתם עונים ממקום חרמני ולוקחים תפנטזיה והדמיון לאן שאתם רוצים. אבל לו נניח במצב שאתם קשורים הייתם באיזה שלב מגניבים מבט וקולטים שהיא רחוק מאד מטעמכם האישי , הייתם מצטערים .
אני בעד מתח ואווירה מתסיסת אדרנלין וריגוש, אך די לא אחראי בעיניי בסיטואציה שעוד לא נפגשתם פיסית באור יום או מנורה וראיתם וחשתם אחד את השנייה ודיברתם על דברים ותאמתם ציפיות וגבולות ורק אז לזרום. אבל יש מי שאוהב לחיות על הקצה ולהסתכן והטוב בעיניו יעשה.