לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הדאנג'ן-מבט מבפנים

slave for ever​(נשלט)
לפני 9 שנים • 17 באוק׳ 2014

מועדון הדאנג'ן-מבט מבפנים

slave for ever​(נשלט) • 17 באוק׳ 2014
זה מתחיל בשמלות עור צמודות, הצלפות בישבן וליקוק כפות רגליים, ממשיך עם קשירות, הצלפות וטפטוף חלב של נר על הפטמות, ונגמר בדברים נועזים הרבה יותר – כל עוד באים עם ראש פתוח ומצייתים לחוקים. לרגל 12 שנים לדאנג'ן, יריב פלג ונאוה מרקו נכנסו לבדוק את מועדון הסאדו-מאזו המפורסם בישראל, הסתכלו בלי בושה ואפילו הצליחו ליהנות מהאווירה

http://mobile.mako.co.il/men-sex/Article-573b8cdd1d40941006.htm?utm_source=Facebook&utm_medium=MenPage&utm_campaign=OngoingActivity&Partner=FacebookMen
כאבי גדילה

מאקו? באמת? - המצולמים ידעו שיחשפו באתר ונילי?

כאבי גדילה • 17 באוק׳ 2014
חשבתי שאסור לצלם בדאנג'ן?
האנשים שצולמו ידעו שיופיעו במאקו???
אתר ונילי, שיחשפו ככה?
the rain song
the rain song • 17 באוק׳ 2014
אני מפרגנת. באמת.
אבל הבדסמ מצטייר בכתבה בעיקר כמקצוע
ומהמשפט -הגברים כאן מבינים מה זה "לא"- צחקתי בקול.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 9 שנים • 1 בנוב׳ 2014

ותשובה עניינית של הדנג'ן?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 1 בנוב׳ 2014
slave for ever כתב/ה:
התמונות צולמו בידי הצלמת של הדאנג'ן.

האם אנשים שהגיעו לדנג'ן ידעו מראש או לפחות לפני התשלום בכניסה שבאותו יום יש ביקור של עיתונאים?

האם כל מי שצולמו נתנו את הסכמתם?

ומה היה קורה לגננת של ילדי אחד/ת העיתונאים אם היא היתה מגיעה באותו יום לדנג'ן?

icon_twisted.gif
    התגובה האהובה בשרשור
A v​(שולט)
לפני 9 שנים • 1 בנוב׳ 2014
A v​(שולט) • 1 בנוב׳ 2014
לעניות דעתי

והצצתי לרגע בתמונות. מי שרואים ברור שם נתן הסכמתו.

יש דמויות מטושטשות בכוונה.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 9 שנים • 2 בנוב׳ 2014

Re: ותשובה עניינית של הדנג'ן?

קטסטרופה{Adonai} • 2 בנוב׳ 2014
Dan_Kap כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
התמונות צולמו בידי הצלמת של הדאנג'ן.

האם אנשים שהגיעו לדנג'ן ידעו מראש או לפחות לפני התשלום בכניסה שבאותו יום יש ביקור של עיתונאים?

האם כל מי שצולמו נתנו את הסכמתם?

ומה היה קורה לגננת של ילדי אחד/ת העיתונאים אם היא היתה מגיעה באותו יום לדנג'ן?

icon_twisted.gif

זה ממש "מעניין" אותך, נכון?

אני אענה לך בתור מבלה שם.
א. מה אכפת לי בכלל אם יש עיתונאים שם או לא? מה אכפת לאחרים בכלל? ואם אכפת, איך הבעלים יכול א. לדעת בכלל אם באים עיתונאים מבלי להודיע מראש ו-ב. נניח שמודיעים מראש כמו שאני יכול להבין מהכתבה הנ"ל, אתה לא ממש מצפה להודיע לכל אחד שיש שם עיתונאים מלבד ליידע את אלה שמיועדים לצילום?

נראה לכם שעמוס וגיא, עם כל הניסיון שלהם יתירו בכלל למישהו לצלם שם בלא יודעין?

מר קאפ, אם היית מבלה שם היית יודע שכל אלה שצולמו רובם המכריע או עובד שם או/ו שם זין ענק אם יצלמו אותו או לא.
לו היית מבקר בפייסבוק של הדנג'ן או באתר שלהם היית רואה בדיוק את אותם מצולמים מהכתבה ואם לא תראה, הייה בטוח שהכל נעשה בהסכמה עם האחרים.

בקשר ל"גננת" אתה חייב להבין, לא כל מי שבקהילה מתבייש מעצמו או במה שהוא עושה, כמוך, ולא כל אחד מתחבא בבית ומוצא נחמה במקלדת שאולי תניב לו הכרה בבושה שהוא חש מעצמו, במה שהוא עושה ואיך הוא מבלה.

אגב, גם ה"גננת" האמורה הצטלמה שם בהסכמה...
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 9 שנים • 13 בנוב׳ 2014

אני שמח שהדובר של הדנג'ן התייצב

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 13 בנוב׳ 2014
אולי באותה הזדמנות תספר לנו כיצד עמוס וגיא עוזרים למורה שפוטרה בעקבות הצילום שלה בדנג'ן כמי שהדריכה במסגרת עוד ניסיון של הדנג'ן לפרסם את עצמו?

icon_evil.gif
קטסטרופה{Adonai}

Re: אני שמח שהדובר של הדנג'ן התייצב

קטסטרופה{Adonai} • 13 בנוב׳ 2014
Dan_Kap כתב/ה:
אולי באותה הזדמנות תספר לנו כיצד עמוס וגיא עוזרים למורה שפוטרה בעקבות הצילום שלה בדנג'ן כמי שהדריכה במסגרת עוד ניסיון של הדנג'ן לפרסם את עצמו?

icon_evil.gif

עיניים שלי,
אני לא יכול לספר כי אני לא יודע.
אני כן יכול להגיד שהיא עשתה את זה מרצון ובהכרה מלאה של הסיכונים בכך וכן בהסכמה מלאה.
מה שעוד אני יכול לספר לך שראיתי אותה עוד מספר פעמים אחרי המקרה שהיא "נתפסה" כך שאני מעריך שהכל הסתדר בסוף.

אשמח לענות לך על כל שאלה, הזויה וקנטרנית ככל שתהיה.

תעשה חיים ואל תשכח דבר אחד:
בדסמ זה לא פשע, אז תפסיק לפחד.
Winner​(מתחלפת)

Re: אני שמח שהדובר של הדנג'ן התייצב

Winner​(מתחלפת) • 13 בנוב׳ 2014
Dan_Kap כתב/ה:

icon_evil.gif

אני אענה לך. לא רק שלא עזרו גם הפנו לה עורף והשיא היה שלא עצרו עיתונאי שעובד איתם ורצה להמשיך להכפיש אותה בטלוויזיה ורק צו של המחוזי שהוציאה עצר את ההתעללות בה.
וכן היא ממשיכה לבלות בדנגן לעיתים לא קרובות כי היא אוהבת את הסצינה ויש לה חברים שם.