שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארבעה מאסטרים על כל שפחה

mapofthesoul
לפני 9 שנים • 31 באוק׳ 2014

ארבעה מאסטרים על כל שפחה

mapofthesoul • 31 באוק׳ 2014
יצא לי לקרוא לא מזמן מחקר שנערך בגרמניה שקרוב לשמונים אחוז מהנשים שהאוריינטציה המינית שלהם היא נשלטת נמצאות עמוק עמוק בארון. זאת אומרת, הן לא יענו למודעה באתר הכרויות של בדסמ ובטח לא ילכו לאירועים ציבוריים של בדסמ. שמונים אחוז מהנשלטות לא ידברו אף פעם על עולם הפנטזיות שלהן עם בן הזוג או שהן יפתחו אותו רק עם גבר שהן כבר אוהבות ובוטחות בו שהוא יזרום. רוב הנשאלות נימקו את זה בפחד פיזי לשלומן ופחד מתדמית חברתית שתידבק בהן.
חבל לי על השמונים האחוז האלה.... ובהנחה שבוא ננגיד גם עשרים אחוז מהגברים לא יעשו כלום עם פנטזיות השליטה שלהם זה משאיר לנו יחס של ארבעה מאסטרים על כל שפחה.
אז מי פה באמת שולט? icon_rolleyes.gif
קניבל רגשות
לפני 9 שנים • 31 באוק׳ 2014
קניבל רגשות • 31 באוק׳ 2014
לשאלתך, שולט הוא מי שמשחרר אדם אחר לחופשי.
בכל מקרה... אני מאוד מסכים עם המאמר. נוכחתי לדעת שיותר קל להיות במערכת יחסים רגילה ומשם להמשיך לבדס"מ מאשר הפוך או רק בדס"מ.
Discipline
לפני 9 שנים • 2 בנוב׳ 2014

Re: ארבעה מאסטרים על כל שפחה

Discipline • 2 בנוב׳ 2014
mapofthesoul כתב/ה:
י זה משאיר לנו יחס של ארבעה מאסטרים על כל שפחה.

לא, זה משאיר לנו יחס של ארבעה גברים לכל שפחה.

ממחקר שנערך בין בנות הכלוב התגלה שאכן שמונים אחוז מהגברים חובבי השליטה רוצים לממש את הפנטזיה שלהם אבל מתוכם רק חלק קטן באמת עומדים בסטנדרט ה"שולט" שהן רוצות ומפנטזות שייקח אותן.

לכן יש לומר :

יש ארבעה גברים מריירים על כל שיפחה,
אבל יש ארבע שפחות מריירות על כל מאסטר.

אז מי באמת שולט ?
    התגובה האהובה בשרשור
opiate​(שולט)
לפני 9 שנים • 2 בנוב׳ 2014
opiate​(שולט) • 2 בנוב׳ 2014
תרדים מצחיקים, אין שום קשר בין ה'מחקר' שקרא לשאלה ששאל
mapofthesoul
לפני 9 שנים • 3 בנוב׳ 2014

mapofthesoul • 3 בנוב׳ 2014
Discipline כתב/ה:
mapofthesoul כתב/ה:

ממחקר שנערך בין בנות הכלוב התגלה שאכן שמונים אחוז מהגברים חובבי השליטה רוצים לממש את הפנטזיה שלהם אבל מתוכם רק חלק קטן באמת עומדים בסטנדרט ה"שולט" שהן רוצות ומפנטזות שייקח אותן.

לכן יש לומר :

אז מי באמת שולט ?

אל תגזים. זה לא כזה סיפור להיות מאסטר. זה בטח הרבה יותר קל מלהיות שפחה. גם אין דבר כזה סוג אחד של מאסטר כמו שאין סוג אחד של מאהב. לכל שפחה יש אופי אחר, אחת מחפשת את הטיפוס האבהי והמטפל מעבר לשליטה הפיזית ואחת מחפשת את החתיך והמ"גבר גבר" השתלטן. ובכלל מה זה מאסטר? בסך הכל תואר שבן אדם מדביק לעצמו. ידידה מהתחום אמרה לי פעם "שאם אתה רוצה לדעת כמה מאסטר הוא חסר ביטחון תבדוק כמה תארים ומחמאות הוא מייחס לעצמו בפרופיל או בהודעות"
אם באמת יש ארבע שפחות מריירות על כל מאסטר איך זה שבפורום "הבנים על הבנות" יש מעל שמונים אלף הודעות? זה פאקינג הפורום הכי גדול בקהילת הבדסמ בישראל. למה מאסטרים מתאמצים כל כך קשה למצוא שפחה?
אבא שלי לימד אותי שגברים צריכים לחזר אחרי הבחורות שלהן ולא להיפך. זה נכון גם לעולם הבדסמ.
וכשאני מחזר אני תמיד איפשהו יודע שלבחורה בצד השני יש פי ארבע יותר אופציות ממני. זה פשוט להסתכל למציאות בעיניים. נשים בפורום הזה הן יהלומים יקרי ערך ואנחנו הלכאורה מאסטרים, כורי יהלומים שעובדים קשה. אני חושב שלפחות ברמה מסויימת אתה חייב להודות שזה מעביר להן חלק גדול מהשליטה.
mapofthesoul

mapofthesoul • 3 בנוב׳ 2014
Discipline כתב/ה:
mapofthesoul כתב/ה:

לכן יש לומר :

אז מי באמת שולט ?

אל תגזים. זה לא כזה סיפור להיות מאסטר. זה בטח הרבה יותר קל מלהיות שפחה. גם אין דבר כזה סוג אחד של מאסטר כמו שאין סוג אחד של מאהב. לכל שפחה יש אופי אחר, אחת מחפשת את הטיפוס האבהי והמטפל מעבר לשליטה הפיזית ואחת מחפשת את החתיך וה"גבר גבר" השתלטן. ובכלל מה זה מאסטר? בסך הכל תואר שבן אדם מדביק לעצמו. ידידה מהתחום אמרה לי פעם "שאם אתה רוצה לדעת כמה מאסטר הוא חסר ביטחון תבדוק כמה תארים ומחמאות הוא מייחס לעצמו בפרופיל או בהודעות"
אם באמת יש ארבע שפחות מריירות על כל מאסטר איך זה שבפורום "הבנים על הבנות" יש מעל שמונים אלף הודעות? זה פאקינג הפורום הכי גדול בקהילת הבדסמ בישראל. למה מאסטרים מתאמצים כל כך קשה למצוא שפחה?
אבא שלי לימד אותי שגברים צריכים לחזר אחרי הבחורות שלהן ולא להיפך. זה נכון גם לעולם הבדסמ וזה גם די כיף.
וכשאני מחזר אני תמיד איפשהו יודע שלבחורה בצד השני יש פי ארבע יותר אופציות ממני. זה פשוט להסתכל למציאות בעיניים. נשים בפורום הזה הן יהלומים יקרי ערך ואנחנו הלכאורה מאסטרים, כורי יהלומים שעובדים קשה. אני חושב שלפחות ברמה מסויימת אתה חייב להודות שזה מעביר להן חלק גדול מהשליטה.
Discipline

Discipline • 3 בנוב׳ 2014
mapofthesoul כתב/ה:
Discipline כתב/ה:
mapofthesoul כתב/ה:

לכן יש לומר :

אז מי באמת שולט ?

אל תגזים. זה לא כזה סיפור להיות מאסטר. זה בטח הרבה יותר קל מלהיות שפחה. גם אין דבר כזה סוג אחד של מאסטר כמו שאין סוג אחד של מאהב. לכל שפחה יש אופי אחר, אחת מחפשת את הטיפוס האבהי והמטפל מעבר לשליטה הפיזית ואחת מחפשת את החתיך וה"גבר גבר" השתלטן. ובכלל מה זה מאסטר? בסך הכל תואר שבן אדם מדביק לעצמו. ידידה מהתחום אמרה לי פעם "שאם אתה רוצה לדעת כמה מאסטר הוא חסר ביטחון תבדוק כמה תארים ומחמאות הוא מייחס לעצמו בפרופיל או בהודעות"
אבא שלי לימד אותי שגברים צריכים לחזר אחרי הבחורות שלהן ולא להיפך. זה נכון גם לעולם הבדסמ וזה גם די כיף.

אם תשים לב לפרופילים של הבנות כאן תגלה נתון מאוד מעניין - למרות ההיצע העודף של הגברים - רובן המכריע לא משוייכות.

נכון שיש כאן הרבה יותר גברים מנשים אבל בפועל מרבית הבחורות עדיין לא משוייכות מהסיבה הפשוטה שהן מחפשות משהו מאוד ספיציפי וקשיח (תרתי משמע) שמרבית הגברים כאן כנראה לא בנוי לספק.
לכן, אתה לא צריך להיות מודאג מהתחרות הגברית כאן אלא מהשאלה האם אתה נופל בהגדרה שלהן ל"מאסטר ושולט" או לא.

(זה קצת כמו בבית הספר ש 90% מהבנות חושקות במלך/חתיך הכיתה ובהנחה שהוא לא יפתח הרמון (כן, אני יודע שכאן מותר לפתוח ; ) רק אחת תזכה לקבל את מבוקשה).
mapofthesoul
לפני 9 שנים • 4 בנוב׳ 2014

רוב הנשים בכלוב לא משוייכות כי...

mapofthesoul • 4 בנוב׳ 2014
הכלוב הוא אתר של תוכן ולא של היכרויות. נשים הן צרכניות כבדות של תוכן סקסואלי כתוב. וזאת גם הסיבה שטרילוגיית חמישים גוונים הפכה לנמכרת ביותר בעולם וגם בישראל. נשים צורכות מילים כמו שרוב הגברים צורכים פורנו. כשהן נכנסות לכלוב אין להן מטרה מוגדרת כמו לגברים, להכיר מישהו או לממש פנטזיה. הן קוראות וסופגות וחיות לפי התחושות והלב.
mapofthesoul

רוב הנשים בכלוב לא משוייכות כי...

mapofthesoul • 4 בנוב׳ 2014
הכלוב הוא אתר של תוכן ולא של היכרויות. נשים הן צרכניות כבדות של תוכן סקסואלי כתוב. וזאת גם הסיבה שטרילוגיית חמישים גוונים הפכה לנמכרת ביותר בעולם וגם בישראל. נשים צורכות מילים כמו שרוב הגברים צורכים פורנו. כשהן נכנסות לכלוב אין להן מטרה מוגדרת כמו לגברים, להכיר מישהו או לממש פנטזיה. הן קוראות וסופגות וחיות לפי התחושות והלב.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 4 בנוב׳ 2014
אם כבר מתעסקים בסטטיסטיקות ויחסים,
יש למישהו כח וזמן לבדוק
מה אחוז השולטים הנשואים מבין סהכ השולטים
לעומת אחוז הנשלטות הנשואות?

יש לי הרגשה שמסתובבים פה יותר גברים מנשים
ויותר נשואים מנשואות
אולי זה מסביר למה אין הרבה שידוכים
רווקות מחפשות בן זוג ולא מאהב