צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכתב פתוח לדום חדש

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 26 בפבר׳ 2004

מכתב פתוח לדום חדש

לאחרונה שמתי לב שכמה דומים חדשים בסצנה או חדשים באתר כתבו משהו בפורומים, ועוררו עליהם הרבה ביקורת. לאור זאת עלה במוחי רעיון. בנות, אולי תנסו לכתוב פה מעין מכתב פתוח לדום החדש (חדש בכלל או חדש בקהילה)...

המכתב יכול להכיל למשל מה הייתן רוצות או מצפות שדום כזה ידע, ילמד, אלו שאלות כדאי שהוא ישאל את עצמו, או אתכן, כיצד לתקשר עם סאבית/יות, ומה לגבי אמון, משימות, עונשים, ועוד...

אני יודעת שיש פה מעין היפוך תפקידים, אבל אני אישית מאמינה בתקשורת, אז לדעתי זה רעיון מעניין icon_redface.gif , שיכול להיות ונטילציה טובה ודרך להבין יותר לעומק מה באמת מחפשים ורוצים מדומים, ומי יודע, אולי זה אפילו יתרום במשהו...? icon_smile.gif

הכדור במגרש שלכן icon_wink.gif

whip.gif
loren
לפני 20 שנים • 27 בפבר׳ 2004
loren • 27 בפבר׳ 2004
לא חושבת שיש מודל מדויק- זה יותר ברמה של איך אני מתחברת וכ"נל הצד השני.
אני חושבת שצריך יותר לדבר על- המה לא.
אדם מגיע לכאן עם התובנות האישיות שלו לגבי הבידי טוב יעשה עם לפני זה יזכור שיש עוד כמה אנשים בסביבה שאולי הם רואים את הנושא אחרת. או מחזיקים בדעות אחרות משלו. לא בושה לתת כבוד למי שנמצא כאן, או לכבד דעות של אחרים. אלו שמביעים התנשאות ויהירות ישר נכנסים אצלי לאיגנור מנטלי. אני אישית למדתי עם הזמן שלאופיו של הדום יש משקל רב במערכת היחסים העתידית- האם הוא רגיש וקשוב או שהוא מרוכז בעצמו ולא "רואה" אותי? האם הוא מתלקח מהר או שומר על קור רוח? האם הוא גס או עדין? האם הוא צר מוחין או פתוח לדעות של אחרים? כל אלו דברים חשובים מאחר ואם את נותנת שליטה בידיו אז בסופו של דבר כל המכלול הזה הוא מה שיוביל אותך. כך שלא הייתי רוצה למשל לראות את עצמי מובלת על ידי מישהו שהעיקרון אני ואפסי עוד הוא נר לרגליו.
אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני. כל דום לפני שהוא מבצע כניסת בום שיקרא קצת לפני את הפורום, יכיר את הדעות של האנשים האחרים שהיא אחרי הכל קשת מאוד רחבה של דעות,
ויזכור שדעתו היא עוד דעה והבדסמ מה לעשות- לא מסתובב סביבו icon_rolleyes.gif
גם הקריאות בפרטי לגבי ליקוקי נעל- כלבה וכיוצא בזה מעיד על איזו חוסר אינטליגנציה בסיסי של אותו שולח. נשמח גם להזכיר שסאבית היא לא סאבית שמסתובבת עם ראש מושפל ורק ממתינה לקריאות מהסוג הזה. סאבית היא בדרך כלל סאבית מול האדון שלה או מול מי שבחרה.
ולסיום,כל דום מתחיל, מתקדם או מקצועי שינסה בגישושיו לזלזל באינטלגנציה שלי- לא יזכה לראות את העורף שלי.
Mpro​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 בפבר׳ 2004
Mpro​(שולט) • 28 בפבר׳ 2004
אני מבין את המקום שממנו באה הרעיון של לירז
אבל אני די מצטרף ללורן
אני לא מאמין שיש מכתב כזה גם אם כללי
לדום החדש (ולא לשום דום )
דום הוא בסה"כ בן אדם אם נטיות מסוימות
וככזה כול אחד שונה מהשני כמו שכול נשלטת שונה ומחפשת דברים שונים
לא מאמין שמישהי יכולה או צריכה לכתוב משהו בסגנון
אחד השלבים המענינים הנעימים זה שלב ההכרות
וזה שמישהו הגיב בצורה קצת שחצנית יש גם כאלה
אז אם צריך אנשים קצת יצחקו זה גם לא יזיק
ואם יש מישהי שזה מה שהיא מחפשת אז שיהיה בהצלחה לשניהם
בסופו של דבר יחסים מצליחים רק ששני הצדדים מוצאים כול אחד את הצד השני שמתאים לו
וזה שדום X לא מתאים לכנועה Y או להפך לא אומר כלום
על רמתם איכותם זה רק אומר שהם לא מתאימים אחד לשני זה הכול
בקשר לאנשים שמעוררים ביקורת זה חלק מהחיים
יש כאלה שזה הגליק שלהם והם נהנים מהאש שהם מושכים
כול אחד בוחר איך להציג את עצמו לטוב ולרע
ואני לא חושב שזה מחוסר ידע כולם פה בוגרים(לפחות בגילם)
וגם אם חלק טועים לא נורא ללמוד משגיאות זה לא בושה
סטיתי מהנושא 100 ק"מ לכול כיוון
לא נורא כתמיד
מי שירצה ידלג
מקצועי​(שולט)
לפני 20 שנים • 29 בפבר׳ 2004

רעיון לא טוב

מקצועי​(שולט) • 29 בפבר׳ 2004
קודם כל מהסיבה הפשוטה,
את באמת חושבת שאותו דום פוטנציאלי יטרח לקרא את המכתב..? סביר להניח שאותם דומים שבעטיים הצעת את הצעתך, לא טרחו קודם לקרא כאן קמעא, בטרם כתבו מה שכתבו.
או כמאמר הפתגם "חכם לומד מ-טעויות של אחרים ו-טיפש מטעויות של עצמו". כפי שנוכחת אותם "דומים" , לא למדו בעבר מ-טעויות של אחרים, ( המלה טעות לא בהכרח מדויקת, אבל לא זה העיקר..)
מה יגרום לדומים הפוטנציאליים אליהם את מכוונת, לקרא את המכתב המדובר..?

שנית..

מה רע כ"כ לקרא את המודעות האלו ולהשתעשע קלות..?, לא רק מתוכן המודעות, אלא גם, ואולי בפרט, מהתגובות. ( לעיתים נדמה. שיש כאן כאלו, ובייחוד סאביות מסוימות, ש-"רק ממתינות" למודעות של כאלו דומים, על-מנת להפגין את כישוריהן הטובים. ולמה תשברי את מטה לחמם..? )

אני , באופן אישי. נהנה לקרא את המודעות כמו גם את התגובות, ומחייך לי להנאתי.
icon_smile.gif
Grey / Green
Grey / Green • 29 בפבר׳ 2004
אני הייתי קורא.
המלכה לירז​(שולטת){כ}

גם אני מתארת לעצמי...

גם אני מתארת לעצמי שיש כמובן דומים שהיו קוראים (דווקא בעניין icon_wink.gif ) ואולי גם לוקחים דבר או שניים כחומר למחשבה...הכל תלוי בבנאדם.

בכל אופן אם לבחור מהדברים המעניינים שלורן כתבה למעלה משפט אחד חזק לדעתי, הוא יהיה:

"סאבית היא בדרך כלל סאבית מול האדון שלה או מול מי שבחרה".

whip.gif
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 1 במרץ 2004

מציע משהוא קטן ...

קליבר​(שולט) • 1 במרץ 2004
[color=blue]אני מציע שכל אחד שנרשם לאתר יקבל "כללי התנהגות " בהתאם לפרופיל שבחר לעצמו , שולט , נשלט מתחלף.. icon_lol.gif אולי זה יעזור בקצת ... [/color]