לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפעם הראשונה שלי "במועדון" - הלם תרבות ואכזבה יחד

זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 בפבר׳ 2004

הפעם הראשונה שלי "במועדון" - הלם תרבות ואכזבה יחד

זד​(שולט) • 27 בפבר׳ 2004
טוב, באמת מכניסים כל אחד, ואני די רחוק מלהסתובב עם בני עשרה.

לקחתי חבר טוב, כזה ששותף לשיחות ולפנטזיות. סחבתי ממישהו חולצה שחורה (שלי בכביסה) התרגשתי כמו מישהו שהולך לשדוד בנק בפעם הראשונה שלו. רעדתי מקור (מעיל שחור לא היה לי...) וקיללתי את הבעלים שלא טרחו למקם את המועדון בדיזינגוף או סתם באיזה רחוב שיש בו מספרים על כל בית (להסתבב ביפו העתיקה ולשאול: סליחה, איך מגיעים לדאנג'ן? מה פירוש מה זה? ה"דאנג'ן" זה המקום של הסאדו-מאזו, נו... אני רוצה קצת להצליף בבחורות חסרות ישע. סליחה? אתה? לאן אתה בורח? עוד לא הבנתי איך מגיעים)

בסוף הייתי שם.

בדקה שנכנסתי, זכיתי לראות נר אדום מנסה לפלס את דרכו לתוך ישבנו המכווץ של גבר נמוך וחביב (שבהמשך הערב התגלה כ"מעכ'ר" אחוז תזזית שקיפצץ מסביב לבמה בכל סשן וניסה לעזור) איך אומרים? אין כמו רושם ראשוני. הייתי בהלם.

יסלחו לי חברי הקהילה שאני מנסח כאן את הרגשתי האובייקטיבית. לא מתכוון לפגוע באף אחד.

אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמקום שונה מכל מקום אחר. שום דבר לא נראה שם מוזר, גם לא גבר בג'ינס (כחול! ואני הפכתי חצי עיר בשביל חולצה שחורה) שמלקק מגפיים של מישהי שעומדת ומגלגלת סמול טוק עם שלושה ערסונים קטנים. אפילו חרדי אחד היה שם, בחולצה לבנה וזקן, מחייך אוזן לאוזן. אף אחד לא זיכה אותו במבט נוסף. ישנה הרגשה שגם אם ייכנס למועדון נזיר קופטי גמד בתלבושת מסורתית כשעל גבו הוא מחזיק חיפושית דוברת רוסית בגודל של רוטווילר, אף אחד לא יתרגש. הכל לגיטימי. את הכל מודדים כולם במבטים עייפים וסקרניים גם יחד.

לי, בתור אחד שמפנטז כל הזמן, אבל חוץ משתי שפחות שיצאתי איתן, לא מצליח לממש את הפנטזיה באופן קבוע, נתן המקום הזה ההרגשה חזקה שאפשר.

גם הסשנים הפומביים, למרות שהם מבוימים בקפידה, ומשעממים כמו נאום של מוסי רז בועדת הכספים גם הם מוחסיפים לריגוש ולאוירה, למרות שהדברים האמיתיים קרו מתחת לאף שלי בפינות של המועדון.

עד כאן מה שטוב. וזה הרבה.

מה שפחות אהבתי זה את העובדה שרוב המבקרים במועדון עושים פרצוף של קלאברים רגילים. ואלו ש"בעסק" נראים מקצוענים. אתם מבינים למה אני מתכוון? לא ראיתי שם מישהו שנראה כמו אורח מזדמן שנסחף לסשן אחרי שלוש כוסות של ג'וני וואקר אדום (משהו שאני חולם לעשות) לא ראיתי שום דבר שיגרה אותי להצטרף אליו. כל מי שזחל/הרביץ/התפשט נראה מקצוען.

בשורה האחרונה: הבנתי שכמו בכל מועדון, כדי להיות בעניינים צריך לבוא הרבה, לחכות בסבלנות, להיות "פיקאפיסט" מוצלח (מה שאני לא. ואף פעם לא הייתי) וגם אז, אני מנחש, הדברים הטובים באמת קורים בבית...

כך או כך , אני אמצא את עצמי שם עוד הרבה יותר מפעם אחת.
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 27 בפבר׳ 2004
נהדר ומצוין וברוך הבא זד.

מעניין מאוד לשמוע. מזדהה עם הרבה ממה שכתבת.
אני לא מהמקצוענים אז אולי אני מאלה שהסתובבו עם פרצוף של קלאבר ונילי כל הערב...

ועוד דבר, אל תתייאש, הפיק-אפים וההיסחפות תורם יגיע.. כמו שאמרת זו רק ההתחלה ושיהיה בהצלחה בהמשך.

שבת טובה
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 27 בפבר׳ 2004
מילא המועדון , טוב אני לא הייתי !!!!
אבל להשמיץ את מוסי רז????
הוא כבר מזמן לא בכנסת,
פעם הבאה אתה רוצה לתת דימוי לשיעמום אז מה עם גדעון עזרא, אילן שלגי ,אריה אלדר וכו ....
אבל גם במועדון הדברים המגניבים קורים בצד queen.gif
    התגובה האהובה בשרשור
זד​(שולט)

אם את היית מרוקנת את הבר של הדאנג'ן

זד​(שולט) • 27 בפבר׳ 2004
אם את היית מרוקנת את הבר של הדאנג'ן גם את לא היית מבדילה בין מוסי רז לזאב נחמה מש"ס. או ניסים זאב , או משהו כזה.

כמו שאומרת ההלכה היהודית העתיקה: חייב אדם לשתות עד דלא ידע בין גלעד שרון לאריה אלדר ונאמר אמן. icon_smile.gif
קליבר​(שולט)
קליבר​(שולט) • 27 בפבר׳ 2004
icon_evil.gif
תגיע איתי ואז יהי לך קצת שמח ..
אתה צריך קצת הדרכה ותתחיל להנות ..
אתה בן אדם סובל מטבעך ?

יאללה בלאגן .............

וכמו שאמרה בטי : תמיד תסתכל סביב ..
הרבה יותר מענין מסביב ...
הרבה יותר .........
אנפת לילה

אתה רואה זד

אנפת לילה • 27 בפבר׳ 2004
תראה כמה מתנדבים יש פה להראות לך את הצד השני של השוט icon_twisted.gif
זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 29 בפבר׳ 2004

אני אשמח. ותודה לכולם

זד​(שולט) • 29 בפבר׳ 2004
אני אשמח, ובפעם הבאה שאני מגיע (שתהיה בקרוב, אני מקווה) אני אפנה לכו-לם. אני בטוח שזה יעשה לי טוב יותר. מה שנקרא: "גן עדן של שוטים..."

icon_biggrin.gif
Sobriety​(שולט)
לפני 20 שנים • 14 במרץ 2004
Sobriety​(שולט) • 14 במרץ 2004
חברים מה יש לכם ממוסי רז זו דודה שלי פור גוד סיייק
נראה לכם????
בכל מיקרה כל השיחות על הדנגן עושות לי חשק עז להגיע שתבינו זה לאשאתמול ניסחפתי לBDSM זה נמצא בתוכי כבר מגיל 5 כן כן 5!!!
ומומש בצורה זו או אחרת אך למועדון לא יצא לי להגיע אולי משום שלא היה לי הפרטנר המתאים?
אז מה אתם אומרים? icon_biggrin.gif
moonstone​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 15 במרץ 2004
moonstone​(נשלטת) • 15 במרץ 2004
בוא! פשוט בוא
אתה לא חייב ללבוש שחורים
אלה שעם קרניים...? אלה אנחנו
אז בוא, תהיה חלק מאיתנו
ותהנה
חצי אדון
לפני 20 שנים • 15 במרץ 2004
חצי אדון • 15 במרץ 2004
תגיד......

נכון שהמלצרית ביקשה ממך להשאיר לה טיפ ? כאילו...בלי בושה ???

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif