סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפעם הראשונה שלי "במועדון" - הלם תרבות ואכזבה יחד

Olive
לפני 20 שנים • 30 במרץ 2004

הצעת עזרה

Olive • 30 במרץ 2004
זד יקר
הייתי שם בחמישי שעבר ולא נתקלתי בך.
אשמח להכיר אותך ולהכיר לך את אלו שאני מכיר, מעטים אך מובחרים. אני שם גם הערב.
אני 182, עם שיער חום ארוך וגלי. בד"כ עם מכנסי עור שחורות וגופיה/רשת/ללא חלק עליון.
שאל עלי אם אתה לא מוצא.
זיקית
לפני 20 שנים • 31 במרץ 2004

איזה קוקי

זיקית • 31 במרץ 2004
האוליב הזה. icon_smile.gif
ואתה לא עושה לעצמך צדק יקירי עם התיאור הזה. מה עם שרירי החזה החלק ? מה עם "אני רקדן מעולה" ? הא ?
icon_lol.gif

icon_twisted.gif
Olive

את כנראה מתבלבלת

Olive • 31 במרץ 2004
icon_redface.gif
דום31​(שולט)

תאיר

דום31​(שולט) • 31 במרץ 2004
אבהיר שמצידי לא אכפת שחלק מהזמן לא תהיה מוזיקה בכלל כדי שיהיה קל לדבר. כשאני בוחר בית קפה אני מחפש אחד ללא מוזיקה או מה שיותר חלש.
גם כשמים מוזיקה, בין אם זה לריקודים או לסשנים אז אני בהחלט מדיף ווליום Conversation Friendly. אני שונא שמפוצצים לי את האוזניים במוזיקה. זו הסיבה שאני לא הולך לשיעורי ספינינג אף על פי שאני חובב כושר.
לגבי הסשנים אמרתי שאפשר לשים ברקע שלהם גם מוזיקה קלסית או שירים שקטים.
זה יהיה נחמד אם מדי פעם תהיה מוזיקת ריקודים או סלסה אבל ברור שחלק קטן מהזמן הכולל. חוץ מזה מי אמר שסשן עם סאני ברקע זה בהכרח מצחיק ? עניין של טעם. בשבילי שקט הכי מתאים.
פוזנצקי​(אחר)
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012

Re: תאיר

פוזנצקי​(אחר) • 19 במרץ 2012
דום31 כתב/ה:
אבהיר שמצידי לא אכפת שחלק מהזמן לא תהיה מוזיקה בכלל כדי שיהיה קל לדבר. כשאני בוחר בית קפה אני מחפש אחד ללא מוזיקה או מה שיותר חלש.
גם כשמים מוזיקה, בין אם זה לריקודים או לסשנים אז אני בהחלט מדיף ווליום Conversation Friendly. אני שונא שמפוצצים לי את האוזניים במוזיקה. זו הסיבה שאני לא הולך לשיעורי ספינינג אף על פי שאני חובב כושר.
לגבי הסשנים אמרתי שאפשר לשים ברקע שלהם גם מוזיקה קלסית או שירים שקטים.
זה יהיה נחמד אם מדי פעם תהיה מוזיקת ריקודים או סלסה אבל ברור שחלק קטן מהזמן הכולל. חוץ מזה מי אמר שסשן עם סאני ברקע זה בהכרח מצחיק ? עניין של טעם. בשבילי שקט הכי מתאים.

זה אתה דום34 בצעירותך? icon_idea.gif
רנסנס​(שולט)
לפני 12 שנים • 20 במרץ 2012
רנסנס​(שולט) • 20 במרץ 2012
שיניתי ניק כי השנים עברו וכבר לא נשארתי דום31,
וגם כי רציתי ניק שניתן להשתמש בו כשם בשיחה.
מכיוון שהייתי רוצה לקדם התחדשות תרבותית,
כלכלית, פילוסופית, רנסנס היה שם מתבקש.