שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

גורגי99
לפני 9 שנים • 6 בינו׳ 2015

רק דומי

גורגי99 • 6 בינו׳ 2015
רק את דומי אני רוצה..מת עלייך דומי...אני מתחיל להישתפר בקטע של שולט..תחכי לי.עוד שנה שנתיים אהיה מוכן,עד אז אני העבד שלך.סגור. icon_redface.gif
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 6 בינו׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:
בכל הנוגע לקופי פייסט. לי אישית קשה לפתוח בשיחה באיזה משהו מאולץ כמו "קראתי את השיר הזה שכתבת בפרופיל והוא מאוד נגע לי ללב" או "נראה לי שאנחנו נהיה מאוד מתאימים כי המידע הלא מבוטל על עצמך בפרופיל נוגע לליבי". אתה שולח "היי", או "מה קורה" או "מה המצב" לא בגלל שאתה לא משקיע ועושה קופי פייסט. אני שולח את זה מתוך הנחה שהבחורה ששלחתי לה את ההודעה מודעת לזה שקראתי את הפרופיל שלה והיא קראה את שלי. אחרי שזה נתחיל שיחה נראה אם אנחנו מתאימים וזה זורם. העניין הוא שזה מרגיש שהמון לא מתייחסות וחבל. אני בטוח שהרבה מהנשים באתר הזה שולטות ונשלטות מפסידות הזדמנויות להכיר אחלה אנשים.

בחייאת, תרים לרגע את הראש מהתחת של עצמך.
אישה שמקבלת כל יום (כל יום!) 20 הודעות של "היי" - מה היא אמורה לעשות?
לענות לכולם, כל יום (כל יום!), עשרים הודעות, ולנהל במקביל כל יום (כל יום!) עשרים פלרטוטים?
הרי אין לה דרך לסנן, כי גם ל"היי" היא אמורה לענות, לשיטתך.

אם קשה לך לכתוב פנייה מושקעת, כמו שטענת, אין בעיה, זה רק אומר שהעניין לא חשוב לך מספיק, כי העצלנות שלך גוברת על הרצון לעניין ולחדש לזו שמולך, אבל אל תפיל את התיק על מי שנמצאת בצד השני, זו לא היא, זה אתה.
רצסיבי​(נשלט)

Re: למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

רצסיבי​(נשלט) • 6 בינו׳ 2015
' Greatt Scott ' כתב/ה:
אני ממש ממש ממש רוצה בקשר רציני. כזה שמשלב בדס"מ.
ניסיתי לפנות אל ממש לא מעט בנות כאן. חלק אפילו הצהירו בפרופיל או בחדר הכללי בצ'אט שהן רוצות קשר רציני, אבל פשוט אין השקעה. ההרגשה שהן חושבות שהן רק צריכות להבא את עצמן וכל השאר על הגבר. זה דיי מבאס. אני מסרב להאמין שכולן ככה, ואני ממש מעוניין בקשר רציני כזה, מצד שני זה לא אומר שאתפשר על מישהי שאני לא מרגיש שיש ביננו קליק.
אתם יכולים להסביר את ההתנהגות הזו? למה להצהיר שאת מחפשת קשר רציני אבל לזלזל במסרים או בשיחת צ'אט?

נקודה למחשבה - העובדה שהפרופיל שלך כולל 3 משפטים, כאשר אחד מהם הוא משפט מתבכיין ("אבל לצערי הרבה לא קוראים פרופילים גם ככה"), לא תורמת לאטרקטיביות של הפרופיל שלך.
התבכיינות גברית זה טרן-אוף, עבור רוב הנשים.
המלט

Re: למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

המלט • 6 בינו׳ 2015
' Greatt Scott ' כתב/ה:
אני ממש ממש ממש רוצה בקשר רציני. כזה שמשלב בדס"מ.
ניסיתי לפנות אל ממש לא מעט בנות כאן. חלק אפילו הצהירו בפרופיל או בחדר הכללי בצ'אט שהן רוצות קשר רציני, אבל פשוט אין השקעה. ההרגשה שהן חושבות שהן רק צריכות להבא את עצמן וכל השאר על הגבר. זה דיי מבאס. אני מסרב להאמין שכולן ככה, ואני ממש מעוניין בקשר רציני כזה, מצד שני זה לא אומר שאתפשר על מישהי שאני לא מרגיש שיש ביננו קליק.
אתם יכולים להסביר את ההתנהגות הזו? למה להצהיר שאת מחפשת קשר רציני אבל לזלזל במסרים או בשיחת צ'אט?

סקוט הגדול,

הרשה לי להתחיל מהסוף: אין לך דבר דוחה יותר מגבר המייבב בפומבי על חוסר הצלחותיו עם נשים, תוך שימוש בניסוח כמו "ממש-ממש-ממש" (סירייסלי?!) ו "אני מסרב להאמין" וכיוצא באלה ביטויים רפים וחדלי אישות שמקומם לא יכירם. אני אגיד את זה פעם אחת ופעם אחת בלבד: אתה גבר, ואתה נושא באחריות שהוטלה עליך מתוקף היותך חוליה בשרשרת גברים שתחילתה עוד באדם-הראשון – שאגב לא שמענו אותו מתבכיין על זה שהוא לבד אלא הוא הישיר מבט קשה אל תלאות החיים ונשא את יסורי בדידותו בגבורה, והיה מוכן להסתפק בעצם שזרקו לו החיים. (ככתוב: "זאת הפעם עצם מעצמי" – בראשית, פרק ב' פסוק כג)

ולגופו של עניין: עצם קיומו של הרצון שלך, גם אם הוא ממלא אותך עד גדותיך ("ממש ממש ממש רוצה"), אינו מבטיח את מימושו. כמו שכתב רבי משה בן מימון (רמב"ם) זכרונו לברכה ב'מורה-נבוכים': "אין הידיעה מכרחת הבחירה". היינו: זה שאתה יודע שאתה רוצה, אינו מכריח אף אחת לבחור בך. אילו במהלך ההיסטוריה המפוארת של בני מיננו, אבותינו הגברים-שבגברים לדורותיהם, היו אחינו למגדר מרפים ידיהם ושוקעים לתוך תהומות של חידלון וייאוש רק משום שכמה בחורות עלומות באיזושהי מערה שחורה הפנו להם עורף, היה חדל המין האנושי מהתקיים. אהבת-חייו של ג'יימס ג'ויס הבריזה לו בדייט הראשון. אז מה, הוא הלך ושפך על זה דמעות ב'יוליסס'?! לא. הוא ניסה שוב. ה ת מ ד ה. זה העניין. "יסוד הפיתוי הינו התמדה. התמדה, האידיאל הישועי. שמונים אחוז מהנשים ייעתרו ללחץ גדול ובלבד שיתמידו בו." כותב הסופר פיליפ רות, (בספרו מ 1995 "התיאטרון של מיקי שבת" ) אז היא לא מדברת איתך בצ'אט. ביג דיל. אולי אתה לא אטרקטיבי בעיניה. אולי היא באמצע משהו אחר. אולי היא במחזור. אולי היא שונאת את עצמה. אולי היא לא סגורה על כלום. אז מה, קצת קשה אז זהו? במקום ליילל כאן כנימפה מבועתת, קח את עצמך בידיים, אזור חלציך, ואל תוותר.לעולם אל תוותר. מה שלא תעשה, ממש-ממש-ממש אל תוותר.
דתלש
לפני 9 שנים • 17 בינו׳ 2015
דתלש • 17 בינו׳ 2015
ג'יזס
בנאדם רוצה בכנות להכיר לקשר מלא אהבה ותשוקה
וחלק מהאנשים כאן אומרים לו תפסיק לבכות ותהיה גבר icon_rolleyes.gif
up u rs​(אחרת)
לפני 9 שנים • 18 בינו׳ 2015

אולי בגלל

up u rs​(אחרת) • 18 בינו׳ 2015
שכשמציעים לך פגישה את משתפן ומנסה למרוח קשקשת ברשת? #רקשואלת
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
כמובן כל מי שקיבלה תשובה שלילית תתלונן... הרי זה אמור ללכת לפי החליל שלה icon_twisted.gif
לוזר אמיתי

Re: אולי בגלל

לוזר אמיתי • 18 בינו׳ 2015
Adriana כתב/ה:
שכשמציעים לך פגישה את משתפן ומנסה למרוח קשקשת ברשת? #רקשואלת

עצם זה שאת מעלה עניין פרטי בפרהסיה רק מחזק את ההחלטה שלי.
ואם כבר, כדאי שנעמיד דברים על דיוקם - את פנית אלי בצ'אט כדי שנכיר, ומהר מאד לקחת את זה לכיוון של פגישה. בעוד שאני בהחלט לא מעוניין למרוח ברשת, ומעוניין להפגש, אני ממש לא מעוניין להפגש לאחר שיחה של 5 דק'. אז אם לדעתך שיחה של יותר מ5 דק', או אפילו של ימים ספורים, זה קשקשת ברשת, אז בהחלט שאין על מה לדבר (ושוב, עצם העלאת עניין פרטי בפומבי רק מחזק את ההרגשה שלי).
up u rs​(אחרת)
לפני 9 שנים • 19 בינו׳ 2015

כל אחד ודרכו

up u rs​(אחרת) • 19 בינו׳ 2015
רק אומרת שלך קשה כי ככל הנראה אתה נהנה מחיפוש ולא באמת רוצה למצוא
שאני בני הזוג הקודמיםמשלי מצאו בדיוק באותה הדרך- קמו מהחשב אחרי צט קצר
לא היה פה אווטינג או שיימינג אלא סתם דוגמה ללמה אתה לא מוצא. מי שלא מסתכן- מאונן
up u rs​(אחרת)
לפני 9 שנים • 19 בינו׳ 2015

כל אחד ודרכו

up u rs​(אחרת) • 19 בינו׳ 2015
רק אומרת שלך קשה כי ככל הנראה אתה נהנה מחיפוש ולא באמת רוצה למצוא
שאני בני הזוג הקודמיםמשלי מצאו בדיוק באותה הדרך- קמו מהמחשב אחרי צט קצר
כמו שהיו גם כאלו שזה נגמר בבירה או קפה וזהו. אתה נחפש שדברים יתקדמו בתבנית - צט.שיחה. תמונות. בלה בלה...החיים לא עובדים ככה. סיז דה די
לא היה פה אווטינג או שיימינג אלא סתם דוגמה ללמה אתה לא מוצא. מי שלא מסתכן- מאונן