שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

kaly
לפני 9 שנים • 19 בינו׳ 2015
kaly • 19 בינו׳ 2015
טרחתי ונכנסתי לפרופיל שלך .

אז יש לך 2 זרועות (למזלך)

מה התמונה מעידה עליך? שחשוב לך החיצוניות יותר מכל דבר אחר? אתה מטפח אידיאל יופי שאולי לא כל הבנות שפנית אליהן ירגישו בנוח איתו?

הכנסת 3 לינקים אהובים, כולם לכרטיסי הכרות נוספים שלך,בכולם אותו הכינוי,אותה התמונה ואותם המילים.

קשה לי לקלוט איך אדם כמוך יכול לעורר (אצלי לפחות) הרבה עניין ושיחה מאתגרת ואינטלקטואלית, כזו שתגרום לי לרצות לדבר איתך מעבר להיי ומה שלומך.

קח את זה כנקודה למחשבה ובהצלחה
שנאוצר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 25 בינו׳ 2015

Re: מנסיון,

שנאוצר​(נשלט) • 25 בינו׳ 2015
פיונה 1607 כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
בכל הנוגע לקופי פייסט. לי אישית קשה לפתוח בשיחה באיזה משהו מאולץ כמו "קראתי את השיר הזה שכתבת בפרופיל והוא מאוד נגע לי ללב" או "נראה לי שאנחנו נהיה מאוד מתאימים כי המידע הלא מבוטל על עצמך בפרופיל נוגע לליבי". אתה שולח "היי", או "מה קורה" או "מה המצב" לא בגלל שאתה לא משקיע ועושה קופי פייסט. אני שולח את זה מתוך הנחה שהבחורה ששלחתי לה את ההודעה מודעת לזה שקראתי את הפרופיל שלה והיא קראה את שלי. אחרי שזה נתחיל שיחה נראה אם אנחנו מתאימים וזה זורם. העניין הוא שזה מרגיש שהמון לא מתייחסות וחבל. אני בטוח שהרבה מהנשים באתר הזה שולטות ונשלטות מפסידות הזדמנויות להכיר אחלה אנשים.

רובם בכלל לא טורחים לקרוא את הפרופיל, ואם כבר קראו - לא מכבדים את הדברים שכתבתי שם.
ועדין - זו אחלה מסננת. מי שלא טורח בכל כך מעט להכיר את מי שמולו - לא שווה שאשקיע בו גם.

אני לא מסכים ואני גם לא חושב שהאתר הזה הוא דוגמא יוצאת דופן לאיך שהדברים האלה מתנהלים. זה לא קשור לחובבי בדסמ שולטים נשלטים שולטות או נשלטות. זה קשור לגברים ולנשים. פה באתר פשוט יש מיעוט נשי ניכר וזה גורם לכך שמאוד קשה להכיר. אתן הנשים מאוד סלקטיביות וחבל. כל העולם הזה של היכרויות באינטרנט, שמה לעשות נהיה דיי נפוץ בשנים האחרונות מתחיל בסופו של דבר משיחות דיי משעממות שלאט לאט מתפתחות ולעיתים זורמות ולעיתים לא. אני מאמין שאם כאן שזה כבר לא טינדר או פייסבוק ואי אפשר לפסול על המקום על מראה חיצוני, שווה לפחות לנסות להכיר את מי שפונה אליך. מה לעשות אנחנו הגברים מתקשים להתחיל לפרט על עצמינו בפרופיל יותר מדי כמוכן icon_smile.gif . ודווקא יכול להיות שאלה שלא חשבו איך לנתח את הפרופיל שלך בהתאם לאישיות שלהם במשפטים מפציצים של שיחה יתגלו לך כמאוד מתאימים.
the rain song

the rain song • 25 בינו׳ 2015
[/quote]כל העולם הזה של היכרויות באינטרנט, שמה לעשות נהיה דיי נפוץ בשנים האחרונות מתחיל בסופו של דבר משיחות דיי משעממות שלאט לאט מתפתחות ולעיתים זורמות ולעיתים לא.[/quote]

זה נורא מוזר בעיני מה שכתבת כאן. כל ההיכרויות שלי באינטרנט התחילו משיחות מרתקות ומעניינות מאוד.
אם משעמם לי אני חותכת מהר מאוד.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 25 בינו׳ 2015
שנאוצר,
אבל אתה גם יוצא מנקודת ההנחה שאנשים קוראים פרופילים, או שראוי להניח שאנשים קוראים אותם. 3:

(אני גם מסכים ומזדהה בחוזקה רבה עם התגובה של שיר הגשם מעל, אבל נניח את זה בצד כרגע.)

אני אחזק דבר שנאמר כאן, ואזכיר שנשים פה מקבלות המון המוני הודעות אדומות, המון פניות בצ'אט, והמון
תגובות בעייתיות שמגיעות אחר-כך. הניסיון שלי עם גברים שהתחילו איתי כאן (בין אם כי הם קראו את הפרופיל
שלי, ובין אם כי סתם החליטו שאני כנראה אישה) מסתכם בשילוב של מה שרצסיבי כתב ומה שטיינטד כתבה:

פונה אליי איזה בחור, הכל טוב ויפה.
אם אחרי ה"היי icon_smile.gif" שלי חזרה הוא לא נהיה דוחה במיוחד, אז אני אמשיך לדבר איתו, בכיף.
יש מספיק חבר'ה שאכן נהיים דוחים מיד, וזה שוחק סבלנות - בוא נהיה מציאותיים בעניין.
בהמשך, חצי מהחבר'ה האלה שאני ממשיך לדבר איתם לא קראו את הפרופיל שלי. חצי.
פשוט ככה - "היי", "היי", "ספרי [!] לי על עצמך", "אני גבר icon_smile.gif". נו, אתה רציני בנאדם?
רוב אלה, אחרי שקיבלו את התגובה שלי, ייעלמו בלי לומר מילה. בטח ובטח בלי לומר "אויש, טיפשי מצידי! אולי
יהיה לי אכפת מהפרופיל של מי שמולי בפעם הבאה." אחרים עוזבים באמירות מביכות כמו "בהצלחה". לא "אה,
סליחה, טעות במספר" - באמת, מה לעזאזל זה "בהצלחה"?! שקלתי שהם חושבים, במודע או לא במודע, שאני
משחק באותו משחק כמוהם. מעבר לזה, אני לא מבין את העסק.

אז כמו שאמרתי - חצי מהחבר'ה לא קראו את הפרופיל שלי. בין החצי השני, הרוב הגדול לא שם קצוץ על
הפרופיל שלי גם אם קראו אותו.

נאלצתי להבהיר - שוב, ושוב, ושוב - שווירטואלי פירושו ווירטואלי, ושהגבולות שלי הם הגבולות שלי.

אני חווה את זה יחסית מעט. נשים, בעיקר בעלות פרופיל זהב, מקבלות פניות כאלה בקצב של אחדות, עשרות
ועד מאות ביום, מאותם האובססיביים או מאנשים רבים. להבנתי, הקצב הסטנדרטי לנשים "מקובלות" יותר
הוא עשרות.

שאלה לא רטורית:
עזוב רגע בעיות אחרות, ועזוב שאני משוכנע שמדובר במיעוט מאוד (מאוד, מאוד) קולני,
איך אתה חושב שאתה היית מגיב להטרדה מהסוג המתואר, בקצב של עד עשרות ביום?
המלט

המלט • 25 בינו׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:
פיונה 1607 כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
בכל הנוגע לקופי פייסט. לי אישית קשה לפתוח בשיחה באיזה משהו מאולץ כמו "קראתי את השיר הזה שכתבת בפרופיל והוא מאוד נגע לי ללב" או "נראה לי שאנחנו נהיה מאוד מתאימים כי המידע הלא מבוטל על עצמך בפרופיל נוגע לליבי". אתה שולח "היי", או "מה קורה" או "מה המצב" לא בגלל שאתה לא משקיע ועושה קופי פייסט. אני שולח את זה מתוך הנחה שהבחורה ששלחתי לה את ההודעה מודעת לזה שקראתי את הפרופיל שלה והיא קראה את שלי. אחרי שזה נתחיל שיחה נראה אם אנחנו מתאימים וזה זורם. העניין הוא שזה מרגיש שהמון לא מתייחסות וחבל. אני בטוח שהרבה מהנשים באתר הזה שולטות ונשלטות מפסידות הזדמנויות להכיר אחלה אנשים.

רובם בכלל לא טורחים לקרוא את הפרופיל, ואם כבר קראו - לא מכבדים את הדברים שכתבתי שם.
ועדין - זו אחלה מסננת. מי שלא טורח בכל כך מעט להכיר את מי שמולו - לא שווה שאשקיע בו גם.

אני לא מסכים ואני גם לא חושב שהאתר הזה הוא דוגמא יוצאת דופן לאיך שהדברים האלה מתנהלים. זה לא קשור לחובבי בדסמ שולטים נשלטים שולטות או נשלטות. זה קשור לגברים ולנשים. פה באתר פשוט יש מיעוט נשי ניכר וזה גורם לכך שמאוד קשה להכיר....

זה באמת נכון. אם 40 האנשים שרואים בדף הראשון של ״חברים״ מהווים מדגם מייצג, אז היחס הוא בערך 1:4 - על כל ארבעה גברים אישה אחת. יש לך הסבר לזה?
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 25 בינו׳ 2015
rain song.
אני שמח ממש שכל ההכרויות שלך באינטרנט היו משיחות שהתחילו ישר כמעניינות. גם שלי אגב. אני ניסתי להבהיר שבהתחלה הרבה פעמים שיחה באינטרנט עם אדם שאתה לא מכיר יכולה להתחיל כיבשה, מהאופי הטבעי של בני אדם לא להיפתח במילה הראשונה שהם מוציאים מהפה או מהמקלדת לצורך העניין.

Syat Vada
אני מבין שזה לא נעים לקבל יחס דוחה מגברים שפונים אליך ולא מתייחסים לפרופיל שלך. אני מבין שגם הרבה בחורות באתר הזה חוות את זה יותר ממך. סך הכל אני אומר שזה באסה שנשים פה מסננות כי לא כולם דוחים, ולא כולם שמים קצוץ גם אם הם רק כותבים "היי". אני כותב גם רק "היי" לא רק באתר הזה זה סבבה. אני מסכים איתך שהכלוב הוא לא רק אנשים שלא שמים לב וסוטים ויש פה גם סתם חברה שמחפשים משהו רציני.

מעבר לזה ואני כמובן לא יכול להתלונן כי זה האתר היחידי הנורמלי שיש היום לקהילה בארץ, ואני לא הולך להקים אתר משלי בקרוב. אבל אני חושב שהקונספט של המנוי זהב הוא לא נכון. במידה וההתכתבות הייתה חינמית ולא בצ'ט זה היה מרחיב פה את הפתיחות ומושך עוד אנשים לאתר. הרי זה בסופו של יום רק יעשה טובה לחובבי הבדסמ בארץ.

תשמע יכול להיות שגם אני הייתי מתנהג דומה לנשים באתר הזה. אבל סביר להניח שלפחות בהתחלה הייתי דיי עף על וזה נותן צ'אנס ולא מסנן הודעות על בסיס "היי". וגם הייתי קורא את הפרופילים של מי ששולח לי הודעה. כמובן שמי שהיה מגעיל בעיני והיה ממשיך להטריד אותי הייתי חוסם אותו.

המלט
נראה לי שהיחס פה יותר מ1:4 icon_smile.gif .

ולא אין לי הסבר לזה. אני חושב שאם תקרא מאמרים על פסיכולוגיה או סקסולוגיה אולי תמצא לזה הסבר אם זה מעניין אותך מאוד
the rain song
לפני 9 שנים • 26 בינו׳ 2015
the rain song • 26 בינו׳ 2015
אני חושבת ששווה לערוך ניסוי קצר ולהתחיל לשלוח הודעות לנשים שמכילות יותר מ- "היי".
מי יודע? אולי עוד יפתיעו אותך..
dandelions
dandelions • 26 בינו׳ 2015
ה-ן לא משקיעות
ה-ן חושבות ככה וככה
הבעיה בהתנהגות שלהן
זו לגמרי סתירה לוגית אם הן מצהירות שהן רוצות קשר אבל מזלזלות בשיחה איתי..

icon_rolleyes.gif

נראה לי שיותר הגיוני לומר ולהכליל שהכלוב מלא באנשים (בעיקר גברים) ל-ג-מ-ר-י חסרי מודעות עצמית.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 26 בינו׳ 2015
שוב זה לא קשור לכלוב זה משהו שקורה בכל מקום וזה קשור להבדלים בתפיסה של נשים וגברים. חבל שאתן אנטי לגבי מה שאני אומר, ולא מנסות להבין מאיפה זה בא. ניסיתי להסביר את נקודת המבט הגברית כפי שאני רואה אותה מתוך מטרה שתבינו שחלק מהגברים הרבה פעמים לא נוטים להיפתח בצורה שאתן מצפות מהן, ולא דווקא זה בגלל סיבות שליליות כלשהן. אני נכנסתי לדיון הזה רק מתוך מתוך מטרה לגשר פה על פערים מסוימים ושיהיה קצת יותר נחמד זה הכל.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 26 בינו׳ 2015
שנאוצר,

שנאוצר כתב/ה:
תשמע יכול להיות שגם אני הייתי מתנהג דומה לנשים באתר הזה. אבל סביר להניח שלפחות בהתחלה הייתי דיי עף על וזה נותן צ'אנס ולא מסנן הודעות על בסיס "היי". וגם הייתי קורא את הפרופילים של מי ששולח לי הודעה. כמובן שמי שהיה מגעיל בעיני והיה ממשיך להטריד אותי הייתי חוסם אותו.

אז בוא נראה לאן קו המחשבה הזה זורם - על כמה הודעות בהתחלה היית עף? 10? 30? 100?
אמרנו עשרות ביום, וזה כי נשים מקבלות את שיטפון ההודעות הגדול ביותר כשהן משתמשות חדשות - כמעט כל משתמשת חדשה היא "מהמקובלות"! תסתכל על הבלוגים שלהן, כשיש כזה: שעתיים מהפרסום הראשון מסתכם במספר לא פרופורציונלי של לייקים (6-20, תלוי כמה תוכן הבלוג נתפס כמיני), עיקרם מגברים. על כל לייק, תדמיין 2-3 אדומות, לא יודע כמה פניות בצ'אט. אז, עשרות ביום, ואתה תעמוד במאה הודעות - יש לך כמה ימים לפני שאיבדת סבלנות!
וזו המציאות החריפה בנאדם, לא איזו פנטזיה או השערה, תקשיב לדברים שהנשים כאן - שבתקשורת איתן אתה מעוניין - אומרות לך, בנאדם. icon_razz.gif
לגבי לחסום מטרידים, זה רק עובד עד ש... הם פותחים ניק שני, ושלישי, ועשירי, וממשיכים להטריד. כאמור, מציאות חריפה.
זה לא צחוק. זה חור בראש.

אגב מה שהנשים כאן אומרות לך, קח את המילה של שיר הגשם.
יותר מ"היי". הניסיון שלי הוא שעדיף להשקיע בלנתח פרופילים ספורים ולפנות מעט, מלפנות יותר בלי לנתח את האדם המעניין שמולך. בטח ובטח שעדיף מלפנות ב"היי". אם היה לך בלוג, ומישהי הייתה קוראת ומגיבה לך, תקשורת כבר הייתה קיימת ו"היי" יכול היה להספיק. אחרת, אין רושם ראשוני ואין בסיס לתקשורת, ואין לרובן טעם להגיב לך.
ולמה אין טעם?
כי מכל עשרות ההודעות שנופלות על משתמשות, יש פנינים - והפנינים האלה הן יותר מ"היי". 3:

קצת חושבים:
למה, מכל בחינה לוגית אפשרית, שאישה, עמוסה מדואר זבל והטרדות, רבות מהן במבנה "היי", אבל שיש לה גם מספר פניות אשכרה מעניינות, מסקרנות או לפחות המעבירות מסר ברור - למה שהן יגיבו ל"היי" שלך...? קח בחשבון, עשרות הודעות זה עשרות פרופילים לקרוא - למה שהן יקראו כל-כך הרבה פרופילים, כשלא מעט מהן נראות כמו בום, תמונה של זין!

(וזו, ידידי, היא גם הסיבה בגללה נשים נתפסות כסנוביות. 3: )

לגבי מנוי הזהב,
אני לא יודע לדבר הרבה על פוליסה כלכלית, אבל אני יודע שיש גם רוחב פס ומצרכים אחרים שעולים לכלובי כסף. על פניו, נשמע לי סבבה, לשלם את ערכם של 4-7 בירות בפאב בשביל שנה של מנוי זהב. אם יש לך הצעה אלטרנטיבית, אז לא יודע אם זה דווקא לשרשור הזה אבל אני אשמח לשמוע אותה. האתר חינמי ברובו המוחלט, והוא נקי כמעט לגמרי מפרסומות, אז אני לא בטוח לאן התשלום יוכל לעבור בלי לפגוע בחלקו האחר.