שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 28 בינו׳ 2015

Re: מנסיון,

בלוסום​(לא בעסק) • 28 בינו׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:
פיונה 1607 כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
בכל הנוגע לקופי פייסט. לי אישית קשה לפתוח בשיחה באיזה משהו מאולץ כמו "קראתי את השיר הזה שכתבת בפרופיל והוא מאוד נגע לי ללב" או "נראה לי שאנחנו נהיה מאוד מתאימים כי המידע הלא מבוטל על עצמך בפרופיל נוגע לליבי". אתה שולח "היי", או "מה קורה" או "מה המצב" לא בגלל שאתה לא משקיע ועושה קופי פייסט. אני שולח את זה מתוך הנחה שהבחורה ששלחתי לה את ההודעה מודעת לזה שקראתי את הפרופיל שלה והיא קראה את שלי. אחרי שזה נתחיל שיחה נראה אם אנחנו מתאימים וזה זורם. העניין הוא שזה מרגיש שהמון לא מתייחסות וחבל. אני בטוח שהרבה מהנשים באתר הזה שולטות ונשלטות מפסידות הזדמנויות להכיר אחלה אנשים.

רובם בכלל לא טורחים לקרוא את הפרופיל, ואם כבר קראו - לא מכבדים את הדברים שכתבתי שם.
ועדין - זו אחלה מסננת. מי שלא טורח בכל כך מעט להכיר את מי שמולו - לא שווה שאשקיע בו גם.

אני לא מסכים ואני גם לא חושב שהאתר הזה הוא דוגמא יוצאת דופן לאיך שהדברים האלה מתנהלים. זה לא קשור לחובבי בדסמ שולטים נשלטים שולטות או נשלטות. זה קשור לגברים ולנשים. פה באתר פשוט יש מיעוט נשי ניכר וזה גורם לכך שמאוד קשה להכיר. אתן הנשים מאוד סלקטיביות וחבל. כל העולם הזה של היכרויות באינטרנט, שמה לעשות נהיה דיי נפוץ בשנים האחרונות מתחיל בסופו של דבר משיחות דיי משעממות שלאט לאט מתפתחות ולעיתים זורמות ולעיתים לא. אני מאמין שאם כאן שזה כבר לא טינדר או פייסבוק ואי אפשר לפסול על המקום על מראה חיצוני, שווה לפחות לנסות להכיר את מי שפונה אליך. מה לעשות אנחנו הגברים מתקשים להתחיל לפרט על עצמינו בפרופיל יותר מדי כמוכן icon_smile.gif . ודווקא יכול להיות שאלה שלא חשבו איך לנתח את הפרופיל שלך בהתאם לאישיות שלהם במשפטים מפציצים של שיחה יתגלו לך כמאוד מתאימים.

אני לא הנחתי הנחה. אני קבעתי עובדה. רובן המוחץ של הפניות שאני מקבלת לא קוראים בכלל את הפרופיל שהשקעתי כל כך לבנות. הוא אפילו אחד הקצרים ביותר שהיו לי בשבע שנותיי בכלוב, ופשוט כלום. חלקם כל כך תלושים ופעורים, שהם אפילו לא מבינים את משמעותם של הסוגרים המסולסלים..
עכשיו, אתה יכול להמשיך להגיד שאנחנו סלקטיביות, אבל בחיי שיש לזה סבה מוצדקת מאד.
כשמישהו פונה אלי ב "זריז, תני מס' טל' אני מ ___ (העיר שלך)" - need i say more?
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 28 בינו׳ 2015
לילת החדשה.

לא אמרתי את זה. לא דיברתי על אונס. לטעמי לקבל המון הודעות ומדי פעם גם הודעות מטרידות בעלות אופן מיני, מה שמוגדר בשפה משפטית הטרדה מינית נשמע לי פחות נוראי מהמצב הנוכחי של גבר באתר הזה, שצריך לעשות מעל ומעבר כדי לקבל התייחסות אנושית מינימלית. זה אולי לא נשמע לך נורא אבל זה ממש לא נעים. אני באמת מנסה לאורך הדיון הזה להבין את המצב שאתן חוות כאן ואני חושב שזה לא בסדר סה"כ אבל אני מבקש ממך גם לנסות להבין את הצד השני. זה בדיוק מזכיר לי ראיתי לפני כמה סרטון מצחיק שסטודנטיות עשו. בו הן מתנהגות כמו גברים ומחכות את ההטרדות שגברים עושים לנשים ברחוב. וואלה זה היה דיי מצחיק ולא היה אכפת לי שמישהי תתחיל איתי ככה בגסות ברחוב לפחות איך שאני רואה את הדברים icon_smile.gif .

Syat Vada.

הסיבה שלא ענו לי לא קשורה לשרשור הזה. כמובן שלקחתי בחשבון לפני כל הודעה שהדיון הזה הוא ציבורי ואפשר לקבל עלי רושם כזה או אחר. סתם רציתי לפרוק כי מישהו פתח נושא וחשבתי על דרך לגרום לזה ש"כן יהיה קל יותר להכיר כאן אנשים". אני לא מנסה לפגוע באף אחד ואני לא מזלזל ברגשות של נשים שחוו פה הטרדות רציתי לתת פרספקטיבה שלי. אם יש למישהו הצעות אחרות איך יהיה יותר קל להכיר כאן ולגשר על פערים בתקשורת מוזמן.

ויש לי תקופת מבחנים אז דיי בוא נסגור את הדיון בשלום כי הוא כבר הפסיק להיות כיף icon_smile.gif

פיונה

בסדר הדוגמא שנתת באמת דיי יצורית גם אני לא הייתי עונה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 28 בינו׳ 2015
אבל שנאוצר אתה כן אומר את זה. כי עובדה הרגע אמרת את זה שוב.
פחות נורא לקבל הטרדה מינית בצורת הודעה באתר מאשר זה שלא יענו לך.
הייתי רוצה לראות אם תמשיך לחשוב ככה אם תוטרד ככה עד כדי כך שלא תרצה להיות פה יותר
או לחלופין עד שתשקול להגיש תלונה למשטרה הלא ממש מוצלחת שלנו.
והאמת שגם הייתי רוצה לראות מה תגיד אחרי שבוע של הטרדות רחוב כאלו.

ואגב- אני מבינה כמה זה יכול להיות מבאס לקבל דחייה או לא לקבל יחס.
אבל זה בשום צורה לא מתקרב לרמת הבאסה שמגיעה מהודעות של הטרדה מינית. או סתם הודעות שגורמות לך לרצות להקיא. פשוט לא.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 28 בינו׳ 2015
אם לא בא לך להמשיך לא נמשיך, אבל אם כן תגיב אז יעקצץ לי באצבעות. icon_twisted.gif icon_wink.gif icon_razz.gif

יקירי,
על-אף הסיכוי הקטן שאתה דווקא כן יודע על מה אתה מדבר, לא נדמה לי שיש לך מושג איך הטרדות מיניות
מרגישות, בעיקר כשהן באות בקצב של עשרות ביום.

לילית שאלה אותך איך תגיב אחרי שבוע. תשאל אותה, סביר להניח שהיא חווה את זה כבר
15+
שנים
מזדיינות. ברצף. מילדות. בחייאת רבאק. לא שווה להקשיב לה?
עדיף לומר "לאאאאאאא, הרושם שקיבלתי מהסרטון הקצר שראיתי הוא שזה לגמרי יהיה מגניב"?

תשאל בחורות אם היו להן חוויות stalking חביבות - הרבה מאוד מהן ידווחו שכן.
האם אתה בדרך-כלל חושש שאישה תמצא את המספר שלך, תבקש ממך טובות הנאה, תהיה מגעילה אם
תסרב לה, ואז תרדוף ותקלל אותך בכל מדיום אפשרי? ואתה תדע שהיא תשמח ללכלך עליך למכרים,
ולהשמיד חלק קטן - או גדול - מהמוניטין שלך? מה אם היא מאיימת למצוא אותך...?
אז, לך לא כיף? תגיד לי, אתה בכלל קולט שמה שאני והן מתארות לך זה בדיוק - בדיוק בדיוק - מה שהן
עוברות כאן, ובחיים בכלל, בשיעור גבוה מאיתנו פי מיליון? icon_biggrin.gif

ואתה מדבר איתי על זה שאתה לא מקבל צומי, במקום על זה שגברים מתאבדים בשיעור גבוה יותר מנשים,
שתוחלת החיים שלנו קצרה יותר, ושאם נתלבש כמו נשים ברחוב נחטוף מכות אבל לא להיפך.

לא יודע. בלי ציניות, אולי אין לך חברות או נשים במשפחה לדבר איתן ולשמוע מהן את הדברים האלה.
יש לי אחות, אמא, חברות קרובות, ואני ולפחות אחד האחים שלי הוטרדנו מינית בשלב זה או אחר - אם
אתה לא מדבר מניסיון, סמוך עלי שזה לא מה שזה נשמע.

מצד שני, אני מדבר עם המון נשים ולוקח את מה שהן אומרות כמציאות, ואתה לא.
אתה, מצידך, גם לא מקבל תשומת לב, וגם לא לחלוטין מקשיב כשאתה כבר מקבל.
לי, למשל, אין שוווווווווווום בעיה מאלה שאתה חווה כאן. זה לא כי אני קוסם, מסכים?

מוסר השכל?
לא יודע, פתוח לפרשנות.

הנושא הזה חשוב מדי. אם תגיב, 80% שאגיב גם אני. icon_wink.gif
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 28 בינו׳ 2015
אין לי אחיות ואולי זה בגלל זה, ולא יודע איך הייתי מגיב להטרדות לאורך זמן ויכול להיות שאתם צודקים.
זאת התגובה שלי אליך כי אני חושב שהנושא מוצה ואני רוצה לסיים את הדיון כי התעייפתי icon_smile.gif . שיהיה לך ערב נעים
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 28 בינו׳ 2015
אכבד את זה לחלוטין. icon_smile.gif

לילה טוב.

ותזכור שכשתוכל לעכל את כל זה, הסודות להצלחה שלך טמונות בשיחה הזאת...
the rain song
לפני 9 שנים • 29 בינו׳ 2015
the rain song • 29 בינו׳ 2015
אני חושבת שהוא התכוון להגיד שלנשים קל יותר להכיר. לא רק כאן, בכל מקום. וזה נכון.
אבל שזה לא יטעה אף אחד, אהבה קשה למצוא, לכולם.
המלט
המלט • 29 בינו׳ 2015
the rain song כתב/ה:
אני חושבת שהוא התכוון להגיד שלנשים קל יותר להכיר. לא רק כאן, בכל מקום. וזה נכון.

בהנחה ש׳היכרות׳ מצריכה שני צדדים ושברוב הפעמים כל מין מכיר מישהי/ו מהמין השני,
אי אפשר לומר ש״לנשים קל יותר להכיר.״ -

אהבה זה סיפור אחר.
the rain song
the rain song • 29 בינו׳ 2015
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

אהבה זה סיפור אחר.

בודאי שאפשר.
אולי צריך קודם להגדיר מה זה "להכיר".
אם אשה מקבלת 20 הודעות ביום הרי שכבר יש לה פוטנציאל להכיר 20 גברים חדשים. אם היא תבחר לענות לכולם יש לה סיכוי מצויין לנהל שיחה עם 20 גברים. מבחינתי זה שלב ראשון של הכרות.
אם היא תרצה להפגש עם כולם, אני משערת שהרוב יסכימו, כנ"ל בהקשר לסקס.
מהפגישה השניה ואילך הסיכויים לקשר יציב, מערכת יחסים ואפילו אהבה פוחתים בהדרגה ומשתווים לאילו של הגברים. אבל שיחה? טלפון? דייט? סקס? - אין שום בעיה.
אצל הגברים, אם להסתמך על העדויות כאן, המצב שונה לגמרי.

נכון, לא כל אשה, זה תלוי בכל מיני גורמים אבל על סמך נסיוני - הכרות ראשונית? (בכל אתר אינטרנט, בכל מקום בחיים האמיתיים - קלי קלות.

אלא אם כן אתה מגדיר את המושג "להכיר" אחרת לגמרי ממני.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 29 בינו׳ 2015
the rain song כתב/ה:
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

אהבה זה סיפור אחר.

בודאי שאפשר.
אולי צריך קודם להגדיר מה זה "להכיר".
אם אשה מקבלת 20 הודעות ביום הרי שכבר יש לה פוטנציאל להכיר 20 גברים חדשים. אם היא תבחר לענות לכולם יש לה סיכוי מצויין לנהל שיחה עם 20 גברים. מבחינתי זה שלב ראשון של הכרות.
אם היא תרצה להפגש עם כולם, אני משערת שהרוב יסכימו, כנ"ל בהקשר לסקס.
מהפגישה השניה ואילך הסיכויים לקשר יציב, מערכת יחסים ואפילו אהבה פוחתים בהדרגה ומשתווים לאילו של הגברים. אבל שיחה? טלפון? דייט? סקס? - אין שום בעיה.
אצל הגברים, אם להסתמך על העדויות כאן, המצב שונה לגמרי.

נכון, לא כל אשה, זה תלוי בכל מיני גורמים אבל על סמך נסיוני - הכרות ראשונית? (בכל אתר אינטרנט, בכל מקום בחיים האמיתיים - קלי קלות.

אלא אם כן אתה מגדיר את המושג "להכיר" אחרת לגמרי ממני.

women certainly have an advantage in meeting partners, but having to choose from those who already chose you - traditional model of dating: man approaches woman - probably limits your ability to get the precise thing you want and so men have some advantages in finding meaningful relationships.