ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי מותר להפסיק סשן באמצע?

גבר
לפני 9 שנים • 31 בדצמ׳ 2014

Re: נכון

גבר • 31 בדצמ׳ 2014
סירופ כתב/ה:
את כותבת את זה בציניות, נקבה, אבל... כן... אני חושבת ככה, לא במאה אחוז סגורה על עצמי,

אבל כן.

גם אם הוא לא " מחובר לעצמו" שיואיל לעשות " את עצמו" להעמיד פנים, לסיים את התכנית, אפשר לקצר, לא חייבים את בגרסה הארוכה והבלתי מקוצרת, אבל כן, שיזייף

ושלא ימוטט את הדימוי העצמי שלי, יטיל אותי למערבולת פחדים של... סר חיני מעיניו...

ושוב, אני לא מדברת על זוגיות מתמשכת שבה יכול האדון לומר לשפחתו הציתנית,

" אני מת מעייפות, לא מיני היום, בואי נלך לישון" , אלא על מצב שבו התחלנו בדרמה, הרקוויזיטים

על הבמה, ובסוויץ חד הוא מגלה לעצמו ולסאבית, ש..לא בא לו להמשיך, בעצם!.

אז כן, אני בעד ספר החוקים, יש בו הרבה חכמת המונים מצטברת.

אם אני במקום הנשלטת הזו שלך ואני מבין בדיעבד שהשולט המשיך ועשה בי את מה שעשה למרות שהוא חושב שאני שמנה או מכוערת, ולמרות שהוא לא נמשך וימשך אליי בהמשך, זה היה מאוד בעייתי בעיני.

אם זו היתה שולטת שנפגשה עם נשלט לסשן מיני ואחרי שהיא הפשיטה אותו היא גילתה שהוא לא מה שהיא ציפתה וממש לא מושך אותה, היא חייבת לדעתך להמשיך ולזיין אותו עם דילדו, לתת לו לרדת לה או כל דבר אחר שהם תיכננו, כדי שלא לפגוע בו ?

חלק מהחיים זה לדעת להתמודד בצורה כנה אבל מכובדת ככל האפשר גם במצבים לא מכבדים בעליל.
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 9 שנים • 31 בדצמ׳ 2014

סירופ כתב/ה:
את כותבת את זה בציניות, נקבה, אבל... כן... אני חושבת ככה, לא במאה אחוז סגורה על עצמי,

אבל כן.

גם אם הוא לא " מחובר לעצמו" שיואיל לעשות " את עצמו" להעמיד פנים, לסיים את התכנית, אפשר לקצר, לא חייבים את בגרסה הארוכה והבלתי מקוצרת, אבל כן, שיזייף

ושלא ימוטט את הדימוי העצמי שלי, יטיל אותי למערבולת פחדים של... סר חיני מעיניו...

" אני מת מעייפות, לא מיני היום, בואי נלך לישון" , אלא על מצב שבו התחלנו בדרמה, הרקוויזיטים

סירופ, ואם זה סקס? גם אז גבר חייב לשכב עם אשה למרות שלא בא לו, כי הוא כבר התחיל והיא תיעלב אם לא?
דחייה לא נעימה לשני הצדדים וזו סיטואציה ממש מבאסת אבל להכריח את עצמך לעשות משהו כדי שמישהו אחר לא ייעלב, זה זיוף. פייר, אם מישהו לא בקטע של לעוף עלי ועושה את זה כדי לצאת ידי חובה, כי "לא נעים"... איכס. מעדיפה שלא "יעשה לי טובה".
Brave Dwarf
לפני 9 שנים • 1 בינו׳ 2015

Brave Dwarf • 1 בינו׳ 2015
סירופ כתב/ה:

אבל כן.

אני לא יודע באיזה ספר חוקים כתוב שגבר צריך להשפיל את תשוקתו עבור אישה, או שאישה אמורה להיות אטומה לצרכיו של זוגה. בספר חוקים שלי הייתי מקיא לו זו שאתי הייתה עושה את עצמה נהנית אתי, ומקיא פעמיים אחרי מגע מיני עם אישה לא מושכת, עמה קיימתי יחסים לשם נחמה.
אם הדימוי העצמי שלה יתמוטט בגלל שזוגה הרגעי הרגיש שאינו בקטע וכיבד אותה בכנותו, לדעתי עדיף לה לשקול טיפול נפשי שיעזור לה לעלות את הערך העצמי. מוזר.
teacher​(שולט)
לפני 9 שנים • 3 בינו׳ 2015
teacher​(שולט) • 3 בינו׳ 2015
לכל אחד, אפילו צד ג'.
Eveningstar
לפני 9 שנים • 3 בינו׳ 2015
Eveningstar • 3 בינו׳ 2015
כבוד,כנות ותקשורת פתוחה וזורמת.
כל עוד אלה מתקיימים , הכל מותר לכולם כולל הפסקת הפעילות,הרי אם מישהו ימשיך ללא רצון כנה
אין כנות ובאם אין כנות אזי זה מפסיק להיות bdsm שקיים על אמון והסכמה הדדית.
כשbdsm מפסיק להתקיים יש חשש שהתעללות ,התאכזרות והתנהגות לא אנושית מתקיימות.
יש הרבה יותר סיכויים ב bdsm שהחברויות חדשות לע יעבדו מאשר שכן,הפסקה של סשן בודד או מערכת יחסים בי די אס אמית הינם ארועים שקורים כל הזמן.רגישות והבנה הקשבה והתחברות הם מה שחשוב
ובמידה ואין התקיימות שלהן אזי לא רק מותר אלא רצוי להפסיק.
הערה לכמה מכם כאן:הציניות והלהג כמו הלעג אין מקומם כאן,כשאדם חש פתוח מספיק להיפתח וללכת אחר תשוקותיו וההוויה הפנימית שלו,אנא כבדו אותו בהתייחסות מקבלת ואוהבת ,אני אודה לכם...
רצסיבי​(נשלט)
לפני 9 שנים • 4 בינו׳ 2015
רצסיבי​(נשלט) • 4 בינו׳ 2015
עצם המחשבה שלצד א' יש פררוגטיבה שלצד ב' אין, בין אם זה נשלט/ת או שולט/ת, היא מטרידה.
זה כמו שתגידי שלנשלט/ת / אסור שתהיה מילת ביטחון.
כל אחד יכול להפסיק מתי שהוא רוצה, גם אם הצד השני ייפגע מזה.
האם נשלטים לא נפגעים מכך שהם נדחים ע"י שולטות? נפגעים, אז מה? השולטות אמורות לקבל אותם רק בגלל זה? ברור שלא.

בתזה הזו, שיש להגן על הנפש השברירית של הנשלטת במחיר הרצון החופשי של השולט, יש גם פטרנליזם וגם שוביניזם מובהקים.
שש שעה

הייתי שם

שש שעה • 4 בינו׳ 2015
הוא המשיך, אבל היה ברור לי שמשהו לא בסדר.
אני כמובן נכנסתי לסרטים:
מה אני עושה לא טוב?
ברור שהוא מצפה למשהו אחר - אבל למה?
למה הוא לא אומר לי מה הוא רוצה?
אולי הוא אמר לי ולא הבנתי?

הרגשתי מושפלת מאוד [ולא בקטע טוב]
הרגשתי דחויה.
הרגשתי איכסה.

אחר כך - כשהתברר לי שהוא פשוט 'לא היה שם'
נעלבתי עד עומקי נשמתי.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 4 בינו׳ 2015
חלקכם מרדדים את הרגשות של הפרטנרים שלכם לרמה אבסורדית.
כשבן אדם מאבד חשק מיני ועוד חולק את ההרגשה הנוראית הזאת אז דואגים לו/ה