שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוני גירל ופוני בוי...

Master Bond​(שולט)
לפני 9 שנים • 6 בינו׳ 2015

פוני גירל ופוני בוי...

Master Bond​(שולט) • 6 בינו׳ 2015
יש כיף מיוחד בלשבת על גבה של מישהי, רצוי חתיכה...או אפילו מישהו ולרכב עליה/עליו כסוסה/סוס. לחוש את הגוף המתאמץ בין ירכיך מתחת לישבנך, נע לפי פקודתך...לרתום את הסוסה עם רסן ומושכות ועם שוט רכיבה לתת קצת ספנקינג בישבן - לעודד את הסוסה לנוע...לפעמים כשאין רסן ומושכות מסודרים, ניתן לאלר עם חגורת מכנס או גופייה שמגלגלים ושמים בפי הסוסה..וספנקינג עם היד מעת לעת אם אין שוט רכיבה.
כשהפוני מגיע ליעדה ניתן להורות לה להתכופף לרצפה באיזור הכתפיים וללקק את כפות הרגליים ומשם להמשיך לדברים אחרים מתחום הסגידה לגוף האדון...
גם במהלך הרכיבה ניתן באקרובטיקה מסויימת להורות לסוסה ללקק את כפות הרוכב...
הרכיבה בתנוחות שונות: על 4, על הכתפיים - שזה כיף לחוש בין ירכיך את הראש של הסוס ומאמצו לשאתך על כתפיך, ממש לשאת את עול מלכות האדון...תרתיי משמע!
בחו"ל הנושא מאוד מפותח..בארץ לא ממש ותתפלאו שיש נשים שמסוגלות להרים ולשאת משקל גבר רזה ממוצע..ולפעמים אפילו נאות...תחפשו ביו טיוב.

בעבר היתה לי חברה יפה עם נשמה טובה, שמאוד גירתה אותי מינית והיה קשר טוב, אך לא החזיק לצערי ברמת התקשורת והענין איתה...
יום אחד היא ביוזמתהף ניסתה להתגרות בי ואמרה לי שהיא רוצה להראות לי שהיא חזקה וכאתגר, אמרה לי שהיא רוצה להיות סוסתי! לא פחות.
אז לפני הרבה שנים, היה נראה לי מוזר להשפיל את חברתי והזהרתי אותה בצחוק, שיום אחד אני עשוי לומר לה לרדת על 4...רז היא התגרתה בי ואמרה: "נו, נראה אותך!". הייתי ביחסי שליטה נטו עם נשים לפניה...אך לא כשזו חברתי...הייתי מאוד מופתע מאיפה זה בא לה כי היתה בבית מאוד סגור מינית...
לאחר 3 הזדמנויות כאלו, הוריתי לה יום אחד "רדי על 4"...ולהפתעתי - ירדה ונעמדה כסוסה אצילית ממתינה לרוכבה...טוב, ראיתי סוסה אצילית על ארבעותיה לפניי ויפה, כאביר התיישבתי על גבה ועם ירכיי הוריתי לה "קדימה לסלון"...היא ביקשה בתקיפות שלא אעזור לה עם רגליי, שהיא מסוגלת לשאתני (אז שקלתי כ 67 ק"ג, 1.77 מ' והיא היתה 1.7 מ' חטובה כ 62 ק"ג), נשנענתי כשכפות רגליי כפופות ומונחות על ישבנה כך שכל משקלי על גבה...ציפיתי שתגיד "איי, כבד לי", אך לא. הסוסה העיקשת החלה לזוז לאט ובביטחה לכיוון הסלון מחדר השינה...חשתי בגופה הצעיר הנע באיטיות תחתיי בין ירכיי וזה מאוד גירה אותי ומסתבר שגם אותה...כשהגיעה לסלון הוריתי לה להתכו]ף לרצפה ויצא שהיא התחככה בכפות רגליי ונישקה אותן...עם הזמון הרכיבות עליה שילבו גם סגידה לרגליי ומעט לישבני...
לאחר שנפרדנו היה מאוד קשה למצוא חברה דומה, אך גם למטרת הסדס"מ היה מאוד קשה. כך יצא לי לנסות שליטה בגבר יום אחד, שפנה אלי למודעה שכוונה לנשים..ניסיתי וגיליתי שאני מחבב את השליטה נטו בגברים ללא סקס איתם והיה קל יותר למצוא עבדים מאשר נשלטות - לצערי.

מפליא שבארץ מאוד קשה למצואסוסות אצילות...גם סוסים לא תמיד - יש עבדים "עם בעיות בריאות" או כאלו שקטנים מידי או חוששעים למרות שהרעיון מוצא חן בעיניהם...

אשמח לשמוע חוויות מכם בתחום.
מ.ב. icon_lol.gif