ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

30.01.15 - GayDom - BDSM Play Party - גברים בלבד

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 6 בינו׳ 2015

30.01.15 - GayDom - BDSM Play Party - גברים בלבד

Alexey90210​(מתחלף) • 6 בינו׳ 2015

ליין מסיבות חדש: גיידום פליי פארטי, מסיבת בדס"מ לגברים בלבד. מדובר במסיבה ללא מוזיקה רועשת, כי חשוב לנו לשמוע את הצרחות שלכם. מיותר לציין שהכל בשפיות, בוודאי בהסכמה, וכמובן ללא טלפונים מצלמים. המועדון ליברטין מארח את המסיבה הראשונה ויהיה בו 5 אזורים: אזור עישון, שרק שם מותר לעשן, אזור סקס ג'אקוזי והחדרים, אזור ווטרספורט והמקלחות. החלק העיקרי של מועדון הוא אזור משחקי בדס"מ: אזור משחקי בדס"מ כולל כלובים, מתקני קשירה, קרוס קשירה, מתקני תליה, מתקני תליה בדוגי, ספנק-צ'אר'ס, פאק-מאשין ועוד. יהיה לכם שטיח מלבד על הרצפה, כי חלקכם יזחלו על ארבע. בפינות היגיינה תמצאו: כפפות לייטקס, קונדומים, חומר סיכה, מגוונים וכו'.

לנשלטים: הדרסקוד מינימליסטי קינקי ומאוד סקסי. במידה ואתה רכוש אישי – עליך ללבוש קולר רגיל (אפשר להוסיף "שייך למאסטר איקס"), במידה ואתה רכוש ציבורי עלייך למלא את השאלון הקצר הזה http://rs.createsurvey.ru/publish/survey?a=IWJFuw שנדע מי אתה, מה הגבולות ומה הפנטזיות שלך. אתם יכולים גם להביא מהבית תיק ציוד שאתו יותר כיף להתעלל בכם.

דרסקוד לשולטים: סקסי קינקי או מכובד. מה שיותר חשוב זה להגיע עם ציוד סאדו מהבית. אתם יכולים (לא חובה) למלא את השאלון של השולטים http://rs.createsurvey.ru/publish/survey?a=6yQlk6, זה יהיה שלט קטן שאותו תוכלו לקשור לרגל ויעזור לנשלטים להבין מי נגד מי.

למתחלפים. ההמלצה שלנו להחליט מה בא לכם באותו יום - ולזרום עם הפנטזיה שלכם. ומידה וזה לא אפשרי, אתם יכולים למשל ללבוש גם תו שילוט על הצוואר וגם תו נשלט על הרגל.

מספר חוקים בסיסים:

- לא להפריע בזמן הסשן, גם אם זה חבר טוב, וגם אם זה משהו מאוד חשוב.
- לא לצלם!! אף אחד!! גם לא את עצמך!
- לא לעמוד קרוב מדי לסשן של אחרים.
- "לא" זה לא! אם אמרו לכם "לא" זה לא לבוא לשאול אולי בכל זאת אחרי 10 דקות .
- הכל בהסכמה! תרגישו את האדם שעליו אתם שולטים ותקשיבו לו בזמן הסשן.
- העישוןן רק באזור העישון.
- ווטרספורט – רק באזור המקלחות. אנחנו מבקשים להקפיד על זה.
- שולטים: לפני שתתחילו להפעיל כוח, בבקשה תוודאו שיש הסכמה של הצד השני
- נשלטים: בזמן פניה לשולט, תהיו על הברכיים ואל תסכלו לו ישר בעיניים.
- הכל באהבה ולהנאה. לכן תשתדלו להיות קשובים.

מועדון ליברטין נמצא ברחוב החרוץ 5 בתל אביב. ופתיחת דלתות בשעה 23:00. מחיר הכרטיס 100ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים בחנות פטישדיל, ברחוב בר כוכבא 1 בתל אביב או דרך האתר: http://www.fetishdeal.co.il/category-c-126/.html מספר ההזמנה שתקבלו לדוא"ל היא הכרטיס שלכם. מלבד דוא"ל, שאר הפרטים לא חשובים. במידה ואתם מעוניינים לרכוש מוצר, ולקבל אותו למסיבה בבקשה תציינו זאת בהערות.

המסיבה בחסות חברות Durex ו FetishDeal, שידאגו לכם חזק!

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 15 בינו׳ 2015

גיידום זה בנוסף לפמדום. אני סטרייט. בלי זבובים.

Alexey90210​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2015
שלום חברים.
יש לי 3 דברים לומר, לקראת המסיבת גיידום הראשונה ב 30.01.15
בהמשך לפוסט: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=35601

דבר ראשון: ליין גיידום זה בנוסף לליין "נשף פמדום" ולא במקום.
הנשף פמדום הקרוב זה ב 27.02, ברקוב הפרסום.

דבר שני: אני סטרייט. אפל פי שאני אוהב לבוש נשי\זנותי.
בדקתי את הנושא. והמסיבה הזאת זה בעיקר כי יש ציוד מתאים וחברים ביקשו.
ידעתם שאין מסיבת גייז בדס"מ בתל אביב?

דבר שלישי: נושא של בנות בגיידום. לצערי זה בילטי אפשרי. זה רק לגברים.
- "אני רוצה להיות זבוב על הקיר בגיידום, רק לראות"..
- "אני רוצה להיות עוזרת בחינם"..
קיבלתי יותר מ10 בקשות בנושא, והתשובה היא שלילית..

נ.ב.
אני לא אוהב מסיבות בדס"מ כלליות בלי נושא מסויים. PLAY-PARTY זה ליין ממוקד ופונה לאנשים ספציפים, שיש להם פטישים דומים. פמדום זה הראשון ותמיד יהיה הדגל - כי זה הדבר הקייפי ביותר בשביל לי. גיידום זה ליין שני, שמיועד למלות נישה חסרה לגברים שאוהבים גברים ואוהבים בדס"מ, מסתבר שבתל-אביב, עיר מספר 1 בעולם לגייז - אין מסיבת גייז בדסמ. בסוף יוני אני מתכנן להתחיל לזדום, ליין בדס"מ לנשים בלבד. בשלב זה אין תוכנית לעשות מיילדום מהסיבה המצחיקה: שבלי שולטים בודדים זה לא יהיה מגניב, אבל יש יותר מדי שולטים שרוצים לבוא ואני לא ממש יודע איך לסנן שולטים - כולם חברים שלי, אבל לכל נשלטת שנייה יש סיפור נוראי על שולט זה או אחר.

זה האיוונט של גיידום בפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/1526629814283248/
אשמח שתשתפו אותו עם חברים רלונטיים.

תודה
אלכסי
dandelions
לפני 9 שנים • 17 בינו׳ 2015
dandelions • 17 בינו׳ 2015
למה מיילום בלי שולטים בודדים זה לא מגניב?

הבנתי (ולא ממקור אחד) שהמסיבה הקודמת הייתה מוצלחת למרות (או בזכות) העדר שולטים בגפם...
כל הכיף הוא שסופסוף יש מסיבה שבאמת יוצרת יחס עדיף ומועדף של זוגות+נשים על פני גברים בודדים - זו הסיבה העיקרית שאני אישית מחכה לליין הזה /:
    התגובה האהובה בשרשור
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 17 בינו׳ 2015
Alexey90210​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2015
Sdandelion כתב/ה:

הבנתי (ולא ממקור אחד) שהמסיבה הקודמת הייתה מוצלחת למרות (או בזכות) העדר שולטים בגפם...
כל הכיף הוא שסופסוף יש מסיבה שבאמת יוצרת יחס עדיף ומועדף של זוגות+נשים על פני גברים בודדים - זו הסיבה העיקרית שאני אישית מחכה לליין הזה /:

מסיבה מבחינתי - זה מקום שאנשים יכולים לצאת מהבית בלבוש סקסי, ולפגוש מישהו חדש.
ואז מגיעים זוגות, וזה יותר מסיבת סווינגרים קינקית ופחות PLAY PARTY
לפי הקילור שלך את לא פנויה - ולכן עבורך זה יכול להיות מאוד נחמד
מה עם סאביות פנויות? ישבו על הרצפה כמו ויחקו למשיח? בטח לא יבוא כי זה שישי..))))
dandelions
לפני 9 שנים • 18 בינו׳ 2015
dandelions • 18 בינו׳ 2015
כמו שיש מסיבה סגורה לגייז ובתכנון מסיבה סגורה לנשים, מה הבעיה עם מסיבה סגורה לזוגות ונשים? אני לא אומרת שתעשו עכשיו כל שבועיים מיילום, אבל כשברקע יש מסיבות עם כלמיני הגבלות כניסה שונות, ואתה/ם מחליטים שדווקא לא להכניס שולטים גברים זה לא מגניב, זה נשמע לי קצת... מוזר (או יותר נכון "אויויוי לא נותנים לי לראות ציצי"). אז פעם בכמה חודשים תעשו מיילום, פתאום במקרה הזה מסיבה נישתית היא מגבילה מדי?

אתה אולי חושב שזו לא תהיה מסיבה כייפית, ואני בטוחה שכל השולטים הרווקים חושבים ככה, אבל יש גם כאלו שהאובר נוכחות של גברים מריירים דוחה אותם ומרחיקה אותם מהמסיבות האלה.
וגם ההשוואה למסיבות סווינגרס היא לא רלוונטית – זה בכלל לא אותו הדבר חוץ מזה שגם פה וגם שם אין כניסה לגברים בודדים.

קיצר.. ביאסתם ממש (במיוחד אחרי ששמעתי דברים ממש טובים על הליין) /:
Kryptonite​(אחרת)
לפני 9 שנים • 20 בינו׳ 2015
Kryptonite​(אחרת) • 20 בינו׳ 2015
Alexey90210 כתב/ה:
Sdandelion כתב/ה:

מה עם סאביות פנויות? ישבו על הרצפה כמו ויחקו למשיח? בטח לא יבוא כי זה שישי..))))

*מחכה למשיח*
*על ארבע*
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 25 בינו׳ 2015
Alexey90210​(מתחלף) • 25 בינו׳ 2015
Kryptonite כתב/ה:
Alexey90210 כתב/ה:
Sdandelion כתב/ה:

*מחכה למשיח*
*על ארבע*

הכי יפה לך על 4..))
את עושה את זה חזק ומרגש..
One moment​(שולטת)
לפני 9 שנים • 27 בינו׳ 2015
One moment​(שולטת) • 27 בינו׳ 2015
נשלח פעמיים - מחוק

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 27, 2015 3:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
One moment​(שולטת)
לפני 9 שנים • 27 בינו׳ 2015
One moment​(שולטת) • 27 בינו׳ 2015
מסיבה סגורה לזוגות ונשים? פנטזייה הכי נפוצה של זוגות לצרף אישה, אבל כמה נשים בודדות יהיו? נראה לי יש מספיק מסיבות לאורגיות וסווינגרים ואישה בודדת שכן מחפשת להצטרף לזוג תמיד מבוקשת שם. יש גם מסיבות לסווינגרים שאוהבים בדסמ.

מסיבה סגורה לנשים בלבד – כי יש נשים שאוהבות לשלוט (להישלט) רק בנשים.

לגבי מיילדום – שולטים בודדים זה חובה אם יש נשלטות בודדות. אבל צריכה להיות כמות גדולה יותר של נשלטות. כדי שיהיה מבחר וכדי שנשלטות (נשלטים?) לא ירגישו יותר מדי תשומת לב שאולי לא רצוי.

נשים זה נשים, לכן צריכים להיות כללים ברורים ויותר חדים מאשר בפמדום, מי נגש למי, איך מתחילים, אפילו איך פונים בהתחלה... כי תסלחו לי אבל רוב השולטים במסיבות מגזימים עם פניות מוזרות כמו: "את חצופה, את מסתכלת אלי כל ערב ותקבלי עונש על זה" (וברור שהסתכלתי פעם ראשונה, לא מכירה בן אדם וכבר לא אגיד שאני בכלל לא מחפשת שולט) "תגשי אלי, ילדונת" (הייתי אומרת שאני ילדונת קצת מגודלת ובכלל מכללי כבוד נראה לי שגבר נגש ראשון לאישה ואם הייתי רוצה לגשת הייתי עושה את זה כבר).

טוב, אולי אני גם מצד אחר יותר ומיילדום זה לא בשבילי, אבל גם יהיה מאוד קשה לנשלטות מבחינה להגיד "לא". היה לי מקרה במסיבה שאמרתי לשולט שאני לא מעוניינת בשולט ובמקום לעזוב אותי הוא ענה לי: אני אשב איתך ואשמור אליך כי יש פה כל כך הרבה סוטים))) וגם כשביקשתי לעזוב אותי כמה פעמים הוא המשיך שיחה איתי בתקווה שאולי אני מתלבטת... גם שקמתי והלכתי בן אדם רדף אחרי כל הערב...

אני מספרת את זה לא כדי להתבכיין, אולי כדי להסביר יותר לאלכסי איך למנוע כל מיני דברים לא נעימים במילדום. כדאי לפתוח פוסט בפורום כדי שנשלטות תספרו מה הן רוצות ומה לא. ולגבי כמות החברים – מכירת כרטיסים עדיין דרך האתר. אם כרטיסים נגמרו – אז אין יותר מקום. בדיוק כמו בפמדום. זה לא קשור לחברות. לגבי לשבת על השטיח או לא צריכה להיות בחירה. כי נשים יותר ביישניות ויש פחות נטייה לפוטפטיש או השפלות בהשוואה לפמדום. לכן זה לא צריך להיות כלל לכולם. ואולי צריכים להיות יותר מקומות ישיבה ונשים שיסתובבו חופשי. כי אולי יהיו גם נשים שמתעניינות אך לא מוכנות לסשן פומבי או להתחיל עם מישהו כרגע.