סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שחרור אהובתך לידי שולט אחר

משתמש מחוק
לפני 9 שנים • 13 בינו׳ 2015

מניאק מנצל - תגובה (למרות שאחרי ההתלהמות שלך - החשק לא גדול)

משתמש מחוק • 13 בינו׳ 2015
מניאק מנצל כתב/ה:
תגיד לי אתה רציני?אתה אמיתי?יש לך זין וביצים בכלל?עזוב שולט...כי לשם יש לך עוד מיליון קילומטר עד שתגיע אבל לפחות להיות גבר...להיות הגבר שלה...ושתהיה האישה שלך...הזונה שלך...הרכוש שלך באיזשהוא מקום...כי בזוגיות שייכים בצורות מסוימות רק אחד לשני...מה זאת ההתבכיינות שלך?מה זה היא רוצה משהו שאתה לא יכול לתת לה?אתה מתמוגג עליה שהיא מבשלת ומעריץ אותה ואז מישהו אחר נוגע בתחת שלה שהיא חומקת מידייך?מה הלאה?אתה שנייה מלהיות הקוק הולד שמוצץ את השפיך מהכוס שלה אחרי שהוא טחן אותה טוב טוב עמוק...אתה לא מבין למה כואב לך בבטן...ואיך מתמודדים עם זה...מעניין באמת...זה כי מישהו אחר נוגע באישה שאמורה להיות הזונה הנאמנה שלך והאישה שלך...ואתה מתפלא ולא יודע איך להתמודד?אולי כי כל התירוץ העלוב לקיום שלך עדיין איפשהוא זועק לך שזה ממש לא תקין!!!!במקום לשים אותה על כס גבוה מידיי ושתדבר על הדרישות שלה ומה שהיא רוצה קודם במקום רק להתמוגג שהיא מבשלת סתום לה את הפה בזין שלך וטחן לה את הגרון ככה שהיא לא תוכל להתבכיין ולדרוש שבוע...ותזיין אותה גם בתחת שהיא תעמוד כל השבוע ותבשל לך או תהיה על ארבע וכל פעם שהיא תרצה לשבת היא תדע לפי הכאב למי שייך התחת שלה...ואם היא אחרי זה שהיא סיפקה גם אותך ונתנה לך אהבה היא העלתה לך דרישות אז במקום לפחד עליה ולהתמוגג עליה כמו גייז תחשוב דווקא שהיא ורק היא הזונה האולטימטיבית שמותר לך הכל איתה ותתפרע עליה כמו רוצח גרזנים לעזאזל...אחרת אתה יודע מה יקרה?אתה תהפוך מהגבר שלה והחבר שלה לידיד שלה שהיא מזדיינת איתו מידיי פעם ומרחמים ואהבה ידידותית ולא מתשוקה..ולאט לאט תתרחקו והיא תהיה האישה שמשתוקקת לשולט שלא שואל שאלות אלא לוקח ונוגע ובסופו של דבר גם יזיין אותה והיא תהיה שלו...מה זה הזוג המלכותי כאילו אתה סוגד למישהו?אתם הזוג המלכותי וכל השאר שימצצו לכם את הזין...היא רוצה בחורה..תשיג...ממש בעיה בין כל הזונות כאן למצוא מישהי שהיא תצטרף אליכם...אחרת כמו שאמרתי מה שיקרה זה שאתה תהיה קוקהולד וסמרטוט עלוב ואתה תתמכר לכאב ולהשפלה הזאת עד שיורידו אותך באסלה ואתה תאבד אותה ואז יום אחד תבין ותקום ותראה שאתה פשוט שק של חרא ואתה לא תבין איך הגעת לשם...ולא יפסיק לך לכאוב אלא יתגבר...אז..תעשה לי טובה...גש לזונה שלך...תגיד לה לא שולט ולא נעליים תסגור לה את המחשב ודפוק אותה בתחת ותסמן את השטח שלך בזרע...

אני מבין את הצורך בסאדיזם ובהשפלה של השולט הגברי - אני מבין מאיפה אתה בא. באמת. אבל הגישה שלך? על הפנים.

מה שיכולת לכתוב בשלוש שורות כתבת בעשרים, ואני מעריך שכמו שהכתיבה שלך - גם החשיבה שלך אינה צלולה ואינה מיתרגמת היטב פנים אל פנים.

ההבדל בין שליטה באישה שאתה אוהב לבין אהבה לנשלטת שלך, הוא שבראשון אתה מספק צורך בסיסי לאישה שאתה אוהב (בין אם זה פיזית אתה או מישהו אחר - אני מספק לה את קשר השליטה דרך קבלן חיצוני ובשמחה רבה) ובשני אתה נופל שדוד לאישה שצרכיה קודמים לשלך. לשמחתי הרבה, אני חבר בטגוריה הראשונה. ובסופו של היום - היא זו שמתקשרת אליי שלוש פעמים ביום כדי להגיד לי כמה שהיא אוהבת אותי ומתגעגעת אליי, למרות שמישהו אחר אומר לה לתקוע זנב של נייר טואלט בתחת.

אז כמו עם נקבה' - סליחה שאני לוקח את דבריך בעירבון מוגבל.
משתמש מחוק

אושה - תגובה (וכרגיל - תענוג)

אושה כתב/ה:
פיונה 1607 כתב/ה:
אושה כתב/ה:
תיכף עונה לך בווטס. יותר נח.
אבל בגדול - לא חבל? זוג צעיר ואוהב - כבר להכניס צד שלישי.
למה אתה חושב שלא יכול לספק לה מה שהיא רוצה?

אתה יכול

מי אמר?.. לא כולם מסוגלים להכל אושה.

הם צעירים ואוהבים
שניהם בדסמים משני צידי השוט
כלומר התאמה ורצון בסיסי יש
חדשים אז עוד לא ידוע אם לאחד מהם יש פטיש מאד גדול למשהו
שהשני סולד בו, כלומר ניתן להתחיל לחוות דברים ביחד
יש להם את כל החיים לפתוח את הזוגיות
למה להרים ידיים על ההתחלה?

זה לא שהוא ונילי... יש רק חששות
ועם אהבה ותקשורת טובה, שהבסיס איתן מתגברים על הכל
למה לא לנסות אופציה שמרנית?
אפשר להעזר בותיקים, ללמוד טריקים וכו'
אבל מראש לשחרר כדי שהיא תחווה סשן עם דום ותיק ומנוסה?
גם הצעיר שלפנינו יכול להצליף בה ולצוות עליה להוריד תחתונים בעבודה...
לא תורה מסיני. הכל תלוי בחיבור המנטאלי רגשי
ולא עד כמה הדום השני ותיק ומנוסה...

יש פה בכלל דבר כזה?!
חברותיי ישמחו לדעת

הופה, הנה הסבר רציונאלי ללמה לא לתת לחברה שלי להישלט ע"י גבר אחר.
התפתיתי לעלות תקציר של השיחה שלנו בווטסאפ לכאן - תודה שחסכת לי את עבודת ההקלדה! icon_biggrin.gif

אני עדיין חושב שמה שאני עושה הוא בגדר להיעזר בוותיקים - בין אם זה את ואוש באופן ווירטואלי או Alpha Dog באופן פרסונאלי. גם הדום הנוסף שהכנסנו למערכת היחסים שלנו מספק לי חוויי למידה עצומה, והרצון שלי לשלוט בה רק מועצם עקב החוויה הזו, ולא קטן.
קחי לדוגמה את תחילת החודש הבא - כבר תכננתי סשן ארוך במיוחד על מנת לנסות את כלל הדברים שלמדתי (עד אז לא מתאפשר מטעמים לוגיסטיים - בהמשך לשיחתנו הראשונה).

אין מנוס מלעשות טעויות בעת תהליך הלמידה - ואם זו אחת מהן אז תפאדל.
בסופו של היום היא כפופה מנטלית אליי, ואני זה שגורם לה כאב עד כדי בכי ושמחה עד כדי צחוק.
גם אם את התנוחות הגוריאניות מלמד אותה גבר אחר icon_razz.gif
משתמש מחוק

Adriana - תגובה

Adriana כתב/ה:
היא תחמיר.
איך אינספור ניסיונות אם היא בסהכ בת 20?
לא כל דבר חייבים לממש כאן ועכשיו. מעבר לשןלט- אתה הגבר של ה.של אשה צעירה מאוד וחלק מתפקידך הוא להגן עליה. לא למסור אותה לידי שולט בעל ניסיון שככ מבוגר ממנה!
רחוק מהעיין רחוק מהלב- פשוט תתרחקו מהמועדונים ומחומר בנושא לכמה שנים- ותהיו אתם ומה שיוצא מימכם באופן אוטנטי במקום חיקוי של מה צריך להיות
אם אתה אוהב אותה- אל תשחרר בשום אופן!

אינספור נסינות הוא ביטוי שלך, לא שלי - אני השתמשתי במילה "רבים".
ואף על פי כן הכוונה ברורה - ואני אשתדל להגן עליה יותר.

רעיון מעניין הריחוק הזה - יכול להיות שקצת נסחפנו עמוק מדי מהר מדי. אני מקבל את זה לחלוטין ומודה לך שהעלית את זה.

ואני אוהב אותה. בזה אין ספק ומעולם לא היה.
up u rs​(אחרת)

Re: מניאק מנצל - תגובה (למרות שאחרי ההתלהמות שלך - החשק לא ג

up u rs​(אחרת) • 13 בינו׳ 2015
Young Couple כתב/ה:
מניאק מנצל כתב/ה:
תגיד לי אתה רציני?אתה אמיתי?יש לך זין וביצים בכלל?עזוב שולט...כי לשם יש לך עוד מיליון קילומטר עד שתגיע אבל לפחות להיות גבר...להיות הגבר שלה...ושתהיה האישה שלך...הזונה שלך...הרכוש שלך באיזשהוא מקום...כי בזוגיות שייכים בצורות מסוימות רק אחד לשני...מה זאת ההתבכיינות שלך?מה זה היא רוצה משהו שאתה לא יכול לתת לה?אתה מתמוגג עליה שהיא מבשלת ומעריץ אותה ואז מישהו אחר נוגע בתחת שלה שהיא חומקת מידייך?מה הלאה?אתה שנייה מלהיות הקוק הולד שמוצץ את השפיך מהכוס שלה אחרי שהוא טחן אותה טוב טוב עמוק...אתה לא מבין למה כואב לך בבטן...ואיך מתמודדים עם זה...מעניין באמת...זה כי מישהו אחר נוגע באישה שאמורה להיות הזונה הנאמנה שלך והאישה שלך...ואתה מתפלא ולא יודע איך להתמודד?אולי כי כל התירוץ העלוב לקיום שלך עדיין איפשהוא זועק לך שזה ממש לא תקין!!!!במקום לשים אותה על כס גבוה מידיי ושתדבר על הדרישות שלה ומה שהיא רוצה קודם במקום רק להתמוגג שהיא מבשלת סתום לה את הפה בזין שלך וטחן לה את הגרון ככה שהיא לא תוכל להתבכיין ולדרוש שבוע...ותזיין אותה גם בתחת שהיא תעמוד כל השבוע ותבשל לך או תהיה על ארבע וכל פעם שהיא תרצה לשבת היא תדע לפי הכאב למי שייך התחת שלה...ואם היא אחרי זה שהיא סיפקה גם אותך ונתנה לך אהבה היא העלתה לך דרישות אז במקום לפחד עליה ולהתמוגג עליה כמו גייז תחשוב דווקא שהיא ורק היא הזונה האולטימטיבית שמותר לך הכל איתה ותתפרע עליה כמו רוצח גרזנים לעזאזל...אחרת אתה יודע מה יקרה?אתה תהפוך מהגבר שלה והחבר שלה לידיד שלה שהיא מזדיינת איתו מידיי פעם ומרחמים ואהבה ידידותית ולא מתשוקה..ולאט לאט תתרחקו והיא תהיה האישה שמשתוקקת לשולט שלא שואל שאלות אלא לוקח ונוגע ובסופו של דבר גם יזיין אותה והיא תהיה שלו...מה זה הזוג המלכותי כאילו אתה סוגד למישהו?אתם הזוג המלכותי וכל השאר שימצצו לכם את הזין...היא רוצה בחורה..תשיג...ממש בעיה בין כל הזונות כאן למצוא מישהי שהיא תצטרף אליכם...אחרת כמו שאמרתי מה שיקרה זה שאתה תהיה קוקהולד וסמרטוט עלוב ואתה תתמכר לכאב ולהשפלה הזאת עד שיורידו אותך באסלה ואתה תאבד אותה ואז יום אחד תבין ותקום ותראה שאתה פשוט שק של חרא ואתה לא תבין איך הגעת לשם...ולא יפסיק לך לכאוב אלא יתגבר...אז..תעשה לי טובה...גש לזונה שלך...תגיד לה לא שולט ולא נעליים תסגור לה את המחשב ודפוק אותה בתחת ותסמן את השטח שלך בזרע...

אני מבין את הצורך בסאדיזם ובהשפלה של השולט הגברי - אני מבין מאיפה אתה בא. באמת. אבל הגישה שלך? על הפנים.

מה שיכולת לכתוב בשלוש שורות כתבת בעשרים, ואני מעריך שכמו שהכתיבה שלך - גם החשיבה שלך אינה צלולה ואינה מיתרגמת היטב פנים אל פנים.

ההבדל בין שליטה באישה שאתה אוהב לבין אהבה לנשלטת שלך, הוא שבראשון אתה מספק צורך בסיסי לאישה שאתה אוהב (בין אם זה פיזית אתה או מישהו אחר - אני מספק לה את קשר השליטה דרך קבלן חיצוני ובשמחה רבה) ובשני אתה נופל שדוד לאישה שצרכיה קודמים לשלך. לשמחתי הרבה, אני חבר בטגוריה הראשונה. ובסופו של היום - היא זו שמתקשרת אליי שלוש פעמים ביום כדי להגיד לי כמה שהיא אוהבת אותי ומתגעגעת אליי, למרות שמישהו אחר אומר לה לתקוע זנב של נייר טואלט בתחת.

רגע...ולבת הזוג שלך אין צורך בסאדיזים והשפלה? לא בכך הדיון עוסק?
אני יכולה רק לשתף מנסיוני- כששחררתי את בנזוגי לשעבר לחפש סאביות מחוץ לבית- זה היה תחילת בסוף. אחרי פעמיים- לא הייתי מסוגלת לגעת בו יותר.אחרי שלוש- גם לא להסתכל עליו. פיזי ונפשי בזוגיות הם דברים בלתי נפרדים.
מצאת אהבה יפה בגיל צעיר.זה נדיר.אל תשים לעצמך רגליים ואל תכניס זרים שאינך מכיר את טיבם הרוחני למעגל הזוגי שלך
סוגיות זה עניין שברירי הרבה יותר מכפי שאתה חושב. ץאם זוגתך זקוקה לאהבה קשוחה- תן לה אהבה קשוחה! החוק הראשון- תנעל אותה קשורה בדירותים בפעם הבאה שהיא רק מעלה על דעתה גבר אחר!
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
אני מקווה שלא תקשיבו לרוב הקולות שדיברו בפוסט הזה, שכן הם מציעים לכם להגן על מה שיש לכם על ידי הפיכת הקשר שלכם לכלוב של זהב. הרי אם תמנע ממנה את מה שהיא מחפשת, היא לא תוכל להיות מאושרת ואתה בעקבותיה, ומכאן הדרך אל הקץ קצרה. מערכת היחסים שלכם עשויה להסתיים בעקבות התאהבות באדון אחר, את זה אתה בטוח יודע והזכירו לך את זה כאן, כדאי להרתיע אתכם, אבל מערכות יחסים מסתיימות גם כאשר מי שנמצא בהם מרגיש חנוק וכלוא ונמק. אבל זה מוות איטי וארוך של מערכות יחסים, שקשה לשים את האצבע על מה בדיוק השתבש בו ומתי, ולכן פחות מתריעים ממנו.

על אף שבחברה שבה אנו חיים, אנו רגילים לתפוס אהבה כמשאב מוגבל שמוקצה רק לבן זוג אחד, ניתן לאהוב כמה אנשים בו זמנית, מבלי שאחד יהיה על חשבון האחר.

אני חושבת שאתה אמיץ מאד בכך שאתה משחרר אותה לקבל את מה שהיא צריכה. אני מקווה שהשולט שיש לה ידע להעריך את הקשר שלכם ולכבד את המעשה הזה, ולא יעז להכנס ביניכם או להכניס את השליטה שלו בה לזמן שהוא במוגדר הזמן הזוגי שלכם. כמובן, חשוב שתוכלו להיות פתוחים בתקשורת ביניכם ולדבר על רגשות שצפים, על קשיים ועל מציאת הדרך שתיטיב עם שניכם.

בהצלחה לכם בדרך שתבחרו בה! flower3.gif
up u rs​(אחרת)

ואם הוא כן יאפשר לה לחטוף מהצד

up u rs​(אחרת) • 13 בינו׳ 2015
אז היא לא עלולה להתאהב באחר?
אהבה היא לא חברת ביטוח בכל מקרה.אנחנו לא שייכים לאיש. ועדיין- מעגל זוגי טוב הוא נדיר מכדי להפקירו ליד המקרה.
דמיאו​(שולט)

Re: Matter - תגובה

דמיאו​(שולט) • 13 בינו׳ 2015
Young Couple כתב/ה:
matter כתב/ה:
כך זה נגמר בסוף? זה עושה לי ממש הרגשה רעה...

מפני שבסופו של דבר לא הסתדר בינינו?

או מפני שאתה חש שאני עושה טעות?

ידידי, טעיתם שניכם במידה שווה. זה שהיא נשלטת לא מסיר ממנה אחריות. הפוסט שלך היה קשה לקריאה. בקושי נבלע לי בגרון ועדיין אני מהרהר על שניכם מידי פעם... אני ולביאה הרגשנו רע מאוד כשהקראתי לה את הכתוב פה.

אתה בכלל מבין כמה קשה למצוא נשלטת שיש חיבור רגשי איתה?!
אתם זרקתם כרטיס זהב, זוכה בלוטו לפח, ולא רק זרקתם- קודם שרפתם אותו. במקום להפוך את האהבה בניכם ליתרון, עשיתם מזה חיסרון. יכול להיות שיש לכם איזשהו קושי, אבל ראבק, מתמודדים. יש בסיס טוב, לא?!...

אתם עיוורים?
תסתכלו מסביבכם כמה בני 40 מחפשים ומחפשות פה אהבה בדסמית, תסתכלו. תלמדו מחכמים ממכם.
אני פה ממש קצת יותר זמן ממכם, כל מה שאני קורא בבלוגים של נשלטות צעירות הוא מעגליות של עונג רגעי וכאב פרידה. למה אתה שולח מישהי שאתה טוען שאתה אוהב למעגל הזה? אתה אוהב אותה, לא? שמור עלייה. היא שלך.

ועל מה?... אני לא מקבל ממך את מה שכתבת. עם בעיות מתמודדים. אני לא יודע מה קרה בניכם, באמת שלא, אבל מהקריאה של הכתוב שלך לא הרגשתי שאתה אצילי או מכובד. הרגשתי גבר שכואב לו מאוד, שהוא מסתיר את הכאב ומנסה לתת למישהי מה שהיא דורשת, בכל מחיר. גם על חשבונו.

מה אגיד, בהצלחה לכם.
הוא​(שולט)

מאנשים

הוא​(שולט) • 13 בינו׳ 2015
שחובבים נטיה שאינה נורמטיבית הייתי מצפה שיקבלו/יהיו סובלנים כלפי גישות לא נורמטיבית גם בזוגיות. או לפחות לא יתנגדו ויפגינו שמרנות.
זוגיות אינה שטאנץ וכל אחד וכל זוג בנוי אחרת.
אני רק יכול לאחל לך שהיא תדע להעריך את זה שאתה מאפשר . זו דינמיקה שיכולה מאד לקרב ולשמר זוגיות.
זאת​(שולטת)

וואלה,

זאת​(שולטת) • 13 בינו׳ 2015
קראתי חצי תגובה, והחלטתי לצאת מהנפטלין לשלוש ורבע שניות.
אנחנו גדלים לתוך תבניות חברתיות שיפוטיות לא פשוטות, השבירה שלהם בועטת. למזלך, הפעם זה היה רק בבטן. מצד שני, היכולת שלך לשחרר (לפחות זה הביטוי שאתה השתמשת בו) מעידה על כך שיש בך מוכנות ויכולת קבלה / הכלה גם של השונה, האחר.
אין לי מושג מי היה הזוג בדנג'ן והרבה מאוד תלוי בזוג / שולט / שולטת / מתחלף / שאר ירקות המרק שאתם תבחר, אם! תבחר, התנסות נוספת.
אני יכולה להעיד על עצמי, שעד הפעם החמישית או השישית הייתי בטוחה שהיותי פוליאמורית היא פיקציה שאני המצאתי. עד שלא הבנתי שזה צורך הייתי משוכנעת שאני בוגדת.
קבלת השונה או בכלל מטריית הבדס"מ על גווניה השונים היא לרוב הליך ארוך, ומתיש.
ואת זה כותבת לך אישה מותשת שמזמן הפסיקה לחיות תחת המטרייה.
בקיצור, עצתי לך, ניסיון נוסף ... בשני תנאים: הסכמתה המלאה של זוגתך ובחירה מוסכלת של הפרטנר/ים.
בהצלה, אגב
משתמש מחוק

תגובה - Adriana

Adriana כתב/ה:
Young Couple כתב/ה:
מניאק מנצל כתב/ה:

רגע...ולבת הזוג שלך אין צורך בסאדיזים והשפלה? לא בכך הדיון עוסק?
אני יכולה רק לשתף מנסיוני- כששחררתי את בנזוגי לשעבר לחפש סאביות מחוץ לבית- זה היה תחילת בסוף. אחרי פעמיים- לא הייתי מסוגלת לגעת בו יותר.אחרי שלוש- גם לא להסתכל עליו. פיזי ונפשי בזוגיות הם דברים בלתי נפרדים.
מצאת אהבה יפה בגיל צעיר.זה נדיר.אל תשים לעצמך רגליים ואל תכניס זרים שאינך מכיר את טיבם הרוחני למעגל הזוגי שלך
סוגיות זה עניין שברירי הרבה יותר מכפי שאתה חושב. ץאם זוגתך זקוקה לאהבה קשוחה- תן לה אהבה קשוחה! החוק הראשון- תנעל אותה קשורה בדירותים בפעם הבאה שהיא רק מעלה על דעתה גבר אחר!

אני מקבל את העובדה שהניסיון שלך מכתיב שהדרך שבה התחלתי ללכת אינה הדרך הנכונה - אבל המצב שונה אצלנו. וההבדל נובע בכך ש(ותקני אותי אם אני טועה) את שחררת אותו לחפש ולאחר מכן לא יכלת לגעת בו. החשק שלי לגעת בה רק עולה כל פעם שגבר אחר שולט בה - החשק שלי לשלוט בה, והדברים שאני לומד מאותו דום מספקים לי יותר ויותר בטחון. אושה צדקה לחלוטין בדבר אחד - יש לי חששות. והעובדה שמישהו אחר פורס לנו טשיח לעולם הזה מוצאת חן בעיניי, גם אם המשמעות היא שהאישה שלי נבעלת ע"י גבר אחר.

תודה על הזמן שאת מקדישה לענות, לא מובן מאליו בכלל!