ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שחרור אהובתך לידי שולט אחר

משתמש מחוק
לפני 9 שנים • 14 בינו׳ 2015

תגובה - סקנית 87

משתמש מחוק • 14 בינו׳ 2015
סקרנית 87 כתב/ה:
קודם כל ולפני הכל.. אני חדשה בעסק ! אז עדינות מתבקשת. (מצאתי איפה לבקש את זה..)
קראתי כמעט כל תגובה שכתבו לך ואני חושבת שקצת קשה להסכים לתשובה אחת כאן..
כל אחד מגיד עם ניסיון החיים שלו ועם השקפת עולמו.
אז כן, יש מצב שאתה עושה עכשיו טעות ותדע את זה בעוד כמה ימים שבועות ווואט אבר..
מצד שני, אולי אתה עושה טובה גדולה לשניכם.. כי כרגע שניכם מרוויחים- היא מרוצה ואתה רק לומד- כמובן על סמך הדיווחים שלך.
בנימה אישית.. מצדיעה לך שאתה מוכן "להשקיע" את הבחורה שלך עם מישהו/ם אחר/ים ולא לתת לרגשות קנאה כאלו ואחרים לכלות אותך. זה מעיד הרבה על הקבלה שלך את עצמך וגם את האחרים.
זהו I'm speechless.
רק אהבה!

את בחברה טובה, אל תדאגיicon_smile.gif

אין אצלי "קנאה" כמו שיש אצל חברים גברים אחרים שלי: אני לא מודאג כשהיא עם גבר אחר בחדר לבד, כשהיא יוצאת עם חברות לפאב, כשהיא מורדת למקומה הטבעי ע"י דום אחר.

היא אדם בפני עצמה. בין אם כרגע החלפנו בינינו מילות חיבה, החדרתי את הזין שלי לתוכה פעמים רבות מספור ואפילו הכרנו את ההורים אחד של השנייה - היא לא רכוש שלי.

ואם אני אתייחס אליה ככה מחוץ לסשנים, מחוץ לביני לבינה, ובאמת יגרום לה להרגיש חסומה - אאבד אותה יותר מהר משאוכל להגיד "דום כושל".
up u rs​(אחרת)

Re: תגובה - Adriana

up u rs​(אחרת) • 14 בינו׳ 2015
Young Couple כתב/ה:
Adriana כתב/ה:
אם זה כואב בבטן- זה לא נכון
יהיו פה הרבה שינסו לשכנע אותך שהאמת היחידההיא דווקא יחסים פתוחים. יקבלו על אי קבלת השונה באותה נשימה שבה הם פוסלים דיעה הנוגדת לשלהם.
המלצתי?
דבר איתם בפרטי ותרגיש ( בבטן...) אם אילו החיים שאתה מיחל לך ולאהובתך.
עיצות לוקחים מאנשים שלמקוםנשבו הם נימצאים - זה המקום אליו אתה רוצה להגיע

ואם זה כואב לי להכניס אותה למצב של השפלה?
ומה אם זה חורה לי לראות אותה עורגת לחיבה שלי, כשאני יודע שעמוק בפנים היא צריכה את הקרירות ממני בזה הרגע?

אני חושב שהכאב בבטן הוא סוג של כאב בריא - כמו כשמחטאים פצע, למשל. שורף שורף, אבל טוב בסופו של דבר. את לא מסכימה?

אני לא מאמינה במילה צריכה. אלא ב'רוצה' אהבה עומדת מעל נטיה מינית.כל נטיה.
אם אתה לא מסוגל לעשות דברים מסויימים - אם הם מכאיבים- אל תעשה!
סדקים שתיצור היום- יעמיקו מחר.
שלא לדבר על זה שיש לי הרבה מה להגיד על 'גבר' בן 32 דלוקח חסות על נשלטת בת 20. ואף אחד מהדברים האילו לא טוב.
שמעתי המון זוגות צעירים מדברים כמוך- אף אחד מהם כבר לא ביחד היום.אז אם מטרתך היא התנסות- אהבת נעורים חולפת- לך על זה. אבל אם אתם כאן כדי להשאר- האסןמלדברי אושה. למה שטתה חש עכשיו קוראים אופריה .והיא חולפת ומשאירה תהום. .
בדסמ זה הרואין- ככל שתצרכו יותר הצורךהמינון יעלה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 14, 2015 2:58 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
אנימה
אנימה • 14 בינו׳ 2015
אם קראת בעיון את מה שכתבה לך בכוח
היית מבין מדוע אתה תופס את הכאב שלך כחיובי.
אתה לא יכול לחוות אותה מושפלת, אבל אתה כן
עוקב באדיקות אחרי הדיאלוג שלה עם אותו הדום
ואני מניחה שבשלב זה הוא לא בדיוק מלטף לה
את הראש, ואני מניחה שאתה מבין שהדברים
ילכו ויקצינו, ועדיין אתה כן רואה את עצמך שותף
מלא.

כשמישהו מגיע לכאן ומדבר על כאב נפשי שהוא
מאוד גדול, כמשהו מאוד חיובי המשמעות היא
ברורה.
up u rs​(אחרת)

Young Couple כתב/ה:
Adriana כתב/ה:
יהיו פה הרבה שינסו לשכנע אותך שהאמת היחידההיא דווקא יחסים פתוחים. יקבלו על אי קבלת השונה באותה נשימה שבה הם פוסלים דיעה הנוגדת לשלהם.
המלצתי?

ומה אם זה חורה לי לראות אותה עורגת לחיבה שלי, כשאני יודע שעמוק בפנים היא צריכה את הקרירות ממני בזה הרגע?

אני חושב שהכאב בבטן הוא סוג של כאב בריא - כמו כשמחטאים פצע, למשל. שורף שורף, אבל טוב בסופו של דבר. את לא מסכימה?

שלא לדבר על זה שיש לי הרבה מה להגיד על 'גבר' בן 32 דלוקח חסות על נשלטת בת 20. ואף אחד מהדברים האילו לא טוב.
משתמש מחוק

תגובה - בכוח המוח

בכוח המוח כתב/ה:
אתה אדם אינטליגנט מאוד, זה כל כך ברור מהדרך בה אתה מתנסח ומניח את הדברים. זה כשלעצמו נעים לראות, כאן ובכלל. גם ברור שאתה מביא למערכת יחסים איתך אינטליגנציה רגשית מפותחת, והבנה, ואפילו בטחון לא מועט (שישנם כאלה שטוענים או חושבים שחסר לך), בצד החששות הטבעיים של כולנו, איתם אנחנו מתמודדים בדרכים שונות.

קראתי את השרשור בעניין רב, גם כי מעניין להתבונן בכל סוגי הפחדים שמתרוצצים בתוכנו כשאחרים נותנים להם ביטוי, וכמובן מעניין גם לראות את הפרשנות האישית של אנשים שונים לסיטואציה ספציפית.

ראשית, אני חושבת שיש כאלה שמפספסים את העובדה שהחוויה הזו עם השולט/ים או אחר/ים היא חוויה המשותפת לכם. אתה מנסה לשים במילים את מה שחלק יודעים כבר (ע"ע זאלוטוקיארה ולא רק) - החוויה שמשתפת אחרים היא חוויה מעשירה, שמאפשרת לנו ללמוד על עצמנו, להאיר חלקים נוספים שאולי אין אנו רואים בבני זוגנו, ועוד. כל עוד מדובר בחוויה משותפת, בה אתם נעים בזהירות ואחריות, כמעט שאין סיבה שיגרם נזק ממשי. נזק ממשי לא נגרם בגלל תוספת כזו או אחרת. אם נוצר נזק בדמות התאהבות ורצון לסיים את הקשר עקב כך, הרי שרק מדובר בנייר לקמוס למצבו של הקשר. ואולי גם בכך אין רע.

שנית, אני חושבת שאתה לא לגמרי מודע לעובדה, שלא מדובר בצורך שלה, אלא בצורך של שניכם לחוות חוויות שמשלבות אחרים. מדובר לדעתי גם בצורך שלך, לחוות כאב מסוג מסויים ואז תשוקה מטורפת שצומחת עקב כך. מדובר במנגנון נפשי שמתקיים במינונים כאלה או אחרים אצל רוב האוכלוסיה, ואני אישית שותפה לצורך הזה.

אני כן אצטרף לאלה שמציעים לקחת את ההתנסויות האלה לאט. לבנות את הסיטואציות לאט, לא להתקדם הלאה לפני שמיציתם את העונג מהשלב בו אתם נמצאים (וכל שלב כזה גם יכול לקחת חודשים: רק וירטואלי למשל, רק נגיעות פיזיות אבל חד פעמיות, וכו'). חשוב שתזכור שזה תהליך משותף. שאתה יכול לחוש לרגעים שאתה "שולח אותה להתנסויות שלה", אבל בפועל יש לך, לכם, שליטה על המצב, על היכולת לעצור אותו, על עומק הכאב, וכיו"ב. השליטה הזו נובעת מהידיעה שאתם יחד בזה, ושהדבר האחרון שתרצו זה לפגוע או להפגע ע"י האהוב שלכם. ביטחון אחד בשני, ותקשורת טובה זה הבסיס תמיד, ותכלס, זה הכי סקסי בעולם.

מאחלת לכם להשכיל לשמר את האהבה שלכם, תוך כדי מימוש של צרכים מסוגים שונים, גם כאלה.
בהצלחה. (:

קודם כל - כבוד גדול שהוד מעלתה ירדה מכסא המלכות של הבלוגוספירה הבדסמית וירדה לעם. תודה רבה (הציניות שנוטפת מהמשפט נובעת מהלקוניות הרגשית של הטקסט הכתוב - האמיני לי, אני מרגיש מכובד עד מאוד כעת).
ושנית - אני מסכים עם הגישה שלך: זוהי חוויה משותפת לשנינו, בין אם אני הדומיננטי בסיטואציה או גבר אחר הוא זה ה"משפיט" אותה.

אני נזהר עליה כאילו הייתה עשויה מחרסינה: אין תמונות שעוברות בינה לבין הגבר האחר, אין מפגש ללא ידיעתי, שימוש בקונדומים הוא חובה והכי חשוב - כל פעם שהיא מרגישה טיפ טיפה לא בנוח היא באה לדבר איתי.

וכמו שרשמתי לאושה: עשינו פאוזה קטנה, וכרגע אנחנו מנסים קצת בעצמנו.
שכבה יפה יפה היום בתנוחה גוריאנית עשרים דקות כי התחצפה אליי.
מוצא חן בעיניי מאודicon_smile.gif
up u rs​(אחרת)

ואם הוא כן יאפשר לה לחטוף מהצד

אז היא לא עלולה להתאהב באחר?
אהבה היא לא חבאת ביטוח בכל מקרה.אנחנו לא שייכים לאיש. ועדיין- מעגל זוגי טוב הוא נדיר מכדי להפקירו ליד המקרה.
משתמש מחוק

Adriana כתב/ה:
Young Couple כתב/ה:
Adriana כתב/ה:
המלצתי?

שמעתי המון זוגות צעירים מדברים כמוך- אף אחד מהם כבר לא ביחד היום.אז אם מטרתך היא התנסות- אהבת נעורים חולפת- לך על זה. אבל אם אתם כאן כדי להשאר- האסןמלדברי אושה. למה שטתה חש עכשיו קוראים אופריה .והיא חולפת ומשאירה תהום. .

את זה אני מקבל לחלוטין.

אני לא זוכר מי אמר את זה כאן - אבל יכול להיות שאנחנו צרכנים כבדים מדי של התוכן כאן באתר, כך שהתפיסה שלנו לגבי בדסמ נהייתה שגויה.

ואני כאן בשביל ה Long Run.
אשתדל לעמוד בעצתך - וכמו שאמרתי, בעקבות השרשור אט אט אני מוצא את מקומי.
משתמש מחוק

תגובה - אנימה

אנימה כתב/ה:
אם קראת בעיון את מה שכתבה לך בכוח
היית מבין מדוע אתה תופס את הכאב שלך כחיובי.
אתה לא יכול לחוות אותה מושפלת, אבל אתה כן
עוקב באדיקות אחרי הדיאלוג שלה עם אותו הדום
ואני מניחה שבשלב זה הוא לא בדיוק מלטף לה
את הראש, ואני מניחה שאתה מבין שהדברים
ילכו ויקצינו, ועדיין אתה כן רואה את עצמך שותף
מלא.

כשמישהו מגיע לכאן ומדבר על כאב נפשי שהוא
מאוד גדול, כמשהו מאוד חיובי המשמעות היא
ברורה.

אז סלחי לי, כי המשמעות אינה ברורה לי.
מה בדיוק זה אומר?
up u rs​(אחרת)