ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שחרור אהובתך לידי שולט אחר

MasterKey​(שולט)
לפני 9 שנים • 17 בינו׳ 2015

פתיחות

MasterKey​(שולט) • 17 בינו׳ 2015
כדינוזאור קשיש המבקר כאן לאחרונה, שלא לעיתים תכופות מידי - שמחתי מאוד לראות את הדיון הזה.
מודה שלא קראתי את כולו, אך כל הכבוד על הפתיחות והאומץ להעלות את הדברים.
אתה מעלה המון שאלות בסיסיות במערכת יחסים בדסמית תוך כדי התאור של הדברים האישיים שלכם. אל תצפה לתשובות חד משמעיות - אין כאלה! (וואלה - איזה משפט לחלוטין לא חד משמעי...).
אין נכון או לא נכון - יש את מה שמתאים לך ולה. מה שגורם לכם אושר/תשוקה/ריחוף וכו' (או לא גורם).
בהצלחה!
MasterKey​(שולט)

שיפוטיות

MasterKey​(שולט) • 17 בינו׳ 2015
James Bondage כתב/ה:
קשור רק חלקית לדיון, אבל שיקי הזכיר את המושג, אז רציתי לציין: פוליאמורי זו סטיה נוראית!

פולי = הרבה ביוונית

אמורי = אהבה בלטינית

אמרו מעתה: מולטיאמורי (מולטי = הרבה בלטינית) ולחילופין פוליפיליה (פיליה = אהבה ביוונית).

עד כאן פינת אבשלום קור להיום.

למען הסר ספק - אין לי דבר נגד מולטיאמורי או פוליפיליה או רבזוגיות ובלבד שהיא נעשית ביודעין בין בגירים מתוסכמים, או איך שלא מתרגמים consenting adults לעברית. זה לא מתאים לכל אחד, אבל גם מונוגמיה לא.

וואו - עד עתה לא ידעתי, שאני בעל סטיה נוראית...
איזה כיף לדעת icon_smile.gif
רקדנית אקזוטית​(נשלטת){AlphaDog}

הזוג שהייתם איתו חלק שני

היי,

ההתנצלות מתקבלת icon_smile.gif גם בגלל זה לא הבנתי כי סה"כ היה ממש כיף ואז שראיתי את זה ...

לא הבנתי מה עשינו לכם שזה מה שבחרת לכתוב. ואגב כשהיא ניגשה אלינו אפילו לא ראינו אותך

חשבנו שהיא לבד...והיא רצתה להתנסות וגם אנחנו. וזה כל מה שזה היה.

אני חושבת שאם לוקחים דברים יותר בקלות ומשתחררים מדעות קדומות וקנאה ...אפשר לחוות

חוויות מדהימות וגם להיות יותר מאושרים, אין ספק. אבל זה דורש תיאום ציפיות ביניכם . כלומר

אני מאוד משתדלת לא לעשות שום דבר שלא מקובל עליו. ואנחנו מספרים אחד לשני הכל ומשתדלים

לעשות דברים ביחד או לפחות אחד מול השני . אבל זה עניין של תהליך. שוב, לא לכל אחד זה מתאים.

ויכול להיות שקפצתם למים מהר מדי...אנחנו לא עשינו דברים כאלו על הפעם הראשונה...לקח לנו זמן....

ואנחנו עדיין בתהליך. בכל מקרה אני מאחלת לכם שמה שלא תעשו שיהיה לכם טוב וכיף ביחד כי זה

הכי חשוב. ושום ריגוש רגעי לא שווה שיהרוס את מה שיש ביניכם icon_smile.gif
Waltz and Bones
לפני 9 שנים • 31 בינו׳ 2015

מעודד את הראש הפתוח שלך

Waltz and Bones • 31 בינו׳ 2015
המפתח הוא להחיל את התחושות האלה.
הייתי ממליץ לנסות ולראות אם אתה שלם עם זה או שזה לא נעים לך עד לרמה של קו אדום, ואם זה כך אז לנסות לחשוב על כיוונים נוספים.

בהצלחה איש יקר icon_smile.gif
Waltz and Bones
לפני 9 שנים • 31 בינו׳ 2015

מעודד את הראש הפתוח שלך

Waltz and Bones • 31 בינו׳ 2015
המפתח הוא להחיל את התחושות האלה.
הייתי ממליץ לנסות ולראות אם אתה שלם עם זה או שזה לא נעים לך עד לרמה של קו אדום, ואם זה כך אז לנסות לחשוב על כיוונים נוספים.

בהצלחה איש יקר icon_smile.gif
High T
לפני 9 שנים • 26 במרץ 2015

בפשטות

High T • 26 במרץ 2015
לא