שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואתם תמשיכו

Alas
לפני 9 שנים • 17 בפבר׳ 2015
Alas • 17 בפבר׳ 2015
את יודעת מה עצוב?
שקהל מצביעיו כל כך פרימיטיבי שהם ידאגו להקטין את חומרת הממצאים.
את יודעת מה יותר עצוב?
שרועי הימין יעמדו לצדו כגוש אחד וירו לכל עבר, יאשימו אחר, אפילו רצפות עקומות (ולא המוסר והערכים של הזוג נתניהו חלילה).
הכי הכי עצוב?
שאיש, אדם שמתמודד לתפקיד מנהיג, מבקש את קולנו, למעשה מתחנן אליו 'תנו לי עוד קדנציה' עסוק בלמרקר הוצאות עתק של אנשי ציבור לשעבר כגון הנשיא פרס.
הלו, ביבטמטום! פרס לא מתמודד לתפקיד ציבורי! פרס לא מתחנן לקולנו, פרס לא מנסה לשכנע אותנו. זה אתה! (וגם פרס חטף בדו"ח.. אבל למה להוות דוגמא ללקיחת אחריות כשבעצם אתה יכול למרוח פס חרא על אחר על מנת להסיט את הריח הרע שעולה מביבטמטום?).
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 17 בפבר׳ 2015
נשבע לך שזו לא הסיבה שמצביע ים מרכז ימינה. את יכולה להמשיך לאהוב אותם.
שוסי
שוסי • 17 בפבר׳ 2015
Mzekala כתב/ה:
את יודעת מה עצוב?
את יודעת מה יותר עצוב?
שרועי הימין יעמדו לצדו כגוש אחד וירו לכל עבר, יאשימו אחר, אפילו רצפות עקומות (ולא המוסר והערכים של הזוג נתניהו חלילה).
הכי הכי עצוב?
שאיש, אדם שמתמודד לתפקיד מנהיג, מבקש את קולנו, למעשה מתחנן אליו 'תנו לי עוד קדנציה' עסוק בלמרקר הוצאות עתק של אנשי ציבור לשעבר כגון הנשיא פרס.
הלו, ביבטמטום! פרס לא מתמודד לתפקיד ציבורי! פרס לא מתחנן לקולנו, פרס לא מנסה לשכנע אותנו. זה אתה! (וגם פרס חטף בדו"ח.. אבל למה להוות דוגמא ללקיחת אחריות כשבעצם אתה יכול למרוח פס חרא על אחר על מנת להסיט את הריח הרע שעולה מביבטמטום?).

הלוואי וקהל המצביעים שלו היה מורכב מעדר פרימיטיבי כמו שהיה פעם.היום אנשים אינטיליגנטיים כמו פוג מצביעים לו.ואת צודקת, העדר הפרמיטיבי ימשיך להצדיק אותו,לכן דווקא לא אליו אני פונה.כי כשפירסמתי את הפוסט הזה היה ברור לי שזה לא ישנה משהו אצלם.אני מנסה להעיף סטירה מטאפורית לכל מי שטוען שביטחון חשוב מכלכלה בלי להבין שהם שלובים גם יחדיו.כי לאדם כזה ,לא באמת איכפת מהיבטחון שלכם,כמו שלא איכפת לו לאכול ב1400 שקל כל ערב מהמיסים שלכם.
ביבי ימני כי זה מוכר.לאומנות מוכרת.סיסמאות פופליסטיות ודמגוגיות על ציונות מוכרות.ויצירת אוייב משותף זה הכי מוכר.ביבי בחר בימין כי בהתחלה הימין באמת היה שייך רק לבורים ומתלהמים,והם ללא הספק הקהל שהכי קל למכור לו.הוא נשאר שם כי היום זה גם מוכר לאינטיליגנטיים.שיהיה ברור,אם בשמאל היה נהוג אורח חיים הדוניסטי מחליא שכזה,ללא שום ספק הוא היה חותך לחד"ש ומהר.
לביבי אין אידיאולוגיה או משנה פוליטית וחברתית.הוא נרקיסיסט שניזון מהקלות שלכם.
אם אתם חייבים ימין,לפחות בחרו באדם בעל אידיאולוגיה כלשהי.
Alas
Alas • 17 בפבר׳ 2015
ז ס א כתב/ה:
Mzekala כתב/ה:
את יודעת מה עצוב?
את יודעת מה יותר עצוב?
הכי הכי עצוב?

הלוואי וקהל המצביעים שלו היה מורכב מעדר פרימיטיבי כמו שהיה פעם.היום אנשים אינטיליגנטיים כמו פוג מצביעים לו.ואת צודקת, העדר הפרמיטיבי ימשיך להצדיק אותו,לכן דווקא לא אליו אני פונה.כי כשפירסמתי את הפוסט הזה היה ברור לי שזה לא ישנה משהו אצלם.אני מנסה להעיף סטירה מטאפורית לכל מי שטוען שביטחון חשוב מכלכלה בלי להבין שהם שלובים גם יחדיו.כי לאדם כזה ,לא באמת איכפת מהיבטחון שלכם,כמו שלא איכפת לו לאכול ב1400 שקל כל ערב מהמיסים שלכם.
ביבי ימני כי זה מוכר.לאומנות מוכרת.סיסמאות פופליסטיות ודמגוגיות על ציונות מוכרות.ויצירת אוייב משותף זה הכי מוכר.ביבי בחר בימין כי בהתחלה הימין באמת היה שייך רק לבורים ומתלהמים,והם ללא הספק הקהל שהכי קל למכור לו.הוא נשאר שם כי היום זה גם מוכר לאינטיליגנטיים.שיהיה ברור,אם בשמאל היה נהוג אורח חיים הדוניסטי מחליא שכזה,ללא שום ספק הוא היה חותך לחד"ש ומהר.
לביבי אין אידיאולוגיה או משנה פוליטית וחברתית.הוא נרקיסיסט שניזון מהקלות שלכם.
אם אתם חייבים ימין,לפחות בחרו באדם בעל אידיאולוגיה כלשהי.

אני לא מבינה היכן האינטלקט של פוג ודומיו. זה חבוי עמוק מעיניי.
אנשים כפוג שימשיכו לבחור ביבי בגלל סיסמאות בטחון והפחדות ריקות מחיבור ממשי למציאות - אלו בדיוק המניעים של קהל מצביעיו, פרימיטיביים.
פוג? פרימיטיבי. רק מנוסח 'מעונב'.
אירן? אטום לא בקרוב. אם בכלל.
דעאש? עניין צהלי בטחוני. צהל עובדים בשיתוף פעולה עם כל ממשלה, מכל קצה פוליטי. גם עם מפלגת 'מידג'טים ורודי שיער' הם יעבדו במידה והם ירכיבו ממשלה.
טרור פלסטיני? רואים שהוא מצליח למגר.. אולי את המלחמות האישיות עם אב הבית נפתול בדרכו המעוותת.
שלום? לא כשהוא נאחז ברעיון 'זה שלי.. זה שלי.. גם זה וזה וזה וזה שלי.. הכל!!! שלי'.
ירושלים? השלמה בירת ישראל - כבר מזמן לא.
רווחה? בריאות? פנים? מה?

פוג - ימשיך לבחור מרכז ימינה. וגם דומיו.
יש לי כמה כאלה מבית.
the rain song
לפני 9 שנים • 18 בפבר׳ 2015
the rain song • 18 בפבר׳ 2015
לא מצביעה לביבי ומעולם לא הצבעתי ליכוד ועדיין, לא נראה לי שזה שמעליבים את מצביעי הליכוד והימין באופן כללי יגרום למישהו לשנות את דעתו.
אם אנחנו בעניין להעליב אותם וזהו, סבבה
אם אנחנו בעניין לנסות לשנות את דעתם, אני בספק אם זו הדרך.
    התגובה האהובה בשרשור
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 18 בפבר׳ 2015
אתם די רחוקים מלהכנס לראש של מצביע ביבי פוטנציאלי.
המחנה שאמור להוות אלטרנטיבה מאופיין בחולשה ובמספר טעויות דרסטיות שלא כאן המקום להרחיב עליהם,
דבר המגדיל את הסיכויים להכשל בהחלפת ראש הממשלה הכושל ביותר בתולדות ישראל.
(מלבד הסיבה היותר משמעותית להצלחתו ונקראת ב-2 מילים-ריבוי טבעי)

אגב, הדבר האחרון שמצביע ליכוד פוטנציאלי רוצה זה הסדר עם הפלסטינים.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 18 בפבר׳ 2015
ביום חמישי אמור להיות סופת שלג.

אני מקווה שלא יאשימו את ביבי בזה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 בפבר׳ 2015
הכתיבה המתנשאת הזו די מדגימה את הניתוק מהמציאות של הרבה מצביעי שמאל לצערי. אין מה להתפלא שהם לא מבינים למה לעזאזל אף אחד לא לובש את משקפי המציאות המדומה שלהם, ולכן הפיתרון הקל הוא לקבוע "כולם מפגרים חוץ מאיתנו".
די מרחם על סושי ומזקלה. בחוויה האישית שלהן הן מוקפות מפגרים נוזלי ריר. קשה לחיות ככה ולא להיות מתוסכל, לגמרי מבין.
וטום, התחקיר הבא הולך להיות על זה שגילו שביבי מנגב תתחת עם 4 ריבועים בנייר טואלט במקום 3, על חשבוננו!
שוסי
שוסי • 18 בפבר׳ 2015
תום,פסיכולוג,אנחנו מנותקות?
ראית את חשבון ההוצאות של הבנאדם הזה?
זה בכלל לא קשור לימין ושמאל.
זה כמעט 40 אחוז משכורת שלכם שממנת את ה1,300 שקל איפור ליום(!)שלה.
סרייסלי עכשיו,זה נראה לכם תקין? מוסרי? לגיטימי?
בזמן שרובנו לא מצליחים לדאוג לעצמנו לדיור בסיסי,היצור הזה חוגג תוך כדי שהוא משקר לכם.כל הזמן.
אז כן,אני מאשימה את ביבי שהוא שקרן,שהוא נהנתן והדוניסט על חשבון אזרחים ששוברים את הראש מהיכן להמציא כסף לקנות לילדים שלהם ציוד בסיסי לבית הספר.
זה