סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פניה לנשלטות בעיקר

Brave girl
לפני 9 שנים • 7 במרץ 2015

פניה לנשלטות בעיקר

Brave girl • 7 במרץ 2015
יש לי שאלה

איך אנחנו המין הנשי נתנו למין הגברי כל כך הרבה חופש לעשות מה שבא להם?
הכוונה..איך זה שפוליגמיה הפכה למשהו כל כך מקובל?שהיום למצוא גבר נאמן בקהילה זה מצרך כל כך נדיר
אני יודעת שיש גם נשים שמנהלות כמה מערכות יחסים במקביל,אבל כרגע מעניין אותי המין הגברי מכיוון שזה קיים הרבה יותר מצד השולטים כאן.

למה נשלטת חייבת לקבל את זה שהשולט שלה רוצה עוד נשלטת?
ונכון שיש כאלה שאומרות שאין להן בעיה אם זה...אני רק מתה לדעת אם הן אומרות את זה בלב שלם או מחוסר ברירה?
כאילו שהן אוהבות תשולט שלהן ואומרות יאאלה נו העיקר שיהיה לי יחס ממנו.

ואם אני אבוא לשולט ואגיד לו..סבבה..לך תהיה עוד נשלטת.. אבל לי יהיה עוד שולט...
האם זה יעבוד?הרי אף שולט לא יסכים ששולט אחר ישלוט על הנשלטת שלו באופן קבוע

אז למה אנחנו הנשלטות צריכות לקבל את זה עוד עם חיוך והבנה?

אשמח לדעתכן
סירופ​(נשלטת)
סירופ​(נשלטת) • 7 במרץ 2015
בובה יקרה,

להערכתי ולפי הרושם המצטבר שלי ( שעלול להיות פרי מדגם לא מייצג) בנושא זה אין נורמה אחת שלטת.

בעבר שמעתי " כי שולט יכול לצרף עוד נשלטת בתנאי שהוא מיידע את הראשונה וומאפשר לה לבחור אם להשאר או לסגת"

שמעתי גם " כי סאבית אמיתית, רוצה שהאדון שלה יהיה מבסוט ולכן לא תעשה סצינות במידה ש..."

וקראתי פרופילים של שולטית שהתחייבו למערכת מונוגמית

והיתי במערכת יחסים ארוכה שבה ידעתי באופן עמום שיש עוד מלבדי ושאין לי "Say" בענין... וכן... היתי פגועה וממורמרת.

מהמערכת הנוכחית למדתי, שיואו כמה שזה נשמע קלישאי, בהן צדק שזו אמת" שכאשר הדברים

נעשים באופן שקוף , בתקשורת טובה, כאשר מעל הכל יש את המטריה של " אני יודעת שהוא איתי

ושאני שלו, ושהוא מעונין שככה ישארו הדברים"

אז לא רק שאין כאב, יש התרגשות נעימה משותפת.

אז מה אני מנסה לומר?

א. שאין נורמה אחת ואת מוזמנת ומתבקשת לידע אותו שזה מעל לכוחך להכיל.

ב. שכאשר כלי נגינה נוסף מצטרף לתזמורת הרמונית, יכול להיות שזה יניב עושר ולא צרימה.

חיזקי ואימצי
    התגובה האהובה בשרשור
Alice'
Alice' • 7 במרץ 2015
איך אנחנו המין הנשי נתנו למין הגברי חופש ? icon_smile.gif
גם גברים יכולים לבוא ולהגיד -איך נתנו לנשים חופש שהן הפכו להיות עצמאיות , חכמות , יש להן מה לומר, הן גם יכולות להרוויח כסף והרבה כסף ... איך נתנו להן ככה להתפתח ?
איפה הימים שאישה גידלה ילדים , בילתה במטבח ולא באה בדרישות ?

לגברים יש צרכים וחלק מהצרכים האלה זה לכבוש ויש להם עוד הרבה צרכים .

ואת , תמצאי מה שמתאים ומי שמתאים לך .
תבחרי לך מישהו שיתאים לצרכים שלך ואת לו .
זה קורה את יודעת , לכל סיר יש מכסה וטוב שכך .
up u rs​(אחרת)

Re: פניה לנשלטות בעיקר

up u rs​(אחרת) • 7 במרץ 2015
LITTLE DOLL כתב/ה:
יש לי שאלה

אשמח לדעתכן

את לא צריכה לקבל כלום שלא מתאים לך. גבר שלא מסוגל להעריך אותך ולתת לך את מה שמגיע לך (נניח ,יחס בלעדי) - יאללה ביי.
לא מציאה גדולה מרבית השולטים כאן, רובם רדופים עי חוסר ביטחון קיצוני שגורם להם לחשוב לכיבוש עוד ועוד יעדים ירפא אותו.
השאלה האמיתית היא למה את מאפשרת לגבר להתייחס אליך פחות ממה שמגיע לך.
והתשובה הראויה לשולט שמבקש נשלטת נוספת (או לשולטת ...או בכלל לבן או בת זוג) היא : "סע לשלום".
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

LITTLE DOLL כתב/ה:
יש לי שאלה

הכוונה..איך זה שפוליגמיה הפכה למשהו כל כך מקובל?שהיום למצוא גבר נאמן בקהילה זה מצרך כל כך נדיר
אני יודעת שיש גם נשים שמנהלות כמה מערכות יחסים במקביל,אבל כרגע מעניין אותי המין הגברי מכיוון שזה קיים הרבה יותר מצד השולטים כאן.

ונכון שיש כאלה שאומרות שאין להן בעיה אם זה...אני רק מתה לדעת אם הן אומרות את זה בלב שלם או מחוסר ברירה?

אשמח לדעתכן

היי icon_smile.gif
קודם כל, אני אנה מרי, נשלטת שנשואה לאדון שלה ובמערכת יחסים פתוחה.
לא יודעת איך זה עובד בקשרים אחרים אבל בקשר שלנו זה נעשה בלב שלם בהחלט.
האמת שבעלי דווקא היה עם הספקות בהתחלה, לו יש הרבה יותר נטיה למונוגמיות מאשר שלי יש.
אבל היום שנינו פוליאמורים ושנינו בודקים כל הזמן אחד עם השנייה שאנחנו עדיין באותו עמוד ושזה באמת נעשה בלב שלם בשני הכיוונים.
לחשוב שלבעלי / השולט שלי תהיה עוד נשלטת זה לא משהו שעושה לי רע, האמת שבדיוק ההיפך.
יעשה לי טוב לראות אותו מסופק יותר או אולי בדרך שונה.
האם זה תמיד יהיה ככה?
אני לא יודעת.
אני מאמינה שאם יגיע היום וזה ישתנה אצל אחד מאיתנו אז אנחנו נדבר על הדברים וכנראה נחזור למונוגמיה שוב.
אבל נכון לכרגע זה משהו שעושה לנו טוב.
זאת לפחות דעתי בנושא icon_smile.gif
מנטה וניל

אני אומנם בין הצעירות פה

מנטה וניל • 7 במרץ 2015
מבחינת ותק בעולם השליטה, אבל אני בהחלט יכולה להגיד לך שאל תצאי בהכללות. אנשים הם כל כך מורכבים ושונים וכל זוג עובד קצת אחרת. אבל בהחלט אפשר לראות את הנטייה של גברים לרצות עוד בנות זוג וזה לאו דווקא שולטים אלה בכלל איזו שהוא רצון באוכלוסיה הגברית, רצון שהוא יודע ומדובר כמעט בכל מקום.
לעומת זאת, בחברה שלנו אסור ללחוש אפילו שאישה רוצה להיות עם יותר מגבר אחד, ודווקא פה, בבדסמ, יש הרבה יותר מקום לבטא ולפעול על פי הצורך הזה.
אני נשואה לשולט שלי ושנינו אוהבים להתנסות עם אחרים. אם לך זה לא מתאים אבל אל תכניס לשום לחץ ותגידי מראש.

דרך אגב, אנה מרי, אשמח לשמוע עוד פרטים על המערכת יחסים שלכם ואיך זה באמת מתקיים ואיך הגעתם לזה...
שלגי
שלגי • 7 במרץ 2015
כל אחד ומה שועשה לו טוב.

לא טוב,לא קורה.

נשים מזמן הפסיקו להיות יצורות חלשלושות שנסחפות אחרי הזרם. כך לפחות הייתי רוצה להאמין.

ככל שמתבגרים (שלא לומר מזדקנים), מבינים שהעולם מלא גוונים שכאלה (לא אפור חלילה, אלא להפך, קשת צבעים מפוארת) וכל אחד בוחר מה שנכון לו.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Re: אני אומנם בין הצעירות פה

מנטה וניל כתב/ה:

דרך אגב, אנה מרי, אשמח לשמוע עוד פרטים על המערכת יחסים שלכם ואיך זה באמת מתקיים ואיך הגעתם לזה...

בכייף icon_smile.gif
יש דרך לשלוח לכם הודעה?
Patient dom​(שולט)
לפני 9 שנים • 8 במרץ 2015

היי ליטל

Patient dom​(שולט) • 8 במרץ 2015
זה לא עסק שלך הרי את"לא בעסק"
לגופו של עניין,כל דבר מוסכם על הצדדים הוא כשר בד'ץ
אגב לא פעם הסכמתי לצרף גבר נוסף[נשלט] לרווחתה של הסאבית.אז אל תיסתכלי על זה מהיבט צר.
kaly
לפני 9 שנים • 8 במרץ 2015

kaly • 8 במרץ 2015
LITTLE DOLL כתב/ה:
יש לי שאלה

אשמח לדעתכן

קודם כל, לפני שנכנס לעניין המגדרי נדבר על הצד של השוט. שולט לא מוגבל מבחינת כמות הנשלטים עליה יכול לנצח. האיכות כבר נושא אחר... מצד שני נשלט.... איך יהיה לו יותר משולט אחד? לי אישית זה מרגיש לא נכון מהרבה סיבות. עניין המגדר והפוליגמיה... הסכמה בן שני בני הזוג,כל אחד מסיבותיו...אנחנו מעניקים כח ולוקחים אותו באותה הדרך....