צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אצל הקוסמטיקאי (פנטזיה קצרה)

nuish11
לפני 9 שנים • 9 במרץ 2015

אצל הקוסמטיקאי (פנטזיה קצרה)

nuish11 • 9 במרץ 2015
"תן לי את הטלפון שלו אני אקבע לך תור" ככה הוא אמר לי, כועס על ההזנחה שלי בהורדת השער המיותר, ומבחינתו? כל שער אצלי הוא מיותר.

אז נכון הקוסמטיקאי הוא גבר, אבל ידעתי שהצורה שהוא יעשה את זה תהיה משפילה גם בשביל מי שרגיל לגברים. הוא לא מחכה, לוקח את הטלפון שלי ומחייג ממנו

"שלום, זה XXX (השם שמור במערכת) מה שלומך. יש לך דקה לדבר? מעולה. תראה, יש לי עבד שעשה אצלך שעווה פעם, כן עבד. שלי. לא חשוב. לקוח שלך בסדר? לא. דווקא היה מרוצה, מלבד קצת פצעים בחזה שעברו אחרי שבועיים. מה אתה אומר? זה רק בפעם הראשונה? אני מקווה. טוב, העניין הוא שאני רוצה לקבוע לו תור למחר להורדה בכל הגוף. שתי שאלות: האם אתה פנוי מחר והאם אתה יכול לעשות באותו יום את הכל"

אני מת על הנחישות והענייניות שלו. זו שאני מתחרמנת עליה כשאני מבשלת בבית שלו והוא מדבר בטלפון. יודע הכל, לא מפחד מאף אחד.

"סבבה, אז מחר בשלוש וחצי אצלך, כן, הוא יודע איפה הוא היה שם. נתקשר קצת קודם"

הוא לא מדבר איתי אחרי. כאילו זה ברור מאליו. ואכן זה ברור מאליו. בדיוק כמו העובדה שבשתיים כבר אני יוצא מהעבודה נרגש בתירוץ כלשהוא. למה נרגש? נכון. זה לא שאני אישה ליד אנשים אבל זה בכל אופן הפומביות הראשונה שלנו...

בשלוש ועשרה הוא אוסף אותי מהבית. אני בלי כלום מתחת לגינס וטי שירט. הוא ממשיך לדבר בטלפון תוך כדי נסיעה, חונה בחניון. כרגיל. לא לבזבז זמן.

הקוסמטיקאי פותח לנו. גבר מקועקע ממוצא חבר העמים כלשהוא. אדיש לגמרי לסיטואציה. מדבר גם הוא בסלולארי. "אנחנו עושים הכל כן? תתפשט ושכב פה על המיטה, מישהו רוצה תה?"

במשך כמעט שעה הם בוחנים את הגוף שלי בעינייניות מעשית. "תוריד לו פה, נשאר קצת" הוא אומר כשהוא מיישיר מבט לבפנוכו של המקומות הכי אינטימיים שלי ואני רוצה למות מבושה. "אל תדאג אדוני, אני עובד לפי הסדר, בסוף אתה תהיה מרוצה האמן לי, זו לא הפעם הראשונה שלי" ככה המקועקע, ואי אפשר לדעת מהאדישות שבקולו האם זו לא הפעם הראשונה שהוא מוריד שערות או שהוא רואה גבר ענייני מתייחס לשער גוף של גבר אחר כאילו זה היה תכנית עבודה...

אין ספק זה היה בדיוק מה שאני מחפש ב BDSM - כואב במידה, משפיל מאד, עירום ומחרמן...

בבית הוא יצא לרגע מהאדישות שלו. בדרך כלל הוא מתייחס אלי כמובן מאליו. אישתו החוקית והרגילה, אולי אחת מעוד כמה? לא שאלתי. הפעם זה גירה גם אותו. הגענו חזרה אלי הביתה, הוא שלח אותי למקלחת. "תתקלחי" ככה הוא אומר תמיד, מסתיר את העובדה שהוא יודע שיש עוד נספחים למקלחת הזו.

יצאתי עירומה עם מגבת. חלקה כמו שאפשר להיות רק חצי שעה אחרי הקוסמטיקאי. מריחה מסבון. חדר נקי ב"אינטל"... יכולתם לייצר עלי מעבדים מרובי ליבות... הוא יצא מגדרו והשקיע שבע דקות שלמות (ספרתי בלב) למרוח אותי בקרם גוף לפני שהוא חדר אלי. שבע דקות! לעזאזל השעווה, לעזאזל הפצעונים על החזה מחר, איבדתי שליטה. שלוש שניות מאז שהוא חדר צרחתי לתוך כף היד שלו את אחת האורגזמות החזקות שידע המין הגברי מאז הוא ניסה בפעם הראשונה לקנות לבני נשים בתחנה המרכזית החדשה...

עכשיו יש שקט לשלושה שבועות בערך. ככה נראה לי. אבל גם אם זה יצטמצם לשבועיים וחצי? לא אני זה שאתלונן...
    התגובה האהובה בשרשור
pik
pik
לפני 9 שנים • 16 במאי 2015

הי

pik • 16 במאי 2015
רוצה לעלות עליך
SPANKING UNCLE
לפני 8 שנים • 20 במאי 2015

ממש יפה

SPANKING UNCLE • 20 במאי 2015
סיפור חמוד ילדה קטנה