ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספיד דייטינג בדס"מי לקשר רציני

MyVanil​(אחר)
לפני 9 שנים • 8 באפר׳ 2015

לא אוהב את המושגים האלה

MyVanil​(אחר) • 8 באפר׳ 2015
אני בכלל לא אוהב את המושגים האלה נשלט או נשלטת ; אני מציג את עצמי ( אם אני מציג את עצמי )

כאדם רגיל לחלוטין , אך אני חושד שיש לי נטייה להתחלפויות תפקידים עם נשים . לא בקטע של BDSM

רק בקטע התחלפויות .
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 באפר׳ 2015
שנאוצר, אני לא מקבלת כל כך הרבה פניות.
מרובן אני מתעלמת כי אינן עונות על הקריטריונים הבסיסיים בפרופיל שלי או האישיים שלי: פרופיל ריק או אנמי, עילגות, שגיאות כתיב, שיעמום, התייחסות אליי כשולטת, הצעות מיניות או בדסמיות וכו.

מה אני רוצה?
גבר איכותי. הבעיה אינה הכמות, אלא האיכות.
מה עוד?
אני רוצה שבין אם אני מחפשת נשלט או בנזוג שהוא (גם) נשלט, אני מחפשת קודם קשר אנושי בסיסי. גבר שיעניין אותי כאדם, וההיפך.
רק אם הוא מושך בעיניי במראה ובאופי ובשיחות, אני אקדם פגישה.
ולהגיע למצב של פגישה, זה לא פשוט כלל וכלל, ידידי.

גבר שכותב לי רק "היי" או "ערב טוב", במיוחד אם הפרופיל שלו ריק או משעמם, לא יקבל מענה. מה הוא מצפה שאענה? היי? ו?... לפי מה נמשיך שיחה? בצ'אט זה לגיטימי. לא בהודעה.

מה אפשר לכתוב? משהו אנושי, מצחיק, להתייחס לפרופיל שלי או לחג או לחדשות. משהו שיעורר רצון לשיחה ורצון להכיר.

"היי, אני יוסי. בן 35 מחיפה. קראתי את הפרופיל שלך ומאוד התחברתי אליו כי x,y. אשמח להכיר icon_smile.gif"
זה מספיק.

גם: "היי, התמונות שלך מקסימות בעיניי. איך עובר החג? מה עשית? אני לצערי נאלץ לעבוד, אבל מקווה שאצליח קצת לטייל בטבע icon_smile.gif חג שמח!"

עוד דוגמה שהמצאתי הרגע שהייתי עונה לה בכיף, גם אם הפרופיל לא משהו ולא דורש חשיבה מעמיקה או היכרות גדולה איתי כדי שתרגיש בנוח לשלוח אותה בלי להרגיש צביעות או חשיפת יתר icon_smile.gif

בדיוק כמו שהיית אומר לי בספיד דייט.
לא היית אומר לי (אני מקווה): "וואי איזה שדיים יפות יש לך!" (הטעות במקור) או: "גברתי, בא לך לשבת לי על הפנים?"
מבין?

אגב, יש בפרופיל שלי קישור למאמר בנושא שכתבתי למגזין לפני עשור ועדיין רלבנטי למי שלא יתייחס אליו כחפירה.
לכאורה מובן מאליו, בשטח מסתבר שלא.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 8 באפר׳ 2015
אישה אחרת כתב/ה:
שנאוצר, אני לא מקבלת כל כך הרבה פניות.
מרובן אני מתעלמת כי אינן עונות על הקריטריונים הבסיסיים בפרופיל שלי או האישיים שלי: פרופיל ריק או אנמי, עילגות, שגיאות כתיב, שיעמום, התייחסות אליי כשולטת, הצעות מיניות או בדסמיות וכו.

מה אני רוצה?
גבר איכותי. הבעיה אינה הכמות, אלא האיכות.
מה עוד?
אני רוצה שבין אם אני מחפשת נשלט או בנזוג שהוא (גם) נשלט, אני מחפשת קודם קשר אנושי בסיסי. גבר שיעניין אותי כאדם, וההיפך.
רק אם הוא מושך בעיניי במראה ובאופי ובשיחות, אני אקדם פגישה.
ולהגיע למצב של פגישה, זה לא פשוט כלל וכלל, ידידי.

גבר שכותב לי רק "היי" או "ערב טוב", במיוחד אם הפרופיל שלו ריק או משעמם, לא יקבל מענה. מה הוא מצפה שאענה? היי? ו?... לפי מה נמשיך שיחה? בצ'אט זה לגיטימי. לא בהודעה.

מה אפשר לכתוב? משהו אנושי, מצחיק, להתייחס לפרופיל שלי או לחג או לחדשות. משהו שיעורר רצון לשיחה ורצון להכיר.

"היי, אני יוסי. בן 35 מחיפה. קראתי את הפרופיל שלך ומאוד התחברתי אליו כי x,y. אשמח להכיר icon_smile.gif"
זה מספיק.

גם: "היי, התמונות שלך מקסימות בעיניי. איך עובר החג? מה עשית? אני לצערי נאלץ לעבוד, אבל מקווה שאצליח קצת לטייל בטבע icon_smile.gif חג שמח!"

עוד דוגמה שהמצאתי הרגע שהייתי עונה לה בכיף, גם אם הפרופיל לא משהו ולא דורש חשיבה מעמיקה או היכרות גדולה איתי כדי שתרגיש בנוח לשלוח אותה בלי להרגיש צביעות או חשיפת יתר icon_smile.gif

בדיוק כמו שהיית אומר לי בספיד דייט.
לא היית אומר לי (אני מקווה): "וואי איזה שדיים יפות יש לך!" (הטעות במקור) או: "גברתי, בא לך לשבת לי על הפנים?"
מבין?

אגב, יש בפרופיל שלי קישור למאמר בנושא שכתבתי למגזין לפני עשור ועדיין רלבנטי למי שלא יתייחס אליו כחפירה.
לכאורה מובן מאליו, בשטח מסתבר שלא.

אוקי אני בטוח שגבר איכותי לא נמדד בהודעת הפתיחה שלו ואני חושב שאת מפסידה אופציות. עובדה אני ואת באותה סירה רווקית.

אני מסכים. לקדם פגישה זה קשה וצריכה להיות משיכה פיזית ומשיכה באופי השיחות. אפשר כמובן להתקדם מ"היי", ו"מה קורה" זה דורש טיפה של מאמץ לא יותר. כמובן שגם שלחתי פה הודעות יותר בסגנון של מה שהצעת. אבל לא לכל הנשים באתר יש פרופיל מושקע שאפשר להתייחס אליו, לא תמיד יש חג שאפשר להתייחס אליו. הרבה פעמים אתה רוצה לנסות באופן עיוור להכיר מישהי גם אם אין משהו מאוד בולט שמשך לך את העין בפרופיל שלה, מאחר ואתה יוצא מתוך נקודת הנחה שלא כולם מוכשרים בבניית פרופילים וירטואלים.

כמובן שלא התכוונתי לסוג משפטים כמו "וואי איזה שדיים יפות יש לך"

אני קראתי לפני כמה זמן את מה שכתבת, זה מוצלח. הנקודה שלי שגם אם את ונשים אחרות אומרת פה דברים נכונים, תנסו קצת להבין את הצד השני. יש לכן פה מבחר עצום ואתן פוסלות על ימין ועל שמאל ברמה שג'רי סיינפלד פוסל נשים. אני בטוח שהפסדתן הרבה בחורים איכותיים כי חיכיתם לאיזה נסיך על סוס לבן במעטפת של פרופיל ומשפט פתיחה בכלוב.
the rain song
the rain song • 8 באפר׳ 2015
או שאולי במקום להגיד שוב ושוב "השולטות האלה", "הנשלטים האלה", "הגברים, הנשים האלה", "האתר הזה....."

אולי תתחילו לחשוב שאולי אולי אולי אתם עושים משהו לא בסדר?

גבר ששולח הרבה הודעות ולא מקבל שום תגובה - אולי, רק אולי, כדאי לשנות משהו בהתנהלות שלו באתר? בהודעות, בכרטיס, בניק, בנושאים עליהם הוא כותב בבלוג...

ואשה שרוב ההודעות שהיא מקבלת מבזות ואיומות - אולי גם משהו בהתנהלות שלה צריך להשתנות? אולי כדאי לנסות לחשוב שמשהו במה שהיא משדרת מושך אליה את סוג הגברים האלה דווקא....

מה שבטוח שמיליון שרשורים עם (כמעט) אותם משתתפים שבאים בטענות לכל העולם לא מוסיף לאף אחד נקודות זכות ולא מעלה לכם את מניות הביקוש.

רק דעתי, כמובן. שאף אחד לא ייקח את זה אישית חלילה וחס.

מנסיוני האישי בלבד - יש כאן המון אנשים סבבה לגמרי. אפילו "איכותיים" (מה שזה לא אומר..)
כפוף

אתה באמת מצפה שנשים ידעו מה הו רוצות?

כפוף • 8 באפר׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:
אני באמת לא מבין כבר מה אתן רוצות, ועל מה אתן בכלל מתלוננות. לפני כמה חודשים דיברתי פה באחד השרשורים שאני שולח "היי" או "מה קורה?" וכמעט אין שולטות שעונות. אני זוכר שרשמתי שזה נראה לי מגוחך לרשום איזה משהו גרוטסקי, גס או מאולץ בפניה לאדם שאני לא מכיר באינטרנט, ובמיוחד לאישה שאני מתחיל איתה. נשים בפורום הזה יצאו עלי והסבירו לי שבנות פה מקבלות מאות פניות ביום ואם זה מה שיש לי להציע "היי." אז ברור שאני יסונן.

שוב מה אתן רוצות?, איך אתן רוצות שיפנו אליכן? יש איזשהי סוג של פניה וירטואלית שהיא מספיק טובה כדי שתתחילו להתכתב ?. אין פה שום בעיה של פניות של נשלטים. יש פה רק בעיה של יחס נמוך של נשים מול גברים ואין לכן בכלל על מה להתלונן באמת. אני לא מבין איך שלושתיכן עם היצע כזה גבוה לא מצאתן פה משהו טוב עדיין.

הן בעיקר יודעות מה הן לא רוצות אבל מה כן זה עדיין נעלם גדול שהמוח הגברי עדיין לא הצליח לגלות והמוח הנשי בכלל לא מסוגל לפצח.
אחת תפסול כינוי של כלב, אסלה, שטיח או סמרטוט.
השנייה בכלל רוצה עבד משכנתא כאשר יש מאות אלפי עבדי משכנתא בארץ, אז למה לחפש אותם דווקא באתר הנידח הזה?
השלישית לא מוכנה שיגידו לה "היי" ואם הפרופיל שלך לא מעניין היא אפילו לא תגיד לך ביי.

הן לא יודעות מה הן רוצות באמת. מה שבטוח שאתה יכול לספור על כף יד אחת את אלו שחולקות את הפנטזיה הפמדומית הגברית שהגדיר זאכר מאזוך הזכור לטוב.
the rain song

Re: אתה באמת מצפה שנשים ידעו מה הו רוצות?

the rain song • 8 באפר׳ 2015
כפוף כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
אני באמת לא מבין כבר מה אתן רוצות, ועל מה אתן בכלל מתלוננות. לפני כמה חודשים דיברתי פה באחד השרשורים שאני שולח "היי" או "מה קורה?" וכמעט אין שולטות שעונות. אני זוכר שרשמתי שזה נראה לי מגוחך לרשום איזה משהו גרוטסקי, גס או מאולץ בפניה לאדם שאני לא מכיר באינטרנט, ובמיוחד לאישה שאני מתחיל איתה. נשים בפורום הזה יצאו עלי והסבירו לי שבנות פה מקבלות מאות פניות ביום ואם זה מה שיש לי להציע "היי." אז ברור שאני יסונן.

שוב מה אתן רוצות?, איך אתן רוצות שיפנו אליכן? יש איזשהי סוג של פניה וירטואלית שהיא מספיק טובה כדי שתתחילו להתכתב ?. אין פה שום בעיה של פניות של נשלטים. יש פה רק בעיה של יחס נמוך של נשים מול גברים ואין לכן בכלל על מה להתלונן באמת. אני לא מבין איך שלושתיכן עם היצע כזה גבוה לא מצאתן פה משהו טוב עדיין.

הן בעיקר יודעות מה הן לא רוצות אבל מה כן זה עדיין נעלם גדול שהמוח הגברי עדיין לא הצליח לגלות והמוח הנשי בכלל לא מסוגל לפצח.
אחת תפסול כינוי של כלב, אסלה, שטיח או סמרטוט.
השנייה בכלל רוצה עבד משכנתא כאשר יש מאות אלפי עבדי משכנתא בארץ, אז למה לחפש אותם דווקא באתר הנידח הזה?
השלישית לא מוכנה שיגידו לה "היי" ואם הפרופיל שלך לא מעניין היא אפילו לא תגיד לך ביי.

הן לא יודעות מה הן רוצות באמת. מה שבטוח שאתה יכול לספור על כף יד אחת את אלו שחולקות את הפנטזיה הפמדומית הגברית שהגדיר זאכר מאזוך הזכור לטוב.

עם פרופיל כמו שלך נראה לי שכולן יודעות מצויין מה הן רוצותicon_smile.gif
Mary Jane

Re: אתה באמת מצפה שנשים ידעו מה הו רוצות?

Mary Jane • 8 באפר׳ 2015
כפוף כתב/ה:
[.............

הן בעיקר יודעות מה הן לא רוצות אבל מה כן זה עדיין נעלם גדול שהמוח הגברי עדיין לא הצליח לגלות והמוח הנשי בכלל לא מסוגל לפצח..............

עוד בעיה של גברים "נשלטים" שנחשפה ברבות השנים (לא כולם) - שוביניזם. שנאת נשים סמויה. אהבת נשים בפנטזיות בלבד. חוסר יכולת לאהוב במציאות. וגם, שלא נדע, אימפוטנציה.

ואגב, אפילו ונדה - הלא היא ונוס בפרווה - מכתבי מאזוך לא רצתה אותו ... אז התנחם לך במאזוך והתעטף בתמונות של כלבים, סוסים וחמורים. בקרוב תגיע רחוק.

ומן המקובץ - נראה לי שהרבה יותר נכון לאישה "שולטת" למצוא גבר פחות מתוסבך. בחוץ. לא כאן (בתוספת מאהבים מזדמנים מעת לעת, שיזחלו, ילקקו ויוצלפו, ושלום וביי). אלא אם התמזל מזלה. ממש התמזל (:
כפוף

את טועה לחלוטין

כפוף • 8 באפר׳ 2015
Mary Jane כתב/ה:
כפוף כתב/ה:
[.............

הן בעיקר יודעות מה הן לא רוצות אבל מה כן זה עדיין נעלם גדול שהמוח הגברי עדיין לא הצליח לגלות והמוח הנשי בכלל לא מסוגל לפצח..............

עוד בעיה של גברים "נשלטים" שנחשפה ברבות השנים (לא כולם) - שוביניזם. שנאת נשים סמויה. אהבת נשים בפנטזיות בלבד. חוסר יכולת לאהוב במציאות. וגם, שלא נדע, אימפוטנציה.

ואגב, אפילו ונדה - הלא היא ונוס בפרווה - מכתבי מאזוך לא רצתה אותו ... אז התנחם לך במאזוך והתעטף בתמונות של כלבים, סוסים וחמורים. בקרוב תגיע רחוק.

ומן המקובץ - נראה לי שהרבה יותר נכון לאישה "שולטת" למצוא גבר פחות מתוסבך. בחוץ. לא כאן (בתוספת מאהבים מזדמנים מעת לעת, שיזחלו, ילקקו ויוצלפו, ושלום וביי). אלא אם התמזל מזלה. ממש התמזל (:

אנחנו אוהבים נשים למרות שהן לא ניחנות במוח אנליטי ומתקשות לחשוב בפשטות ולהביע את רצונותיהן באופן ישיר. בשביל זה אנחנו כאן.

מאידך אני מסכים אתך שמזוכיסט הוא מטבעו מתוסבך מטבעו אבל זה לא צריך להפריע לשולטת עם התסביך ההפוך והמשלים.
ואת גם צודקת לגבי וונדה של מאזוך. הוא בהחלט עלה גם על הטרגדיה של המזוכיסט שככל הנראה נגזר עליו שלא לממש את תשוקתו לעולם.
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 8 באפר׳ 2015
Mary Jane כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
יוזמה מבורכת, אבל השולטות לא ירצו כי אין כמעט שמחפשות קשר רציני עם נשלטים.

יש מעט נשים "שולטות", ואלו שישנן כמעט אף פעם לא יבחרו לקשר זוגי ו/או רציני גבר המכנה עצמו בשם של כלב, אסלה, נעל בית, משרת לכל דיכפין או כינוי אחר בסגנון. ככל שתקדימו להפנים את זה ולהציג את עצמכם כבני אדם ולא ככלבים ומשרתים, הסיכוי שתמצאו מישהי יעלה, נראה לי. בהצלחה.

אני חייב לומר לך משהו, עם כל הכבוד להעברת ביקורתך על טייפ הכינויים השונים, יש בזה גם מן ההכללה והסקת מסקנות מהירה גם אם יש משהו נכון בביקורתך.
א. גם מי שמכנה עצמו כלב או נעל בית או משרת עדיין לא מן הנמנע שאולי הוא גם מעוניין בקשר זוגי מבוסס שליטה או בתבלון שליטה בדיוק כמו שמי שמכנה עצמה מלכת העולם או ליידי ונוס וכו'.
ב. האתר הזה בגלל שהתשתית והבסיס שלו הוא בדס"ם ובדס"מ מה לעשות הוא נגזרת מעולם המין , פנטזיות שקשורות גם למין אז מן הסתם הוא יזמן לכאן אנשים ממגוון צבעי הקשת, גם כאלו שמחפשים זיונים או וגם סשנים , מלכות בתשלום ועוד.
ג. הפוסל במומו פוסל, בדקתי את כרטיסך Mary לאחר פרסום תגובתך והייתה בה תמונה של מישהי לא יודע אם זו את או לא בגרביונים חצי עירומה שכובה על הבטן עם רגליים מכופפות כלפי מעלה, שלפי הנחת היסוד שלך לגבי הכינויים של נשלטים אוכל להניח אותו דבר לגבי התמונה ההיא שלך שלא העבירה בדיוק מסר של אישה רצינית המעוניינת בקשר רציני אלא להפך, תמונה שיש בה לעורר יצרים וטיזינג, אז אל לך להתפלא שקיבלת פניות מכינויים כגון אסלה, משרת, נעל בית וכו'.
אבל מהר מאד החלפת את התמונה לתמונה של גבר ואישה שנראים הכי רומנטי.
אז אל לנו להיות צבועים ומתחסדים.
כמדומני אני היחיד כנראה ששם לב לכך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אפר' 08, 2015 11:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת